Статті

Запуск системи фотофіксації перевищення швидкості: все що потрібно знати

Запуск системи фотофіксації перевищення швидкості: все що потрібно знатиУ 2019 році кількість дорожньо-транспортних пригод (ДТП) на території України склало 160,6 тисяч випадків. 30% випадків відбуваються по п'ятницях і суботах і за часом пік аварійності припадає на 17 годин. Ця моторошна цифра говорить про те, що потрібні були заходи для запобігання смертей і травмованості на дорогах.

ТОП-10 способів заробити вдома на дивані

ТОП-10 способів заробити вдома на диваніКарантин із-за пандемії коронавіруса посприяв переходу усіх компаній, фахівців, магазинів в режим онлайн. У наш час – інтернету, соцсетей, мессенджеров – відкривається дивовижна можливість будувати своє життя так, як хочеться нам, а не як прийнято. У цій статті ми зібрали для вас 10 найактуальніших способів заробітку в інтернеті, не встаючи з дивана.

Чи збільшились виплати аліментів на дітей в Україні в 2020?

Аліменти на дітейАліменти - це певна сума грошей, яка добровільно або ж за рішенням суду виплачується одним з батьків для утримання неповнолітньої дитини. Є законодавчі норми, які і визначають розмір аліментів на дитину в Україні. Хороші новини: мінімальний розмір аліментів в Україні в 2018 році збільшився, також Верховна Рада прийняла закон, згідно з яким на заборгованість понад рік будуть нараховуватися відсотки. Крім усього іншого відкрили дані по боржникам, які не платять більше 3 місяців і тепер будь-якого неплатника можна знайти в онлайн реєстрі.

Як без проблем звільнитися за власним бажанням в 2020: готовий зразок заяви

Звільнення за власним бажаннямЗвільнення працівника будь-якої державної або комерційної організації за власною ініціативою - найпоширеніша причина. Відбувається це у випадках, коли працівник уже просто перенасичений відносинами з поточним роботодавцем, знайшов більш відповідне місце роботи або ж у нього є інші поважні причини до такого кроку

Індексація зарплати в Україні в 2020 і готова формула для розрахунку

В останні роки в Україні через постійні стрибки курсу долара спостерігається зростання рівня цін на товари і послуги, а ось заробітна плата, на жаль, не відповідає даній тенденції. Внаслідок чого значно знижується купівельна спроможність українців.

Як розрахувати лікарняні в Україні в 2020 році?

З жовтня минулого року в Україні змінено порядок виплати допомоги по непрацездатності. Дані нововведення регламентуються Постановами правління Фонду соціального страхування. 

Договір оренди квартири в Україні в 2020: готовий зразок

Ви молода сім'я і вирішили з'їхати на знімну квартиру від настирливих батьків? Хочете переїхати жити в інше місто і плануєте знімати житло? Або може бути, навпаки, у вас є вільна житлоплощу, яку хочете здавати в оренду?

ТОП кращих бюджетних смартфонів 2020 року, які нічим не гірше IPhone

З кожним роком грань між флагманськими моделями і бюджетними смартфонами стирається. Недорогі моделі в більшості випадків обладнані якісною камерою, стерпним процесором і достатнім об'ємом оперативної пам'яті. Якщо купити бюджетний смартфон, не доведеться відчувати дискомфорт від неможливості вийти в інтернет, зробити селфі або пройти пару рівнів якоїсь гри. Проте, ціна все ще залишається визначальним фактором функціональних можливостей гаджета. Розглянемо кращі бюджетні смартфони 2019 року і розберемося, чого від них очікувати.

Як збільшити страховий стаж і раніше вийти на пенсію?

Страховий стаж для пенсіїСтраховий стаж - це час, протягом якого працююча людина робить відрахування в пенсійний фонд. Дуже важливо не плутати цей термін з поняттям «трудовий стаж», про їх відмінності ми поговоримо далі, а зараз базові поняття і терміни, які будуть використані в статті.

Позовна давність в Україні в 2020. Як її використовувати, щоб не сплачувати борги

Позовна давність за кредитом в УкраїніЗвертаючись до кредитної установи, будь то банк або мікрофінансових організація, з метою оформлення грошової позики, позичальник підписує кредитний договір. Документ містить не тільки дані про суму, термін грошової позики, а й іншу важливу інформацію. Наприклад, термін позовної давності по кредиту і в Україні є свої нюанси.