Перший займ під 0.00 %
до 15 000 гривень за 10 хв.

Грн

Тільки для повторних клієнтів.  Увійти

Днів

Сума кредиту:

грн

Відсоток по кредиту:

грн

21.02.2018

Чи реально отримати кредит з поганою кредитною
історією, і де його можна взяти?

Кредитна історія - інформація про кредити, які в минулому брала людина. Нею користуються кредитні організації, а також державні структури (наприклад - щоб заборонити виїзд за кордон людині, яка має прострочений кредит).

У людини, яка не брала кредитів, або брала кредити і своєчасно їх погашла - вона чиста. У особи, яка брала кредити і допускала по ній прострочення - вона погана: всі проблемні позики в ній відображені. Для таких клієнтів отримати новий клієнт - складніше, а в деяких випадках - взагалі неможливо.

Чому в банку не видадуть кредит з поганою
кредитною історією?

Банки намагаються мінімізувати ризик і видавати позики тільки тим клієнтам, які з великою ймовірністю своєчасно погасять борг.

Якщо кредитна історія у людини зіпсована, значить - в минулому у неї були якісь умови, які перешкоджали погасити кредит. А значить - проблема може повторитися і зараз. Перевірити кредитну історію можна на сайті УБКІ https://www.ubki.ua

Правда, це правило поширюється не на всіх і не завжди. Наприклад, якщо проблемний кредит був закритий років 10 тому, і з тих пір ви домоглися високої посади і великої зарплати, то зіпсована кредитна історія не завадить отримати нову позику. А ось якщо проблемний кредит був закритий менше року тому, і після нього ви не брали інших позик - ви напевно отримаєте відмову (або в кращому випадку - гірші умови).

Які компанії видають кредит з поганою
кредитною історією?

Якщо гроші все одно треба отримати, але в банку відмовляють або сильно обмежують в сумі - є можливість швидко виправити ситуацію.
Навіть якщо у вас погана кредитна історія, ви можете отримати мікрокредит у МФО «Бистрозайм». Мікрофінансові організації висувають до клієнтів набагато менше вимог, і звертатися в них - набагато зручніше:
  • вам не доведеться приносити довідку про доходи або надавати заставу;
  • ви можете отри��ати кредит в будь-який час доби (навіть вночі, навіть у вихідний - чого в банку зробити неможливо);
  • ви можете взяти кредит за 2 документами: паспорту та ІПН;
  • ви можете оформити кредит на карту будь-якого українського банку, або готівкою (якщо захочете, і якщо у вашому місті є відділення обраної МФО).

МФО готові видавати позики і боржникам (клієнтам з поганою проблемною історією), тому що вони ризикують меншими сумами. Тут можна взяти до 10 тисяч гривень на термін до 30 днів.

Ще одна вагома перевага МФО - можливість поліпшити кредитну історію. Мікропозики теж відображаються в КІ. Якщо ви візьмете мікрокредит і вчасно його погасите - ваша кредитна історія покращиться. Після цього можна спробувати отримати більший кредит в банку.

 

 

Як взяти кредит з поганою кредитною
історією?

Розглянемо, як терміново взяти кредит з поганою кредитною історією в МФО «Бистрозайм». Ця компанія в Україні є однією з найстаріших і найбільших: вона має реальні відділення в 9 областях, а також видає мікрокредити онлайн.

Покроково оформлення виглядає так:

  • Реєструємося на сайті, вказуючи свої паспортні та контактні дані.
  • В онлайн-калькуляторі вибираємо необхідну суму і термін повернення.
  • Чекаємо, поки заявку розглянуть і ухвалять рішення. Зазвичай на це йде до півгодини, якщо ви новий клієнт, і менше 10 хвилин, якщо ви – лояльний клієнт.
  • Отримуємо СМС і лист на електронну скриньку з результатом вашої заявки.
  • Якщо заявку схвалили - прив'язуємо банківську карту і підписуємо кредитний договір (відправивши СМС для «підпису»).

Справу зроблено - ви оформили кредит. Гроші переводяться на карту протягом декількох хвилин. Якщо гроші не дійшли, або якщо в процесі виникли якісь питання - завжди можна зателефонувати, і співробітник МФО допоможе.

Требования к заемщикам

Традиционно считается, что кредит можно получить только в том случае, если долго собирать документы, затем лично явиться в банк, а потом, после оформления заявки, еще до 3 суток ждать решения. В свою очередь краткосрочные кредиты и займы — это гораздо более простое мероприятие, и требования к клиентам предельно лояльные. Отметим некоторые из них:
Гражданство

Займ выдается лицам, которые имеют статус гражданина Украины

Совершеннолетие

Займ выдается лицам, которые достигли совершеннолетия (18лет)

Без задолженностей

Выдается лицам, которые не имеют задолженностей там, куда обращаются.

Установи мобильное приложение - будет проще и удобней!
установи мобильное приложение Быстрозайм