Акція! Перший займ під 0%!

Грн

Тільки для повторних клієнтів.  Увійти

Днів

Сума кредиту:

грн

Відсоток по кредиту:

грн

12.03.2018

Кредит безробітньому

В даний час величезна кількість громадян офіційно вважаються безробітними. Так, вони мають власний дохід, достатній для якосного і стабільного життя, і навіть понад те. Тому теоретично можуть дозволити собі навіть кредит, а практично не завжди мають можливості для його отримання. Справа в тому, що не всі фінансові установи готові надати певну суму коштів офіційно безробітним, оскільки ймовірність неповернення досить велика.

У цій статті ми розповімо де взяти кредит безробітному, і на яких умовах можливо отримати гроші.

Куди звернутися

На сучасному фінансовому ринку пропонується кілька джерел, де можна оформити кредит безробітному:

  • Ломбард. Такі організації пропонують взяти кредит безробітному під яку-небудь заставу. Це може бути техніка, гаджет, дорогоцінні прикраси тощо. Ви приносите заставу, і відповідно до його вартості вам видаються гроші. Головна складність полягає в тому, що не завжди на руках є заставне майно.

  • Банк. Багато хто цікавиться, чи можна взяти кредит безробітному в банку? Так, це можливо, але лише в деяких установах з особливо лояльним ставленням до клієнта. Натомість на лояльність банк може всіляко страхувати свої вкладення додатковими вимогами. Виплата боргу згодом здійснюється у вигляді внесків на протязі всього строку дії кредитного договору у відділенні банку.

  • МФО. Найпоширеніший і прозорий спосіб того, як отримати кредит безробітному. Мікрофінансові організації пропонують кошти на короткий термін до 30 днів, відсотки (на відміну від банку) нараховуються щодня, більше ніяких комісій і прихованих виплат не передбачено. З документів потрібно паспорт і ІПН, іноді можна вказати розмір заробітку за 1 місяць, але підтверджувати дохід офіційно не потрібно. Борг виплачується одним платежем особисто через банки, термінали або через інтернет

Чи може знадобитися забезпечення кредиту

МФО нараховує щоденні відсотки - до 2,5% від позикової суми. Тут досить істотна страховка, тому про те, як безробітному взяти кредит в МФО знають багато жителів України.

В якості забезпечення в ломбарді приймається заставне майно, яке по досягненню певного терміну, зазначеного у відповідному договорі, реалізується випадковому покупцеві.

Чи можна отримати кредит безробітному в банку без забезпечення? Питання спірне, так як в банку ставка щодо МФО низька, а значить установи можуть висунути такі вимоги щодо кредиту:

  • Застава. Якщо сума позикових коштів велика, то в якості застави найчастіше потрібно надати нерухомість або особистий автомобіль. Деякі банки приймають цінні папери або інше дороге майно.

  • Порука. Можливість підтвердити платоспроможність позичальника за допомогою третіх осіб. Поручителям можливо доведеться зібрати документи, що засвідчують особу, а також довідки з місця роботи про наявність заробітку.

Корисні поради позичальнику

Як оформити кредит безробітному зі 100-відсотковою ймовірністю схвалення?

  • В анкеті вказуйте тільки достовірні дані.

  • Запитуйте мінімально можливий розмір позики, так як отримати невеликий кредит набагато простіше.

  • Якщо у вас вже є кредити, вчасно сплачуйте внески по ньому, щоб забезпечити для себе гарну кредитну історію.

Втім, останній пункт стосується і тих випадків, коли кредит вже оформлений. Якщо у вас виникли складності з виплатою боргу, звертайтеся за допомогою до фахівців. В даний час будь-який банк або МФО готові піти назустріч позичальникові, і запропонувати можливості відстрочки або реструктуризації.