Статті

Чи варто довіряти рейтингам МФО?

 

Не варто сподіватися на рейтинг. Ми зібрали найпопулярніші помилки рейтингових списків. З ними потрібно ознайомитися кожному жителю України, який бажає одержати найбільш вигідну позику.

Електронн�� гаманці VS банківські карти: що краще?

 

Власникам електронних гаманців і банківських карт буде цікаво дізнатися, в чому криються конкретні відмінності між двома відомими засобами платежу. У наведеній статті ми провели докладне порівняння двох платіжних інструментів, які активно застосовуються в Україні.

Що робити, якщо ви виявили у себе симптоми коронавірусної інфекції

 

Коронавірус стрімко поширюється Україною. Бистрозайм стурбований неуважністю інших організацій та пропонує клієнтам покрокову інструкцію для тих, хто виявив у себе симптоми коронавірусу. 

7 речей, якими можна зайнятися на карантині з користю для себе

 

Карантин сприяє лінощам. Щоб провести час з користю, необхідно знати, на що можна витратити зайві години. Ми підготували сім речей, на які можна витратити час з користю для себе під час карантину.

П'ять лайфхаків по заощадженням в умовах короновірусу

 

Карантин та короновірус надають можливості заощадити не тільки на громадському транспорті. Бистрозайм виділив п'ятірку найефективніших лайфхаків, які допоможуть скоротити витрати особистого або сімейного бюджету більш ніж на 50%.

Золоті правила економії

Не всі люди економлять правильно. Щоб уникнути марнотратства і зберегти свої заощадження, пропонуємо вам найкращі поради щодо економії в одному місці. Рекомендуємо прочитати статтю всім, хто стурбований власними витратами.

Будьте обережні! Як не заразитися короновірусом через банкноти

 

Дорогі клієнти, в Україні надзвичайно зросла небезпека зараження короновірусом. У зв'язку з цим просимо прочитати цю статтю до кінця.

Обережно! Банки почали оформляти кредити на українців без їх згоди. Інструкція - як убезпечити себе.

Що робити, якщо ви виявили, що банк без вашого відома відкрив на вас кредитний ліміт? У цьому матеріалі ви знайдете інструкцію як погасити кредит в банку, який відкрили без вашої згоди.

Сімейний бюджет за правилами: як зменшити витрати

В цьому матеріалі ми познайомимося з тим, як правильно планувати сімейний бюджет і відкладати гроші. Економити можуть всі, але це наука, яка вимагає дотримання чітких правил. Якщо їм слідувати, проблем з грошима не буде.

Чи варто вкладати гроші в самоосвіту: за і проти

 

В цьому матеріалі ми розглянемо плюси та мінуси платної самоосвіти й визначимо, чи варто вкладати кошти в інтелектуальний і професійний розвиток. Також зупинимось на способах самоосвіти та визначимо найбільш ефективні з них.