Відомо, що більше половини всіх учнів в нашій країні змушені самостійно оплачувати власне навчання, але це далеко не всі витрати, оскільки не завжди батьки мають можливість надати фінансову допомогу. Як молоді люди справляються з натиском витрат? Найчастіше шукають підробіток, намагаючись поєднати роботу і навчання. А у випадках, коли фінансові кошти необхідні терміново, можна звернутися в банк або мікрофінансову організацію (МФО) за допомогою. У цій статті ми розповімо де, як взяти кредит студенту.

Якими пропозиціями можна скористатися в банку

Деякі великі банківські структури надають ряд кредитних продуктів студентам, які не можуть офіційно підтвердити свій дохід, серед таких:

  • займ на освіту;

  • споживчий кредит.

Споживчий кредит студент може оформити у вигляді кредитної картки або готівкою у відділенні банку. Позика на освіту ��адається в термін до 10 років, і зазвичай видається готівкою у відділенні банку. Засоби по будь-якій програмі видаються на наступних умовах:

  • Сувора відповідність віку. Позичальник повинен відповідати віковій планці в 21 рік і старше.

  • Застава. Обов'язкова вимога з боку банку, якщо у студента у власності є нерухомість співмірна або перевищує суму кредитування, то банк може надати потрібну суму і з 18 років.

  • Заробіток. Часто банки вимагають надати довідку з місця роботи, причому необхідно мати досвід не менше 6 місяців - 1 року.

  • Порука. Чим більше поручителів, тим лояльніше банк поставиться до запиту студента про надання кредиту.

Що пропонують МФО

Зі 100-відсотковою ймовірністю схвалення кредити студентам в Україні видають МФО. Як правило, мінімальний віковий поріг в більшості подібних організацій становить 18-21 рік. Учневі не потрібно офіційно підтверджувати свої доходи, досить мати на руках паспорт, що засвідчує особу, ІПН і номер телефону.

Кредит студенту видається на підставі заявки, яку можна оформити на сайті МФО або відвідати його відділення особисто. На розгляд анкети йде 10-20 хвилин, а після підписання договору кошти видаються миттєво в касі підприємства або переводяться на особисту карту позичальника. Головна особливість мікропозик - це процентна ставка, яка нараховується щодня. Вона може складати до 2,5% в день на весь період кредитування, максимальна тривалість якого часто становить не більше 30 днів.

Чи може студент взяти кредит

Оформити кредит студентам в Україні цілком можливо, оскільки банки і МФО найчастіше йдуть назустріч клієнтам, пропонуючи різні умови співпраці. Тому перш ніж прийняти рішення, ми рекомендуємо уважно вивчити умови кредитування, співвіднести терміни виплати і реальні фінансові можливості. Як показує практика, частіше кредит для студентів в Україні видають МФО, які допомагають вирішити дрібні фінансові складності на короткий період, наприклад, до видачі стипендії.