Перший займ під 0.00 %
до 15 000 гривень за 10 хв.

Грн

Тільки для повторних клієнтів.  Увійти

Днів

Сума кредиту:

грн

Відсоток по кредиту:

грн

12.03.2018

Як отримати кредит без застави
та поручителів?

Видаючи гроші в борг, будь-яка кредитна організація турбується про те, щоб їх повернули повністю, з усіма відсотками, і своєчасно. Щоб забезпечити безпечне повернення грошей, про клієнта прагнуть дізнатися якомога більше інформації, а по можливості - отримати якісь гарантії.

Поширене рішення - це взяття якогось майна в заставу, і надання поручителя (людини, яка зобов'язується погашати кредит замість «основного» позичальника, якщо той чомусь не зможе його виплачувати). Також майже завжди вимагають ще й довідку про доходи - щ������б знати точно, скільки грошей отримує клієнт.

Чи видасть банк кредит без застави
та поручителів?

Залежить від:
  • суми і терміну позики;
  • кредитної історії клієнта;
  • поточної зарплати клієнта, стажу його роботи на останньому робочому місці, і співвідношення зарплати до суми кредиту (наприклад, якщо у вас зарплата 15 000 грн, і ви оформляєте кредит на 20 000 грн - це нормально, але якщо у вас зарплата 7000 грн, і ви хочете отримати позику на 50 000 грн - вище ймовірність, що будуть потрібні додаткові гарантії).

Якщо простіше: споживчі кредити на невеликі суми найчастіше можна оформити без застави і без поручителя (або з чимось одним: або із заставою, або з поручителем). Якщо мова йде про великі кредити (умовно кажучи - від 50-100 тисяч грн), то майже напевно від вас буде потрібно або заставу, або поручитель.

У деяких випадках застава або поручитель не потрібні обов'язково, але якщо їх надати - то банк може знизити відсоткову ставку, або збільшити суму позики.

Яка компанія видає кредити без застави,
поручителів і довідок?

Крім банку, який оформляє кредити складно і довго, є ще одне місце, де ви можете взяти позику - МФО. Причому в МФО у вас не запитають ні застави, ні поручителя, ні довідку про доходи.

В Україні налічується кілька десятків мікрофінансових організацій, що працюють офіційно (мають ліцензію Нацбанку). Доцільніше звертатися в компанію, яка давно на ринку, і вже має гарну репутацію.

Саме такою і є МФО «Бистрозайм». Компанія працює більше 10 років (ще з 2007), і має мережу реальних відділень в 9 українських регіонах. Ви можете оформити кредит у них, або оформити його дистанційно (онлайн) через сайт.

У «Бистрозайм» можна отримати до 10 000 грн, на термін до 30 днів. Пролонгація - дозволена (тобто ви можете продовжити термін погашення ще на 5-30 днів, якщо не встигаєте повернути позику вчасно).

 

 

Як взяти кредит без застави та
поручителів?

Розглянемо найшвидший і простий спосіб оформлення кредиту - онлайн, через сайт.

Щоб взяти позику, вам треба:

  • На головній сторінці в онлайн-калькуляторі вказати, скільки грошей ви хочете взяти, і за скільки днів хочете повернути.
  • Натиснути «Оформити позику».
  • Ви потрапляєте на сторінку реєстрації - уважно і без помилок заповніть всі зазначені поля (або зареєструйтеся через BankID).
  • Дочекайтеся, поки за вашою заявкою приймуть рішення. На розгляд зазвичай йде до 10 хвилин, якщо ви новий клієнт, і близько 3 хвилин, якщо ви вже зверталися в «Бистрозайм».

Повідомлення з рішенням (відмова або схвалення) прийде на пошту і в СМС. Якщо вашу заявку схвалили (а схвалюють її майже всім клієнтам), вам треба прив'язати карту до аккаунту. Для цього на її рахунку має бути близько 4-5 грн. Сума в цих межах спишеться з рахунку карти, і повернеться назад протягом 24 годин. Списану суму в копійках треба відправити у повторній СМС.

Після прив'язки карти залишається тільки «підписати» кредитний договір (теж кодом). Сам документ прийде на вашу пошту - його рекомендується прочитати, щоб точно ознайомитися з усіма умовами.

Як тільки договір буде підписаний - ��роші відправляються на вашу карту.

Требования к заемщикам

Традиционно считается, что кредит можно получить только в том случае, если долго собирать документы, затем лично явиться в банк, а потом, после оформления заявки, еще до 3 суток ждать решения. В свою очередь краткосрочные кредиты и займы — это гораздо более простое мероприятие, и требования к клиентам предельно лояльные. Отметим некоторые из них:
Гражданство

Займ выдается лицам, которые имеют статус гражданина Украины

Совершеннолетие

Займ выдается лицам, которые достигли совершеннолетия (18лет)

Без задолженностей

Выдается лицам, которые не имеют задолженностей там, куда обращаются.

Установи мобильное приложение - будет проще и удобней!
установи мобильное приложение Быстрозайм