Статті

Як дізнатися розмір каблучки і ​​пальця

как измерить, определить и узнать размер кольца Каблучка — один з найпопулярніших ювелірних виробів, який обирають на подарунок для дівчат і жінок. Водночас це одна з найскладніших прикрас для підбору, так як вимагає ювелірної точності у визначенні розміру. Навіть невелика помилка здатна звести нанівець зручність його носіння. Якщо виріб виявиться меншим, його неможливо буде надіти на пальчик, а якщо більшим — буде спадати, що може призвести до втрати прикраси. Щоб не потрапити в халепу, розповідаємо як визначити і дізнатися розмір каблучки без великих зусиль

Що буде, якщо не платити за комунальні послуги

сроки оплаты коммунальных услуг в Украине За даними Держстату, загальна заборгованість з оплати комунальних послуг станом на липень досягла рекордного значення — 70 мільярдів гривень. Влада планує з цим активно боротися. Зокрема, 14.07.2021 у першому читанні Парламент прийняв за основу «Проект Закону про примусове виконання рішень» № 5660. Коли законопроект буде прийнято остаточно, людей, чиї борги перевищують 10 мінімальних зарплат, зможуть виселяти без надання нового житла. Але чи так все страшно, як виглядає на перший погляд?

Топ-6 правил безпечного інтернет-шопінгу

покупки в интернете безопасноЗгідно з інформацією групи компаній EVO, в Україні в 2020 році популярність онлайн-торгівлі зросла на 40% в порівнянні з 2019. Тепер приблизно 9% усіх покупок в країні здійснюються дистанційно. Тож не дивно, що все більше і більше людей хочуть знати, як безпечно купувати в інтернеті. Спробуємо в цьому питанні розібратися.

Як дізнатися про нарахування субсидії онлайн

как проверить наличие субсидии онлайнУ квітні 2021 року Кабінет Міністрів України змінив правила призначення та отримання субсидій. Тепер їх можна отримувати виключно в грошовому еквіваленті і на більш жорстких умовах, ніж раніше. Бажаючі повинні були до вересня 2021 подати відповідну заяву. Багато це зробити встигли, та й досі не знають, де дізнатися про нарахування субсидій. Як це зробити читайте далі.

Кращі розпродажі осені 2021

в каких магазинах будут распродажи осеньюВосени вітрини магазинів радують око новими колекціями, та після літніх сейлів цінники на светри і куртки викликають скепсис... Про те, коли починаються осінні знижки в магазинах і що купити на розпродажах восени читайте далі.

Штрафи за несплату податків на нерухомість: скільки доведеться платити

штрафы за налоги на недвижимостьЗ 1 вересня громадяни України, які мали сплатити податок на нерухомість, але не зробили цього, можуть бути оштрафовані. Причому сплатити податок в подальшому можна буде тільки після сплати штрафу, розмір якого буде залежати від тривалості прострочення. Цікаво? Читайте далі.

Вартість закордонного паспорту в Україні

стоимость оформления загранпаспорта в УкраинеЗ вересня 2021 року у державного сервісу електронних послуг "Дія" з'явився новий спосіб авторизації. Відтепер користувачі, у яких немає ID-карти або чий банк не підключено до системи BankID, для входу в додаток можуть використовувати біометричний закордонний паспорт. Тож з'явився ще один привід оформити цей документ. У цій статті ми розповімо скільки коштує, де подати заявку і які документи потрібні для оформлення закордонного паспорту.

Накопичувальна пенсія та недержавний пенсійний фонд (НПФ)

Негосударственный пенсионный фонд (НПФ)Попри невизначеність із законодавчим регулюванням накопичувальних пенсій, сьогодні в Україні зареєстровано 64 недержавних пенсійних фондів (далі — НПФ), які допомагають майбутнім пенсіонерам завчасно подбати про свою старість і зробити відчутні накопичення. Поговоримо про діяльність НПФ докладніше.

Як дізнатися свій тариф Київстар, Лайф або Водафон (МТС)

Проверить тариф Киевстар, Лайф или Водафон (МТС)Представники Київстар оголосили, що за другий квартал 2021 року заробили 7,9 млрд грн, що на 18,1% більше, ніж за аналогічний період минулого року. У інших операторів картина майже така ж. Таке зростання пояснюється в тому числі і примусовим переведенням користувачів на деякі нові тарифні пропозиції. Тому кожному українцеві важливо вміти дізнаватися свій тарифний план. Як це зробити, читайте далі.

 

Заповіт на квартиру в Україні: що варто знати

завещание на квартиру в УкраинеХочеш лишити останнє слово за собою — напиши заповіт. Так каже народна мудрість. Як би українці прислухалися до неї, войн за спадок було б набагато менше. Хочете знати, кому дістанеться ваше майно після відходу в інший світ? Оформіть заповіт. Як це зробити правильно і скільки це коштує, читайте далі.