Як часто виникають ситуації, коли швидко потрібні гроші? У таких випадках ми можемо звернутися до родичів і друзів за допомогою, але питання грошей з близькими людьми часто зводить дружбу до мінімуму особистих відносин або зовсім засмучує її.

У таких ситуаціях краще всього звернутися до стороннього "помічнику", наприклад, в банк або мікрофінансову організацію, де готові надати кредит картку швидко. Зокрема, компанія Бистрозайм може допомогти вам в цій ситуації. На ринку України ми працюємо понад 6 років, пропонуючи вигідні умови в області мікрокредитування.

У МФО Бистрозайм ви зможете отримати до 10 000 грн на короткий термін, цього часу достатньо, щоб повернути позику з комісією і вирішити всі свої фінансові проблеми. Це і є яскравий приклад того, яким є миттєвий кредит. У цій статті ми спробуємо розібратися в тому, чому швидкі кредити так вигідні, і які особливості їх отримання.

Чим привабливий терміновий кредит

Якщо вам потрібні кредити терміново, для початку ми відзначимо ряд очевидних переваг такої пропозиції:

  • для оформлення позики не потрібно поручительство і заставу у вигляді рухомого / нерухомого майна;

  • якщо потрібен кредит, а працевлаштування не офіційне, короткострокові позики стануть виходом із ситуації: довідка про доходи не потрібна;

  • найчастіше труднощі при співпраці з банком виникають через погану кредитну історію, для МФО даний показник не грає ролі, оскільки рішення про надання коштів приймається автоматично за допомогою програми-скорингу.

Також ви можете оформити онлайн кредит на картку терміново, що дозволяє багатьом не відриватися від щоденних справ. Згодом у позичальника буде особистий кабінет на сайті МФО, де можна погашати старі позики і брати нові буквально не виїжджаючи з дому.

Як отримати позику

Коли гроші потрібні терміново, кредит в МФО видається декількома способами:

  • перекладом на особистий рахунок, карту, миттєво після схвалення і підписання договору;

  • в відділеннях організації, наприклад, в Бистрозайм офіси розташовуються в 28 містах України

Щоб терміново взяти гроші, кредит оформлюється за допомогою заявки. Вона заповнюється на сайті МФО або особисто в офісі. Тут вказуються тільки елементарні особисті дані: реєстраційна інформація з паспорта, ідентифікаційний код, місце проживання. Також потрібно відзначити особистий номер телефону, e-mail, щоб оператори могли тримати зв'язок з клієнтом і оповіщати його про наявність вигідних пропозицій.

Далі заявка відправляється на оцінку системи, і вже через кілька хвилин приходить відповідь. Як правило, ймовірність відмови дуже мала. Зазвичай терміновий онлайн кредит отримують більше 95% людей які звернулися до МФО. Якщо все-таки було відмовлено в кредитуванні, значить причиною є наявність діючих позик в МФО або інший негативний досвід роботи з клієнтом, що зустрічається дуже рідко.

Що ви отримуєте, звернувшись за терміновим кредитом

Терміновий онлайн займ вирішує не тільки фінансові труднощі, а й проблему ч��су. На отримання такого кредиту в середньому йде 15-25 хвилин.

Крім того, завдяки сучасним протоколам безпеки, при оформленні мікропозик гарантується збереження особистих даних і грошових коштів, оскільки позику найчастіше видається особисто або на карту клієнта.

Якщо ви погашаєте кредит вчасно, МФО може збільшити ліміт, а також застосувати інші заохочення по відношенню до клієнта, оскільки вже з першої співпраці організація переконалася в його чесності. Таким чином, терміновий кредит - це привід придбати надійного партнера в особі фінансової компанії.