Плануючи сімейний бюджет, ніколи не вийде вгадати всі: буває таке, що раптово виникають незаплановані витрати. І не завжди знайдуться кошти, щоб їх покрити - у багатьох сімей фінанси розраховуються впритул.

Якщо вільних грошей не виявилося, і у близьких людей їх зайняти не вдасться - одним з найбільш вдалих (а нерідко ще й найдоступніших) рішень є моментальна позика в МФО.

Наскільки швидко можна отримати терміновий кредит у банку і в МФО?

Процес оформлення кредиту в банку, крім того, що вимагає збору документів і довідок - займає як мінімум кілька днів. У рідкісних випадках він може розтягнутися довше ніж на тиждень. Це пояснюється тим, що банки видають великі суми, і через це хочуть знизити ризик, перевіряючи кожного клієнта.

Мікрофінансові організації пропонують взяти в борг невелику суму і на короткий термін. Процентна ставка у них відрізняється від банківської, тому для залучення клієнтів МФО висувають набагато менше вимог до клієнта. Стосується це і часу розгляду заявки: в мікрофінансової організації можна без проблем отримати терміновий кредит буквально за 1 годину. А в деяких випадках (якщо в поточний момент менеджер в МФО не працює з іншим клієнтом, і якщо заявка заповнена правильно) - взяти гроші можна ще швидше: буквально за 15-30 хвилин.

Що потрібно, щоб отримати терміновий кредит у МФО?

На відміну від банків, оформити позику в МФО не тільки швидше, але і простіше. З обов'язкового документа потрібен тільки паспорт, на додаток можуть зажадати ІПН. Все - більше ніяких документів, довідок і підтверджень не знадобиться. Тобто терміново отримати гроші можна без збирання паперів.

Чому оформити терміновий швидше, ніж в «звичайний» кредит в банку?

У МФО оформляють позики набагато швидше, тому що:

• менше вимог до клієнта - займ можуть видати і безробітним, і студентам, і пенсіонерам - а значить не витрачається час на перевірки;

• не потрібно надавати великий пакет документів - а значить клієнт не витрачатиме час на збір паперів, а менеджер - на перевірку кожної з них;

• видається невелика сума грошей - а значить МФО не ризикує втратити багато, і може собі дозволити прискорити процес.

У плані швидкості обробки заявки МФО вигідно відрізняється від банку. У ньому на оформлення кредиту (якщо його ще схвалять) точно піде кілька днів.

Де можна оформити терміновий кредит в Україні?

В Україні отримати терміновий кредит можна в МФО «Бистрозайм». Компанія готова видати гроші готівкою (відділення відкриті в 9 областях) або перекладом на карту. Максимальний термін погашення - 30 днів, максимальна сума - 10 000 гривень. Оформити заявку можна через Інтернет - залишивши свої дані на сайті.