РОЗКРИТТЯ ІНФОРМАЦІЇ. ПУБЛІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ (ДІЄ З 09.04.2024 Р.) УВАГА ! Важлива інформація під час війни. Деталі тут.

4 рівня захисту персональних даних від шахраїв
Система технологій безпеки БистроЗайм

Перший рівень захисту:
SSL-сертифікат захист ваших даних від шахраїв

Забезпечує захист ваших персональних даних ще на етапі введення їх в браузері! SSL-сертифікат - дозволяє забезпечити безпечне зашифроване з'єднання між веб-сервером (сайтом) і веб-клієнтом (браузером) за допомогою протоколу HTTPS для шифрування даних, що передаються. SSL-сертифікат особливо важливий при роботі з особистими даними клієнтів і платіжними системами.

Таким образом шифрова Таким чином шифрування всіх особистих даних і платежів, забезпечує захист від перехоплення третіми особами. Це базовий необхідний захист.

Компанія БистроЗайм не рекомендує залишати свої особисті дані на сайтах на яких відсутній сертифікат, тому як при нинішніх технологіях і розвитку цифрового шахрайства ймовірність крадіжки ваших даних дуже висока, і не варто недооцінювати важливість цих даних.

Як приклад Ви можете на сумнівних сайтах, без SSL-сертифіката, проводити просту реєстрацію, залишити свою електронну пошту і створити пароль - ніби як нічого важливого, але! По перше це ваша електронна пошта яка може дістатися шахраям, і мова зараз не про продаж її для спам розсилки (що також дуже регулярно відбувається), мова йде про те що пошта дуже часто використовується для аутентифікації користувача на різних сайтах, тільки задумайтеся де ви ще використовували цю пошту при реєстрації, можливо навіть при реєстрації в інтернет банкінгу. Лише маючи одну Вашу пошту, шахраї можуть спробувати підібрати або відновити пароль. Тут вступає наступні вкрадені дані - перехоплений пароль. Перша небезпека це що люди за своєю психологією, щоб не забути пароль, роблять його або дуже простим, або на всіх сайтах однаковий пароль. В результаті вже цих даних достатньо щоб отримати доступ до більш важливими даними, а це може призвести до самих гірших наслідків.

Другий рівень захисту:
надійний еквайринг WayForPay

Другий рівень захисту базується на верифікації карти, котра відбувається через надійну і акредитовану для банківських операцій систему WayForPay, дана система перевіряє кожну платіжну карту через свої 5 рівнів безпеки:

Ця комплексна перевірка не тільки забезпечує надійність і безпеку грошових переказів, а також перевіряє ще раз дані по карті і синхронізує їх з історією дій, в такому випадку використання зловмисниками вашою карткою буде припинено, а ви отримаєте оперативне повідомлення. Так само це убезпечить дані не тільки наших клієнтів, даний механізм блокує можливість шахраїв оформити кредит на підставні чи вкрадені дані.

Третій рівень захисту:
система кредитного скорингу не пропустить шахраїв

Коли Ви надсилаєте заявку на отримання позики з сайту bistrozaim.ua перший етап автоскорінга (автоматичний процес по оцінки особистих даних з метою прийняття рішення по кредиту) - перевірка на достовірність і реальність даних, це миттєва перевірка зі зверненням до багатьох баз даних, серед яких і перевірка по загублених паспортів і перевірка іменних банківських карт відповідно до даних анкети, й перевірка контактних даних відповідно до платіжних та паспортних даних, і так далі ... більше 50 автоматичних перевірок відбувається за пару хвилин, з головною метою виявити шахраїв.

На даному етапі відсікаються приблизно 90% спроб шахраїв оформити позику на третіх осіб, але 90% не 100% тому на відміну від інших МФО компаній, які використовують подібні методи перевірки, БистроЗайм застосовує 4 рівень безпеки!

Четвертий рівень безпеки:
верифікація даних спеціалістами

Після того як автоскорінг перевірив користувача і виявив кілька недоречностей яких недостатньо для того щоб відразу віднести користувача до шахраїв включається фінальний рівень безпеки - кредитні експерти з багаторічним досвідом роботи і психологічно підковані, здатні по телефонній розмові, і з правельними питаннями визначити шахрая або підставних осіб.

В сумі 4 рівня безпеки роблять компанію БистроЗайм не просто надійної але і практично нереальною для злому або афери шахраями, що виділяє БистроЗайм серед інших МФО турботою не тільки власних клієнтів а й інших громадян України які можуть стати жертвами шахраїв.