Гривень
Тільки для повторних клієнтів.  Увійти
Днів
До оплати: грн.
День оплати

Взяти кредит онлайн або готівкою?

Быстрый и удобный способ получить кредит онлайн на карту или оформить займ в отделении, если срочно понадобились деньги.

Переваги

Інші
компанії
"Бистрозайм"
Оплата тільки за фактичні дні користування
Дострокове погашення без штрафів
Часткове погашення
Працюємо 7 днів на тиждень
Програми лояльності
192653
Заявок подано
55231
Позик видано
123058
Повторних позик

Умови отримання

ВІК
Від 18 до 75 років
СУМА
Від 300 до 10 000 грн
ТЕРМІН ПОЗИКИ
Від 7 до 30 днів
НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ
Паспорт та ідентифікаційний код

Кредити онлайн - швидка допомога

"Бистрозайм" – це миттєві гроші до зарплати. Кредит видаєтся в сумі від 300 до 10 000 грн на карту будь-якого банку онлайн або готівкою у відділеннях по всій Україні.

Взяти такий кредит дуже просто: головне мати паспорт, ІПН та 20 хвилин вільного часу. Оформити кредит онлайн можна у будь-якій точці України цілодобово (без свят і вихідних). Гроші перераховуються одним платежем на вашу банківську карту.

Отримати кредит онлайн на карту дуже просто: ви всього лише уважно заповнюєте на сайті невелику анкету і вказуєте суму та термін кредитувания, а система в 90% випадків автоматично приймає рішення про видачу, тому процедура займає кілька хвилин. Тільки якщо заявка на кредит онлайн оформлена з помилками або є необхідність уточнити якісь дані, вас можуть набрати співробітники компанії "Бистрозайм" і задати пару питань.

І пам'ятайте – ми не питаємо на які цілі вам потрібні гроші! Ві можете распорядитися кредитом самостійно, виходячи з ваших потреб.

"Бистрозайм" - зарядись готівкою до зарплати!

Відгуки

Швидкий онлайн займ на картку - вигідне вирішення фінансових проблем з МФО Бистрозайм

Мікрофінансова організація Бистрозайм спеціалізується на наданні мікрокредитів з 2011 року. Достатній досвід роботи та індивідуальний підхід до кожного клієнта дозволяють нам з упевненістю стверджувати - на даний момент ми є найбільшою компанією України, здатною забезпечити стабільну співпрацю зі своїми клієнтами.

Взяти кредит онлайн на картку в компанії Бистрозайм пропонується українцям будь-якого регіону проживання. По країні відкрито більше 70 наших офісів, де ви можете особисто звернутися до фахівців за фінансовою допомогою. При цьому ми не пред'явимо серйозних і великих вимог до потенційних клієнтів - кредит на карту терміново без відмови зможе отримати практично будь-який громадянин України.

Наші досягнення

Окрім того, що в компанії Бистрозайм можна легко оформити кредит онлайн на банківську карту в Україні, ми ведемо активну соціальну діяльність: регулярно беремо участь у щорічних міських ярмарках, спонсуємо перегони Drag Rasing в Запорізькій області та т.п.

Для тих, хто бажає заробити, пропонуємо вигідно вкласти свої фінансові ресурси під високі проценти. Ми гарантуємо надійне збереження ваших коштів та їх стабільне накопичення. Розрахувати приблизний прибуток від вкладу можливо в спеціальному розділі нашого сервісу за допомогою онлайн-калькулятора.

Як можна взяти кредит готівкою

Щоб оформити мікрозайм на суму до 10 000 грн, потрібно виконати всього кілька кроків:

 • Пройдіть процедуру реєстрації. Потрібно буде вказати прості відомості про себе: ПІБ, стать, мобільний телефон, пароль для подальшого входу на сайт.
 • Виберіть потрібну суму. Зробити це допоможе калькулятор, який відразу відображає повну вартість кредиту. Займи онлайн надаються на прозорих умовах, ніяких додаткових платежів не потрібно робити.
 • Вкажіть номер банківської карти, деякі прості особисті дані, і надішліть анкету на розгляд системи, якій достатньо 15-20 хвилин для реакції на запит користувача.

Гроші онлайн на карту Visa або MasterCard поступають миттєво, безпосередньо після затвердження заявки та підписання договору-оферти за допомогою спеціального SMS-коду.

Умови для видачі мікрокредиту

Позначимо круг осіб, які можуть без роботи взяти швидкий кредит онлайн на картку в Україні в Бистрозайм:

 • резиденти України з наявністю реєстрації (необхідно надати паспорт та ІПН);
 • клієнти з постійним доходом;
 • фізичні особи з наявністю діючого номера мобільного оператора та банківської картки.

Якщо у вас немає можливості оформити онлайн на карту цілодобово в Україні, ми пропонуємо відвідати один з офісів Бистрозайм, - всі адреси відділення вказані в даному розділі нашого сайту. Все, що вам потрібно, - взяти паспорт, ІПН та звернутися до одного із спеціалістів в робочий час.

Моментальний кредит онлайн на картку цілодобово в Україні можуть отримати студенти, пенсіонери, особи, які працевлаштовані неофіційно, військові та інші верстви населення, тобто фізичні особи у віці від 18 до 75 років.

Чому варто оформити кредит онлайн на картку в Бистрозайм

Ми готові надати кредит на карту цілодобово без відмови - це одна з основних причин, із-за якої українці віддали перевагу саме МФО Бистрозайм. Ми прагнемо вирішити ваші фінансові проблеми в будь-який час і в будь-якому місці, а також:

 • Займ надається без документального підтвердження доходів.
 • Ми пропонуємо фінансову допомогу без застави та поручителей.
 • Щоб оформити мікрозайм онлайн, потрібно надати паспорт та ІПН лише один раз, подальша співпраця не вимагає їх наявності.
 • Ви зможете завжди, в будь-який час і раніше терміну, виплатити гроші без штрафів та додаткових процентів.
 • Виникли труднощі і не вдається повернути борг вчасно? Видані онлайн кредити готівкою можна повернути пізніше терміну, вказаного в кредитному договорі. Для цього досить вчасно оформити пролонгацію, таким чином уникнувши штрафних санкцій.
 • Ми створили зручні умови для повернення кредиту, щоб наші клієнти могли в будь-який час і в будь-якому місці здійснити оплату: у відділенні або через онлайн-кабінет.

Для нас не важлива ваша кредитна історія. Більше того, з допомогою Бистрозайм ви зможете покращити свою репутацію, постійно співпрацюючи з нашою компанією.

Кредити онлайн до заробітної плати на лояльних умовах для всіх клієнтів

Тактика нашої роботи полягає у створенні простих умов для надання кредитів, а також довіри до будь-яких клієнтів. Тому кредит онлайн цілодобово на карту можна отримати на більш лояльних умовах, скориставшись спеціальними акціями та промо-пропозиціями. Іх кількість постійно розширюється, а значить ви завжди можете вигідно отримати мікрозайм.

 • Якщо ви звернулися до нас вперше, то поспішайте отримати кредит під 0%, і скористайтеся кредитом без комісій!
 • Приведіть друга / родича в МФО, і отримайте 100 грн за кожного!
 • Також Бистрозайм постійно випускає промокоди на знижку комісії або отримання інших вигідних пропозицій по спеціальному коду.

Ми рекомендуємо регулярно цікавитися про наявність акційних пропозицій, які допоможуть вам отримати додаткові вигоди на будь-який мікрокредит онлайн.

Коли можна оформити займ

Прямо зараз пройдіть процедуру реєстрації, і приступайте до заповнення анкети. Вже менш ніж через годину ви зможете отримати кредит на карту онлайн в Україні та вирішити свої фінансові труднощі. Якщо ви вперше вирішили скористатися послугою мікрокредитування, перегляньте спеціальний відеоматеріал, який дозволить вам більше дізнатися про нашу роботу.

Для зручності клієнтів на сервісі працює підтримка, - ви можете задавати свої питання і оперативно отримати відповідь. Перш ніж оформити онлайн кредит на карту без відмови в Україні цілодобово, ви також можете зв'язатися з нашими спеціалістами по багатоканальному безкоштовному телефону

Нагороди

"Самий швидкозростаючий бізнес України Награда Медіа Імпульс
Лауреат премії "Смарт Ідея" Ukrainian Business Idea 2011
Премія в області іновація BCH London 2011 BCI
Вибір Року 2011 Асоціація Фінансових
"Альтернативний Кредитор Року" Награда Credit