Акція! Перший займ під 0%!

Грн

Тільки для повторних клієнтів.  Увійти

Днів

Позика

грн

Повернути до

Знижка

грн

До оплати

грн

Кредит на карту онлайн: переваги та умови отримання

Якщо ви хочете взяти банківський кредит - будьте готові до того, що доведеться збирати пакет документів і довідок, відправлятися в відділення банку, чекати своєї черги, довго (не 5-10 хвилин, а довше) спілкуватися з менеджером. Потім ще не 1 день може піти на розгляд заявки і тільки якщо ви відповідаєте всім умовам - ви отримаєте позику. Є й інший варіант: отримання онлайн-кредиту. Позики по Інтернету видаються в МФО.

Кредит онлайн на картку і його переваги в МФО «Быстрозайм»

Отримати онлайн-кредит можна набагато простіше і швидше, ніж взяти позику готівкою. Наведемо повний список переваг:
 1. Онлайн-кредит можна оформити з будь-якої точки України. Не важливо, де ви знаходитесь - в Києві, або в маленькому населеному пункті - якщо у вас є доступ до Інтернету, ви все одно можете оформити мікропозику, і отримати гроші на карту.
 2. Для оформлення не потрібно витрачати багато часу. Вам не потрібно добиратися до відділення і назад, не потрібно чекати в черзі, не потрібно вручну заповнювати заявку - залишити її можна дистанційно, через сайт МФО.
 3. І отримати гроші, і повернути їх - можна онлайн-переказом з карти на карту (тобто не потрібно витрачати час на походи в відділення МФО).
 4. Сам процес оформлення займає буквально до 1 години (а якщо ви звертаєтеся в один і той же МФО повторно - то гроші можна отримати ще швидше).
 5. З документів - потрібно тільки паспорт та ІПН (оригінали). Більше ніяких документів, які обов'язково потрібні в банку - не потрібно.
 6. МФО «Бистрозайм» працює цілодобово - тобто ви можете отримати гроші в будь-який час дня і ночі, в будь-який день тижня.
Також на сайті МФО є онлайн-калькулятор. Через нього кожен клієнт може виконати розрахунок, вказавши потрібну йому суму і термін погашення. В результаті ви відразу побачите, яку суму потрібно буде повернути, враховуючи всі відсотки.

Ситуації, які допоможуть вирішити кредити онлайн на карту

Банківський кредит розрахований на отримання великої суми і на тривалий термін. Видають його зазвичай під якісь конкретні цілі: на покупку квартири, наприклад. Моментальний кредит в МФО - послуга, яка розрахована на інші цілі. Його можна взяти в таких ситуаціях:
 • зламався якийсь гаджет або побутова техніка, і терміново потрібно оплатити ремонт, купівлю запчастин, або просто купити новий пристрій;
 • потрібно терміново придбати взуття або одяг (наприклад - якщо існуюча ушкодилася, або погода раптово змінилася, а ви не встигли оновити гардероб під сезон);
 • хочеться організувати якийсь захід (День Народження, романтичне побачення, або просто десь посидіти з друзями);
 • виникли проблеми зі здоров'ям, і терміново потрібно купити ліки, оплатити процедуру або прийом в приватній клініці;
 • виникли проблеми з автомобілем, і їх потрібно терміново вирішити.
Також миттєвий кредит на банківську карту можна отримати, якщо у вас просто не вистачає коштів на повсякденні витрати. Подібна ситуація може трапитися, якщо ви не розрахували бюджет, або якщо вам затримали зарплату, або виникли якісь непередбачені витрати, через які ви недавно витратили гроші, які не планували витрачати.

Правила подачі онлайн заявки на кредит в МФО «Бистрозайм»

Оформити онлайн-заявку можна приблизно за 5-10 хвилин, навіть якщо ви заповнюєте її в перший раз. Спочатку про умови отримання:
 • максимальна сума позики: 10 000 грн;
 • термін погашення позики: від 7 до 30 діб (а при повторному зверненні - до 60);
 • вік позичальника: від 18 до 75 років.
Покроково оформлення виглядає так:
 1. На калькуляторі (знаходиться на головній сторінці сайту) потрібно зробити розрахунок. Для цього потрібно вказати суму і термін погашення кредиту. В результаті ви побачите, скільки грошей потрібно буде повернути, вже з урахуванням усіх відсотків, а також дату, до якої потрібно погасити борг.
 2. Після розрахунку потрібно натиснути кнопку «Оформити позику».
 3. Далі потрібно буде залишити свої контактні і особисті дані: номер телефону та адресу електронної пошти, ПІБ, стать, дату народження, і придумати пароль (для доступу в особистий кабінет).
 4. Після реєстрації потрібно зайти в свій особистий кабінет, звідки вже можна сформувати і подати заявку на отримання кредиту.
При подачі заявки вам потрібно буде відправити скани або якісні фотографії оригіналу паспорта та ІПН. Після їх перевірки треба буде прив'язати карту. Для цього потрібно вказати платіжні дані: CVV, номер карти і термін її дії. Після цього з неї буде списано кілька гривень, а на номер телефону - прийде СМС з кодом. Код вказується в особистому кабінеті, після чого карта вважається підтвердженою, а списана сума - повернеться назад (це може зайняти якийсь час, зазвичай до 1 доби). Після підтвердження заявка йде на розгляд (якщо ви подаєте її в перший раз). Залежно від зайнятості менеджера це може зайняти від декількох хвилин до півгодини. Якщо питань по вашій заявці немає - її схвалюють, і вам на пошту прийде кредитний договір. З ним обов'язково потрібно уважно ознайомитися - в ньому прописані всі умови отримання грошей. Якщо питань за договором немає, і ви з усім згодні - треба дати свою згоду. Тепер протягом декількох хвилин на карту повинні прийти гроші. Якщо цього не станеться - ви можете зв'язатися з менеджером МФО, і він допоможе вирішити питання.

Всім

Умови надання кредиту для всіх
Вік від 18 до 75 років
Сума кредиту від 300 до 10 000
Термін позики від 7 до 30 днів
Необхідні документи паспорт + другий документ (наявність любого з документів):
 • ідентифікаційний номер
 • військовий квиток
 • водійське посвідчення
 • закордонний паспорт
 • студентський квиток
 • пенсійне посвідчення
Поручитель без поручителя
Застава без застави
Умови надання та обслуговування кредитів

Переваги отримання кредиту онлайн без відсотків

У МФО «Бистрозайм» для клієнтів, які звертаються в перший раз, діє акція: видається онлайн-кредит без відсотків. Для будь-якого клієнта позику під 0 відсотків - дуже вигідна пропозиція. Адже в цьому випадку вам не потрібно переплачувати за взяті в борг гроші: повернути потрібно буде таку ж суму, яку ви візьмете.

Кредит онлайн без відмови: у МФО - це реальність

Банківські позики видаються далеко не кожному клієнту - до позичальників висувається немаленький список вимог. Якщо ви не відповідаєте навіть по одному з них - вам можуть або висунути менш вигідні умови, і схвалити заявку, або відмовити в кредиті взагалі. У МФО відмови теж можливі, але трапляється це дуже рідко - в основному як виняток. Причому «Бистрозайм» схвалює заявки і студентам, і пенсіонерам, і безробітним - тобто категоріям клієнтів, яким в банках відмовлять відразу. Чому в МФО можуть видавати позики без відмови? Тому що суми і терміни погашення тут менше, ніж у банку. Навіть якщо клієнт з якоїсь причини не зможе погашати борг - компанія не втратить велику суму, і зможе швидко зв'язатися з цим позичальником, щоб з'ясувати ситуацію.

Переваги оформлення кредиту з поганою кредитною історією в МФО

Ще одна категорія клієнтів, яким часто не дають взяти кредит в банку - це позичальники з поганою кредитною історією. Причому виходить замкнуте коло: щоб поліпшити КІ - потрібно взяти позику і без проблем його погасити. У такій ситуації найпростіше поліпшити кредитну історію - це оформити онлайн-кредит в МФО. Якщо ви вчасно повернете взяту суму - ваша кредитна історія покращиться, і вам зможуть схвалити кредит в банку.

Які методи стягнення заборгованості і можливий вплив на рейтинг кредитоспроможності клієнта.

  У разі несвоєчасного виконання зобов'язань клієнтом компанія може почати процес стягнення заборгованості і право стягнення може бути передано третім особам, що негативно вплине на кредитну історію і в подальшому може стати причиною відмови в кредиті. Приклад розрахунку процентної ставки.

Приклад розрахунку процентної ставки.

  При першій позиці в 1000 грн на 10 днів сума до оплати складе 1140 грн. APR - 511%.

Фінансова відповідальність (штрафи і відсотки).

  Компанія завжди йде на зустріч клієнтам і пропонує дні без% (від 3 до 5 днів). У разі порушення клієнтом термінів оплати позики і невиконання своїх зобов'язань за договором, процентна ставка по кредиту буде збільшена до 2,64% від суми кредиту, починаючи з першого дня заборгованості.

Як відбувається виплата кредиту?

  Клієнт гасить суму кредиту самостійно. Комісії по виплаті немає.