Перший займ під 0.00 %
до 15 000 гривень за 10 хв.

Грн

Тільки для повторних клієнтів.  Увійти

Днів

Сума кредиту:

грн

Відсоток по кредиту:

грн

03.05.2018

Як швидко отримати кредит онлайн
без відмови?

Якщо вам терміново знадобилися гроші, і ви хочете їх десь позичити - не факт, що ви відразу зможете це зробити: можна отримати відмову.

Відмовити можуть навіть родичі або друзі: у них може не виявитися потрібної суми, або вона може бути вже розпланована на якісь витрати. А хтось просто не любить позичати гроші, і відмовить просто так, навіть маючи вільні кошти на руках.

У кредитних організаціях - відмови теж вірогідні. Причому відмовити можуть навіть платоспроможним клієнтам.

Чому банки відмовляють у кредиті:
список основних причин

Якщо порівнювати банк і МФО, в банку відмови трапляються частіше. Найпоширеніші причини, за якими вашу заявку можуть відхилити:
  • погана кредитна історія (в минулому ви брали кредити, але допускали прострочення);
  • нічого надати в заставу, немає поручителя (актуально зазвичай тільки для великих кредитів; при позиці невеликих сум - зазвичай обходяться без застав);
  • вже є відкритий кредит в іншому банку;
  • немає офіційного працевлаштування (причому клієнт може приїхати в банк на «Мерседесі», неофіційно мати великий дохід, але числитися безробітним - і йому можуть відмовити в позиці);
  • офіційна зарплата недостатньо висока, щоб погашати позику;
  • на останньому місці роботи маленький стаж (до 6 місяців).

Це ймовірні причини - навіть якщо ви потрапляєте під якийсь із пунктів, вам все одно можуть схвалити кредит. І навпаки - навіть якщо за всіма пунктами у вас порядок, вам можуть відхилити заявку.

Яка компанія видає кредит на карту
без відмови?

Якщо гроші треба отримати без відмови, і немає часу (або бажання) подаватися в різні банки - можна відразу відправитися в МФО.

Мікрофінансові організації висувають набагато менше вимог до клієнтів. По суті для отримання кредиту потрібен тільки український паспорт і ІПН. Ні довідок про доходи, ні застави, ні поручителя, ні довгих перевірок - не потрібно. До того ж в МФО оформити кредит можна онлайн (переказом на карту), або у відділенні (готівкою або переказом на карту).

МФО рідше відмовляють клієнтам, тому що менше ризикують: вони видають позики на суму до 10 000 грн і не довше ніж на 30 днів. Навіть якщо клієнт допускає прострочення, або взагалі відмовляється віддавати борг - компанія не втрачає велику суму, і швидко може відреагувати (вийти на зв'язок з боржником, щоб вирішити питання).

 

 

Як отримати кредит без відмови
в Україні?

Самостійно вибирати МФО в Україні можна довго - таких компаній у нас в країні працює не один десяток.

Якщо не хочете витрачати зайвий час і сили на пошуки і порівняння - варто відразу звернутися в «Бистрозайм», яка працює з 2007 року, і має реальні відділення в 9 областях країни. Ви можете оформити кредит без відмови в них (і отримати гроші готівкою), або оформити онлайн-кредит через сайт (і отримати гроші переказом на карту).

При оформленні в відділенні - треба з'явитися до найближчої філії в робочий час з паспортом та ІПН. Відділення працюють з вихідними.

При оформленні через сайт - треба заповнити онлайн-заявку, прикріпивши дані свого паспорта та ІПН. Взяти онлайн-кредит можна з будь-якої точки України, головне - щоб був Інтернет, і при собі була банківська карта і телефон. Онлайн-оформлення можливо цілодобово, без вихідних і свят.

Отримання позики будь-яким способом для нового клієнта займає до 1 години. Гроші можна отримати відразу ж після підписання договору (якщо ви подаєте онлайн-заявку, договір підписується через СМС).

Требования к заемщикам

Традиционно считается, что кредит можно получить только в том случае, если долго собирать документы, затем лично явиться в банк, а потом, после оформления заявки, еще до 3 суток ждать решения. В свою очередь краткосрочные кредиты и займы — это гораздо более простое мероприятие, и требования к клиентам предельно лояльные. Отметим некоторые из них:
Громадянство

Позика видається особам, які мають статус громадянина України

Повноліття

Позика видається особам, які досягли повноліття (18 років)

Без заборгованостей

Видається особам, які не мають заборгованостей там, куди звертаються.

Установи мобильное приложение - будет проще и удобней!
установи мобильное приложение Быстрозайм