Статті

Скільки коштує грам срібла в Україні?

Інформації про те, скільки коштує грам срібла, в інтернеті дуже багато. Ми ж хочемо розповісти крім ціни ще і про те, що з себе представляє цей метал і чому варто його придбати.

Paypal в Україні: як зареєструватися, користуватися і вивести гроші?

2000-ні: інтернет заполонив практично всі сфери нашого життя, з його допомогою: ми спілкуємося, вчимося, вибираємо товари, здійснюємо покупки і оплачуємо їх. Послуги онлайн істотно полегшують нам життя, тепер не потрібно йти в банк і вистоювати чергу, наприклад, щоб, сплатити комунальні платежі.

Правила вступу в шлюб в 2019 році

Рано чи пізно чоловік і жінка приймають важливе рішення бути разом, жити разом, вести загальний побут і полегшити життя один одному. Це переростає в намір солдати сім ю і є серйозним етапом на шляху кожного.

Як розрахувати відпускні в 2019 році. Калькулятор відпускних

Відпустка - відмінна можливість відволіктися від домашньої рутини або робочих буднів і відправитися на море, провести час з рідними ну або, на худий кінець, завершити ремонт в квартирі. Одні працівники планують свою відпустку за багато місяців вперед, інші воліють тануть спонтанність і йдуть на тимчасовий відпочинок з натхнення - коли все набридне.

Що таке накладений платіж? Правила і відправка післяплатою

Торгівля все глибше йде в інтернет простір. Як показує статистика, кожен другий дорослий українець хоча б раз в житті купував товар в онлайн-магазині. І якщо раніше це були переважно покупки побутової техніки, меблів, одягу, то сьогодні в інтернеті можна замовити продукти харчування, ліки, побутову хімію, косметику і т.д. Оформляючи покупку онлайн, покупець вибирає спосіб доставки і оплати.

Як оформити заповіт в Україні? оскарження заповіту

У наш час дуже часто можна почути історії про те, що цілком доброзичливі родичі перетворюються на запеклих ворогів після смерті одного з заможних членів сім'ї. І чим більше заможним була людина, тим більше проблем приносять його гроші всьому сімейству. 

Захист прав споживачів в Україні

У 60-х роках минулого ого століття світовими експертами був зафіксований перехід від економіки виробника до споживчої економіки. Першою країною, яка оперативно відреагувала на зміни, що відбулися, була Америка. Як результат, з'явився перший законодавчий акт на цю тему - Білль, підписаний першою особою США Джоном Кеннеді п'ятнадцятого березня в 1962 році.

Доступні ліки: кому призначаються безкоштовні медикаменти?

На засіданні від 18.12.2018 був представлений план першочергових дій української влади на 2019 рік. У своєму виступі Прем'єр-міністр зазначив, що саме розвиток людського потенціалу є одним з найважливіших пріоритетів уряду. Серед усього іншого він включає охорону здоров'я та (в найпершу чергу) доступні медичні препарати.

Бюджет України в 2019 році: основні статті державного бюджету

23 листопада минулого року в ВРУ відбулося друге (в цілому) читання проекту №9000, в результаті якого 240 депутатських голосів «За» схвалили нині діючий бюджет України 2019. Не можна при цьому не помітити істотний прогрес в своєчасному прийнятті цього закону. У цей т раз уряд вклалося в терміни, які вимагали прийняти бюджет до 01.12.2018 

Огляд кращих мобільних операторів України

Сьогодні ми просто не уявляємо життя без мобільних телефонів. Якщо ще на початку 2000-х років мобільний телефон був розкішшю, то в наш час смартфон є невід'ємною частиною життя всіх українців від малого до великого