Статті

Дефолт в Україні: буде чи ні

Багато експертів говорять про те, що дефолт неминучий. Пропонуємо розібратися в значенні цього терміна і оцінити, чи здатна Україна уникнути цього негативного моменту.

Все що потрібно знати про ФОП в Україні в 2019 році

Легальних способів ведення бізнесу в Україні багато. Найбільш затребуваним варіантом організаційно-правової форми є - фізична особа підприємець.

Мінімум податків і документації, простота оформлення та зручне переведення в г����тівку коштів залучають підприємців. Розглянемо ці нюанси в подробицях і розберемося, як більше заробляти і менше віддавати.

Пеня за комунальні послуги в Україні в 2019 році

Пеня за комунальні послуги

Пеня за комунальні послуги в Україні в 2019 році. Як нараховується, в яких випадках та як не платити пеню за комуналку

Пільги в Україні в 2019 році

 

Все про пільги інвалідам, пенсіонерам та іншим соціально незахищеним верствам населенн в Україні

Страховий стаж для пенсії: що це і що в нього входить - Розрахунок стажу

Страховий стаж для пенсіїСтраховий стаж - це час, протягом якого працююча людина робить відрахування в пенсійний фонд. Дуже важливо не плутати цей термін з поняттям «трудовий стаж», про їх відмінності ми поговоримо далі, а зараз базові поняття і терміни, які будуть використані в статті.

Переказ грошей з картки на картку: Приватбанк, Аваль, Ощадбанк і інші

Переказ грошей з карти на картуКожен день мільйони українців роблять покупки і продають товари через ресурси типу OLX або auto.ria. Ще більше оплачують послуги, пересилають гроші близьким, здійснюють передоплату тощо. Можливо в Україні і не самий розвинутий сервіс електронних платежів (поки доступний не весь функціонал PayPal і Webmoney), але зручний прямий переказ грошей з картки на картку вирішує всі побутові потреби.

Прибутковий податок в Україні в 2019 році: ставки ПДФО

Податок на прибуток фізичних осібЩо таке ПДФО? Який прибутковий податок в Україні в 2019 році? Який його розмір і алгоритм розрахунку для різних груп платників? На всі ці та багато інших питань ми спробували відповісти в доступному і зрозумілому вигляді.

Довіреність на представлення інтересів фізичної особи: види, зразки, випадки необхідність оформлення

ДовіреністьДля чого потрібна довіреність? Як і де її оформити? Які види довіреностей існують? Скільки коштує довіреність і які нюанси оформлення даного документа існують? На всі ці питання ви знайдете відповіді, прочитавши цю публікацію. Ми досконально вивчили це питання і постаралися зібрати всю найактуальнішу і потрібну інформацію в одному місці.

Хто найбагатша людина в світі?

Сьогодні ми розповімо вам про багатіїв, їх найближчих конкурентів і тих, хто претендує на звання найбагатшого в світовій історії і, хто найбагатша людина в світі на цей час.

Святкові і неробочі дні 2019 в Україні

Святкові і неробочі дні в Україні

Згідно з попереднім календарем вихідних на 2019 українців чекають 11 офіційних вихідних протягом цього року. Також можливими є додаткові вихідні, якщо свято випадає на суботу або неділю. Всі вихідні 2019 - шукайте в статті.

Установи мобильное приложение - будет проще и удобней!
установи мобильное приложение Быстрозайм