Статті

Maanimo: чесний сервіс огляду МФО

Маанімо

Хочете взяти мікрокредит, але сумніваєтеся, в якій компанії це зробити? Абсолютно вірно! Не всі організації надають однаково вигідні умови. Але як дізнатися, хто є хто, і кому довіряти? Для цих цілей існує сервіс огляду МФО. Ми рекомендуємо звернути увагу на maanimo.com. Цей ресурс зарекомендував себе, як чесний і достовірний.

Коли переводити час в Україні?

Коли в Україні переводять годинники, як підготуватися і пережити зміну ритмів, коли переводити час стане «немодно» і взагалі, в чому сенс переведення часу в Україні - про це та багато іншого розповімо далі.

Як подати на розлучення в Україні?

Як подати на розлучення в УкраїніВ сьогоднішній публікації ми хочемо поговорити про те, як подати на розлучення в Україні, в які державні органи звертатися, які документи на розлучення мати при собі і багато іншого.

Кращі бюджетні смартфони 2019

З кожним роком грань між флагманськими моделями і бюджетними смартфонами стирається. Недорогі моделі в більшості випадків обладнані якісною камерою, стерпним процесором і достатнім об'ємом оперативної пам'яті. Якщо купити бюджетний смартфон, не доведеться відчувати дискомфорт від неможливості вийти в інтернет, зробити селфі або пройти пару рівнів якоїсь гри. Проте, ціна все ще залишається визначальним фактором функціональних можливостей гаджета. Розглянемо кращі бюджетні смартфони 2019 року і розберемося, чого від них очікувати.

Як скласти резюме щоб роботодавець вас помітив?

Як створити резюмеВміння написати грамотне резюме - ключовий момент для отримання бажаної посади. Прочитавши CV HR-менеджер повинен зрозуміти, що весь час шукав саме вас і інші кандидати йому не цікаві. Розберемося, як скласти резюме, яке реально дозволить отримати роботу мрії.

Огляд додатків мобільних банків

Огляд додатків мобільних банківУ країні успішно працює більше 20 фінансових установ середньої і великої ланки. Проте, всього 16 пропонують послугу мобільного банкінгу. Відразу ж варто відзначити, що на думку користувачів зручність деяких додатків залишає бажати кращого. Ми провели власне, авторське дослідження і визначили сильні і слабкі сторони кожного, представленого на ринку, додатку мобільного банкінгу.

Як українцям купити дешеві авіаквитки: найкращі маршрути і ціни

Як купити дешеві авіаквиткиРозглянемо, як можна купити дешеві авіаквитки до 50 у.о. і запропонуємо цікаві маршрути, які підійдуть мандрівникам навіть з мінімальним бюджетом.

Як правильно оформити опікунство в Україні?

Як оформити опікунство в УкраїніЛюдина - частина суспільного організму. Протягом усієї своєї історії вона живе і розвивається в групі: зграї, племені, сім'ї. Виживання - основна мета таких об'єднань. Це особливо важливо для індивідуумів, які, в силу віку або хвороби, не можуть повноцінно подбати про себе. Мова йде про дітей, які не досягли повноліття, старих і недієздатних осіб. Без допомоги інших людей вони просто не виживуть. Але навіть якщо це і станеться, таке життя складно буде назвати повноцінним. У сучасному суспільстві захист даного прошарку населення визначена як опікунство і регулюється на державному рівні.

Як приватизувати землю в 2019 році

Як приватизувати землюУкраїна - одна з небагатьох країн у світі, де ще зберігся мораторій на продаж землі сільськогосподарського призначення, і продовжили його дію законопроектом № 9355-5 до початку наступного року. Це означає, що в українців залишилося менше року, щоб отримати безкоштовну ділянку землі від держави або приватизувати вже наявні в користуванні. Про останнє і піде мова в цій статті.

Населення України 2019: цікаві факти

Населення УкраїниВажко переоцінити значення кількості і «якості» населення на економічне, соціальне і політичне становище держави. У даній статті ми торкнемося таких важливих питань як: прогноз фахівців про кількість населення України в 2019 році, простежимо динаміку чисельності населення України за роками, вивчимо рейтинг міст країни за кількістю населення і багато іншого.