РОЗКРИТТЯ ІНФОРМАЦІЇ. ПУБЛІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ (ДІЄ З 09.04.2024 Р.) УВАГА ! Важлива інформація під час війни. Деталі тут.
21.02.2018

Онлайн кредит з 18 років: де отримати?

18 років - офіційний кордон між дитинством і дорослим життям.

У цьому віці люди зазвичай вже роблять (або планують зробити) перші кроки до самостійності: переїжджають на навчання в інші міста, починають жити з дівчиною, влаштовуються на роботу, знімають житло. Однак на першому робочому місці дохід зазвичай невеликий, а нерідко ще й нестабільний. Та й більшість зазвичай поєднує навчання з підробітком.

Тому грошей молоді в такому віці дуже часто не вистачає. Якщо до родичів звернутися за фінансовою допомогою не можна, можна оформити кредит. Таке рішення підходить, якщо у вас є якесь джерело доходу, але саме зараз грошей не вистачає, а чекати не можна.

Де дають кредит з 18 років?

Отримати онлайн-займ з 18 років можна в банку і в МФО.
Умови кредитування в таких компаніях відрізняються.

Умови в банку

Банки неохоче видають кредити з 18 років - в деяких компаніях мінімальний поріг починається від 20-21 року. Тому отримати гроші можна не в будь-якому банку.

Для банку доведеться надати пакет документів. Але навіть якщо ви маєте офіційне працевлаштування, з великою ймовірністю вам уріжуть максимальну суму позики.

Умови в МФО

З документів потрібно тільки паспорт України і будь-який документ на вибір (закордонний паспорт, ІПН, і ще кілька варіантів).


Оформлення проходить повністю дистанційно - через сайт. А гроші ви отримуєте на карту.

Підведемо підсумок:

1. Банки набагато суворіше ставляться до 18-річним позичальникам, часто їм відмовляють. А якщо і схвалюють позику - то з великим переліком вимог і з гіршими умовами. У МФО ніяких жорсткостей через вік немає.

2. У банку оформляти кредит вам доведеться довго, і не обійтися без особистої присутності. Якщо вдасться отримати гроші в день звернення - вважайте, що вам крупно повезло. У МФО такої проблеми немає - кожен клієнт отримує гроші буквально через 1 годину після звернення (хоч особисто, хоч онлайн).

3. У банку доведеться надати кілька документів. У МФО - просять всього 2 основних.

4. Банки не працюють у вихідні і ночами. Хочете оформити кредит - чекайте робочого часу. У МФО - отримати гроші можна в будь-який час дня і ночі, в будь-який день тижня, включаючи свята будь-якого масштабу.

5. Банки видають гроші або готівкою, або на свою карту. У МФО - можна отримати переказ на карту будь-якого банку України.

6. Якщо в 18 років у вас зіпсована кредитна історія, в банку вам майже напевно відмовлять. У МФО - без проблем оформлять кредит. Крім того, що ви отримаєте потрібну суму, ви ще й зможете виправити свою кредитну історію.

Зробимо висновок: в банк можна звертатися, якщо позику вам потрібен надовго, і ви готові чекати і пройти всю складну і довгу процедуру оформлення. А в МФО краще звертатися, якщо вам потрібна невелика сума, потрібна терміново, і отримати її ви хочете максимально просто.

Чи видадуть кредитну карту в 18 років?

Крім «звичайного» кредиту, коли гроші вам видають готівкою або переводять на дебетову карту, є ще 1 варіант - оформити кредитку. Таке може зробити будь-який банк, відрізнятися будуть тільки умови використання. 18-річним клієнтам в оформленні кредитних карт нерідко відмовляють, або встановлюють дуже маленькі ліміти - так що користуватися ними часто невигідно. Кредитну карту можна замовити онлайн, через сайт банку. Забирати готовий пластик треба або особисто у відділенні, або у кур'єра.
  • Позика в 18 років на карту видається під річну ставку від 30%.
  • Щоб отримати карту, потрібно з'явитися особисто на оформлення кредиту та
    підтвердження особи.

Як оформляється онлайн-заявка на
кредит з 18 років?

ЗАЯВКА

Заповнюється на сайті МФО. Вказуються паспортні та контактні дані, сума кредиту і термін його погашення.

РОЗГЛЯД

Займає до 15-20 хвилин.

ОТРИМАННЯ

У «Бистрозайм» можна отримати до 10 тисяч грн. Гроші переводяться на карту будь-якого українського банку.

Чому варто звернутися за кредитом саме в «Бистрозайм»?

Кредити з 18 років видають не в кожній українській МФО. Однією з таких компаній є «Бистрозайм».

До нас можна звертатися, тому що:

ми не встановлюємо гірші умови в залежності від віку;

ми працюємо цілодобово - ви можете отримати гроші хоч о 2 годині ночі, хоч в неділю рано вранці, хоч в святковий день, коли у всіх вихідний;

ми маємо реальні відділення більш ніж в 20 українських містах - там ви можете погасити позику, або подати заявку;

у нас діє постійна програма лояльності для постійних клієнтів, яка дозволяє економити.