Статті

Погана кредитна історія: звідки вона взялася і як її виправити?

погана кредитна історія: як виправити"Кредитори відрізняються кращою пам'яттю, ніж боржники," — сказав колись Бенджамін Франклін, знайомий кожному з нас по портрету на стодоларовій купюрі. У сучасній банківській справі цей вислів матеріалізувався в поняття "кредитна історія", яка являє собою інформацію про те, як позичальник виконує свої зобов'язання по кредитах: чи виплачує вчасно, чи має непогашені позики, а також коли й скільки кредитів він брав.

Літо 2021: куди поїхати у відпустку і як отримати свідоцтво про вакцинацію

COVID-19 вплинув майже на всі сфери життя, в тому числі і й можливість виїжджати за кордон. Втім, літо ніхто не відміняв, як і бажання змінити картинку і провести відпустку далеко від дому. В які країни можуть поїхати українці, які додаткові документи для цього знадобляться і де їх отримати, розберемося в цій статті.

Евакуатор забрав машину: що робити

что делать, если машину забрал эвакуаторМабуть, немає жодного автовласника, який би не знав, як часом складно знайти паркомісце для свого залізного коня. Особливо це актуально для мегаполісів, де місць для паркування критично не вистачає, через що водіям доводиться залишати машину на тротуарах або на перших ліпших клаптиках дороги, які трапилися. При цьому водії часто порушують ПДР та створюють перешкоди іншим учасникам дорожнього руху. Такі автовласники ризикують стикатися з евакуацією авто за неправильну парковку. Що робити, якщо евакуювали машину, розповімо в цій статті

Субсидія у 2021 році: у кого забрали, а кому дали

как начисляется субсидия в Украине 2021 З початку 2021 року уряд анонсував нововведення в сфері оформлення субсидії. Ходило безліч різних чуток, із інтерв'ю й публічних виступів деяких народних депутатів ЗМІ формували здогадки і робили  висновки, про що реулярно інформували українців. І ось, нарешті, оприлюднено нову Постанову Кабінету Міністрів від 14 квітня 2021 року № 420. Тож які нові правила призначення та виплат субсидій набули чинності, і кого стосуються ці зміни, з'ясуємо далі.

Помилки в кредитній історії: звідки беруться і як виправити

Світлана розгублена: їй раптово перестали видавати кредити. Вона має престижну і високооплачувану роботу з білою зарплатою, позики повертає без прострочок. Та на всі звернення банк відповідає відмовою. Якщо ви зіткнулися з аналогічною ситуацією — не панікуйте. Швидше за все, в кредитній історії було допущені помилки, через що фінансові установи оцінюють вас як позичальника неправильно.

 

Cпробуємо з'ясувати, звідки беруться такі помилки і чи можна очистити кредитну історію, та спочатку визначимо, що з себе представляє кредитна історія і для чого вона необхідна.

Суд у смартфоні: огляд законопроекту, переваги та недоліки нововведення в Україні

Реформація судової системи України розпочалася ще у 2014-2015 роках, і щорічно влада підкидає нові ініціативи. Завдання реформи — спростити судову систему, зробити її доступною для кожного громадянина і забезпечити виконання головних конституційних принципів — верховенства права та об'єктивності суду. Відповідно до Наказу Президента, до 2025 року в Україні буде повністю реалізована програма з впровадження системи електронного суду.

Яка ситуація з «Судом у смартфоні» наразі і які перспективи на нас чекають у найближчому майбутньому, обговоримо далі у статті.

Реєстрація права власності на нерухомість

регистрация прав собственности на недвижимостьРеєстрація права власності на нерухомість — не формальність, а необхідність. Без неї людину не можна вважати повноправним власником нерухомого майна. Реєструвати потрібно не тільки право власності та інші майнові права на нерухоме майно, а й їх обтяження (такі як іпотека).

Як зареєструвати права власності в Україні в 2021 році, до кого і куди звертатися і який пакет документів потрібен — у статті.

Кредит під заставу депозиту: переваги і недоліки

Кредит під заставу депозиту: переваги і недолікиКредит під депозит — один з найбільш вигідних способів отримати довгостроковий займ. Кредит під депозит стане в пригоді у разі розширення бізнесу, необхідності терміново погасити фінансові зобов'язання перед третіми особами або поповнити оборотні кошти.

Великдень: історія і сьогодення

Великдень: історія і сьогоденняМи всі добре знаємо традиції та звичаї цього дня, чого не скажеш про їх істинне значення та історію їх виникнення. Тож ми вирішили розібратися, що можна, а що не можна робити і дарувати на Великдень, а також дізнаємося традиції різних народів і цікаві факти про свято.

Київстар, Vodafone, lifecell: порівняння кращих мобільних операторів України

Київстар, Vodafone, lifecell: порівняння кращих мобільних операторів УкраїниМобільний зв'язок для багатьох жителів є одним з головних пунктів у списку витрат. Тарифи змінюються практично щорічно, а мобільні оператори України пропонують свої унікальні спецпропозиції. Щоб вибрати максимально вигідний тариф, рекомендуємо вивчити інформацію від кожного оператора. У цій статті ми детально розповімо про головних операторів країни – Київстар, Vodafone, Lifecell. Представлена ​​інформація допоможе вибрати тариф, який в повній мірі задовольнить ваші потреби по дзвінках і доступу в інтернет.