Статті

Правильні фінансові звички


Наші звички – це дії, які ми робимо щодня. Це можуть бути ранкова зарядка, прийом їжі в один і той же час або вечірня прогулянка. При поводженні з грошима ми маємо свої звички. Сьогодні ми поговоримо про те, як виробити щоденні правила, які допоможуть покращити фінансове становище.

Позики через мобільний додаток – завжди вигідніше на 10%

Раніше ми вже писали, чому варто користуватися мобільними додатками. Основні переваги – це швидкість роботи, зручність та доступність. А тепер поговоримо, чому варто користуватися додатком від "Быстрозайм".

Все, що потрібно знати про Чорну п'ятницю

Наприкінці листопада на вітринах багатьох магазинів можна зустріти словосполучення «Чорна п'ятниця». Що воно означає? Чому саме п'ятниця та чому вона чорна? Давайте розберемося. Адже це має цікаве значення, яке сягає корінням у традиції народів Сполучених Штатів Америки.

Як правильно планувати сімейний бюджет?


Всі ми бажаємо, щоб наші діти мали перспективу в майбутньому, батьки гідну старість, а ми комфортне та щасливе життя. Це все залежить від наших фінансів. Тому давайте поговоримо про сімейний бюджет.

Як відкласти гроші на відпустку?

Найприємніша частина у роботі – це заробітна плата. А ще приємніше, коли зароблених грошей вистачає на те, щоби з'їздити спекотного літа у відпустку, самому чи з родиною. Але що робити, якщо місячний дохід не дозволяє відразу сплатити подорож до теплих берегів будь-якої миті?

Витрачати або економити: вибираємо правильний шлях

Економити чи витрачати – одне з найважливіших питань, яке хвилює більшість людей. В цілому, стратегія економії, інвестування та усвідомлених витрат стала більш актуальною. Хоча й витрачати менше люди не стали. Отже, що обрати?

Фінансова стабільність: як знайти роботу мрії?

 

Тема пошуку хорошої роботи є актуальною завжди. Ми всі мріємо про роботу, яка принесе нам стабільність, налагодить фінансове становище та принесе моральне задоволення. Давайте розберемось - як знайти роботу мрії?

Що таке кешбек і як за його допомогою економити на покупках?

Чи хотіли б купувати товар у магазині, а щоб частина грошей вам поверталася назад на карту? Звучить заманливо. І цілком реально. Тому що таким сервісом користуються вже мільйони людей по всій планеті. І такий сервіс називається кешбек.

Переваги використання мобільних додатків

Згідно зі статистикою, більше половини населення України користується смартфонами, водночас близько 30% українців ніколи не користувалися персональними комп'ютерами. Користувачі смартфонів проводять більшу частину свого часу саме у мобільних додатках. Тому більшість покупок та різних операцій проводяться за допомогою смартфона та додатків, які дають доступ до нових можливостей.

Як взяти кредит та не платити зайвого

как взять кредит и не платить лишнегоМало хто жодного разу не стикався із ситуацією, коли доводиться взяти кредит у банку чи мікрофінансовій організації. Для одних позика ставала паличкою-виручалочкою у важкій ситуації, інші ж свої проблеми лише посилили. Тож як взяти кредит і не загрузнути у боргах? Сьогодні поговоримо про це.