Новини компанії БЫСТРОЗАЙМ

Клієнти «БыстроЗайм» зібрали свій врожай подарунків

Настав час збирати врожай подарунків! Як і обіцяли, 13-го вересня, провели розіграш серед всіх клієнтів, хто брав кредити з 25 серпня по 10 вересня, і визначили шість щасливчиків, кожен з яких отримає свій подарунок. 

Збирайте врожай подарунків від «БыстроЗайм»

До 10 вересня кожен клієнт «БыстроЗайм» автоматично стає учасником розіграшу гаджетів, покликаних зробити осінь більш яскравою і веселою.

«БыстроЗайм» вітає переможців і дарує подарунки!

Як і обіцяли, за допомогою сервісу Random.org розіграли 10 подарунків до дня народження «БыстроЗайм». У розіграші взяли участь клієнти, які з 24 червня по 16 липня взяли позику від 2500 грн. А тепер оголошуємо переможців та розповідаємо, який з призів кожен з них отримає!

Крутіть Колесо Фортуни і отримуйте подарунки від «БыстроЗайм»

«БыстроЗайм» запускає Колесо Фортуни. З цього дня акції, конкурси, промокоди і програма лояльності для постійних клієнтів — все в одному місці

«БыстроЗайму» — 10 років! Вітаємо клієнтів і даруємо подарунки!

У червні перший в Україні сервіс кредитів до зарплати «БыстроЗайм» відзначатиме 10 років! Запрошуємо вас приєднатися до святкування. Ну а ми підготували для вас подарунки!

Даруємо фоловерам промокоди до 80%

Підписуйтесь на наші соцмережі і ловіть знижки до 80%!

Отримуйте кешбек у оновленному додатку БистроЗайм!

Оновіть додаток БистроЗайм і насолоджуйтесь новими перевагами!

 

Тож тепер за кожну купівлю, яку ви зробите через каталог на сайті або у додатку БистроЗайм, ви отримаєте повернення коштів. 

Пройдіть тест "Хто ваша ідеальна пара?" і вигравайте SPA канікули в Закарпатті на двох та інші подарунки

Вигравайте подарунки: SPA канікули в Закарпатті на двох, телевізор та ігрову приставку ! Умова розіграшу одна і як завжди проста — необхідно взяти позику до 08.03.

Оголошено переможця, який отримає 14 000 гривень!

Вчора, 14 лютого, всі ми святкували День Закоханих, а сьогодні пора оголосити переможця розіграшу до цього чудового свята.

Вигравай 14 000 гривень для своєї половинки до Дня Святого Валентина

У короткий зимовий лютий одним з найочікуваніших свят являється День Закоханих. Вже за кілька тижнів багато хто починає шукати подарунки для свого партнера.