Статті

Де і як відсвяткувати Новий рік 2021 в умовах пандемії

Де і як відсвяткувати Новий рік 2021 в умовах пандеміїКороновірусна інфекція кардинально змінила наше життя і змусила адаптуватися. В умовах пандемії доведеться зустрічати і новий 2021 рік. Незважаючи на тотальну самоізоляцію, відсвяткувати Новий рік можна весело і цікаво, а як ми розповімо в цій статті.

Головні відмінності споживчого кредиту від займу в МФО

Головні відмінності споживчого кредиту від займу в МФОБагато українців в побуті асоціюють позику з кредитом. Обидва ці поняття дійсно пов'язані з запозиченням грошових коштів, але насправді мають деякі відмінності. Наприклад, позика є більш широким поняттям. Вона видається МФК або приватною особою, як правило, на основі укладеного дистанційним способом договору або навіть усної домовленості. Не є цільовою, тому гроші позичальник може витратити на будь-які потреби.

Допомога на дитину: який розмір виплат матерям-одиначкам в Україні

Допомога на дитину: який розмір виплат матерям-одиначкам в УкраїніУ Міністерстві соцполітики повідомили, що з 1 липня 2020 року буде переглянуто умови отримання допомоги на дітей — вимоги істотно зміняться. Інформація про нововведення в законодавстві викликала хвилю обурення з боку матерів-одиначок.

Що подарувати на Новий рік 2021: кращі ідеї для рідних і близьких

Що подарувати на Новий рік 2021: кращі ідеї для рідних і близькихЗа що ми полюбляємо Новий рік, так це за численні подарунки. Якщо ви хочете приділити увагу своїм близьким і родичам, то час задуматися, що подарувати на Новий рік. Варіантів безліч, тому ми допоможемо підібрати найцікавіші презенти.

Поштові, банківські та міжнародні перекази: які терміни і де дешевше

Поштові, банківські та міжнародні перекази: які терміни і де дешевшеПереказ грошей – одна з найпоширеніших фінансових операцій. Сучасні технології дозволяють всього за одну хвилину відправити практично будь-яку суму грошей в самий віддалений куточок світу. Скільки це задоволення коштує і як вибрати найоптимальніший варіант переказу коштів в співвідношенні швидкості і оптимальної вартості? Адже комісію беруть все платіжні системи, тільки в різному розмірі.

Як грамотно спланувати сімейний бюджет

Як грамотно спланувати сімейний бюджетВедення сімейного бюджету – важливе завдання. Щоб кошти не "витікали крізь пальці", а домочадцям не довелося переходити на "сухий пайок", слід завести спеціальну таблицю для ведення доходів і витрат. У нашому матеріалі – про те, як правильно розрахувати сімейний бюджет.

Податки в Україні в 2020: хто і скільки платить

Податки в Україні в 2020: хто і скільки платитьКожен громадянин України зобов'язаний вчасно платити податки, які можуть бути загальнодержавними та місцевими. У першому випадку гроші відправляються в казну країни, у другому — залишаються в області.

Топ-10 бюджетних смартфонів в Україні в 2020 році

Топ-10 бюджетних смартфонів в Україні в 2020 роціСмартфони середньої цінової категорії на сьогоднішній день користуються найбільшим попитом. Це не дивно, адже вони володіють хорошими характеристиками і підтримують актуальні технології. А з іншого боку — набагато доступніші, ніж флагмани популярних брендів. Але все ж питання залишається відкритим: як вибрати телефон? БистроЗайм зібрав кращі бюджетні смартфони до 10 000 гривень 2020 го року.

Аналоги Netflix: кращі сервіси для перегляду фільмів та серіалів

Аналоги Netflix: лучшие сервисы для просмотра фильмов и сериаловПерегляд фільмів або серіалів вдома в оточенні близьких стало актуальним в період пандемії, як ніколи. БистроЗайм зібрав найкращі та легальні сайти для перегляду фільмів, які не гірше закордонного сервісу Netflix. На деяких з них ви зможете дивитися фільми без передплати, а інші пропонують просто мінімальні ціни за тарифи.

Топ-10 додатків, які допоможуть контролювати витрати

Топ-10 додатків, які допоможуть контролювати витратиДля того, щоб почати збирати на свою давню мрію, необов'язково абсолютно у всьому собі відмовляти. Саме з особистими помічниками ви зможете вести свої щоденні витрати і зрозуміти куди йти весь ваш місячний бюджет. БистроЗайм зібрав 10 кращих додатків на ваш смартфон для ведення бюджету та економії грошей.