Якщо виникла термінова потреба в грошах, але в сімейному бюджеті не вистачає потрібної суми, у людини є кілька варіантів вирішення питання:
1. Звернутися в банк. Якщо гроші потрібні терміново - це найгірший варіант: банк може тільки розглядати заявку до 3 робочих днів, без урахування часу на збір документів і особисте відвідування відділення. І взагалі кредит схвалять не кожному бажаючому.
2. Взяти в борг у рідних або друзів. Але не у всіх знайдеться потрібна сума, не у всіх вийде дати її відразу, і не всі хочуть брати в борг у близьких (навіть трохи і навіть ненадовго).
3. Отримати гроші на карту в МФО. Якщо мова йде про невелику суму і на короткий термін - це ідеальний варіант. Позика оформляється протягом 1 години, без особистої присутності - через Інтернет. Великої кількості вимог до клієнта немає, не відмовлять навіть через погану кредитну історію.
Як швидко і легко отримати гроші на карту - розглянемо нижче.
З'явилася знижка на товар, який ви планували купити;
Виникли проблеми зі здоров'ям, і треба відвідати лікаря, оплатити лікування або діагностику, або купити ліки;
Зламалася техніка, яку треба терміново полагодити або замінити;
Потрібен терміновий побутовий ремонт (наприклад - дверного замка), або ремонт автомобіля, або ремонт одягу;
Не вистачає грошей до зарплати (наприклад - якщо її несподівано затримали);
Хочеться влаштувати свято (романтична вечеря, посидіти в компанії друзів, з'їздити кудись);
В продажу з'явилися квитки на потрібний рейс, і треба терміново їх купити, поки не розібрали.
У «дев'яності» і початок «нульових», коли мікрофінансові організації тільки почали з'являтися - вони працювали часто не надто чисто і ввічливо. З тих пір у населення склався стереотип: МФО - це небезпечно.
Але це давно не так.
Зараз МФО може вести діяльність тільки офіційно, маючи ліцензію Нацбанку, встановлюючи тільки дозволені законом умови для клієнтів. По суті - вони працюють так само, як і банки (які теж регулюються державою), тільки видають мікрокредити.
Проблеми можуть бути тільки у неплатників - якщо ви не повертаєте гроші, ваша справа можуть довести до суду. Але так надходять з боржниками і в банку.
Причому в МФО обов'язково увійдуть до положення клієнта, і можуть продовжити період повернення грошей, якщо про це попередити.
1. Реєструєтесь на сайті «Бистрозайм». Для реєстрації: тиснемо в верхньому правому куті зелену кнопку «Увійти», потім вибираємо внизу «Реєстрація», і заповнюємо кілька полів (ПІБ, номер телефону, дата народження, електронна пошта і пароль). Якщо хочете - можна зареєструватися через Facebook або Google.
2. Підтверджуємо аккаунт.
3. На головній сторінці вказуємо суму кредиту і термін його повернення. У калькуляторі ми відразу побачимо, скільки грошей треба буде віддати, вже з урахуванням усіх відсотків за весь період, і дату, до якої позика має бути погашений.
4. Тиснемо «Оформити позику».
5. Заповнюємо анкету.
6. Чекаємо, поки нашу заявку розглянуть. Піти на це може зазвичай 5-15 хвилин, іноді трохи довше.
7. Після схвалення заявки - прив'язуємо карту. Для цього потрібно вказати її дані в формі, що з'явилася. З рахунку спишеться невелика сума (до декількох гривень). Цю суму в копійках треба вказати в СМС. Пізніше ці гроші повернуться на карту (зазвичай протягом доби).
8. Найвідповідальніший етап: вивчення кредитного договору. Після прив'язки карти він прийде на вашу поштову скриньку. У цьому документі прописані всі умови кредитування, включаючи відповідальність сторін і штрафи за можливі прострочення.
9. «Підписуємо» кредитний договір, відправивши СМС-код.
10. Отримуємо гроші на прив'язану карту (відправляються відразу після підтвердження договору).
Позика видається особам, які мають статус громадянина України
Позика видається особам, які досягли повноліття (18 років)
Видається особам, які не мають заборгованостей там, куди звертаються.