6 корисних правил використання бонусів на кредитках

Сучасне суспільство щосили використовує вигідні пропозиції великих магазинів. Десь можна отримати відчутну знижку на наступну покупку, десь стати учасником акції з можливістю виграти цінний приз і т.п

У якій валюті краще зберігати заощадження

Багатьох жителів України останнім часом все частіше цікавить питання про те, в якій валюті найкраще зберігати особисті заощадження. Який валютний рахунок відкрити так, щоб потім отримати реальний прибуток?

Біткоіни - що це таке, де їх купувати і що з ними робити

Вперше про криптовалюти суспільство заговорило менше десяти років тому. Хтось поставився до цього явища скептично, а хтось активно почав заробляти на віртуальних грошах, і до того ж цілком непогано...

Як спонтанні покупки "з'їдають" наш бюджет

Два роки тому я отримував 7 тисяч гривень на місяць. І спускав всі чотири тисячі через 3 тижні після зарплати. Ще й брав кредити, коли не вистачало грошей. Новий телефон і ноутбук щороку, поїздка за кордон раз на півроку-рік - так розліталися всі гроші. Не те щоб мені все це було життєво необхідно. Просто я не міг відмовити собі в покупці вподобаних речей...

Складання шлюбного договору і його необхідність

Впевненість в свого чоловіка, взаємне кохання і дружня родина ... Це так важливо для кожного, але так як життя має безліч граней, вона складна, непередбачувана, ситуації виникають різні. Можливо саме тому в ролі своєрідної "страховки" все частіше виступає шлюбний договір.

Як застрахувати житлову нерухомість

Як показує практика, страхування житла стає все більш актуальною послугою серед населення. Особливо часто поліс оформлюють напередодні відпусток або довгих свят, коли мешканці на довгий час залишають свій будинок або квартиру.

Чи можна повернути переплату в податковій службі

Нерідко виникають ситуації, коли помилково або з інших причин в податкову службу за місцем проживання ви заплатили більше, ніж було необхідно. Багато хто вважає, що в таких випадках важко повернути особисті кошти. Бистрозайм вирішив вивчити дане питання з точки зору законодавства і, з огляду на практику звичайних українців, розповісти, в яких випадках можна повернути переплату в податковій, і як це зробити.

Штраф за відмову від туристичної путівки: правомірність та особливості

Всі ми, безумовно, любимо відпочивати, і якщо бажаємо добре провести вільний від роботи час, то обов'язково плануємо цей захід заздалегідь. Погодьтеся, адже ви напевно вже замислювалися про те, куди поїхати і де придбати бажану путівку. Строго оцінюєте досвід роботи турфірми, уважно вивчаєте особливості доступних турів і ціни... Однак навіть дуже ретельні планування можуть змінитися через різні обставини, і можливо від туру доведеться відмовитися.

Як правильно вибрати подарунок на 8 березня

Кожна жінка гідна кращого, і заслуговує на увагу, повагу і любов. Однак в Міжнародний жіночий день все це традиційно набуває особливого змісту. Спробуйте 8 березня показати, наскільки ви цінуєте прекрасну половину людства. Зробіть приємний сюрприз і вручить подарунок корисний, приємний, від душі. А що подарувати в Міжнародний жіночий день дівчині, мамі, дружині, сестрі ...

Вода, газ, електрика. Золоті правила економії на квартирі

Середньостатистична українська сім'я щомісячно сплачує рахунки на суму 2000 грн .. Такі дані взяті з соціального опитування жителів столиці. Половина суми припадає на платежі за експлуатаційні послуги: воду, опалення, електрику. Але, рахунки за ці послуги можуть бути в два рази менше, якщо слідувати елементарним правилам економії. Про них ми розповімо

Здобути вищу освіту на роботі: заплановані нововведення 2018 року

Минулий 2017 рік уніс масу позитивних змін у життя пересічних громадян. Ми вчимося нести відповідальність за тварин, уважно вивчаємо нововведення, що стосуються шкільної та дошкільної освіти. Також, безсумнівно, раді повільному, але істотному зниженню тарифів на найвитратніші комунальні послуги. У цій статті ми хочемо відзначити зміни, які стосуватимуться порядку здобуття вищої освіти деяких категорій громадян...

Теги:

Сучасний банкінг: які рішення може прийняти робот, а для яких потрібна людина

Розвиток сучасного фінансового ринку повністю змінив уявлення про консерватизм банків. Фахівці банкінгу освоюють agile-методології, за аналіз клієнтів і їх обслуговування відповідають роботи. Тобто кордону, які раніше стояли між ІТ напрямком і бізнесом (власне це і є споконвічно головна мета діяльності банківських структур) стираються.

Енергоефективність в Україні: Зелений тариф і особливості енерго автономності

Державна програма Зелений тариф є відносно молодим законопроектом, офіційно впровадженим в дію. Зелений тариф створювався з метою залучення власників підприємств і приватних будинків до використання чистої, природної енергії. Реалізація "зеленої" електроенергії може бути впроваджена в життя за допомогою вітряків, установок, що працюють на біогазі, міні ГЕС, сонячних електростанцій.

Для подорожей в 2018: правила перевезення домашніх тварин

На сайті прес-центру Верховної Ради повідомили про нововведення, які будуть стосуватися перевезення тварин за кордон. Нові правила включають в себе вимоги вивезення відповідно до європейських стандартів. Тепер, якщо ви плануєте подорож з улюбленою домашньою твариною, вам необхідно пред'явити його ветеринарний паспорт, чіп і інформацію про щеплення. Повну ілюстрацію документів можна також подивитися на сайтах керівництва країни.

Нові тарифи: в Україні подешевшала гаряча вода й опалення

Стрімкий розвиток нашої держави не обходиться без активності вершин влади. Депутати постійно ведуть роботу в сторону відповідності європейським вимогам з одного боку, і в бік поліпшення умов життя для звичайного населення з іншого.

Як видаються позики клієнтам з поганою кредитною історією

У зв'язку зі стрімким розвитком ринку фінансових послуг, ми все частіше почали говорити про таке поняття, як кредитна історія (далі КІ). Незважаючи на "віртуальне" існування, КІ є офіційним документом клієнта МФО і великих банківських структур, які функціонують на території України. Якщо ви оформляєте онлайн кредит або будь-який інший займ, кожна дія, спрямоване на виплату боргу, позначається на стані КІ.

Чи дійсно вигідні споживчі кредити: розглянемо на прикладах

В даний час ринкова економіка вражає різноманітністю методів, форм і методів кредитування фіз��чних осіб. Сучасна класифікація кредитів на території нашої країни і відповідно до закону представляє складну структуру, де найбільш популярною пропозицією є кредитні програми для фізичних осіб. Серед них активно використовується такий продукт, як споживчий кредит.

Життя в кредит може бути вигідним: тенденції заходу підкорюють Україну

Життя в кредит - це погано або все таки добре? Багато наших співвітчизників задаються цим питанням, оскільки щороку ринок фінансових послуг стає все різноманітніше. Дійсно, якщо терміново потрібні гроші, то завжди можна оформити позику, в будь-який час і в будь-якому місці. До слова така ситуація вже дуже давно діє на території західних країн...

Дарча на квартиру: відсоткові ставки, процедура та інші відомі нюанси

Діюче законодавство України передбачає, що нерухомість не тільки можна продати, але і подарувати. Данный документ називається дарчою, він оформлюється на будь-яку нерухомість - будинки, ділянки або квартиру, про тонкощі оформлення дарування яких ми і розповімо в даній статті.

Теги:

Чому МФО видають кредити частіше банків

Якщо вам потрібна фінансова підтримка, і ви твердо вирішили звернутися до фінансових організацій, залишається прийняти рішення про вибір профільного закладу. В даний час, в залежності від величини витрат, українцям пропонується вибрати мікрофінансову організацію або банк. При цьому до МФО населення звертається все...

Чи можна отримати онлайн займ без електронної пошти

В даний час діяльність МФО під пильною увагою багатьох жителів нашої країни, що не дивно. Дані установи дозволяють отримати позику буквально за лічені хвилини на максимально вигідних умовах. Вам достатньо...

Яким запам'ятався 2017 рік: підбиваємо підсумки

Рік, що минає для українців був непростим - наповненим яскравими подіями та змінами, особливо це стосується фінансової сторони. Поки експерти сперечаються про те, чи добре попрацювала влада, ми виділили кілька реформ, про які варто згадати в позитивному ключі.

Де позичити грошей студенту: варіанти

Молоді люди, які тільки переступили рубіж 18 років, амбітні, сповнені сил і націлені на те, щоб отримати все в один момент. Однак більшість студентів не завжди можуть втілити свої плани в життя, оскільки деякі з них вимагають постійної фінансової підтримки. Тут виникає питання, де 18-річному громадянину України, який впевнено оволодів азами різних наук в одному з навчальних закладів, знайти кошти?

Заявка на позику в МФО: як проходить її розгляд

Фінансові послуги з видачі швидких кредитів в даний час користуються великою популярністю серед жителів України. Згідно з останніми статистичними даними близько 50% громадян знають, що таке мікрофінансова організація і мікрокредит, 20% замислювалися про отримання такого кредиту, і 30% вже хоча б раз користувалися подібними послугами.

Підвищення реальної заробітної плати і пенсії: тенденції та плани

2017 рік для України став по-справжньому значущим. Уряд ввів ряд змін до пенсійної системи, і відтепер ми самі можемо забезпечити своє майбутнє. З іншого боку відзначається позитивна тенденція і щодо працездатного населення, оскільки мінімальна і середня заробітна плата, згідно з даними експертів МФО Бистрозайм, істотно зросла, і це ще далеко не межа.

Хто купує українські товари

Останнім часом в різних джерелах з'являються новини про зростання дефіциту зовнішньої торгівлі. У зв'язку з напруженою політичною ситуацією все частіше виникають питання про те, хто є нашим провідним зовнішньоторговельним партнером. Фахівці МФО Бистрозайм, як досвідчені гравці внутрішнього фінансового ринку, вирішили розібратися в цьому питанні, використовуючи актуальні статистичні дані.

Цілі, на які варто оформляти кредит в МФО

У житті будь-якої людини нерідко виникали ситуації, коли потреба у фінансових коштах була вкрай гострою. Звертатися до родичів або друзів в такому разі не зовсім етично, відмінний спосіб взяти позику - це звернутися в компанії, які працюють за цим профілем. І якщо банки не завжди готові швидко надати кошти, то мікрофінансові організації - відмінна можливість вирішити свої фінансові проблеми.

Як перераховувати пенсію за новим законом

Ще в минулому півріччі нинішнього року представники нашого уряду поділилися з населенням приблизною формулою розрахунку пенсійних відрахувань за новою і сьогодні вже діючої пенсійної програми. За словами міністра соціального розвитку Реви Олександра, розрахунок виглядає наступним чином:

Міжнародний день захисту інформації: як не стати жертвою кібершахраїв

Сучасний розвиток інформаційних технологій призвело до того, що суспільство в тій чи іншій мірі залежить від комп'ютерних мереж. Наша особиста інформація зберігається, обробляється електронним шляхом, і передається в різних напрямках (в залежності від цілей), що призводить до приватного розкрадання грошових коштів, несанкціонованим змінам особистих даних і т.п. прикладів кібершахрайства.

5 порад з пошуку роботи в іншому місті

Знайти роботу у своєму місті завжди набагато легше - перегляд оголошень, розпитування знайомих і відправка резюме ... Загалом, це все клопоти, залишається під'їхати в потрібний час за призначеною адресою. Набагато складніше займатися пошуками роботи в іншому місті, причому як з психологічної точки зору, так і фізичної...

Як знизити відсоткову ставку по іпотеці

Заробити на власне житло в умовах сучасної економіки не так просто. Тому велика частка українців змушена орендувати його або беззаперечно оплачувати кредит, оформлений на покупку власної квартири або будинку під високі, часом непідйомні відсоткові ставки.

Як пережити зиму 2017-2018 не виходячи з дому

Потужні снігопади, аномальна температура й нова епідемія грипу - ось, на що варто чекати українцям найближчої зими. Коли виходити з дому не лише неприємно, але й небезпечно, рішенням стане... інтернет й кредитна картка. Ми розповімо, як користуватися усіма благами цивілізації не виходячи з дому, навіть якщо у вас немає грошей.

 

Як заощаджити на комунальних послугах

Якщо ми забуваємо вимкнути світло в кімнаті або закрити вікно, включаємо воду і не використовуємо її, то здається, що все це дрібниці, які не відбиваються на нашому гаманці. Однак коли в кінці місяця приходить квитанція про витрати на житлово-комунальні послуги, багато людей, здивовано знизують плечима: звідки такі ціни?

Реформа освіти: що зміниться у 2018 році

5 вересня 2017 року Верховна Рада України 255 голосами ухвалила новий закон про освіту, а незабаром його підписав Петро Порошенко. Як реформа змінить життя школярів, батьків та вчителів? Читайте у нашій статті.

Американська мрія: як взяти кредит і не платити?

Іпотека, лізинг, позики на навчання, кредитні карти - в 2016 році громадяни США заборгували по позиках $ 935,6 млрд. Для порівняння - сумарний зовнішній борг України на кінець минулого року - $ 45,6 млрд. Чому американці продовжують брати кредити і як постійна заборгованість впливає на їхнє життя?

Як МФО залучають лояльність клієнтів

Цікава статистика: 47% всіх позичальників України - клієнти МФО (дані за 2015 рік). Йдеться про людей, які звертаються за фінансовою допомогою при виникненні непередбачених витрат. Серед них більше половини віддають перевагу одній компанії. Самі ж компанії стверджують, що їх показники ще вищі: частка клієнтів, лояльних конкретному МФО, може становити до 90%.

Які кредити видають позичальникам з поганою репутацією

Якщо ваша кредитна історія зіпсована, отримати нову позику буде дуже і дуже складно. Як показує практика, більшість боржників - це не дисципліновані платники. Прострочивши раз, вони ведуть себе так само і в майбутніх фінансових відносинах з банком.

Згідно зі статистикою, загальний обсяг проблемних споживчих кредитів в Україні, виданих банками, на серпень 2017 року становить 159 млрд. грн.

Кредити в СРСР і сьогодні

В Радянському Союзі теж існували позики, але умови кредитування відрізнялися від сьогоднішніх. Та й потреби були іншими: якщо зараз українці готові влізти в борги заради плазмового телевізора або поїздки за кордон, то мріями радянської людини були швейна машинка і велосипед. Жителі "єдиного, могутнього" отримали можливість...

Кредит без паспорта по біометричним даним

Час паспортів минає. В найближчому майбутньому фінансові установи будуть перевіряти клієнта по біометричному шаблону. Експерти відзначають: використання біометричних даних скорочує час і спрощує обслуговування клієнтів. Чи можна сьогодні отримати кредит без паспорта? Українцям найчастіше спадає на думку...

Соціальні мережі - кращі друзі кредиторів

Де ви вчилися, хто ваші знайомі, в яких магазинах робите покупки, що читаєте і лайкаєте в соцмережах? Тепер кожен ваш пост - ще один пазл для складання фінансового портрета. Кредитні організації втомилися від "локшини" потенційних клієнтів. Вони жадають правди: реальних друзів, реальних фотографій і реальну картину фінансового стану позичальника.

Мікропозика онлайн - доступна фінансова допомога

Часто потреби людини перевищують його фінансові можливості: непередбачений ремонт автомобіля, незаплановані витрати на лікування, навчання або відпочинок і багато іншого. Складно прорахувати або передбачити, коли можуть виникнути життєві ситуації, допомогти в яких зможе тільки певна сума грошей. І ось тут виникає питання: куди...

Кредит без відмови: 10 порад від Бистрозайм

Мікрокредіт - це сучасний і надійний спосіб вирішити всі свої фінансові проблеми в лічені хвилини. Особливо якщо компанії надають послуги онлайн. Адже насправді зручно, сидячи вдома, в офісі або, наприклад, на дачі - взяти трохи грошей на банківську карту і витратити їх із задоволенням на дуже термінові і потрібні покупки. Але хочеться знати напевно, що позику вам точно схвалять...

Що таке ОСББ? Як створити і що дає мешканцеві?

Що таке ОСББ? Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ) - неприбуткова організація, посередник між постачальниками комунальних послуг та мешканцями будинку. Принцип ОСББ передбачає, що розпоряджатися квартплатою і ремонтом будинку будуть самі мешканці. Щоб створити ОСББ, необхідно зібрати підписи всіх мешканців будинку під...

Що таке "Докредитування" і як ним скористатися

Бистрозайм вже більше 5-ти років надає оперативну фінансову допомогу українцям, незалежно від рівня доходів і цілей, причому робить це найбільш швидким і зручним способом - готівкою в відділеннях, онлайн на сайті або займ по телефону (для постійних клієнтів) . Позику можна оформити протягом 20 хвилин і відразу ж отримати гроші...

Як поліпшити свою кредитну історію?

Кредитна історія - це, по суті, короткий опис людини в якості позичальника. Тому в кредитній історії присутня така інформація, як: скільки людина брала кредитів, як їх виплачував, чи допускала прострочення (одноразово або часто), чи були інші порушення та інша інформація, пов'язана з взаємовідносинами людини з банківськими установами. Отримати кредит...

Які соціальні пільги, виплати і підтримку отримують матері-одиначки в 2016 році?

Як поліпшити свою кредитну історію? Призначення допомоги матері-одиначки регламентується: Законом України «Про державну допомогу сім'ям з дітьми»;

  • Постановою Кабінету Міністрів № 1751 від 27.12.2001 (Порядок призначення і виплати допомоги сім'ям з дітьми).

  • Спеціально отримувати цей статус, проходити якісь процедури і т.д. жінці не потрібно.

Допомога матері-одиначки: коли її отримують і коли не отримують

Податки на нерухомість в 2016 році

Податки на нерухомість в 2016 році, як правильно оформити придбану нерухомість?

У 2016 році до Податкового кодексу були внесені деякі зміни, які торкнулися податку на нерухомість:

1. Змінена неоподатковувана пільга: тепер податок сплачується, якщо площа квартири перевищує 60 квадратних метрів, а будинків - 120 квадратних метрів...

Гривень
Тільки для повторних клієнтів.  Увійти
Днів
До оплати: грн.
День оплати
Поиск

Нагороди

"Самий швидкозростаючий бізнес України Награда Медіа Імпульс
Лауреат премії "Смарт Ідея" Ukrainian Business Idea 2011
Премія в області іновація BCH London 2011 BCI
Вибір Року 2011 Асоціація Фінансових
"Альтернативний Кредитор Року" Награда Credit