Акція! Перший займ під 0%!

Грн

Тільки для повторних клієнтів.  Увійти

Днів

Сума кредиту:

грн

Відсоток по кредиту:

грн

21.02.2018

Швидкі гроші до зарплати

 

е взяти гроші до зарплати? Питання, яким часто задаються українці в самих різних ситуаціях. Нерідко людина стикається з непередбаченими витратами протягом місяця, витрачаючи бюджет раніше запланованого терміну. Або з'являються інші причини, через які доводиться шукати додаткові фінансові кошти. У таких випадках гроші в борг до зарплати на карту готові запропонувати мікрофінансові організації, які стають досить популярними на сучасному фінансовому ринку.

Про те, як надаються швидкі гроші до зарплати, і інших нюансах цієї послуги, ми розповімо в даній статті.

Де взяти грошей до зарплати
Щоб оформити позикові гроші до зарплати на карту в Україні, в першу чергу необхідно визначитися з МФО. Оскільки даних організацій на ринку досить багато, ми рекомендуємо приділити увагу наступним параметрам майбутнього кредитора:

Досвід роботи. Компанія, яка надає гроші в кредит до зарплати, повинна мати досвід роботи близько 5 років. Таке МФО функціонує практично з початку витоків развтия мікрофінансування в Україні, тому їй можна довіряти. Також слід переконатися в наявності дозвільних документів на право ведення профільної діяльності. Зазвичай вони в загальній доступності публікуються на сайті і розміщуються в офісі компанії, наприклад, як в нашому МФО Бистрозайм.

Онлайн або оффлайн? Позитивним є той факт, що клієнту надається вибір: отримати гроші до зарплати готівкою або на картку в онлайн режимі. Тобто компанія за фактом повинна реально функціонувати і мати відділення (поний список офісів Бистрозайм ви можете вивчити в відповідному розділі).

Відгуки позичальників. Про те, наскільки швидко надаються гроші до зарплати терміново в Києві, як консультанти працюють з клієнтами, чи є приховані платежі по кредиту і т.п. нюанси можна легко дізнатися з відгуків про МФО. Вивчити думки постійних клієнтів про роботу ви, як правило, зможете у відповідному розділі. Наявність позитивних відгуків говорить про те, що в позику гроші до зарплати терміново ви можете отримати без побоювання шахрайства, оскільки найкращою рекламою чесності і якісної роботи компанії є думка звичайних клієнтів.

Як отримати гроші до зарплати на картку 


Пропонуючи отримати мікропозик, гроші до зарплати, більшість МФО працює за простим принципом. Для початку користувач реєструється на сайті компанії і вибирає потрібну величину позики. Щоб дізнатися скільки коштів доведеться повернути в кінці періоду, можна скористатися спеціальним онлайн-калькулятором.

Далі необхідно заповнити онлайн-анкету, де вказуються дані паспорта, будь-якого другого документа і контакти. Якщо ви бажаєте отримати гроші до зарплати на банківську карту онлайн, вказуєте її номер, також приймається рахунок в банку.

На кредит "гроші до зарплати" онлайн-заявка розглядається протягом 10-20 хвилин. Якщо рішення схвалено, то відповідне сповіщення надходить на телефон або в особистий кабінет. Залишається тільки підписати договір особисто або оферту (підпис ставиться за допомогою спеціального коду, який приходить до схваленого рішенням). Оформлені гроші до зарплати онлайн на карту перераховуються миттєво після підписання договору.

Як виплачують термінові позики до зарплати


Якщо ви бажаєте отримати гроші на карту до зарплати, слід враховувати, що більшість МФО надають максимальний термін кредитування в 30 днів. У деяких випадках цей період може бути більш тривалим, але лише в разі, коли клієнт звертається в організацію 2 і подальший рази. Терміновий займ до зарплати онлайн виплачується з урахуванням комісії, вона нараховується щодня і в різних МФО різна. Більше ніяких платежів не передбачається, за винятком випадків, коли умови договору були порушені і допущено прострочення.

Коли терміново потрібні гроші до зарплати, МФО пропонують виплатити позику онлайн через особистий кабінет за допомогою банківської карти, стандартним перекладом через сторонні банки або будь-яким іншим способом. Всі детальні варіанти отримання і виплати кредитів ви можете розглянути у відповідному розділі нашого сайту. МФО Бистрозайм пропонує завжди вигідні умови співпраці.