Статті

Всесвітній день шопінгу на AliExpress. Як знайти найгарячіші пропозиції

Ми підготували колекцію товарів з 5 різних категорій за найвигіднішими цінами, замовити які можна за зниженими купонах від AliExpress і продавців.

Як позбавиться від боргів і жити спокійно. Покрокова інструкція

За статистикою кожен 3 чоловік на землі хоч раз замислювався про те, як віддати борги швидко і повернути стабільний дохід. У статті ми розглянемо проблему з позичанням грошей більш докладно і спробуємо знайти опти��альний вихід з ситуації, що склалася.

Що зміниться в Україні з 1 жовтня

Виведення дрібниці з обороту, нова система пільг на субсидії, нагадування для водіїв від патрульної поліції, впровадження IBAN, початок осіннього призову в армію - все це і ще багато чого іншого чекає українців з початком жовтня поточного року. Про найважливіших нововведення і діючих законах поговоримо докладніше в статті.

Чи підвищать вам зарплату в 2020 році. Відповіді в цій статті

В уряді стверджують, що збільшити мінімальну зарплату українців можна до 7 000 грн. Про фактори, що обумовлюють зростання мінімальної і середньої зарплат, і про те, скільки реально зможе отримувати середньостатистичний працівник, поговоримо докладніше в статті.

NFC-платежі. Як вони змінюють наше життя

- нова, але дуже перспективна технологія платежів, яка цілком може витіснити звичайні способи оплати. Наскільки це реально? Чи можна користуватися NFC в Україні? Чи дозволяє це економити? Розберемося в цих та багатьох інших питаннях.

Дефолт в Україні: буде чи ні

Багато експертів говорять про те, що дефолт неминучий. Пропонуємо розібратися в значенні цього терміна і оцінити, чи здатна Україна уникнути цього негативного моменту.

Все що потрібно знати про ФОП в Україні в 2019 році

Легальних способів ведення бізнесу в Україні багато. Найбільш затребуваним варіантом організаційно-правової форми є - фізична особа підприємець.

Мінімум податків і документації, простота оформлення та зручне переведення в г����тівку коштів залучають підприємців. Розглянемо ці нюанси в подробицях і розберемося, як більше заробляти і менше віддавати.

Пеня за комунальні послуги в Україні в 2019 році

Пеня за комунальні послуги

Пеня за комунальні послуги в Україні в 2019 році. Як нараховується, в яких випадках та як не платити пеню за комуналку

Пільги в Україні в 2019 році

 

Все про пільги інвалідам, пенсіонерам та іншим соціально незахищеним верствам населенн в Україні

Страховий стаж для пенсії: що це і що в нього входить - Розрахунок стажу

Страховий стаж для пенсіїСтраховий стаж - це час, протягом якого працююча людина робить відрахування в пенсійний фонд. Дуже важливо не плутати цей термін з поняттям «трудовий стаж», про їх відмінності ми поговоримо далі, а зараз базові поняття і терміни, які будуть використані в статті.

Установи мобильное приложение - будет проще и удобней!
установи мобильное приложение Быстрозайм