РОЗКРИТТЯ ІНФОРМАЦІЇ. ПУБЛІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ (ДІЄ З 09.04.2024 Р.) УВАГА ! Важлива інформація під час війни. Деталі тут.

Отримай кредит на карту

Отримати кредит на кредитну карту в сучасних реаліях зовсім не
проблема: такі позики видають і банківські структури, і мікрофінансові організації (МФО) та кредитні спілки. Але умови отримання грошей в кожній з описаних організацій істотно розрізняються.

Найпростіше отримати кошти в мікрофінансових організаціях, але там видають тільки невеликі суми. Банк готовий видавати до півмільйона гривень на кредитку, але з дуже суворими умовами. Кредитні спілки актуальні тільки для їх членів.

Зручності такого виду позики

1.Оформити заявку на позику можна з дому

2.Погасити заборгованість можна вдома

3.Оформити позику в одному банку, а отримати кошти на карту іншого банку

Отримати кредит на карту будь-якого банку України досить легко і подібну послугу надають як банківські структури, так і мікрофінансові організації. При необхідності процес оформлення позики має відбуватись виключно в інтернеті, звертатися до відділення організації очно не доведеться.
Мета кредитування зазвичай нецікаві мікрофінансовим організаціям, а ось банки можуть зацікавитися ними, але тільки в разі, якщо ви берете велику суму (понад 20000 гривень). При цьому мета кредиту в цьому випадку буде враховуватися під час розгляду заявки на його отримання.
Зручність отримання такого виду позики очевидні - оформити заявку можна з дому, з будинку же можна і погашати заборгованість. Крім того, ви можете прийти в один банк для оформлення позики, а отримати кошти на кредитну карту абсолютно іншого банку. Це не заборонено. Однак вигідніше буде отримувати кошти на карту банку, в який ви звернулися. Якщо ви вчасно погасите заборгованість, то отримаєте позитивну репутацію у банку і в наступний раз зможете практично без проблем взяти ще один позику (якщо буде потрібно).
Зручність отримання такого виду позики очевидні - оформити заявку можна з дому, з будинку же можна і погашати заборгованість. Крім того, ви можете прийти в один банк для оформлення позики, а отримати кошти на кредитну карту абсолютно іншого банку. Це не заборонено. Однак вигідніше буде отримувати кошти на карту банку, в який ви звернулися. Якщо ви вчасно погасите заборгованість, то отримаєте позитивну репутацію у банку і в наступний раз зможете практично без проблем взяти ще один позику (якщо буде потрібно). Зручність отримання такого виду позики очевидні - оформити заявку можна з дому, з будинку же можна і погашати заборгованість. Крім того, ви можете прийти в один банк для оформлення позики, а отримати кошти на кредитну карту абсолютно іншого банку. Це не заборонено. Однак вигідніше буде отримувати кошти на карту банку, в який ви звернулися. Якщо ви вчасно погасите заборгованість, то отримаєте позитивну репутацію у банку і в наступний раз зможете практично без проблем взяти ще один позику (якщо буде потрібно). Зручність отримання такого виду позики очевидні - оформити заявку можна з дому, з будинку же можна і погашати заборгованість. Крім того, ви можете прийти в один банк для оформлення позики, а отримати кошти на кредитну карту абсолютно іншого банку. Це не заборонено. Однак вигідніше буде отримувати кошти на карту банку, в який ви звернулися. Якщо ви вчасно погасите заборгованість, то отримаєте позитивну репутацію у банку і в наступний раз зможете практично без проблем взяти ще один позику (якщо буде потрібно).

А ти хочеш отримати гроші на
кредитну карту?

Правила отримання позики на карту

Сучасні реалії такі, що оформити кредит на кредитну карту дуже просто, для цього навіть не обов'язково очно відвідувати офіс або філія фінансової організації. Процедури оформлення заявки і подальшого отримання коштів можна пройти виключно в інтернеті.
Громадянство

Позика видається особам, які мають статус громадянина України

Повноліття

Позика видається особам, які досягли повноліття (18 років)

Без заборгованостей

Видається особам, які не мають заборгованостей там, куди звертаються.

Алгоритм отримання кредиту на карту:

1
ВІДВІДУВАННЯ

Чи відвідуєте очно офіс або філія компанії-кредитора, або заходьте на офіційний портал організації в мережі.

2
ЗАЯВКА

Залиште заявку, прикріпивши дані, що засвідчують особу. Прикріплювати до заявки потрібно ідентифікаційний код, паспортні дані, контактний номер мобільного телефону, іноді адреса електронної пошти (E-Mail).

3
РОЗГЛЯД

Розгляд заявки в банківських структурах займає до трьох днів, при отриманні термінового кредиту (він же «експрес») - до шести годин. У мікрофінансових організаціях термін розгляду заявки становить 5-15 хвилин.

4
Очікування

Імовірність схвалення заявки в МФО становить 95-98%, в банківських структурах - приблизно 60% (навіть якщо ви частий клієнт банку і справно погашали попередні заборгованості).

Імовірність схвалення заявки в МФО становить 95-98%, в банківських структурах - приблизно 60% (навіть якщо ви частий клієнт банку і справно погашали попередні заборгованості). Можна вплинути на схвалення заявки і збільшити свої шанси на отримання кредиту.
Для цього потрібно додатково надати дані про нерухомість, довідку з місця офіційного працевлаштування, копію закордонного паспорта. Ще більше збільшити шанси на успіх дозволить наявність поручителя (посередника), особливо якщо ви зібралися співпрацювати з банком.

Погасити заборгованість вкрай просто, незалежно від того, в якій саме фінансової організації узятий кредит. Зовсім необов'язково очно відвідувати офіс або філія кредитора, можна скористатися «заочними методами», зручними і вкрай безпечними.
Оплачувати заборгованість готівкою або через платіжні термінали потрібно завчасно, бажано за 2-3 дня до закінчення терміну погашення. Вся справа в недосконалості таких систем оплати, так як після проведення платежу має пройти час на його оформлення в системі.
Якщо ж оплачувати заборгованість за допомогою електронних платіжних систем або банківських карт (незалежно від того, якого саме банку) - оплата можна зробити в останній день терміну. Але в цьому випадку робити це не рекомендується (особливо якщо заборгованість у МФО) для уникнення непередбачених обставин.
Якщо ж оплачувати заборгованість за допомогою електронних платіжних систем або банківських карт (незалежно від того, якого саме банку) - оплата можна зробити в останній день терміну. Але в цьому випадку робити це не рекомендується (особливо якщо заборгованість у МФО) для уникнення непередбачених обставин. Якщо ж оплачувати заборгованість за допомогою електронних платіжних систем або банківських карт (незалежно від того, якого саме банку) - оплата можна зробити в останній день терміну. Але в цьому випадку робити це не рекомендується (особливо якщо заборгованість у МФО) для уникнення непередбачених обставин. Якщо ж оплачувати заборгованість за допомогою електронних платіжних систем або банківських карт (незалежно від того, якого саме банку) - оплата можна зробити в останній день терміну. Але в цьому випадку робити це не рекомендується (особливо якщо заборгованість у МФО) для уникнення непередбачених обставин. Якщо ж оплачувати заборгованість за допомогою електронних платіжних систем або банківських карт (незалежно від того, якого саме банку) - оплата можна зробити в останній день терміну. Але в цьому випадку робити це не рекомендується (особливо якщо заборгованість у МФО) для уникнення непередбачених обставин.

Оформлення кредиту в банківських
структурах

Основні переваги та недоліки банківських структур:
 • Наявність банківських організацій (філій) практично на кожному розі.
 • Відсутність державної монополії
 • Можливість отримати чималі суми грошей (до півмільйона, а іноді і вище, гривень).
 • Можливість отримати кошти на кредитну карту або готівкою.
 • Постійний позики в банку зі своєчасним погашенням заборгованості покращують вашу кредитну історію і репутацію у банку, тому в майбутньому ви зможете отримувати позики на більш вигідних умовах.
 • Дуже довгий термін розгляду заявки (до трьох робочих днів без гарантій її схвалення).
 • Висока ймовірність відмови в наданні кредиту (відмови можливі в 35-45% випадків, навіть якщо ви платоспроможний клієнт).
 • Висока ймовірність відмови в наданні кредиту (відмови можливі в 35-45% випадків, навіть якщо ви платоспроможний клієнт).

Оформлення кредиту на банківську
карту в МФО і кредитні спілки

Якщо варіант з банком відпадає, то можна сміливо звертатися в мікрофінансові організації. Але не
потрібно йти в першу-ліпшу МФО - спробуйте попередньо проаналізувати ринок і
підібрати для себе найбільш оптимальний варіант.
 • Низька вірогідність відмови за заявкою на позику (гроші отримують 95-99% клієнтів, що звернулися) .Отсутствіе державної монополії.
 • Можливість отримати кошти як на кредитну карту будь-якого банку України, так і готівкою.
 • Можливість отримати додатковий тиждень на погашення заборгованості, але з певними умовами (підвищена процентна ставка).
 • Вкрай лояльне ставлення до клієнтів, мінімальні вимоги для оформлення заявки на позику.
 • Досить висока процентна ставка (в порівнянні з банківськими організаціями).
 • Малий термін на погашення заборгованості (до 30 робочих днів + 3-7 резервних днів).
 • Неможливість отримати позику в разі наявності активного кредиту в тій МФО, куди ви звернулися.
*Звертатися до кредитних спілок має сенс тільки в тому випадку, якщо ви перебуваєте в такому союзі. Ліміт на позику в випадків членства
в кредитній спілці визначається тим, як регулярно і в яких кількостях ви вносили кошти в загальний бюджет організації.

Кредити онлайн - швидка допомога