12.03.2018

Кредит для студентів

Студентські роки багатьом запам'ятовуються не тільки гуртожитком, безтурботністю, веселощами і напруженим навчанням. Середньостатистичний студент, навіть отримує стипендію, навіть підробляє у вільний час - часто відчуває потребу в грошах.

Бувають ситуації, коли гроші потрібні не на розваги, а на щось дійсно важливе і необхідне. У таких випадках проблему може вирішити кредит. Однак банки неохочуть дають позики студентам, тому нерідко доводиться звертатися в МФО.

Чому кредит для студентів оформляють неохоче і не скрізь?

Хто є благонадійним позичальником на думку банку?

це:

· громадянин працездатного і економічно активного віку (21-50 років в середньому);

· має чисту кредитну історію: або взагалі не брав кредити раннє, або брав і своєчасно та без проблем погасив (що навіть краще);

· має офіційне працевлаштування з великим стажем і доходом не нижче середнього.

При заявці на кредит в банку менеджери звертають увагу і на інші чинники - на зразок мети отримання кредиту, наявності майна, місця роботи.

Як бачимо - середньостатистичний студент не підходить під всі ці критерії: і роботи високооплачуванї і постійної у нього ще немає, і нерухомістю та автомобілем ще не обзавівся. Саме тому банки дуже часто відмовляють студентам в позиці, або видають, але з обмеженнями і на менш вигідних умовах (ніж «звичайним» клієнтам).

Чи можна взяти кредит студентам?

Банк - не єдине місце, ��е можна оформити кредит.

Ще одним варіантом є МФО - компанія, яка видає в борг невеликі суми на короткі періоди. Оскільки ризики у таких організацій нижче, ніж у банків (вони ризикують меншими сумами, і повертають позики швидше) - вони мають можливість висувати набагато менше вимог до клієнтів.

Саме в МФО можуть без проблем оформити позику студенту, незважаючи на те, що він ще не має офіційного джерела доходу.

Де можна швидко оформити кредит студенту в Україні?

В Україні оформити мікрокредит студенту можна в МФО «Бистрозайм». Компанія, що має відділення в містах 9 українських областей, готова видати суми до 10 000 грн на термін до 30 діб.

Подати заявку можна і дистанційно - через сайт компанії. Розгляд заявки виконується автоматично, і в більшості випадків відповідь дається вже в перші кілька хвилин. В цілому сам процес отримання позики (від подачі заявки до отримання грошей) займе до 1 години.