РОЗКРИТТЯ ІНФОРМАЦІЇ. ПУБЛІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ (ДІЄ З 09.04.2024 Р.) УВАГА ! Важлива інформація під час війни. Деталі тут.
12.03.2018

Де можна отримати кредит за паспортом?

Якщо з документів при вас тільки паспорт та ІПН, і вам потрібно отримати кредит - в банк навряд чи варто звертатися. Позика в них вам можуть видати, але на дуже маленьку суму, і далеко не в кожній компанії.

У такій ситуації вам допоможе МФО. Мікрофінансові організації займаються видачею невеликих сум на короткі терміни, і з документів якраз вимагають тільки паспорт та ІПН.

Що потрібно щоб, отримати кредит за паспортом в МФО?

Отримати кредит тільки за паспортними даними та ІПН, будучи громадянином (-кою) України, в сучасних реаліях дуже просто. Можна не чекати відмови банку і відразу звертатися в мікрофінансові організації.

Щоб отримати мікрокредит в компанії «Бистрозайм», ви повинні:

 • бути громадянином України

 • бути повнолітнім

 • мати оригінал паспорта, ІПН і карту будь-якого українського банку (якщо отримати гроші ви хочете на карту)

Це все, що потрібно для отримання кредиту за паспортом в МФО. У вас не вимагатимуть поручителя, заставу, довідку про доходи або чисту кредитну історію.

Чи можна отримати позику в банку за паспортом?

Теоретично - так, можна.

В останні кілька років банки стали пропонувати не тільки великі кредити, але і видачу невеликих сум на короткий термін. Однак процедура ця все одно незручна і довга, тобто в порівнянні з МФО банківську позику сильно програє. І займається таким кредитуванням не кожен банк.

 

Переваги оформлення в банку:

 • Можливість взяти велику суму при необхідності. Але якщо мова йде про кредит тільки за паспортом, то ліміти в банках зазвичай дуже маленькі, не більше, ніж в МФО.
 • Можливість взяти кредит на довший термін. Єдина істотна перевага в порівнянні з МФО.
 • Більш низька процентна ставка в порівнянні з МФО. Правда, при короткому періоді кредитування це малопомітно.
 • Поліпшення репутації клієнта. Якщо ви візьмете позику в банку, і без проблем його погасіть - наступного разу цей же банк зможе запропонувати вам умови кращі.

Недоліки оформлення в банку:

 • Погана кредитна історія майже гарантовано призведе до відмови навіть невеликого позики.
 • Тільки по паспорту та ІПН можна взяти суму не більше, ніж вам видали б в МФО.
 • Отримати гроші вдасться в кращому разі в день звернення (якщо тільки ви звернетеся в банк вранці). На практиці часто буває, що доводиться чекати довше.

Якщо узагальнити - для термінового і простого мікрокредитування банки не призначені. У них краще звертатися, якщо вам потрібна велика сума і на тривалий термін. Але якщо гроші потрібні швидко і без зайвої бюрократії - то краще МФО варіанту не знайти.

Оформлення позики по паспорту в МФО

Як говорилося вище: при термінової необхідності в грошах варто звертатися тільки в МФО. Вимог до клієнта висувають мінімум, процедура займає до 1 години, відмова малоймовірний. А при першому зверненні процентна ставка взагалі нульова (тобто берете 5000 грн - і повертаєте 5000 грн).

 

Переваги оформлення в МФО:

 • Від клієнта вимагається лише паспорт та ІПН
 • Ви витрачаєте буквально 1 годину часу на всю процедуру
 • Гроші можна отримати перекладом на карту будь-якого українського банку, або готівкою в будь-якому відділенні (у «Бистрозайма» вони є в 28 містах)
 • Погана кредитна історія не є приводом для відмови
 • Відсутні будь-які приховані платежі і додаткові комісії: є тільки процентна ставка (додатково доведеться хіба що віддати комісію, якщо ви отримаєте переклад на карту, і захочете зняти готівку)
 • «Бистрозайм» видає кредити цілодобово (тоді як в банк ви можете звернутися тільки в робочий час)

Процентна ставка порівняно вище, ніж у банку

 • Процентна ставка порівняно вище, ніж у банку
 • Період кредитування - строго до 30 діб (можлива пролонгація на короткий термін, але відсотки по ній будуть вище)

Якщо вам потрібен кредит тільки за паспортними даними та ідентифікаційним кодом, причому в терміновому порядку і на досить велику суму (до 10000 гривень), то кращого варіанту, ніж МФО, просто немає. Єдина альтернатива - кредитні спілки, де взяти позику можна відразу і з мінімальним пакетом даних.

Однак, потрібно бути членом кредитної спілки, причому сумлінним (постійно поповнюють бюджет союзу). Ліміт на кредитні кошти в такому разі встановлюється на основі того, як часто і в яких кількостях ви поповнювали бюджет кредитної спілки.

Як отримати кредит за паспортом в МФО?

Щоб отримати гроші, ви можете подати заявку особисто (з'явившись в будь-яке відділення), або через сайт (можна зробити звідки завгодно, навіть з-за кордону).
Що треба зробити:

 • Реєструємося на сайті МФО, заповнюємо свій профіль і вказуємо паспортні дані

 • Відправляємо заявку і чекаємо на розгляд (зазвичай на це йде близько 15 хвилин)

 • Якщо заявку схвалили (а відмова можлива в дуже рідкісних випадках) - отримуємо переклад на карту

Якщо при оформленні виникли якісь питання - ви можете зв'язатися зі співробітником «Бистрозайма», і він допоможе.

 

Способи погашення заборгованості

Зараз, в століття комп'ютерних технологій, немає потреби в очному відвідуванні офісу кредитної організації для погашення заборгованості. Оплатити кредит можна дистанційно: або за допомогою платіжних терміналів, або і зовсім не виходять з дому - використовуючи тільки ПК, смартфон або ноутбук / планшет.

Основні способи погашення заборгованості:

 • Готівковими коштами в відділенні (офісі або філії) кредитної організації;
 • За допомогою карти будь-якого банку України;
 • За допомогою терміналів EasyPay, iBox або, в окремих випадках, «Банк 24 Національний кредит»;

Категорично не рекомендується повертати заборгованість в останні дні терміну, особливо якщо для погашення ви використовуєте платіжні термінали. Справа в тому, що обробка операції по зарахуванню коштів кредитору може зайняти до трьох робочих днів.

Виходить, якщо в останній день терміну ви оплатите заборгованість, то гроші будуть зараховані пізніше встановленого терміну. Вам нарахують пеню / додаткові комісійні. Тому бажано погашати заборгованість за 3-4 дні до закінчення відведеного терміну.

Кредити онлайн - швидка допомога

Бистрозайм - це миттєві гроші до зарплати. Кредит видається в сумі від 300 до 10 000 грн на карту будь-якого банку онлайн або готівкою на відділеннях по всій Украіне.Взять такий кредит дуже просто: головне мати паспорт, ІПН і 20 хвилин вільного часу. Оформити кредит онлайн можна в будь-якій точці України цілодобово (без свят і вихідних). Гроші перераховуються одним платежем на вашу банківську карту.

 

Отримати кредит онлайн на карту дуже просто: ви всього лише уважно заповнюєте на сайті невелику анкету і вказуєте суму і термін кредитування, а система в 90% випадків автоматично приймає рішення про видачу, тому процедура займає кілька хвилин. Тільки якщо заявка на кредит онлайн оформлена з помилками або є необхідність уточнити якісь дані, вас можуть набрати співробітники компанії Бистрозайм і задати пару питань.

 

І пам'ятайте - ми не питаємо на які цілі вам потрібні гроші!
Ви можете розпорядитися кредитом самостійно, виходячи з ваших потреб.