Статті

Де заробити в інтернеті: популярні сайти, де точно платять

Де заробити в інтернеті: популярні сайти, де точно платятьБагато хто задається питанням, як же заробити онлайн. Для одних — це додатковий заробіток, а для інших поступово стає основним джерелом доходу, наприклад, при втраті роботи під час карантину. Незалежно від причини, важливо розуміти, що заробити онлайн цілком реально. БистроЗайм підібрав найпопулярніші сайти для заробітку без вкладень. Деякі з них зовсім не вимагають спеціальних навичок і знань.

Що таке "Докредитування" і як ним скористатися

Що таке Бистрозайм вже більше 10-ти років надає оперативну фінансову допомогу українцям, незалежно від рівня доходів і цілей, причому робить це найбільш швидким і зручним способом - готівкою в відділеннях, онлайн на сайті або займ по телефону (для постійних клієнтів) . Позику можна оформити протягом 10 хвилин і відразу ж отримати гроші...

Перекази з карту на карту і оплата за банківськими реквізитами тепер доступні в БистроЗайм

Перекази з карту на карту і оплата за банківськими реквізитами тепер доступні в БистроЗаймНововведення в БистроЗайм відкривають можливість провести будь-які платежі в одному місці. А з нашим надійним інтернет-еквайрингом ви можете не турбуватися про безпеку ваших транзакцій. Також SSL-сертифікат захищає ваші дані від шахраїв. Як перевести гроші з картки на картку? Чи можна перераховувати гроші між картками різних банків? Як перевести гроші за реквізитами? Відповіді на ці запитання ви знайдете в нашій статті.

Способи оплати комунальних послуг онлайн не виходячи з дому

Способи оплати комунальних послуг онлайн не виходячи з домуПройшли ті часи, коли для оплати комунальних послуг потрібно було вистояти кілометрові черги. Тепер оплатити будь-яку послугу можна за допомогою інтернет-банкінгу багатьох українських банків або платіжних систем навіть через смартфон. БистроЗайм підібрав для вас список сервісів за допомогою яких можна швидко і легко оплатити комунальні послуги в Україні.

Нововведення в БистроЗайм: поповнення мобільного та інтернету всього в кілька кліків

Нововведення в БистроЗайм: поповнення мобільного та інтернету всього в кілька кліківДуже часто буває, що гроші на рахунку мобільного закінчуються в зовсім невідповідний момент. Саме тому, щоб уникнути цієї проблеми у БистроЗайм з'явилася нова послуга — поповнення мобільного телефону, а також інтернету.

Як збирати гроші і ні в чому собі не відмовляти

Як збирати гроші і ні в чому собі не відмовлятиДосить велика частина населення живе від зарплати до зарплати. Звичайно багато хто з них задаються питаннями: "Як створити накопичення?", "Як позбутися від постійних боргів?", "Як навчитися відкладати гроші?". Для цього чарівної таблетки не існує, але кілька рекомендацій і правил зможуть вам допомогти. Головне регулярно дотримуватися їх і тоді через певний час ви зможете досягти фінансової свободи.

ТОП найвисокооплачуваніших професій в Україні в 2020

ТОП найвисокооплачуваніших професій в Україні в 2020Ні для кого не секрет, що пандемія коронавірусу змінила ринок праці. Одні професії починають зникати, а інші ж навпаки — стрімко розвиваються. Які сфери активно почали наймати фахівців? Перелік актуальних професій в Україні, яким платять найбільше ви знайдете в цій статті від БистроЗайм.

Скільки коштує освіта в Україні і за кордоном в 2020

Скільки коштує освіта в Україні і за кордоном в 2020Вибір університету і спеціальності напевно є одним з перших і найважливіших рішень у житті кожної людини. Тому так важливо серйозно поставитися до цього та зважити всі можливі варіанти. Які найпрестижніші ВНЗ? На кого вчитися в Україні? Скільки коштує навчання в університетах України та інших країн? Відповіді на ці запитання ви знайдете в статті від БистроЗайм.

ТОП-10 фільмів про гроші та успіх

ТОП-10 фільмів про гроші та успіхУспіх — це те, до чого так кожен з нас прагне. І не менш захоплюючими здаються історії успішних людей, які падали і вставали на шляху до заможного життя. БистроЗайм підібрав ТОП фільмів про гроші, успіх та красиве життя, від перегляду яких ви отримаєте не тільки задоволення, але і точно почерпнете для себе щось корисне.

Розстрочка: чим відрізняється від кредиту, плюси і мінуси

Розстрочка: чим відрізняється від кредиту, плюси і мінусиЗараз майже будь-який товар можна взяти з можливістю оплати після його отримання і цим уже нікого не здивуєш. Більшість магазинів ваблять своїми пропозиціями про комфортну оплату того чи іншого товару, будь то розстрочка або кредит. Але чим же вигідніше скористатися? Які їх основні відмінності?