РОЗКРИТТЯ ІНФОРМАЦІЇ. ПУБЛІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ (ДІЄ З 09.04.2024 Р.) УВАГА ! Важлива інформація під час війни. Деталі тут.
03.05.2018

Як швидко отримати кредит онлайн
без відмови?

Якщо вам терміново знадобилися гроші, і ви хочете їх десь позичити - не факт, що ви відразу зможете це зробити: можна отримати відмову.

Відмовити можуть навіть родичі або друзі: у них може не виявитися потрібної суми, або вона може бути вже розпланована на якісь витрати. А хтось просто не любить позичати гроші, і відмовить просто так, навіть маючи вільні кошти на руках.

У кредитних організаціях - відмови теж вірогідні. Причому відмовити можуть навіть платоспроможним клієнтам.

Чому банки відмовляють у кредиті:
список основних причин

Якщо порівнювати банк і МФО, в банку відмови трапляються частіше. Найпоширеніші причини, за якими вашу заявку можуть відхилити:
  • погана кредитна історія (в минулому ви брали кредити, але допускали прострочення);
  • нічого надати в заставу, немає поручителя (актуально зазвичай тільки для великих кредитів; при позиці невеликих сум - зазвичай обходяться без застав);
  • вже є відкритий кредит в іншому банку;
  • немає офіційного працевлаштування (причому клієнт може приїхати в банк на «Мерседесі», неофіційно мати великий дохід, але числитися безробітним - і йому можуть відмовити в позиці);
  • офіційна зарплата недостатньо висока, щоб погашати позику;
  • на останньому місці роботи маленький стаж (до 6 місяців).

Це ймовірні причини - навіть якщо ви потрапляєте під якийсь із пунктів, вам все одно можуть схвалити кредит. І навпаки - навіть якщо за всіма пунктами у вас порядок, вам можуть відхилити заявку.

Яка компанія видає кредит на карту
без відмови?

Якщо гроші треба отримати без відмови, і немає часу (або бажання) подаватися в різні банки - можна відразу відправитися в МФО.

Мікрофінансові організації висувають набагато менше вимог до клієнтів. По суті для отримання кредиту потрібен тільки український паспорт і ІПН. Ні довідок про доходи, ні застави, ні поручителя, ні довгих перевірок - не потрібно. До того ж в МФО оформити кредит можна онлайн (переказом на карту), або у відділенні (готівкою або переказом на карту).

МФО рідше відмовляють клієнтам, тому що менше ризикують: вони видають позики на суму до 10 000 грн і не довше ніж на 30 днів. Навіть якщо клієнт допускає прострочення, або взагалі відмовляється віддавати борг - компанія не втрачає велику суму, і швидко може відреагувати (вийти на зв'язок з боржником, щоб вирішити питання).

 

Як отримати кредит без відмови
в Україні?

Самостійно вибирати МФО в Україні можна довго - таких компаній у нас в країні працює не один десяток.

Якщо не хочете витрачати зайвий час і сили на пошуки і порівняння - варто відразу звернутися в «Бистрозайм», яка працює з 2007 року, і має реальні відділення в 9 областях країни. Ви можете оформити кредит без відмови в них (і отримати гроші готівкою), або оформити онлайн-кредит через сайт (і отримати гроші переказом на карту).

При оформленні в відділенні - треба з'явитися до найближчої філії в робочий час з паспортом та ІПН. Відділення працюють з вихідними.

При оформленні через сайт - треба заповнити онлайн-заявку, прикріпивши дані свого паспорта та ІПН. Взяти онлайн-кредит можна з будь-якої точки України, головне - щоб був Інтернет, і при собі була банківська карта і телефон. Онлайн-оформлення можливо цілодобово, без вихідних і свят.

Отримання позики будь-яким способом для нового клієнта займає до 1 години. Гроші можна отримати відразу ж після підписання договору (якщо ви подаєте онлайн-заявку, договір підписується через СМС).

Требования к заемщикам

Традиционно считается, что кредит можно получить только в том случае, если долго собирать документы, затем лично явиться в банк, а потом, после оформления заявки, еще до 3 суток ждать решения. В свою очередь краткосрочные кредиты и займы — это гораздо более простое мероприятие, и требования к клиентам предельно лояльные. Отметим некоторые из них:
Громадянство

Позика видається особам, які мають статус громадянина України

Повноліття

Позика видається особам, які досягли повноліття (18 років)

Без заборгованостей

Видається особам, які не мають заборгованостей там, куди звертаються.