Іноді виникають ситуації, коли користувач кредиту забуває сплатити черговий внесок, або борг повністю, в результаті цього серйозно страждає кредитна історія (або КІ). Спершу позичальник може і не дасть цьому великого значення, поки не зіткнеться з необхідністю оформити новий кредит, оскільки через КІ його можуть просто не схвалити. Більш того, прострочення і невиплати не є єдиною причиною погіршення репутації фізичної особи як позичальника і, здається, що подальша співпраця з будь-яким фінансовим закладом вже є неможливою. У цій статті ми розповімо про те, чи можна взяти кредит в банку з поганою кредитною історією, і як вести себе в такій ситуації.

Швидкий кредит готівкою з поганою кредитною історією: чому відмовляють великі банки

Отже, якщо терміново потрібен кредит, погана кредитна історія може стати підставою для відмови, як ми вже зазначили вище. Якщо це вже сталося, в першу чергу вам потрібно переконатися в тому, що за запитом відмовлено саме через погану репутацію. Є ймовірність, що позичальник бажає оформити кредит готівкою, а погана кредитна історія є причиною людського фактора. Наприклад, банківський працівник або ви особисто неправильно вказали реєстраційні номери паспорта або інші дані в заявці. Тоді слід перевірити ще раз заповнені документи і запросити внесення змін до кредитної історії в останньому банку, куди ви зверталися.

В інших випадках у великому банку взяти кредит, якщо погана кредитна історія, виявиться завданням складним. Деякі банки, якщо і готові "закрити очі" на КІ, то натомість пропонують високі процентні ставки і жорсткі вимоги з боку документального наповнення заявки.

Як подати заявку на кредит з поганою КІ

Оформити кредит з поганою кредитною історією в Україні, і заздалегідь дізнатися про рішення, не витративши при цьому багато часу і одночасно виключивши людський фактор, в даний час цілком можливо. Найпростішим способом є подача заявок через інтернет. Ви заходите на офіційний сайт банку, заповнюєте заявку і очікуєте рішення. Як правило, оператори повідомляють попереднє рішення через 20-30 хвилин, а тому можна завчасно дізнатися, чи зможете ви отримати кредит онлайн з поганою кредитною історією. Якщо не використовувати інтернет, на даний процес йде дуже багато часу і сил, так як потрібно звернутися в офіс банку, пройти співбесіду, заповнити анкети і т.п.

Де взяти кредит з поганою кредитною історією в Україні

Якщо кредит в Україні з поганою кредитною історією в банку оформити навряд чи вийде, то ще одні "гравці" фінансового ринку цілком можуть замінити великі установи. Йдеться про мікрофінансові організації. Тут можливо взяти кредит онлайн на карту з поганою кредитною історією в Україні за лічені хвилини без довідок про доходи, заставу і залучення поручителів. Організації пропонують невеликі суми, але цілком достатні для того, щоб вирішити фінансові труднощі. Наприклад, в Бистрозайм можна отримати кредит з поганою кредитною історією терміново на карту в розмірі до 10 000 грн.

На відміну від стандартних споживчих кредитів, взяти кредит онлайн з поганою кредитною історією в Україні в МФО можливо тільки до 30 днів, а відсотки за користування позикою нараховуються щодня. Зазвичай ком��сія не перевищує 2,2% від суми основного боргу.

Якщо ви вирішили оформити в МФО кредит, кредитна історія не важлива. Більш того, якщо клієнт вчасно виплачує позику, він також отримує можливість поліпшити свою репутацію з одного боку, і скористатися більш вигідними пропозиціями в ролі постійного клієнта з іншого.

Як дізнатися про КІ

Перш ніж взяти онлайн кредит з поганою кредитною історією, багато потенційних позичальників цікавляться, які причини стали приводом для погіршення репутації. Це інформація не є секретною, досить звернутися із заявою в Бюро кредитних історій або профільну організацію, яка може зробити відповідний запит. Перед тим, як отримати кредит на карту онлайн з поганою кредитною історією, громадянин може дізнатися інформацію про позикові суми, виплатах і простроченнях.

Як змінити КІ

Щоб взяти кредит в Україні терміново з поганою кредитною історією, і одночасно виправити її, можна звернутися в магазин, і оформити розстрочку на недорогий товар. Як правило, в таких випадках торгові установи контактують з партнерами-банками, які схвалюють подібні запити в 95% випадків.

Один з найрідкісніших способів виправлення КІ - це звернення до кредитних брокерів. Дійсно, оголошення на кшталт "допоможу взяти кредит з поганою кредитною історією" онлайн зустрічаються рідко, оскільки в цьому напрямку високий ризик шахрайства.

З іншого боку, можна оформити кредит на карту онлайн з поганою кредитною історією в МФО - це найпопулярніший спосіб. Наприклад, в Бистрозайм ймовірність схвалення майже 100%. Більш того, можна отримати кредит на карту з поганою КІ кілька разів, і таким чином поступово відновити свою репутацію.

Кредит онлайн в Україні з поганою кредитною історією: міф чи реальність

Отже, якщо у вас погана кредитна історія, де можна взяти кредит?

Можна звернути увагу на банківський кредит, онлайн заявка з поганою кредитною історією якщо і буде схвалена, то на жорстких умовах. Тут потрібно попередньо уважно зважити всі можливості і пріоритети, щоб зрозуміти чи потрібно йти на такий ризикований крок.

Також ймовірно вийде взяти терміновий кредит з поганою кредитною історією, і тим самим почати шлях до її поліпшення.

Одним словом, КІ - це наживна база для кожного позичальника, і при бажанні її завжди можна змінити в хорошу сторону. Бистрозайм, в свою чергу, готовий допомогти вам в цьому