В умовах нестабільної економіки українці, якщо і цікавляться кредитами, то швидкими і легкими в отриманні. Величезна кількість профільних компаній пропонують взяти гроші за паспортом без довідок про заробітну плату та інших формальностей.

У цій статті ми розповімо про те, де взяти експрес кредит за паспортом, і які ще можуть бути вимоги до позичальників.

Відмінні особливості

Взяти кредит готівкою за паспортом можливо без застави, поручителів і довідок з місця роботи. Рекомендується лише заповнити заяву на надання позикових коштів, і швидко отримати рішення.

Анкета заявника розглядається швидко, в більшості випадків досить почекати 15-20 хвилин і оператори фінансової установи повідомлять про рішення. Сучасний ринок банківських послуг стрімко розширюється, і сьогодні взяти кредит онлайн за паспортом швидко або особисто ймовірно в одному з діючих банків України або Мікрофінансовому установі. Умови співпраці з кожним унікальні, загальний підхід - застосування скоринг-програми для оперативної оцінки платоспроможності клієнта.

Чи можна в банках оформити швидкий кредит за паспортом

Банки всіляко намагаються підлаштуватися під позичальника, тому часто пропонують гроші швидко по паспорту, однак за швидкість і простоту доводиться платити. Ставки на такі пропозиції становлять від 25% річних і вище. Плюс до всього доведеться сплатити комісію за видачу коштів, відкриття рахунку, зміст карти, якщо оформляється кредитка, і т.п. Тому кредит терміново по паспорту обходиться досить дорого.

Серед переваг даних пропозицій відзначимо можливість оформити кредит швидко по паспорту на тривалий термін (від 6 місяців і довше) і великі суми готівкових грошей - від 10000 грн.

Мікрокредити за паспортом

Видають мікрофінансові організації, які пропонують кредит готівкою за паспортом в день звернення в відділенні або віддалено, на сайті компанії. Процедура оформлення заявки і отримання коштів виглядає наступним чином:

Заповнення анкети. Щоб отримати гроші за паспортом онлайн або особисто, необхідно заповнити заявку, де вказуються: ПІБ, дані паспорта, особистий номер телефону, адреса проживання. Якщо бажаєте отримати коштів на особистий рахунок, необхідний його номер або реквізити карти.

Розгляд заявки і отримання позики. Процедура займає 15-20 хвилин, відповідно видається такий кредит готівкою швидко, по паспорту надається до 10 000 грн на термін до 1 місяця. Після отримання відповіді МФО запропонує підписати кредитний договір. Для цього можуть бути запропоновані різні умови.

Кредит онлайн за паспортом на карту підкріплюється договором, який може бути доставлений кур'єром або запропонований у відділенні МФО. Найчастіше клієнту приходить смс-повідомлення з кодом, який слід ввести після того, як оформлений кредит за паспортом через нлайн-заявку.

 

Вимоги до клієнтів

Незалежно від того, в яке фінансова установа ви звертаєтеся, більшість з них, надаючи онлайн крдіт по паспорту терміново, вимагають:

  • громадянства України;
  • наявності реєстрації;
  • відповідності певному віковому діапазону.

У багатьох МФО онлайн-заявка на кредит за паспортом приймається від студентів у віці від 18-21 року і пенсіонерів. У великих банках вікові обмеження більш вузькі, тому тільки за одним документом деякі громадяни не зможуть отримати позикові кошти. Слід попередньо вивчити умови співпраці і уважно ознайомитися з особливостями роботи організації.

Як правильно вибрати установа, де можна отримати кредит за паспортом

  • Якщо ви бажаєте оформити кредит за паспортом онлайн, при виборі відповідного фінансової установи рекомендуємо вам звернути увагу на такі особливості:
  • Досвід роботи компанії. Як довго установа видає гроші в кредит за паспортом? Чим більше років працює компанія, тим надійніше співпрацю з нею і значніше її фінансовий пакет.
  • Процентна ставка. Практично кожен банк і МФО має офіційний сайт, де можна вивчити умови, на яких надається моментальний кредит за паспортом.
  • Відгуки клієнтів. Думки реальних клієнтів дозволить точно зрозуміти, наскільки прозорим і вигідним є співробітництво з установою.,
  • Акції та знижки. Перед тим, як оформити кредит через інтернет за паспортом, заздалегідь поцікавтеся про дію різних акцій і знижкових пропозицій. Можливо організація запропонує більш вигідні умови кредитування. Наприклад, МФО часто пропонують кредит через інтернет за паспортом за зниженою ставкою, 0% в день за умови виплати боргу за певні терміни і т.п.

При великому бажанні, оформити експрес кредит готівкою за паспортом можливо за один день або навіть в більш короткий термін - всього за годину.