Перший займ під 0.00 %
до 15 000 гривень за 10 хв.

Грн

Тільки для повторних клієнтів.  Увійти

Днів

Сума кредиту:

грн

Відсоток по кредиту:

грн

12.03.2018

Де і як можна отримати кредит безробітному?

Одиним з основних питань, які задають клієнту в кредитній організації: «Де і ким працюєте?».

Якщо людина офіційно безробітна (що для України є звичайною справою) - інформацію про місце роботи не вийде підтвердити. Довідку - не дадуть, зателефонувати на місце роботи - теж не завжди вийде (а точніше інформації про неофіційного співробітника ніхто не дасть).

Тому для безробітних процедура оформлення кредиту є складною, і гроші отримати можна далеко не в будь-якій кредитній організації.

Чи видадуть в банку кредит безробітному,
і чому?

Можливо, але малоймовірно.

Банки прагнуть по максимуму убезпечити гроші, які вони видають в борг. Саме через це клієнтам доводиться приносити купу документів, проходити співбесіди з менеджерами, чекати по кілька днів, поки всі дані перевірять. Якщо по якимось критерієм людина не підходить - їй можуть відмовити.

А безробітним - відмовляють майже завжди. Якщо людина не має джерела доходу, значить - немає гарантії, що зможе погашати кредит.

Але в нашій країні є нюанс: мільйони українців працюють неофіційно (в Україні чи за кордоном). Виходить, що клієнт може мати стабільний високий дохід, приїхати за кредитом на власній новій іномарці, але офіційно - він ніде не працевлаштований, і в наданні позики йому відмовлять.

Деякі банки з недавнього часу стали йти назустріч таким клієнтам, і все-таки схвалюють кредити без довідки з місця роботи. Але зазвичай умови по таких позиках гірші, ніж якби клієнт мав офіційне працевлаштування.

Де точно видадуть кредит безробітному?

У мікрофінансової організації.

Правда, кредит тут можна отримати на суму до 10 000 грн, і на термін до 30 днів (термін погашення можна продовжувати). Але гроші ви гарантовано отримаєте - відмови в МФО бувають вкрай рідко, і тільки з вагомих причин (найчастіше - якщо у людини є непогашений кредит з простроченням).

У МФО ви можете звертатися в будь-якій ситуації, коли вам потрібна невелика сума на короткий термін. Надавати довідку з місця роботи - не потрібно, але у вас можуть запитати п��о джерело доходу і про його розмірі.

Як швидко отримати кредит безробітному?

Оскільки в Україні працює не один десяток МФО з різними умовами - ми розглянемо одну з найбільших компанію з цієї галузі: «Бистрозайм». Вона працює з 2007, і має реальні відділення в 9 областях країни. Позику тут можна отримати або через сайт (цілодобово), або в будь-якій з філій (в робочий час).

Оскільки онлайн-оформлення - це найпростіший варіант, ми розглянемо саме таку процедуру отримання:

  • Реєструємося на сайті «Бистрозайм» і заповнюємо інформацію про себе. Для реєстрації знадобиться український номер мобільного, електронний ящик. Вказувати треба паспортні та контактні дані.
  • Створюємо заявку з потрібною сумою і терміном повернення.
  • Чекаємо 15-30 хвилин, поки за заявкою приймуть рішення. Якщо ви вже брали кредит в «Бистрозайм», то заявку розглянуть ще швидше (до 15 хвилин). Відповідь прийде в СМС і листом на електронну скриньку.

Якщо вашу заявку схвалили - треба прив'язати карту (вказати її номер, CVV і місяць закінчення терміну дії), підписати договір (документ прийде на електронну пошту, для згоди треба відправити СМС-код) - і процедура завершена. Після цього гроші переводяться на прив'язану карту протягом декількох хвилин.

Требования к заемщикам

Традиционно считается, что кредит можно получить только в том случае, если долго собирать документы, затем лично явиться в банк, а потом, после оформления заявки, еще до 3 суток ждать решения. В свою очередь краткосрочные кредиты и займы — это гораздо более простое мероприятие, и требования к клиентам предельно лояльные. Отметим некоторые из них:
Гражданство

Займ выдается лицам, которые имеют статус гражданина Украины

Совершеннолетие

Займ выдается лицам, которые достигли совершеннолетия (18лет)

Без задолженностей

Выдается лицам, которые не имеют задолженностей там, куда обращаются.

Установи мобильное приложение - будет проще и удобней!
установи мобильное приложение Быстрозайм