Статті

Огляд медичних страховок: скільки коштує і яку краще вибрати

Обзор медицинских страховок: сколько стоит и какую лучше выбратьМедична страховка також сприяє створенню фінансової подушки безпеки. При настанні нещасного випадку страхова компанія покриє вам витрати на лікування.

Фінансова подушка безпеки: навіщо вона потрібна і як створити

Фінансова подушка безпеки: навіщо вона потрібна і як створитиБагато, хто втратив роботу на період карантину знають, як важливо мати фінансову подушку безпеки. Світ нестабільний і ми не знаємо, що нам принесе завтрашній день. Але будь-яку кризу можна пережити, якщо грамотно розпоряджатися своїми коштами.

Найкращі банківські карти України і яку вибрати

Найкращі банківські карти України і яку вибратиВсі ми давно знаємо переваги банківських карт в повсякденному використанні: зручність, постійне нарахування кешбеку, оплата послуг онлайн, швидкість і простота оформлення через інтернет, різні бонуси та акції в магазинах-партнерах. У цій статті ми розглянемо найпопулярніші платіжні карти України, і чим вони відрізняються.

Топ-10 непотрібних трат, які не варті грошей і часу

Топ-10 непотрібних трат, які не варті грошей і часуБільшість людей на постійній основі здійснюють покупки, не задаючи собі запитання: "А чи дійсно мені це потрібно?". Адже можна зупинитися і задуматися про те, як і на що ми витрачаємо свої гроші. БистроЗайм розповідає, як і на чому можна істотно заощадити.

Як правильно розрахувати відпускні в 2020 році

Як правильно розрахувати відпускні в 2020 роціЯк попередньо розрахувати свої відпускні, дізнатися всі оновлення в частині законодавства про їх нарахуванні, конкретний приклад розрахунку відпускних — все це ви знайдете в даній статті.

Все про українські розпродажі. Коли починаються і як вибрати кращі речі за копійки

Все про українські розпродажі. Коли починаються і як вибрати кращі речі за копійкиВсього за два місяці посиленого карантину ринок fashion-ритейлу втратив до 80% товарообігу. Як підсумок, весняна колекція не була розпродана, тому магазинам доводиться влаштовувати літні розпродажі з великими знижками. Ми підібрали найвигідніші варіанти мережевих популярних магазинів, які пропонують свої карантинні рішення — шалені знижки.

Вся правда про Vodafone: тарифи, акції, відповіді на поширені запитання

Вся правда про Vodafone: тарифи, акції, відповіді на поширені запитанняОднією з наймасштабніших телекомунікаційних компаній мобільного зв'язку в світі, яка надає свої послуги в 25 країнах, є Vodafone.

Кінець аналогового телебачення. Коли буде відключено мовлення і чим його замінити

Кінець аналогового телебачення. Коли буде відключено мовлення і чим його замінитиПовне відключення аналогового телебачення на всій території України ��уло перенесено з 1 січня 2020 року на 30 червня. Це сталося по причині невирішених питань регіональних телеканалів, які залишилися без цифрових ліцензій.

Скільки заробляють в Україні в 2020. Порівнюємо доходи блогерів, програмістів, таксистів та інших професій

Скільки заробляють в Україні в 2020. Порівнюємо доходи блогерів, програмістів, таксистів та інших професійНа початку 2020 року середня зарплата в Україні зросла на 16,3%. Звичайно ж доходи різних професій значно відрізняються і залежать від безлічі факторів. У цій статті ми порівняємо заробітні плати основних професій в Україні.

Рейтинг найбільш затребуваних професій після карантину

Рейтинг найбільш затребуваних професій після карантинуЗвичайно ж, в період світової кризи виживає той, хто має здатність швидко адаптуватися до змін і навчатися затребуваним навичкам на ринку праці. У цій статті ми підібрали для вас актуальні професії, які залишаться затребуваними і після завершення карантину.