РОЗКРИТТЯ ІНФОРМАЦІЇ. ПУБЛІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ (ДІЄ З 20.10.2023 Р.) УВАГА ! Важлива інформація під час війни. Деталі тут.
Перший займ під 0.01% *
до 15 000 гривень за 10 хв.

Грн

Тільки для повторних клієнтів.  Увійти

Днів

Сума кредиту:

грн

Відсоток по кредиту:

грн

21.02.2018

Де швидко отримати гроші до зарплати?

Бюджет мільйонів українців розписаний від зарплати до зарплати. Якщо не виникає якихось непередбачених витрат, або якщо ми не робимо незаплановані покупки - то проблем не виникає.

Але можливі ситуації, коли грошей до наступної зарплати не вистачає. В такому випадку можна попросити позичити їх у родичів або друзів - якщо у них буде така можливість, і якщо вони захочуть давати в борг.

А можна взяти кредит на короткий термін (на 5-30 днів).

Які компанії і на яких умовах видають
гроші до зарплати?

Теоретично займ до зарплати можна отримати і в банку - тобто взяти звичайний споживчий кредит. Правда, зробити це може не кожна людина, і часу доведеться витратити чимало. Навіть для видачі невеликої суми банки висувають чимало вимог, яким відповідають не всі.

Якщо в банк йти не хочеться, або там вам вже відмовили, або якщо ви хочете отримати гроші до зарплати максимально швидко і просто - звертатися слід в МФО «Бистрозайм».

На відміну від банків, ця компанія:

 • видає кредити протягом 1 години;
 • рецепція - взяти кредит до зарплати можна в будь-який час дня і ночі і в будь-який день тижня, включаючи вихідні та свята (цілодобово позики видаються тільки через сайт, реальні відділення - працюють за графіком);
 • не вимагає застави, чистої кредитної історії, поручителя, довідки з місця роботи - від вас знадобиться тільки паспорт, ІПН, карта будь-якого банку України і мобільний номер;
 • відмовляє дуже рідко (на практиці відмовляють в основному тільки клієнтам, у яких є незакриті прострочені кредити);
 • видає позики клієнтам від 18 років (в банку часто погоджуються кредитувати громадян старше 21 років);
 • видає позики на карту будь-якого банку України (на відміну від банків, які видають позики тільки на свої карти);
 • видає кредити повністю дистанційно (онлайн, через сайт), без особистої присутності.

Тобто в МФО брати кредит - набагато простіше і швидше, ніж у банку. Єдина відмінність - в умовах кредитування: «Бистрозайм» видає до 10 000 грн і на строк не більше ніж на 30 днів.

Коли може виручити кредит до зарплати?

Отримати кредит до зарплати варто в таких ситуаціях:
 • виникли проблеми зі здоров'ям, і їх треба терміново вирішити - сходити на прийом в приватну клініку, купити ліки, оплатити діагностику, операцію або курс лікування;
 • зламалася техніка, і її треба терміново полагодити або купити нову (наприклад, людина не зможе довго обходитися без холодильника, плити, смартфона, ноутбука - таку техніку треба лагодити або замінювати без затримок);
 • треба внести оплату за іншим кредитом (наприклад - по іпотеці), але на щомісячний внесок не вистачає грошей з якихось причин;
 • виникла якась вигідна пропозиція, на яку треба терміново знайти гроші (наприклад - ви хотіли купити якийсь товар, і на нього зробили велику знижку, дійсну тільки 1 день);
 • треба терміново купити якусь річ, яку ви планували купувати пізніше (наприклад - ви планували купити нову зимову куртку в кінці листопада, але на початку листопада вже сильно похолодало).

Позики до зарплати можуть виручити, якщо у вас виникли якісь інші непередбачені витрати, або якщо в бюджеті не вистачає грошей, або якщо зарплату затримали.

 

 

Як взяти позику до зарплати?

Розглянемо, як взяти терміновий позику до зарплати найшвидшим способом - через онлайн-заявку:

 • Реєструємося на сайті «Бистрозайм». Для реєстрації знадобляться ваші особисті дані, мобільний номер і електронна пошта.
 • Створюємо онлайн-заявку, вибравши суму кредиту і термін погашення.
 • Чекаємо рішення по заявці. На розгляд йде зазвичай до 15-30 хвилин. Рішення повідомляється в СМС і листом на електронну скриньку.
 • Прив'язуємо свою карту. Карта повинна бути іменна, з можливістю отримувати перекази від інших осіб (тобто пенсійна або студентська - не підійдуть).
 • Підписуємо договір, відправивши СМС-код. Сам документ можна (і потрібно) прочитати, щоб точно знати про всі умови - він прийде на поштову скриньку.

Готово - кредит до зарплати оформлений. Після підписання договору гроші відправляються переказом на карту.

Требования к заемщикам

Традиционно считается, что кредит можно получить только в том случае, если долго собирать документы, затем лично явиться в банк, а потом, после оформления заявки, еще до 3 суток ждать решения. В свою очередь краткосрочные кредиты и займы — это гораздо более простое мероприятие, и требования к клиентам предельно лояльные. Отметим некоторые из них:
Гражданство

Займ выдается лицам, которые имеют статус гражданина Украины

Совершеннолетие

Займ выдается лицам, которые достигли совершеннолетия (18лет)

Без задолженностей

Выдается лицам, которые не имеют задолженностей там, куда обращаются.