Статті

Кредит під заставу депозиту: переваги і недоліки

Кредит під депозит — один з найбільш вигідних способів отримати довгостроковий займ. Кредит під депозит стане в пригоді у разі розширення бізнесу, необхідності терміново погасити фінансові зобов'язання перед третіми особами або поповнити оборотні кошти.

Великдень: історія і сьогодення

Ми всі добре знаємо традиції та звичаї цього, чого не скажеш про їх істинному значенні та історію їх виникнення. Тож ми вирішили розібратися, що можна, а що не можна робити і дарувати на Великдень, а також дізнаємося традиції різних народів і цікаві факти про свято.

Київстар, Vodafone, lifecell: порівняння кращих мобільних операторів України

Київстар, Vodafone, lifecell: порівняння кращих мобільних операторів УкраїниМобільний зв'язок для багатьох жителів є одним з головних пунктів у списку витрат. Тарифи змінюються практично щорічно, а мобільні оператори України пропонують свої унікальні спецпропозиції. Щоб вибрати максимально вигідний тариф, рекомендуємо вивчити інформацію від кожного оператора. У цій статті ми детально розповімо про головних операторів країни – Київстар, Vodafone, Lifecell. Представлена ​​інформація допоможе вибрати тариф, який в повній мірі задовольнить ваші потреби по дзвінках і доступу в інтернет.

Пройдіть тест "Чи вмієте Ви витрачати гроші?" і заберіть знижку на позику!

Чи вмієте Ви витрачати гроші?Всі ми любимо витрачати гроші. Пройдіть тест і дізнайтеся, що найбільше керує Вами під час покупок: розум або почуття? В кінці Ви отримаєте промокод на знижку 20%!

Не плати зайвого: лайфхаки як заощадити при покупках в інтернеті

Не плати зайвого: лайфхаки як заощадити при покупках в інтернетіПрактично кожен з нас намагається заощадити – зарплата не гумова, але так багато хочеться замовити. Покупки в інтернеті допоможуть зберегти пару сотень або навіть тисяч гривень, але тут важливо знати свої секрети. Ми розповімо докладно, як можна економити на замовленнях в мережі, починаючи від використання промокодів і закінчуючи кешбек-сервісами. У кращому випадку на деякі товари можна ухопити знижку в 80-90%!

Все про аліменти на дитину в Україні в 2021

Все про аліменти на дитину в Україні в 2021Законодавство України передбачає різного роду виплати на утримання родичів і не тільки. Якщо ви збираєтеся подавати на аліменти в Україні, то потрібно мати мінімальні пізнання в юридичній стороні цього питання – як отримати, кому призначаються, які суми тощо. Проінформований – значить озброєний. У цьому матеріалі ми у всіх подробицях розберемо питання виплати аліментів на дитину в 2021 році – вкрай актуальна інформація для всіх матерів.

Що мікропозики зробили з моїм життям: 5 історій клієнтів Бистрозайм

Що мікропозики зробили з моїм життям: 5 історій клієнтів БистрозаймУ народі існує думка, що мікропозика – це одна суцільна кабала, з якої потім неможливо вибратися. Однак на практиці грамотне розпорядження грошима веде тільки до позитивних результатів. Яких саме – починаючи від покупки квартири і закінчуючи відкриттям власного бізнесу. І це цілком реальні історії, можливо, навіть серед ваших знайомих. Ми розповімо про п'ять людей, для яких кошти з «БистроЗайм» зіграли вирішальну роль в житті.

Як вибрати телевізор в 2021: те, про що вам не скажуть в магазинах

Як вибрати телевізор в 2021: те, про що вам не скажуть в магазинахВирішили оновити свій старенький телевізор – купити новий не так просто, враховуючи численні характеристики. Якою має бути матриця, чи є сенс підбирати діагональ під кімнату, що потрібно знати про роздільну здатність і які функції найважливіші – це одні з найпопулярніших питань серед покупців. Чим точніше ви на них зможете відповісти, тим більше зручностей в результаті запропонує новий телевізор. Ми постараємося відповісти на найпопулярніші питання, що стосуються вибору ТВ.

Мінімальна пенсія в Україні в 2021: який її розмір і як досягти максимальної

Мінімальна пенсія в Україні в 2021: який її розмір і як досягти максимальноїБлижче до старості багатьох хвилює питання, яка мінімальна пенсія в Україні і які надбавки. Питання з одного боку однозначне, але має кілька важливих нюансів, про які краще знати заздалегідь. Розміру пенсії ми і присвятимо цей матеріал.

Прожитковий мінімум в Україні в 2021

Прожитковий мінімум в Україні в 2021Розмір прожиткового мінімуму має найважливіше значення, оскільки саме від цього показника йде розрахунок багатьох виплат, в тому числі і соціальних. З урахуванням постійно мінливого законодавства, буде корисно знати це число, особливо, якщо ви претендуєте на будь-які виплати. У цій статті ми розкриємо питання максимально детально.