Статті

Несплата кредиту: які наслідки в Україні

Несплата кредиту: які наслідки в УкраїніКредит — це фінансова угода між банком і клієнтом, при якому перший надає певну суму грошей, а другий зобов'язується її своєчасно виплачувати частинами протягом конкретного періоду. Але виникають ситуації, коли погашення кредиту стає неможливим через деякі причини.

Що змінилося для українців в серпні: головні нововведення

Що змінилося для українців в серпні: головні нововведенняВ Україні в серпні глобальних змін не відбудеться, але незначні зміни торкнуться деяких сфер. Для того, щоб до них підготуватися, потрібно про них звичайно ж знати. Традиційно до осені тарифи на електроенергію підвищаться, а Україна буде розділена на 4 зони за кольором залежно від епідеміологічної ситуації в регіонах. Давайте докладніше дізнаємося, що нас очікує в останньому місяці літа разом з БистроЗайм.

Як пережити кризу українцям: покроковий план дій

Як пережити кризу українцям: покроковий план дійЕксперти прогнозують, що фінансову криза українці почнуть відчувати восени. Падіння гривні, подорожчання комунальних послуг, медикаментів і продуктів харчування — вагомі приводи почати діяти прямо зараз. БистроЗайм підібрав актуальні поради про те, як пережити кризу. Економити — не означає у всьому собі відмовляти, просто можна навчитися купувати звичне дешевше.

Способи оплати комунальних послуг онлайн не виходячи з дому

Способи оплати комунальних послуг онлайн не виходячи з домуПройшли ті часи, коли для оплати комунальних послуг потрібно було вистояти кілометрові черги. Тепер оплатити будь-яку послугу можна за допомогою інтернет-банкінгу багатьох українських банків або платіжних систем навіть через смартфон. БистроЗайм підібрав для вас список сервісів за допомогою яких можна швидко і легко оплатити комунальні послуги в Україні.

Часто турбують фінансові проблеми?

У Вас постійний брак грошей до зарплати, не вмієте правильно розподіляти свій бюджет? Зіпсувалися відносини з друзями або колегами через те, що ви не можете віддати їм борги? Це далеко не всі причини, через які у вас можуть виникнути проблеми з фінансами. Для вас це здається однією величезною проблемою, але насправді це просто кілька дрібних проблем з грошима, які легко можна вирішити.

Дистанційна ідентифікація в банках України: як це працює

Дистанційна ідентифікація в банках України: як це працюєНасичений темп життя сучасної людини вимагає позбавлення від зайвої суєти, наприклад, відвідування відділень, а сучасні технології зараз можуть забезпечити високий рівень захисту даних. Тому 28 квітня 2020 року в Україні запрацювала система віддаленої ідентифікації в банках.

Де недорого і безпечно відпочити цього літа

Де недорого і безпечно відпочити цього літаДля продуктивної роботи завжди потрібен відпочинок і зміна обстановки, а за умов карантину і самоізоляції здійснити це було практично нереально. Зараз в Україні можна недорого і безпечно відпочити. Ми підібрали для вас ТОП-5 кращих баз відпочинку, де кожен знайде щось для себе навіть з самим мінімальним бюджетом.

Заявка на позику в МФО: як проходить її розгляд

Заявка на позику в МФО: як проходить її розглядФінансові послуги з видачі швидких кредитів в даний час користуються великою популярністю серед жителів України. Згідно з останніми статистичними даними близько 50% громадян знають, що таке мікрофінансова організація і мікрокредит, 20% замислювалися про отримання такого кредиту, і 30% вже хоча б раз користувалися подібними послугами.

П'ять лайфхаків по заощадженням в умовах короновірусу

 

Карантин та короновірус надають можливості заощадити не тільки на громадському транспорті. Бистрозайм виділив п'ятірку найефективніших лайфхаків, які допоможуть скоротити витрати особистого або сімейного бюджету більш ніж на 50%.

Чи варто довіряти рейтингам МФО?

 

Не варто сподіватися на рейтинг. Ми зібрали найпопулярніші помилки рейтингових списків. З ними потрібно ознайомитися кожному жителю України, який бажає одержати найбільш вигідну позику.