Перший займ під 0.01% *
до 15 000 гривень за 10 хв.
* Умови договору «Акційний +»

Грн

Тільки для повторних клієнтів.  Увійти

Днів

Сума кредиту:

грн

Відсоток по кредиту:

грн

Отримай кредит на карту

Отримати кредит на кредитну карту в сучасних реаліях зовсім не
проблема: такі позики видають і банківські структури, і мікрофінансові організації (МФО) та кредитні спілки. Але умови отримання грошей в кожній з описаних організацій істотно розрізняються.

Найпростіше отримати кошти в мікрофінансових організаціях, але там видають тільки невеликі суми. Банк готовий видавати до півмільйона гривень на кредитку, але з дуже суворими умовами. Кредитні спілки актуальні тільки для їх членів.

Зручності такого виду позики

1.Оформити заявку на позику можна з дому

2.Погасити заборгованість можна вдома

3.Оформити позику в одному банку, а отримати кошти на карту іншого банку

Отримати кредит на карту будь-якого банку України досить легко і подібну послугу надають як банківські структури, так і мікрофінансові організації. При необхідності процес оформлення позики має відбуватись виключно в інтернеті, звертатися до відділення організації очно не доведеться.
Мета кредитування зазвичай нецікаві мікрофінансовим організаціям, а ось банки можуть зацікавитися ними, але тільки в разі, якщо ви берете велику суму (понад 20000 гривень). При цьому мета кредиту в цьому випадку буде враховуватися під час розгляду заявки на його отримання.
Зручність отримання такого виду позики очевидні - оформити заявку можна з дому, з будинку же можна і погашати заборгованість. Крім того, ви можете прийти в один банк для оформлення позики, а отримати кошти на кредитну карту абсолютно іншого банку. Це не заборонено. Однак вигідніше буде отримувати кошти на карту банку, в який ви звернулися. Якщо ви вчасно погасите заборгованість, то отримаєте позитивну репутацію у банку і в наступний раз зможете практично без проблем взяти ще один позику (якщо буде потрібно).
Зручність отримання такого виду позики очевидні - оформити заявку можна з дому, з будинку же можна і погашати заборгованість. Крім того, ви можете прийти в один банк для оформлення позики, а отримати кошти на кредитну карту абсолютно іншого банку. Це не заборонено. Однак вигідніше буде отримувати кошти на карту банку, в який ви звернулися. Якщо ви вчасно погасите заборгованість, то отримаєте позитивну репутацію у банку і в наступний раз зможете практично без проблем взяти ще один позику (якщо буде потрібно). Зручність отримання такого виду позики очевидні - оформити заявку можна з дому, з будинку же можна і погашати заборгованість. Крім того, ви можете прийти в один банк для оформлення позики, а отримати кошти на кредитну карту абсолютно іншого банку. Це не заборонено. Однак вигідніше буде отримувати кошти на карту банку, в який ви звернулися. Якщо ви вчасно погасите заборгованість, то отримаєте позитивну репутацію у банку і в наступний раз зможете практично без проблем взяти ще один позику (якщо буде потрібно). Зручність отримання такого виду позики очевидні - оформити заявку можна з дому, з будинку же можна і погашати заборгованість. Крім того, ви можете прийти в один банк для оформлення позики, а отримати кошти на кредитну карту абсолютно іншого банку. Це не заборонено. Однак вигідніше буде отримувати кошти на карту банку, в який ви звернулися. Якщо ви вчасно погасите заборгованість, то отримаєте позитивну репутацію у банку і в наступний раз зможете практично без проблем взяти ще один позику (якщо буде потрібно).

А ти хочеш отримати гроші на
кредитну карту?

Правила отримання позики на карту

Сучасні реалії такі, що оформити кредит на кредитну карту дуже просто, для цього навіть не обов'язково очно відвідувати офіс або філія фінансової організації. Процедури оформлення заявки і подальшого отримання коштів можна пройти виключно в інтернеті.
Громадянство

Позика видається особам, які мають статус громадянина України

Повноліття

Позика видається особам, які досягли повноліття (18 років)

Без заборгованостей

Видається особам, які не мають заборгованостей там, куди звертаються.

Алгоритм отримання кредиту на карту:

1
ВІДВІДУВАННЯ

Чи відвідуєте очно офіс або філія компанії-кредитора, або заходьте на офіційний портал організації в мережі.

2
ЗАЯВКА

Залиште заявку, прикріпивши дані, що засвідчують особу. Прикріплювати до заявки потрібно ідентифікаційний код, паспортні дані, контактний номер мобільного телефону, іноді адреса електронної пошти (E-Mail).

3
РОЗГЛЯД

Розгляд заявки в банківських структурах займає до трьох днів, при отриманні термінового кредиту (він же «експрес») - до шести годин. У мікрофінансових організаціях термін розгляду заявки становить 5-15 хвилин.

4
Очікування

Імовірність схвалення заявки в МФО становить 95-98%, в банківських структурах - приблизно 60% (навіть якщо ви частий клієнт банку і справно погашали попередні заборгованості).

Імовірність схвалення заявки в МФО становить 95-98%, в банківських структурах - приблизно 60% (навіть якщо ви частий клієнт банку і справно погашали попередні заборгованості). Можна вплинути на схвалення заявки і збільшити свої шанси на отримання кредиту.
Для цього потрібно додатково надати дані про нерухомість, довідку з місця офіційного працевлаштування, копію закордонного паспорта. Ще більше збільшити шанси на успіх дозволить наявність поручителя (посередника), особливо якщо ви зібралися співпрацювати з банком.

Погасити заборгованість вкрай просто, незалежно від того, в якій саме фінансової організації узятий кредит. Зовсім необов'язково очно відвідувати офіс або філія кредитора, можна скористатися «заочними методами», зручними і вкрай безпечними.
Оплачувати заборгованість готівкою або через платіжні термінали потрібно завчасно, бажано за 2-3 дня до закінчення терміну погашення. Вся справа в недосконалості таких систем оплати, так як після проведення платежу має пройти час на його оформлення в системі.
Якщо ж оплачувати заборгованість за допомогою електронних платіжних систем або банківських карт (незалежно від того, якого саме банку) - оплата можна зробити в останній день терміну. Але в цьому випадку робити це не рекомендується (особливо якщо заборгованість у МФО) для уникнення непередбачених обставин.
Якщо ж оплачувати заборгованість за допомогою електронних платіжних систем або банківських карт (незалежно від того, якого саме банку) - оплата можна зробити в останній день терміну. Але в цьому випадку робити це не рекомендується (особливо якщо заборгованість у МФО) для уникнення непередбачених обставин. Якщо ж оплачувати заборгованість за допомогою електронних платіжних систем або банківських карт (незалежно від того, якого саме банку) - оплата можна зробити в останній день терміну. Але в цьому випадку робити це не рекомендується (особливо якщо заборгованість у МФО) для уникнення непередбачених обставин. Якщо ж оплачувати заборгованість за допомогою електронних платіжних систем або банківських карт (незалежно від того, якого саме банку) - оплата можна зробити в останній день терміну. Але в цьому випадку робити це не рекомендується (особливо якщо заборгованість у МФО) для уникнення непередбачених обставин. Якщо ж оплачувати заборгованість за допомогою електронних платіжних систем або банківських карт (незалежно від того, якого саме банку) - оплата можна зробити в останній день терміну. Але в цьому випадку робити це не рекомендується (особливо якщо заборгованість у МФО) для уникнення непередбачених обставин.

Оформлення кредиту в банківських
структурах

Основні переваги та недоліки банківських структур:
 • Наявність банківських організацій (філій) практично на кожному розі.
 • Відсутність державної монополії
 • Можливість отримати чималі суми грошей (до півмільйона, а іноді і вище, гривень).
 • Можливість отримати кошти на кредитну карту або готівкою.
 • Постійний позики в банку зі своєчасним погашенням заборгованості покращують вашу кредитну історію і репутацію у банку, тому в майбутньому ви зможете отримувати позики на більш вигідних умовах.
 • Дуже довгий термін розгляду заявки (до трьох робочих днів без гарантій її схвалення).
 • Висока ймовірність відмови в наданні кредиту (відмови можливі в 35-45% випадків, навіть якщо ви платоспроможний клієнт).
 • Висока ймовірність відмови в наданні кредиту (відмови можливі в 35-45% випадків, навіть якщо ви платоспроможний клієнт).

Оформлення кредиту на банківську
карту в МФО і кредитні спілки

Якщо варіант з банком відпадає, то можна сміливо звертатися в мікрофінансові організації. Але не
потрібно йти в першу-ліпшу МФО - спробуйте попередньо проаналізувати ринок і
підібрати для себе найбільш оптимальний варіант.
 • Низька вірогідність відмови за заявкою на позику (гроші отримують 95-99% клієнтів, що звернулися) .Отсутствіе державної монополії.
 • Можливість отримати кошти як на кредитну карту будь-якого банку України, так і готівкою.
 • Можливість отримати додатковий тиждень на погашення заборгованості, але з певними умовами (підвищена процентна ставка).
 • Вкрай лояльне ставлення до клієнтів, мінімальні вимоги для оформлення заявки на позику.
 • Досить висока процентна ставка (в порівнянні з банківськими організаціями).
 • Малий термін на погашення заборгованості (до 30 робочих днів + 3-7 резервних днів).
 • Неможливість отримати позику в разі наявності активного кредиту в тій МФО, куди ви звернулися.
*Звертатися до кредитних спілок має сенс тільки в тому випадку, якщо ви перебуваєте в такому союзі. Ліміт на позику в випадків членства
в кредитній спілці визначається тим, як регулярно і в яких кількостях ви вносили кошти в загальний бюджет організації.

Кредити онлайн - швидка допомога

Умови надання кредиту

Термін дії кредитного договору - от 61 дня до 365 днів Базовий відсоток - 2% на день або 730% на рік Максимальна річна процентна ставка на перший кредит (APR) становить - 3,65% на день Мінімальний розмір позики — 500 грн, максимальний — 15 000 грн. Приклад розрахунку позики: Якщо взяти 1000 грн на 65 днів, комісія сервісу складе 1000 * 0,02 % * 65 = 1300 грн.. Всього ж потрібно буде повернути відсотків з тілом кредиту 1000+1300=2300 грн.. Дата прострочення зазначається у договорі. Позичальник сплачує Товариству комісію, пов’язану з наданням, обслуговуванням і поверненням кредиту, у тому числі за його юридичне оформлення, у розмірі та на умовах, передбачених договором. Товариство має право не нараховувати або зменшити розмір комісії на свій розсуд.

Наші реквізити:

Товариство з обмеженою відповідальністю «СЛУЖБА МИТТЄВОГО КРЕДИТУВАННЯ» (місцезнаходження: 69037, Запорізька обл., місто Запоріжжя, вулиця Сорок років Рад. України, будинок 39-А, офіс 25; Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серія ІК № 118 від 24.09.2013 р.; Ліцензія на здійснення діяльності з надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту (Розпорядження НКФУ № 1803 від 23.07.2015 р., Розпорядження НКФУ № 163 від 26.01.2017)

Як швидко отримати кредит онлайн?

У вас завжди вистачає грошей на всі витрати, заплановані і незаплановані? Якщо так - вважайте, що вам пощастило: у вас або просто дохід дуже великий, або витрачаєте дуже мало. Але навіть в такому випадку може виникнути ситуація, коли грошей на щось не вистачає. Наприклад - у вас зламався смартфон, зарплата через тиждень, всі заощадження лежать в банку, а в гаманці - сума тільки на продукти. Або ви приїхали на дачу на кілька днів, забули взяти готівку, а всі друзі-родичі - зайняті, і не можуть перевести гроші прямо зараз. У подібних випадках є рішення: оформити онлайн кредит. В Україні така послуга доступна приблизно з 2010-2012 років (причому не тільки в Києві, а й в будь-якій точці країни, де є Інтернет).

Де найпростіше отримати кредит онлайн на карту?

«У банку?» - подумаєте ви, швидше за все. І помилитеся. Навіть споживчий кредит на невелику суму взяти в банку - порівняно незручно, тому що: Вам обов'язково треба мати офіційне працевлаштування. Але за даними Державної фіскальної служби (за 2017) тільки 10.5 млн українців отримують офіційну зарплату. Причому близько 30% з них отримують «мінімалку» (тобто з великою ймовірністю отримують більшу частину доходу «в конверті»). А якщо немає офіційного працевлаштування - з великою ймовірністю кредит в банку вам не схвалять. У кращому випадку ви витратите цілий день, щоб отримати кредит. Зібрати документи, особисто з'явитися у відділення, поспілкуватися з менеджером, дочекатися рішення. Якщо гроші вам видадуть в день звернення - вважайте, що ви впоралися дуже швидко. Для отримання грошей доведеться відвідувати банк особисто. Через сайт ви можете подати заявку і отримати попереднє рішення, але потім все одно доведеться йти до відділення. Є виключення: якщо ви вже є клієнтом якогось банку, вже брали в ньому кредит, і маєте його карту - вам можуть видати позику і без особистого візиту. Отримати кредит в банку можна тільки в робочий час і в робочі дні. Знадобилися гроші у вихідні або вночі? Доведеться почекати. Банк видасть кредит тільки на свою карту. Якщо ви звертаєтеся в банк, маючи карту іншої компанії - вам доведеться отримувати ще одну. На щастя, крім банків є МФО. Взяти кредит в мікрофінансової організації в рази простіше, ніж в банку, тому що: не вимагається офіційне працевлаштування (про місце роботи і зарплату у вас запитають, але довідку про доходи приносити не змусять); отримати гроші в МФО можуть і студенти, і безробітні, і пенсіонери - тобто ті категорії клієнтів, яким в банках майже напевно відмовлять в оформленні; якщо кредитна історія зіпсована - це не стане приводом для відмови; отримати миттєвий кредит можна на карту будь-якого банку України; не треба особисто з'являтися в відділення – онлайн кредит оформити можна звідки завгодно, де є доступ до Інтернету (але якщо захочете - відділення «Бистрозайм» відкриті в 9 українських регіонах: за бажанням ви можете звернутися і особисто); використовуючи онлайн-калькулятор - ви можете розрахувати розмір відсотків і загальну суму до повернення (тобто ніяких прихованих комісій немає); оформлення займає до 1 години за часом (тобто ви вирішили отримати кредит о 14-00, за 5 хвилин подали заявку, о 14-30 отримали рішення, підписали договір, прив'язали карту, і до 15-00 гроші вже у вас на банківській картці ). Підіб'ємо підсумок: якщо вам треба отримати кредит терміново і максимально просто - звертайтеся в МФО.

Чи видають МФО кредит онлайн на карту цілодобово?

Так, видають. Це не пуста рекламне обіцянку: мікрофінансові компанії дійсно працюють цілодобово. Правда, не всі - частина МФО мають якийсь графік роботи. Але наша компанія до таких не належить: у нас ви можете отримати онлайн-кредит на карту цілодобово. Так, ми працюємо вночі, так, ми працюємо у вихідні дні та свята. Це стосується тільки онлайн-кредитів - заявок, які подаються через сайт. Реальні відділення - працюють за графіком. Як подається онлайн-заявка на кредит: покрокова інструкція Онлайн-заявка на кредит подається через наш сайт. Як саме це робиться: Реєструється особистий кабінет на сайті. При реєстрації вам знадобиться вказати електронну скриньку і мобільний номер. Підтверджується реєстрація. Аккаунт треба заповнити, вказавши свої паспортні та контактні дані, а також дані про доходи. Обов'язково вводите всю інформацію уважно: навіть 1 випадкова помилка неприпустима. Тепер можна подати заявку на отримання онлайн кредиту. Для цього в онлайн калькуляторі виберіть суму і кількість днів. Там же ви відразу побачите, скільки грошей і до якої дати вам потрібно буде повернути. Чекаємо, поки заявку розглянуть. На це йде в середньому 15-30 хвилин, якщо ви подаєте заявку вперше, і 5-15 хвилин, якщо ви вже зверталися до нас. Якщо заявку схвалили - прив'язуємо свою карту. Підійде тільки іменна карта (кредитна або дебетова - не важливо) будь-якого українського банку. Для прив'язки на її рахунку повинно бути не менше 2-3 грн. Отримуємо на карту договір, читаємо його і «підписуємо», відправивши СМС-код. Після відправки коду процедура завершена - гроші переводяться на зазначену карту протягом декількох хвилин. Якщо в ході оформлення виникли якісь складнощі і питання - телефонуйте, і ми допоможемо їх вирішити.