Перший займ під 0.00 %
до 15 000 гривень за 10 хв.

Грн

Тільки для повторних клієнтів.  Увійти

Днів

Сума кредиту:

грн

Відсоток по кредиту:

грн

21.02.2018

Де швидко отримати гроші до зарплати?

Бюджет мільйонів українців розписаний від зарплати до зарплати. Якщо не виникає якихось непередбачених витрат, або якщо ми не робимо незаплановані покупки - то проблем не виникає.

Але можливі ситуації, коли грошей до наступної зарплати не вистачає. В такому випадку можна попросити позичити їх у родичів або друзів - якщо у них буде така можливість, і якщо вони захочуть давати в борг.

А можна взяти кредит на короткий термін (на 5-30 днів).

Які компанії і на яких умовах видають
гроші до зарплати?

Теоретично займ до зарплати можна отримати і в банку - тобто взяти звичайний споживчий кредит. Правда, зробити це може не кожна людина, і часу доведеться витратити чимало. Навіть для видачі невеликої суми банки висувають чимало вимог, яким відповідають не всі.

Якщо в банк йти не хочеться, або там вам вже відмовили, або якщо ви хочете отримати гроші до зарплати максимально швидко і просто - звертатися слід в МФО «Бистрозайм».

На відміну від банків, ця компанія:

 • видає кредити протягом 1 години;
 • рецепція - взяти кредит до зарплати можна в будь-який час дня і ночі і в будь-який день тижня, включаючи вихідні та свята (цілодобово позики видаються тільки через сайт, реальні відділення - працюють за графіком);
 • не вимагає застави, чистої кредитної історії, поручителя, довідки з місця роботи - від вас знадобиться тільки паспорт, ІПН, карта будь-якого банку України і мобільний номер;
 • відмовляє дуже рідко (на практиці відмовляють в основному тільки клієнтам, у яких є незакриті прострочені кредити);
 • видає позики клієнтам від 18 років (в банку часто погоджуються кредитувати громадян старше 21 років);
 • видає позики на карту будь-якого банку України (на відміну від банків, які видають позики тільки на свої карти);
 • видає кредити повністю дистанційно (онлайн, через сайт), без особистої присутності.

Тобто в МФО брати кредит - набагато простіше і швидше, ніж у банку. Єдина відмінність - в умовах кредитування: «Бистрозайм» видає до 10 000 грн і на строк не більше ніж на 30 днів.

Коли може виручити кредит до зарплати?

Отримати кредит до зарплати варто в таких ситуаціях:
 • виникли проблеми зі здоров'ям, і їх треба терміново вирішити - сходити на прийом в приватну клініку, купити ліки, оплатити діагностику, операцію або курс лікування;
 • зламалася техніка, і її треба терміново полагодити або купити нову (наприклад, людина не зможе довго обходитися без холодильника, плити, смартфона, ноутбука - таку техніку треба лагодити або замінювати без затримок);
 • треба внести оплату за іншим кредитом (наприклад - по іпотеці), але на щомісячний внесок не вистачає грошей з якихось причин;
 • виникла якась вигідна пропозиція, на яку треба терміново знайти гроші (наприклад - ви хотіли купити якийсь товар, і на нього зробили велику знижку, дійсну тільки 1 день);
 • треба терміново купити якусь річ, яку ви планували купувати пізніше (наприклад - ви планували купити нову зимову куртку в кінці листопада, але на початку листопада вже сильно похолодало).

Позики до зарплати можуть виручити, якщо у вас виникли якісь інші непередбачені витрати, або якщо в бюджеті не вистачає грошей, або якщо зарплату затримали.

 

 

Як взяти позику до зарплати?

Розглянемо, як взяти терміновий позику до зарплати найшвидшим способом - через онлайн-заявку:

 • Реєструємося на сайті «Бистрозайм». Для реєстрації знадобляться ваші особисті дані, мобільний номер і електронна пошта.
 • Створюємо онлайн-заявку, вибравши суму кредиту і термін погашення.
 • Чекаємо рішення по заявці. На розгляд йде зазвичай до 15-30 хвилин. Рішення повідомляється в СМС і листом на електронну скриньку.
 • Прив'язуємо свою карту. Карта повинна бути іменна, з можливістю отримувати перекази від інших осіб (тобто пенсійна або студентська - не підійдуть).
 • Підписуємо договір, відправивши СМС-код. Сам документ можна (і потрібно) прочитати, щоб точно знати про всі умови - він прийде на поштову скриньку.

Готово - кредит до зарплати оформлений. Після підписання договору гроші відправляються переказом на карту.

Требования к заемщикам

Традиционно считается, что кредит можно получить только в том случае, если долго собирать документы, затем лично явиться в банк, а потом, после оформления заявки, еще до 3 суток ждать решения. В свою очередь краткосрочные кредиты и займы — это гораздо более простое мероприятие, и требования к клиентам предельно лояльные. Отметим некоторые из них:
Гражданство

Займ выдается лицам, которые имеют статус гражданина Украины

Совершеннолетие

Займ выдается лицам, которые достигли совершеннолетия (18лет)

Без задолженностей

Выдается лицам, которые не имеют задолженностей там, куда обращаются.

Установи мобильное приложение - будет проще и удобней!
установи мобильное приложение Быстрозайм