Перший займ під 0.00 %
до 15 000 гривень за 10 хв.

Грн

Тільки для повторних клієнтів.  Увійти

Днів

Сума кредиту:

грн

Відсоток по кредиту:

грн

21.02.2018

Як швидко отримати кредит без
відсотків?

Найголовнішою «характеристикою» будь-якого кредиту є його процентна ставка. Її величина вказує на те, яку суму ви переплатите. Чим вище ставка - тим більше грошей повертає клієнт, і тим гірше для нього (але краще для кредитної організації). І навпаки: чим нижче ставка - тим вигідніше для клієнта, і менше прибутку для кредитної організації.

Саме тому при виборі кредиту люди готові витрачати час, щоб знайти варіант з найменшою ставкою.

Чи видадуть мені кредит без відсотків
в банку?

Ні, не видадуть.

У банку занадто багато витрат (оренда приміщень під відділення, обслуговування банкоматів, зарплата співробітникам, підтримка складного мобільного додатку), щоб дозволяти собі видавати безпроцентні кредити клієнтам.

Є 2 альтернативних варіанти отримання банківської позики без відсотків:

  • Оформити розстрочку при купівлі будь-то товару. Але такі пропозиції бувають нечасто, і не на всі товари. До того ж якщо проаналізувати - то в таку «безвідсоткову» позику все одно буде закладено прибуток банку (у вигляді збільшеної ціни на товар, або в вигляді якихось обов'язкових комісій).
  • Оформити кредитну карту з пільговим періодом. Пільговий період становить зазвичай до 55 днів. Якщо ви робите покупку кредиткою і повертаєте гроші протягом 55 днів - відсотки не сплачуються. Але і тут є свої підводні камені: випуск і використання карти зазвичай платні, за кожну операцію стягується комісія, за переведення в готівку грошей (в банкоматі) - теж комісія.

Але якщо вам потрібна готівка, або переказ грошей на карту, яким можна розпоряджатися, не побоюючись прихованих комісій - то отримати таку позику в банку без відсотків не вийде.

Які компанії видають кредит під 0 відсотків,
і на яких умовах?

Безпроцентний кредит можуть запропонувати своїм клієнтам тільки МФО - мікрофінансові організації. І то не завжди і не всім.
Зазвичай такі умови (0 відсотків) пропонуються тільки:
  • новим клієнтам, які оформляють перший кредит в цій МФО (такі умови пропонуються в якості реклами, для залучення);
  • постійним клієнтам - як бонус (за якусь кількість взятих позик, або за якусь загальну суму позик, або як приз в конкурсі).

На відміну від банків, МФО мають набагато менше витрат: їм не потрібен великий штат співробітників, свій дорогий додаток і сервіс онлайн-банкінгу, не обов'язково мати десятки філій по всій країні (хоча найбільші та надійні МФО мають реальні відділення). До того ж МФО менше ризикують, оскільки видають позики на суму до 10 тисяч грн і на термін до 30 діб.

Тому такі компанії цілком можуть собі дозволити видавати деяким клієнтам «безкоштовні» кредити. Причому це не маркетинговий хід - дійсно при такому кредитуванні немає ніяких прихованих комісій і хитрощів. Переплатити доведеться тільки комісію за переказ грошей, коли ви будете погашати рахунок (але вона буде звичайною, а не завищеною).

 

 

Як отримати безвідсотковий
кредит?

Найпростіше взяти безвідсотковий кредит в найбільшій і одній з найстаріших МФО України - в «Бистрозайм». Для нових клієнтів перший кредит видається завжди під 0%, для постійних клієнтів - регулярно проводяться різні акції, знижки та розіграші (а також діє накопичувальна бонусна система).

Щоб отримати гроші в кредит без відсотків - вам треба пройти реєстрацію на сайті «Бистрозайм», вказати свої паспортні та контактні дані та подати заявку. Відповідь по ній приходить в середньому протягом 15-30 хвилин, і майже завжди він позитивний. Відмовляють зазвичай тільки клієнтам з відкритим простроченим кредитом.

Після схвалення заявки вам залишається прив'язати карту, підписати кредитний договір (СМС-кодом), і отримати на карту гроші. Оформити позику можна в будь-який час доби - через сайт кредити видаються цілодобово.

Требования к заемщикам

Традиционно считается, что кредит можно получить только в том случае, если долго собирать документы, затем лично явиться в банк, а потом, после оформления заявки, еще до 3 суток ждать решения. В свою очередь краткосрочные кредиты и займы — это гораздо более простое мероприятие, и требования к клиентам предельно лояльные. Отметим некоторые из них:
Гражданство

Займ выдается лицам, которые имеют статус гражданина Украины

Совершеннолетие

Займ выдается лицам, которые достигли совершеннолетия (18лет)

Без задолженностей

Выдается лицам, которые не имеют задолженностей там, куда обращаются.

Установи мобильное приложение - будет проще и удобней!
установи мобильное приложение Быстрозайм