За останні кілька років система кредитування в Україні зазнала суттєвих змін. Перш за все, фінансові установи стали орієнтуватися на бажання і потреби потенційних клієнтів, пропонуючи все більше пропозицій по кредитах на лояльних умовах. Крім того, з'явилося і окремий напрямок фінансового ринку - мікрокредитування. Компанії пропонують взяти мікрокредит онлайн на карту швидко і незалежно від репутації позичальника.

Де взяти мікрокредит терміново і які особливості його надання - основна тема нашої статті.

Хто може взяти мікрокзайм на банківську карту

В першу чергу зупинимося на питанні про те, хто може оформити мікрокредит в Києві або будь-якому іншому місті України, оголосимо основне коло потенційних позичальників:

  • фізичні особи, які не можуть звернутися в банк за традиційним кредитуванням;

  • позичаль��ики, для яких заявка на мікропозику на короткий термін вигідніше великої суми на кілька місяців від великого банку;

  • громадяни, яким потрібен мікрокредит терміново, немає часу на оформлення звичайного кредиту.

Онлайн мікрокредит через інтернет надаються на термін від 7 до 30 днів, сума змінюється в залежності від умов роботи кредитора. Наприклад, в Бистрозайм ви зможете отримати до 10 000 грн незалежно від соціального стану.

Де отримати мікрокредит на карту

Мікрокредит на карту моментально надають юридичні особи-компанії з відповідним дозволом. Установи по статусу є мікрофінансовими організаціями, і мають право на ведення банківської діяльності. Тому мікропозика на карту онлайн надається на законних підставах, позичальник може не побоюватися шахрайства. Для виключення ризиків ми рекомендуємо звернутися до досвідчених МФО з хорошою репутацією, наприклад, в наш Бистрозайм.

Як оформити терміновий мікрокредит на карту через інтернет

Оформити мікрокредит на карту терміново не складно. Більшість МФО мають власні ресурси, де можна скористатися онлайн-калькулятором. Він показує загальну вартість кредиту з урахуванням комісії за користування, більше нічого платити не доведеться (за винятком штрафів у разі прострочення, що цілком логічно).

Надається онлайн мікрокредит по паспорту, його дані вказуються в анкеті. Тут же прописуються: ПІБ, дата народження, місце проживання, реєстраційні дані будь-якого другого документа, контактні телефони, тощо. Оскільки переводиться онлайн мікрокредит на карту або рахунок, потрібно вказати банківські реквізити, так як в разі схвалення кошти будуть переведені миттєво. Повторне звернення до МФО проходить без заповнення заявки.

Надається мікрокредитк цілодобово, що стало можливим завдяки сучасним програмним розробкам. Зокрема, велика частина МФО працює на основі скорингу, який автоматично оцінює кожну відповідь потенційного позичальника і дає оцінку: чим вище підсумковий бал, тим більше вірогідність схвалення. Тому мікрокредит на банківську карту онлайн надається практично всім верствам населення у віці від 18 до 70 років, в тому числі особам з поганою кредитною історією. Допустимий час на обробку даних становить 10-20 хвилин, після відповіді, якщо він позитивний, потрібно підписати кредитний договір-оферту, і кошти надійдуть на краще для клієнта джерело.

Також просто можна оплатити термінову мікропозику: онлайн на банківську карту МФО, через електронні платіжні системи і термінали, переказом через сторонні банки і т.п. Виплата проводиться одноразовим платежем.

Мікрозайм через інтернет: відмінні риси

Отже, мікрокредит на рахунок онлайн має такі відмінні риси:

  • Швидкий розгляд заявки.

  • Відсутність застави, поруки та офіційного підтвердження доходу.

  • Мінімальна кількість документів (лише ті, що підтверджують особистість майбутнього позичальника).

  • Відсутність мети, так як витрата кредитних коштів не контролюється.

Вигідні схеми погашення. Можна погасити експрес мікрокредит на карту цілодобово, раніше терміну і без додаткових комісій. У разі необхідності можна пролонгувати дію кредитного договору.

Чому оформити мікрокредит онлайн вигідно

Мікрокредити онлайн на карту терміново однаково вигідні, а тому їх можна оформити в будь-якій ситуації. Єдиним недоліком такої пропозиції є вартість кредиту. Процентна ставка тут нараховується щодня, від 0,8 до 2,2% в день, тому за рік накопичуються величезні суми. Однак мікрокредит на банківську карту не надається на календарний рік, а всього на місяць, тому умови ідентичні класичній кредитній пропозиції. Тобто, якщо онлайн заявка на мікрокредит схвалена, ви отримуєте кошти до найближчого фінансового поповнення, і повертаєте борг. Бистрозайм в свою чергу готовий розглянути вашу анкету вже прямо зараз.