Термінова потреба в готівці може раптово виникнути у кожної сім'ї. Адже навіть людина, яка продумано і ретельно веде сімейний бюджет - не може передбачити всі можливі проблеми. Наприклад - поломка авто, що вимагає термінового ремонту, або втрачений смартфон, замість якого треба купувати новий.

У подібних ситуаціях не у всіх є можливість швидко виділити потрібну суму на вирішення проблеми, що виникла. Найпростіша альтернатива - отримати мікропозику до зарплати.

Мікрокредит відрізняється від «звичайного» банківського кредиту?

Слово «кредит» у більшості людей асоціюється з банківською позикою. У банках гроші в борг дають в основному великими сумами, встановлюючи якийсь мінімальний поріг. Кошти можуть йти на різні «серйозні» витрати - від покупки квартири до ремонту. Є і споживчі кредити готівкою (або на карту), про цілі яких можуть не цікавитися в деталях - але і на них встановлюється мінімальна планка.

Банківські кредити відрізняються складністю в отриманні. Щоб вам схвалили з��йм - ви повинні відповідати вимогам банку (мати офіційне працевлаштування, зарплатню не нижче якоїсь планки), і зібрати пакет документів. В цілому на весь процес може піти кілька днів, і немає точної впевненості у схваленні кредиту.

Мікрокредит - це кредит, який видається не в банку, а в мікрофінансової організації. Це приватна компанія, яка спеціалізується на видачі в борг невеликих сум для фізичних осіб на короткі терміни.

Переваги оформлення мікрокредиту

У порівнянні з банківським кредитом, займ в МФО хороший з таких причин:

1. Немає необхідності збирати великий пакет документів. Найчастіше в МФО потрібен тільки паспорт, рідше можуть запитати ще ІПН. Все - ніяких додаткових паперів і довідок не потрібно.

2. Мікрокредит видається максимально швидко - найчастіше гроші можна взяти вже протягом години після оформлення заявки.

3. Відсутні різні перевірки і суворі умови. У МФО ніхто не буде вимагати довідки з місця роботи, підтвердження зарплати, наявності поручителя.

4. Взяти гроші можна як готівкою (у відділенні МФО), так і переведенням на карту.

5. Погашати взятий мікрокредит можна як готівкою, так і переказом на карту.

6. Погасити мікропозику можна і достроково, без штрафів, з перерахуванням відсотків на користь клієнта (на відміну від банку, який не завжди «дозволяє» дострокове погашення боргу).

Таким чином у випадках, коли терміново потрібна невелика сума на раптові витрати, мікропозик є набагато більш зручним рішенням, ніж банківський кредит.

Де можна вигідно взяти мікрокредит в Україні?

Швидко і вигідно можна оформити мікрокредит у МФО «Бистрозайм». Компанія має відділення в великих містах 9 областей України. За бажанням заявку можна залишити і онлайн, отримавши переклад на карту.

З основних умов: максимальна сума - до 10 тисяч гривень, термін - до 30 днів (можна продовжити). Немає обмежень на позики і для студентів, пенсіонерів і безробітних.