Акція! Перший займ під 0%!

Грн

Тільки для повторних клієнтів.  Увійти

Днів

Сума кредиту:

грн

Відсоток по кредиту:

грн

12.03.2018

Кредит через інтернет

Якщо людина вирішує взяти кредит в банку - йому має бути витрачено чимало часу на оформлення в відділенні. Майже всі банки оформляють позики тільки за особистої присутності клієнта - дистанційно людина може тільки подати попередню заявку. Якщо вона буде схвалена - потім йому все одно доведеться з'явитися в офіс для узгодження умов і підписання договору.

Можна взяти Інтернет-кредит, і що для цього потрібно?

Так, через інтернет можна оформити кредит, і отримати гроші на карту, взагалі не з'являючись у відділенні. Більш того - можна і оплатити взяту позику дистанційно.

Видачею таких кредитів займаються мікрофінансові організації. Вони менш вимогливі до клієнтів, і готові видавати невеликі суми грошей на невеликий термін (до декількох тижнів). Тому такі кредити називають мікропозики.

Щоб отримати мікрокредит, достатньо надати лише паспорт. Ще може знадобитися ІПН. Інших документів, а також довідок або будь-яких інших підтверджень - не потрібно.

Весь процес оформлення відбувається прямо через сайт МФО. Клієнту достатньо заповнити заявку, дочекатися рішення, і отримати переказ на зазначену карту. В середньому вся процедура (від відправки заявки і до отримання грошей) може зайняти до 1 години в робочий час.

Оформлення кредиту через Інтернет

У порівнянні з оформленням кредиту в відділенні, отримання онлайн-позики в МФО має такі переваги:

• економія часу (за рахунок того, що не знадобиться витрачати його на дорогу, на очікування в черзі, на сам процес оформлення паперів, на отримання та перерахунок грошей);

• можливість погашати позику дистанційно (оплачуючи через карту, тобто теж не бути в офісі МФО).

Також вигідно і саме звернення в мікрофінансову організацію. У банку вам не дадуть кредит на невелику суму або на короткий термін - там можна отримати позику тільки на «великі» витрати. Тому якщо грошей потрібно порівняно небагато - то єдиним можливим варіантом буде саме мікрокредит.

Можна оформити кредит через інтернет в Україні?

Взяти інтернет-кредит на карту можна в МФО «Бистрозайм». В Україні відділення цієї компанії працюють в містах 9 регіонів. У «Бистрозайм» можна протягом 1 години отримати гроші на карту (а найчастіше процес оформлення мікрокредиту займає ще менше часу). Причому МФО працює цілодобово і без вихідних.

Компанія видає суми до 10 000 грн на термін від 7 до 30 діб. З документів знадобиться тільки паспорт та ІПН.