Акція! Перший займ під 0%!

Грн

Тільки для повторних клієнтів.  Увійти

Днів

Позика

грн

Повернути до

Знижка

грн

До оплати

грн

12.03.2018

Кредит без застави та поручителів

Ще кілька років тому кредит неможливо було оформити без особистого пред'явлення великої кількості документів, тривалого очікування і забезпечення у вигляді поруки або будь-якого заставного майна. Цей факт створював масу проблем, тому що не завжди можна було без праці пред'явити відповідну за вартістю заставу, і тим більше умовити родича або знайомого стати поручителем.

Сьогодні отримати кредит без застави і поручительства набагато простіше практично в будь-якому банку або мікрофінансової організації.

Де найчастіше воліють брати кредит без поручителів і застави

Кредит без застави та поручителів - це кредитування по експрес-програмам від мікрофінансових організацій або спеціальні пропозиції від банків на надання великих позикових коштів.

Мікрофінансові організації пропонують невеликі суми коштів, як правило, не більше 10 000 грн, на термін до 30 днів. Такий кредит без поручителів і застави видається протягом 1 години, де 15-20 хвилин витрачається на прийняття рішення по заявці. Договір в МФО підписується віддалено або особисто у ві��діленні компанії. Головна вимога до позичальника - наявність паспорта та активного телефону для зв'язку. Організація, укладаючи угоду з клієнтом, забезпечує себе щоденною комісією від 0,5 до 2,5% в день.

Взяти кредит без застави та поручителів в банку трохи складніше. Ряд банків пропонують експрес-кредити або кредитні карти, які дійсно можна отримати тільки за паспортом. На такі продукти діють високі процентні ставки - від 25% річних і вище, обмежено ліміти, доступні до отримання. Однак доступні терміни кредитування - від 6 місяців і більше тривалі.

Загальні вимоги до позичальника:

  • громадянство України;

  • наявність паспорта;

  • наявність реєстрації.

Також загальним моментом в роботі МФО і банку є використання скоринг-програми, яка застосовується для автоматичної оцінки платоспроможності клієнта.

До речі, слід зазначити і ще один спосіб отримання кредиту без заставного майна і поручителів - це оформлення покупки товару в розстрочку або кредит в магазині. Тут також не потрібно застава і поручительство.

Чим відрізняється МФО від банку

Щоб оформити кредит готівкою без застави та поручителів в банку, можливо доведеться підтвердити наявність заробітку, пред'явивши довідку. Також для банку важливо, яке соціальне становище займає клієнт і його освіта. Наприклад, лояльніше установа поставиться до самотнього позичальника зі стабільним заробітком, вищою освітою і бездоганною кредитною історією. Іншими словами, банк працює за принципом: чим більше сума кредиту, тим більше вимог до клієнта.

МФО працює трохи інакше. Для даної організації не має значення положення людини в суспільстві і репутація кредитної історії. МФО надає кредити без поручителів і застав студентам, пенсіонерам та працездатним громадянам. Офіційно підтверджувати заробіток немає необхідності.