Акція! Перший займ під 0%!

Грн

Тільки для повторних клієнтів.  Увійти

Днів

Сума кредиту:

грн

Відсоток по кредиту:

грн

21.02.2018

Кредит без відсотків

"0% по кредиту!" - такі оголошення зустрічаються досить часто, але чи дійсно ці пропозиції відповідають реальності? У даній статті ми розповімо як взяти безвідсотковий кредит на максимально вигідних умовах.

Кредит без відсотків від великих банків

Оскільки сучасний ринок кредитування стає все більш "тісним", більшість великих фінансових компаній все частіше пропонують максимально лояльні та вигідні умови співпраці. І навіть взяти гроші в борг без відсотків в банку ви зможете без особливих зусиль.

У компаніях, які пропонують безпроцентний кредит (Київ є містом, де взяти безвідсотковий кредит не складно завдяки великій кількості банків), існують такі програми:

  • Стандартні цільові і нецільові кредити. В даному випадку мова йде про дотримання особливих умов, завдяки яким позичкові кошти можна віддати без переплат. Наприклад, сьогодні можна оформити автокредит без відсотків (під 0,01%), але за умови, що вся сума позикових коштів буде виплачена протягом певного періоду, скажімо, року, а перший внесок на авто складе мінімум 50% від його ціни.

  • Кредитні картки. Досить поширений варіант, коли можна отримати кредит на карту без відсотків. Справа в тому, що більшість сучасних банків пропонують оформити кредитки з пільговим періодом, зазвичай він становить 50-55 днів. Тобто оплачуєте покупки через термінал з карти, гроші в борг без відсотків, і повертаєте назад протягом зазначеного пільгового періоду. На більш тривалий термін вже нараховуються відсотки.

  • Товар в розстрочку. Також свого роду кредит готів��ою без відсотків: клієнт купує техніку чи інший товар за умови розстрочки в магазині, який співпрацює з банком. У нашій країні такі пропозиції за фактом безпроцентні, максимальна переплата за покупку може скласти менше 1%. Тому в даному випадку говорити про те, що це швидкий кредит без відсотків, також доречно.

Де позичити гроші без відсотків

Ще одне джерело, де позичити грошей без відсотків максимально легко, - це мікрофінансові організації. Дані компанії в деяких випадках надають кредит онлайн без відсотків на короткий термін - від 7 до 30 днів. Подібні пропозиції актуальні в наступних випадках:

  • Для клієнтів, які звернулися вперше. Гроші в кредит без відсотків надаються адміністрацією МФО всім позичальникам, які звернулися в компанію перший раз.

  • Для постійних позичальників. Нерідко онлайн кредит без відсотків надається для постійних клієнтів. Головна умова для таких клієнтів - це позитивна репутація в МФО. Тобто якщо позичальник отримував позики раніше, наступні на більш лояльних умовах він зможе оформити при благополучній виплаті попередніх.

  • У разі проведення будь-якої акції. Ще одна можливість позичити гроші без відсотків на підставі особливих умов. Наприклад, при виплаті позики протягом 7 днів, активної участі в конкурсі, оформленні кредиту на певну суму і т.п.

Перш ніж вирішити, де взяти грошей у борг без відсотків, враховуйте, що в МФО терміни кредитування обмежені, і складають до 30 днів, а ліміти не перевищують 10 000 грн, тому цілком реально віддати всю суму і не переплачувати. У питанні з банками мова може йти і при більш великому бюджеті, який не завжди можливо оплатити одним платежем.

Як зазвичай оформлюють безвідсоткові позики і кредити

Більшість фінансових організацій пропонують стандартні умови співпраці. Для отримання коштів вам потрібно заповнити заявку, потім, в разі її схвалення, підписати договір і отримати гроші. У МФО, щоб отримати гроші на карту без відсотків, потрібно лише підписати договір-оферту і кошти миттєво перераховуються позичальнику. До речі, це може бути не тільки банківська карта, але і рахунок іншого типу. У випадку з банком процедура трохи складніше, як правило, потрібна особиста присутність клієнта в одному з відділень.

Підсумки: у кого позичити гроші без відсотків

Де взяти в кредит гроші без відсотків? У вас є кілька варіантів, які ви можете використовувати, щоб отримати готівку на максимально вигідних умовах. Сподіваємося, що наші поради допомогли вам вирішити фінансове питання. Бистрозайм в свою чергу також готовий запропонувати мікрокредит онлайн без відсотків, вам потрібно лише стежити за нашими акційними пропозиціями.