РОЗКРИТТЯ ІНФОРМАЦІЇ. ПУБЛІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ (ДІЄ З 09.04.2024 Р.) УВАГА ! Важлива інформація під час війни. Деталі тут.
05.09.2018

Швидкий кредит - швидше ніж можеш собі уявити

Компанія БИСТРОЗАЙМ в лютому 2019 б'є власні рекорди.
Середня швидкість рішення досягла 2:34 (дві хвилини, тридцять чотири секунди).
Ще пару років тому онлайн рішення давали в середньому за 30-60 хвилин, сьогодні в нашій компанії це швидше ніж за 3 хвилини. Це приголомшливе рекордний час було встановлено в першу чергу завдяки науковому прогресу і розвитку технологій.

Розширено ліміт максимальної суми позики всім клієнтам, з лютого максимальна сума 15 000 грн. стала доступна 39% наших клієнтів, що в два рази більше, ніж було в минулому році.
+ 33% до рівня схвалення для нових клієнтів які потенційно можуть скористатися кредитом ��ід 0,01%. Тепер швидкий позику став доступнішим.

 

БИСТРОЗАЙМ ��абирає обертів, і як спортивний мотоцикл, стрімко підвищує швидкість і потужність.
Якщо Ви шукаєте швидкість, потужність і комфорт, сідайте і реєструйтеся!

Швидкий кредит у банку

Переваги та недоліки:
 • Можна взяти кредит на велику суму (до декількох сотень тисяч, але тільки якщо ви надаєте великий пакет документів). На практиці це єдиний реальний плюс звернення до банку.
 • Банків працює велика кількість. Не сподобалися умови в одному - немає проблем: вибирайте інший.
 • Гроші можна отримати не тільки готівкою, але і на рахунок.
 • Відсоткова ставка порівняно невисока, особливо якщо ви відповідаєте всім вимогам.
 • Банки ДУЖЕ часто відмовляють у видачі кредитів. Якщо ви не відповідаєте вимогам, або підходьте, але не по всіх параметрах - кредит вам можуть не схвалити. Або схвалить, але на гірших умовах.
 • Якщо в кредитній історії були якісь проблеми в минулому - вам можуть відмовити. Навіть якщо зараз ви за всіма критеріями підходите.
 • Розглядати заявку можуть кілька днів. І це тільки робочі дні - якщо ви подасте заявку в п'ятницю, то відповідь по ній може бути в середу. Тобто слово «швидкий» тут вже не актуально: звертатися в банк варто, якщо гроші потрібні не терміново.
 • Гроші можна отримати тільки на рахунок цього банку. Якщо у вас в ньому немає карти або не відкрито рахунок - доведеться заводити.
У банк за кредитом добре звертатися тим, хто вже є його клієнтом (має зарплатну чи пенсійну картку, має або мав депозит, раніше брав кредити і своєчасно їх погашав). В цьому випадку ви можете розраховувати і на швидкий розгляд, і на високий шанс схвалення, і на вигідні умови. Але і в цьому випадку швидко отримати гроші все одно не вийде. Якщо вам видадуть гроші в день звернення - вважайте, що вам дуже пощастило. Але для цього реально знадобиться витратити цілий день - спочатку документи зібрати (а їх потрібен цілий список), потім особисто в відділення з'явитися (через Інтернет банки кредитують тільки клієнтів, які часто беруть позики), а потім ще рішення дочекатися.

Швидкий кредит в МФО

Тепер порівняємо переваги і недолікиотримання швидкого кредиту в МФО.
 • Ймовірність відмови - дуже низька. У МФО відмовляють тільки в самих-самих крайніх випадках (наприклад - якщо у вас вже кілька кредитів, за якими ви допускаєте прострочення).
 • Позика оформляється дійсно швидко: 1 година після звернення - і гроші вже у вас. З них р ешеніем по позиці приймається протягом 1-2 хвилин для повторних заявок, 5-8 хвилин для перших звернень. Решту часу займає реєстрація на сайті МФО, заповнення анкети, прив'язка карти і отримання переказу.
 • Крім готівки, ви можете отримати гроші на карту будь-якого українського банку.
 • МФО працює цілодобово і без вихідних. Якщо гроші знадобилися вночі, або в суботу - це єдине місце, де можна їх отримати.
 • Відсоткова ставка в порівнянні з банком - вище. Але оскільки швидкі кредити беруться зазвичай на короткий термін, за нього набігає невелика сума.
 • Невеликий період погашення - 30 діб (+ пролонгація на вимогу).
 • Невеликий кредитний ліміт - до 20 тисяч гривень (а при першому зверненні він буде ще нижче).

 

МФО - єдине місце, де видають дійсно швидкі кредити. Сюди звертаються клієнти, яким гроші потрібні терміново, і отримати їх вони хочуть просто, без тривалих перевірок і розгляду.

Міфи про небезпеку МФО - вже розвіяні. Дійсно, якщо ви допустите велику прострочення, і тим більше почнете уникати контакту - вам будут�� нараховуватися штрафи. Але це станеться і в банку - там теж серйозно реагують на боржників. Тому якщо ви погашаєте позику вчасно - у вас ніколи не буде проблем.

Правила отримання швидкого кредиту на карту

Отримуючи кредит в банку - цілий квест, що складається з декількох етапів. Отримати швидкий кредит в МФО - найпростіша задача, яку можна вирішити прямо з дому.
Громадянство

Позика видається особам, які мають статус громадянина України

Повноліття

Позика видається особам, які досягли повноліття (18 років)

Без заборгованостей

Видається особам, які не мають заборгованостей там, куди звертаються.

Етапи отримання швидкого кредиту на карту

1
Відвідування

Приходите в відділення МФО, або заходьте на сайт і створюєте акаунт

2
Заявка

Заповнюєте і відправляєте заявку

3
Розгляд

Чекаєте 5-15 хвилин, поки заявку розглянуть

4
Отримання

Якщо заявку схвалили - підтверджуєте свою карту і отримуєте переклад.

 

Повертати позику можна будь-яким способом, незалежно від того, як ви брали кредит.
Головне правило, яке допоможе уникнути проблем: завжди відправляйте переклад заздалегідь, не в останній день. Якщо це банківський переказ або оплата через термінал - транзакція може пройти не відразу, а протягом 1-3 робочих днів.
Якщо ви відправите переклад в останній день, і він не дійде відразу - утворюється прострочення.