21.02.2018

Онлайн кредит з 18 років

18-річний вік асоціюється з початком самостійного життя. Тож не дивно, що більшість студентів прагнуть відмовитися від допомоги з боку батьків, вони забезпечують себе самостійно, благо варіантів для цього більш ніж достатньо. Дійсно, крім звичайної стипендії, можна влаштуватися на роботу, і отримувати повноцінну заробітну плату, а також використовувати різні можливості підробітку. Але що ж робити, коли грошових коштів тимчасово не вистачає, а звернутися до родичів за допомогою не є можливим?

Один з варіантів вирішення проблеми - оформити гроші в кредит, з 18 років це цілком реально зробити. У цій статті ми розповімо про те, де взяти кредит в 18 років онлайн.

Де дають кредит з 18 років

Оформити кредит онлайн з 18 років пропонують деякі банки і мікрофінансові організації. Умови співпраці в даних установах різні. Зокрема, великі банки пропонують кредит 18 річним на наступних умовах:

  • Обмежена сума коштів. Оскільки позичальник ще молодий, банк всіляко страхує свої вкладення, і пропонує обмежені суми на короткі періоди. Щоб адміністрація була більш лояльна, потріб��о підтверджувати свою платоспроможність. Наприклад, надати довідку з місця роботи, заставу, документи поручителя і т.п.

  • Річна процентна ставка + комісії. Кредит в 18 років надається з урахуванням річної ставки, а також ряду комісій: за видачу коштів, зміст кредиту, страхування і т.п.

У МФО можна взяти кредит онлайн на карту в Україні з 18 років. При цьому основними вимогами до позичальника є:

  • наявність повних 18 років;

  • готовність надати реєстраційні дані паспорта і будь-якого другого документа.

Крім того, щоб взяти кредит онлайн з 18 років на карту, потрібно її мати за фактом, реквізити рахунку вказуються в момент заповнення заявки. Однак МФО Бистрозайм завжди йде назустріч своїм клієнтам, тому якщо ви хочете оформити кредит з 18 років, онлайн-заявка може бути заповнена із запитом на особисте отримання коштів в одному з відділень або рахунок в банку.

Зверніть увагу, що займ на карту терміново без відмови з 18 років в МФО надається навіть клієнтам з поганою кредитною історією або повною відсутністю такої. Однак швидкий кредит з 18 років на карту видається тільки під відсотки, які нараховуються щодня. Це єдині додаткові виплати кредитній установі.

Чи існують кредитні карти від 18 років

Практика показує, що достатня кількість молодих людей цікавиться, чи можна отримати кредитну карту в цьому віці. Так, дійсно такий кредит онлайн на карту з 18 років цілком доступний в даний час. Продукт надається не у всіх фінансових установах. Якщо пропозиція існує, то, як правило, відносно позичальника висуваються наступні вимоги:

  • Позика в 18 років на карту видається під річну ставку від 30%.

  • Щоб отримати карту, потрібно з'явитися особисто на оформлення кредиту та підтвердження особи.

Як оформляється онлайн заявка на кредит з 18 років

Щоб отримати кредит онлайн, заявка з 18 років на сайті МФО заповнюється на таких же умовах, що створені і для інших позичальників. Розгляд заявки не займає більше 20 хвилин, при цьому умови однакові для всіх. Наприклад, в Бистрозайм можна отримати до 10 000 грн незалежно від віку. Віддати кредит можливо через онлайн кабінет, стандартним переліком або особисто.

Щоб отримати кредит онлайн з 18 років на карту в Україні або готівкою в банку, попередньо заповнюється анкета, будь то кредитна карта або звичайний кредит, особиста присутність в банку обов'язкова.

Кредит від 18 років: швидко, доступно, зручно

Тепер ви знаєте, де можна взяти кредит в 18 років. На ваш розсуд сучасний ринок надає послуги великих банків і МФО. І якщо з боку банківської установи не завжди пропонують лояльні умови, то МФО, зокрема Бистрозайм, готове піти на поступки і допомогти у важкій ситуації. У нас ви зможете оформити онлайн кредит на карту в Україні з 18 років, максимальний вік наших клієнтів становить 70 років.