РОЗКРИТТЯ ІНФОРМАЦІЇ. ПУБЛІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ (ДІЄ З 09.04.2024 Р.) УВАГА ! Важлива інформація під час війни. Деталі тут.
21.02.2018

Чи реально отримати кредит з поганою кредитною
історією, і де його можна взяти?

Кредитна історія - інформація про кредити, які в минулому брала людина. Нею користуються кредитні організації, а також державні структури (наприклад - щоб заборонити виїзд за кордон людині, яка має прострочений кредит).

У людини, яка не брала кредитів, або брала кредити і своєчасно їх погашла - вона чиста. У особи, яка брала кредити і допускала по ній прострочення - вона погана: всі проблемні позики в ній відображені. Для таких клієнтів отримати новий клієнт - складніше, а в деяких випадках - взагалі неможливо.

Чому в банку не видадуть кредит з поганою
кредитною історією?

Банки намагаються мінімізувати ризик і видавати позики тільки тим клієнтам, які з великою ймовірністю своєчасно погасять борг.

Якщо кредитна історія у людини зіпсована, значить - в минулому у неї були якісь умови, які перешкоджали погасити кредит. А значить - проблема може повторитися і зараз. Перевірити кредитну історію можна на сайті УБКІ https://www.ubki.ua

Правда, це правило поширюється не на всіх і не завжди. Наприклад, якщо проблемний кредит був закритий років 10 тому, і з тих пір ви домоглися високої посади і великої зарплати, то зіпсована кредитна історія не завадить отримати нову позику. А ось якщо проблемний кредит був закритий менше року тому, і після нього ви не брали інших позик - ви напевно отримаєте відмову (або в кращому випадку - гірші умови).

Які компанії видають кредит з поганою
кредитною історією?

Якщо гроші все одно треба отримати, але в банку відмовляють або сильно обмежують в сумі - є можливість швидко виправити ситуацію.
Навіть якщо у вас погана кредитна історія, ви можете отримати мікрокредит у МФО «Бистрозайм». Мікрофінансові організації висувають до клієнтів набагато менше вимог, і звертатися в них - набагато зручніше:
  • вам не доведеться приносити довідку про доходи або надавати заставу;
  • ви можете отримати кредит в будь-який час доби (навіть вночі, навіть у вихідний - чого в банку зробити неможливо);
  • ви можете взяти кредит за 2 документами: паспорту та ІПН;
  • ви можете оформити кредит на карту будь-якого українського банку, або готівкою (якщо захочете, і якщо у вашому місті є відділення обраної МФО).

МФО готові видавати позики і боржникам (клієнтам з поганою проблемною історією), тому що вони ризикують меншими сумами. Тут можна взяти до 10 тисяч гривень на термін до 30 днів.

Ще одна вагома перевага МФО - можливість поліпшити кредитну історію. Мікропозики теж відображаються в КІ. Якщо ви візьмете мікрокредит і вчасно його погасите - ваша кредитна історія покращиться. Після цього можна спробувати отримати більший кредит в банку.

Як взяти кредит з поганою кредитною
історією?

Розглянемо, як терміново взяти кредит з поганою кредитною історією в МФО «Бистрозайм». Ця компанія в Україні є однією з найстаріших і найбільших: вона має реальні відділення в 9 областях, а також видає мікрокредити онлайн.

Покроково оформлення виглядає так:

  • Реєструємося на сайті, вказуючи свої паспортні та контактні дані.
  • В онлайн-калькуляторі вибираємо необхідну суму і термін повернення.
  • Чекаємо, поки заявку розглянуть і ухвалять рішення. Зазвичай на це йде до півгодини, якщо ви новий клієнт, і менше 10 хвилин, якщо ви – лояльний клієнт.
  • Отримуємо СМС і лист на електронну скриньку з результатом вашої заявки.
  • Якщо заявку схвалили - прив'язуємо банківську карту і підписуємо кредитний договір (відправивши СМС для «підпису»).

Справу зроблено - ви оформили кредит. Гроші переводяться на карту протягом декількох хвилин. Якщо гроші не дійшли, або якщо в процесі виникли якісь питання - завжди можна зателефонувати, і співробітник МФО допоможе.

Вимоги до позичальників

Традиційно вважається, що кредит можна отримати лише в тому випадку, якщо довго збирати документи, потім особисто з'явитися до банку, а потім, після оформлення заявки, ще до 3 діб чекатиме рішення. У свою чергу короткострокові кредити та позики - це набагато простіший захід, і вимоги до клієнтів гранично лояльні. Зазначимо деякі з них:
Громадянство

Позика видається особам, які мають статус громадянина України

Повноліття

Позика видається особам, які досягли повноліття (18 років)

Без заборгованостей

Видається особам, які не мають заборгованості там, куди звертаються.