Перший займ під 0.00 %
до 15 000 гривень за 10 хв.

Грн

Тільки для повторних клієнтів.  Увійти

Днів

Сума кредиту:

грн

Відсоток по кредиту:

грн

21.02.2018

Як і де можна взяти мікрокредит в Україні
на карту?

Про об'яви, на яких пропонують взяти мікрокредит (або «гроші до зарплати», або «швидку позику») можна побачити майже на кожному стовпі і біля кожного під'їзду. Зараз послуги мікрокредитування користуються попитом, в основному у громадян зі стабільним середнім доходом.

Що таке мікрокредит, хто його видає і в якій
ситуації він потрібен?

Мікрокредит - це позика на невелику суму (в Україні - приблизно до 10 тисяч гривень) і на короткий термін (до 30 днів, зазвичай з можливістю платного продовження ще на 5-30 днів).

Видачею мікрокредитів займаються МФО (мікрофінансові організації). За законодавством України МФО повинні мати ліцензію Нацбанку. Але мікрофінансова організація не є банком, і не підкоряється постановам, які є обов'язковими для банків: у МФО «свої» правила і закони.

За мікрокредитом зазвичай звертаються в ситуації, коли терміново потрібна невелика сума грошей, і повернути її планується в найближчому майбутньому. Наприклад, ви можете взяти мікропозику, щоб заплатити за ремонт побутової техніки, або щоб внести платіж за банківським кредитом, якщо у вас раптом затримали зарплату.

Відмінність мікрокредиту від банківського
кредиту

Основні відмінності мікрокредиту від «звичайного» кредиту в банку:
 • Швидкість оформлення. Мікропозику можна оформити протягом 1 години. У банку за такий термін не можна взяти навіть споживчий кредит на мінімальну суму.
 • Графік роботи МФО. Частина українських МФО працюють цілодобово. Тобто отримати мікрокредит можна взагалі в будь-який час доби, і без вихідних. Банки - працюють за графіком, з перервами і вихідними.
 • Вимоги до клієнта. У МФО у вас не зажадають довідку про доходи, заставу або поручителя. Кредитну історію - перевірять, але якщо вона погана - то не відмовлять відразу. Відмова можливий лише для тих, хто має прострочені непогашені кредити.
 • Спосіб оформлення. Оформити мікрокредит можна онлайн (через сайт МФО), або у відділенні готівкою (якщо воно є в вашому місті).
 • Спосіб отримання грошей. При оформленні онлайн - гроші переводяться на карту (підійде карта будь-якого українського банку). При оформленні в відділенні - можна отримати переказ на карту, або забрати готівкою.

Тобто мікрокредит - видається набагато простіше і швидше, ніж банківська позика, і у клієнта набагато більше шансів його взяти.

Де і як отримати мікрокредит
в Україні?

Однією з найстаріших і найбільших МФО України є «Бистрозайм». Компанія має реальні відділення в 9 областях країни (і це дуже вагомий аргумент: мало українських МФО взагалі мають реальні відділення - більшість працює тільки через сайт).

Як взяти мікрокредит на карту через сайт «Бистрозайма»:

 • На головній сторінці тиснемо вгорі праворуч кнопку «Увійти», потім вибираємо «Реєстрація». Або інший варіант: на головній сторінці в онлайн-калькуляторі вказуємо суму і термін повернення позики, і тиснемо «Оформити позику».
 • На сторінці реєстрації заповнюємо всі зазначені поля. Обов'язково вводити дані уважно, щоб не допустити помилки - на невірні дані кредит не оформлять, і заявку доведеться заповнювати наново.
 • Якщо ви реєструвалися другим способом - вказуємо в онлайн-калькуляторі суму і термін повернення грошей.
 • Чекаємо, поки система перевірить ваші дані, і заявку розглянуть. При першому зверненні на це йде до 30 хвилин.
 • Якщо вашу заявку схвалили (рішення прийде в СМС і на пошту) - прив'язуємо карту. Для прив'язки - вводимо її дані карти. Щоб прив'язати карту, на її рахунку має бути до 3-5 грн, і повинні бути дозволені Інтернет-перекази (можна дозволити в налаштуваннях онлайн-банкінгу, або у відділенні банку-емітента).
 • Читаємо кредитний договір (прийде на пошту), і погоджуємося з ним (відправивши СМС).

Готово - ви оформили мікрокредит. Після підписання договору гроші приходять на карту протягом декількох хвилин.

Требования к заемщикам

Традиционно считается, что кредит можно получить только в том случае, если долго собирать документы, затем лично явиться в банк, а потом, после оформления заявки, еще до 3 суток ждать решения. В свою очередь краткосрочные кредиты и займы — это гораздо более простое мероприятие, и требования к клиентам предельно лояльные. Отметим некоторые из них:
Гражданство

Займ выдается лицам, которые имеют статус гражданина Украины

Совершеннолетие

Займ выдается лицам, которые достигли совершеннолетия (18лет)

Без задолженностей

Выдается лицам, которые не имеют задолженностей там, куда обращаются.

Установи мобильное приложение - будет проще и удобней!
установи мобильное приложение Быстрозайм