12.03.2018

Кредит без довідки про доходи

Рекламні оголошення про можливість отримати терміновий кредит без довідки про доходи можна зустріти практично в будь-якому джерелі. До співпраці готові як великі банківські структури, так і мікрофінансові організації, які надають позики на короткостроковий період. І це не черговий прийом, фінансові установи цілком чесні зі своїми клієнтами. Наприклад, можливість оформити покупку товарів через різні банки - це споживчі кредити без довідки і доходів. Розглянемо інші особливості кредитування без документів, що підтверджують прибутковість клієнта.

Споживчий кредит без довідок про доходи в банку

Практично кожен великий банк пропонує різні кредитні продукти, деякі з них:

  • Кредит під заставу без довідки про доходи. Актуально, коли мова йде про оформлення великих сум на тривалі терміни. В такому випадку банк просить внести заставне майно, вартість якого повинна покривати суму кредиту. Таким чином установа страхує свої вкладення. Кошти видаються тільки готівкою у відділенні банку.

  • Кредитна карта. ��оширений споживчий кредит без довідки про доходи в Києві. Кредитна карта є власністю банку, на її рахунку знаходиться певна кількість коштів, доступних до витрат або зняття готівки. Кредитні карти в Україні без довідки про доходи можуть доставити кур'єром або видати в відділенні банку.

Слід пам'ятати, що будь-який займ в банку з мінімальною кількістю документів і без підтвердження заробітку, можна охарактеризувати двома пунктами:

  • висока процентна ставка (від 18% річних і вище, залежно від обраної кредитної програми);

  • спрощена процедура оформлення, так як найчастіше попередню заявку можна оформити на сайті банку;

  • наявність додаткових комісій: за зняття коштів, за обслуговування кредитної карти і т.п .;

  • обов'язкова вимога: громадянство, хороша кредитна історія, реєстрація в Україні.

Чи можна отримати кредит за 1 день без довідки про доходи

Так, якщо мова йде про мікрофінансові організації, тут ймовірно не тільки отримати гроші протягом години (частіше швидше), але і кредит без довідки про доходи з поганою кредитною історією. В основі роботи МФО - скоринг-програма, яка оцінює платоспроможність позичальника за бальною системою. Це початковий і одночасно кінцевий етап розгляду особистості клієнта, в зв'язку з чим позику в даних організаціях можна отримати не тільки у відділеннях особисто, але і віддалено. Для цього потрібно заповнити анкету та відправити її на розгляд, процес оцінки позичальника займає 15-20 хвилин. Щоб в МФО отримати терміново кредит без довідки про доходи, слід пам'ятати про наступні нюанси:

  • Процентна ставка нараховується щодня, розмір комісії залежить від особливостей роботи організації, в Україні цей показник зазвичай варіюється від 0,8 до 2,5% в день.

  • Позику необхідно виплатити протягом 30 днів. У деяких випадках МФО йдуть на зустріч постійним клієнтам, і можуть збільшити термін кредитування.

  • Ліміти в МФО мінімальні, зазвичай складають не більше 10 000 грн, іноді для нових клієнтів максимально доступна сума менше, вона збільшується в залежності від кількості звернень.

  • Обов'язкові вимоги до позичальників: громадянство і наявність реєстрації в Україні, дієздатність.

Перш ніж вибрати установу, де ви можете оформити і отримати кредит в м. Київ без довідки про доходи, адекватно підійдіть до його вибору. Оцініть величину відсоткової ставки і необхідність в довгостроковому кредитуванні. У більшості випадків МФО задовольняє всі потреби клієнта.