РОЗКРИТТЯ ІНФОРМАЦІЇ. ПУБЛІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ (ДІЄ З 09.04.2024 Р.) УВАГА ! Важлива інформація під час війни. Деталі тут.

Статті

Важлива інформація під час війни

Друзі, “Быстрозайм” зібрав для вас всю необхідну інформацію на час війни, яка допоможе вам у кризових ситуаціях. 

Як правильно поводитися в зоні бойових дій. Поради рятувальників

Тут ми поділимося найважливішими порадами, як поводитись у зоні бойових дій мирним жителям.

Відкладати чи брати у кредит: що вигідніше?

Всі ми бажаємо кращого для себе та своїх близьких. Це бажання має кожна людина. Але найчастіше ми хочемо всього й одразу. Але як цього досягти? Взяти кредит чи почекати та накопити?

Як втілити у реальність свої фінансові бажання

Ми вже багато разів писали про те, як планувати витрати, як складати плани та багато іншого. Настав час втілити свої фінансові бажання у реальність. Ми поділимося своїми порадами, які допоможуть вам це зробити.

ТОП-5 книг з фінансової грамотності від “БыстроЗайм”

Фінансова грамотність – основа сучасного комфортного життя. Ми живемо у світі, де від фінансів, їх кількості та грамотного розпорядження ними залежить дуже багато. То де ж навчитися навичкам поводження з грошима? Відповідь проста - у літературі. Пропонуємо до вашої уваги добірку з ТОП-5 книг, які допоможуть стати грамотнішими у фінансових питаннях.

Скільки заробляють спеціалісти різних професій. Контент менеджер

У попередньому блозі на тему професій ми писали про те, скільки заробляють люди на позиції HR-менеджера. Наразі пропонуємо ознайомитися зі статистикою доходів людей у ​​професії контент-менеджера. Проаналізуємо ринок праці в Україні та порівняємо заробітну плату по країні.

ТОП-5 ознак, що ви готові інвестувати

Інвестори – це не завжди люди у піджаках, які сидять десь на Уолл-стріт, як у голлівудських фільмах. Насправді, майже кожен може інвестувати, давайте тільки розберемося, що для цього потрібно?

Скільки коштує грам золота в Україні? Де вигідніше купити у 2022?

Одним із найпоширеніших дорогоцінних металів у світі та Україні є золото. Завдяки широкому спектру застосування цей шляхетний метал дуже цінується. Ювелірні вироби, прикраси, посуд і навіть вироби у сфері стоматології тут скрізь застосовується золото. Це цінний метал, що відповідає рівню ціни нього. Розглянемо ринок дорогоцінних металів в Україні та подивимося на їхню вартість у 2022-му році.

ТОП-5 способів заощаджувати гроші в будь-якій ситуації

"Быстрозайм" зібрав для вас ТОП-5 методів, які допоможуть вам накопичувати гроші практично в будь-якій ситуації.

Управління фінансами онлайн. Огляд мобільних додатків

Гроші люблять рахунок. Розрахунок доходів та витрат – обов'язкова частина усвідомленого управління фінансами. І в цьому нам допомагають смартфони, а точніше, мобільні програми. Розглянемо найпопулярніші програми, їхню користь для вашого гаманця.