РОЗКРИТТЯ ІНФОРМАЦІЇ. ПУБЛІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ (ДІЄ З 20.10.2023 Р.) УВАГА ! Важлива інформація під час війни. Деталі тут.
Перший займ під 0.01% *
до 15 000 гривень за 10 хв.

Грн

Тільки для повторних клієнтів.  Увійти

Днів

Сума кредиту:

грн

Відсоток по кредиту:

грн

21.02.2018

Як отримати терміновий кредит?

Якщо у людини є плани на якусь велику покупку - є запас часу, щоб вирішити, чи варто брати кредит, вибрати банк, оформити банківську позику.

Але бувають випадки, коли гроші потрібні дуже терміново. Зазвичай мова йде про незаплановані витрати. Якщо в сімейному бюджеті грошей на них не вистачає, і у родичів позичити не виходить або не хочеться - залишається кредит.

Які компанії видають
терміновий кредит?

Якщо отримати гроші треба максимально швидко, і на рахунку кожна хв����лина - то банк відразу відпадає. Отримати кредит там - процедура не швидка і непроста. Навіть якщо мова йде про невелику суму, ви все одно витратите в кращому випадку кілька годин, перш ніж отримаєте гроші (якщо вам взагалі схвалять позику). Прич����му зробити це можна буде тільки в робочий час і в будній день. Але ж гроші можуть знадобитися і вночі, і в вихідний або свято.

Переваги термінового кредиту

У таких ситуаціях є альтернатива: мікрофінансова організація.
Основні відмінності кредитування в МФО в порівнянні з банком:
 • Гроші можна отримати протягом 1 години, якщо ви новий клієнт. Якщо ви звертаєтеся в одну і ту ж МФО повторно - процедура оформлення займе 8-10 хвилин.
 • Терміновий кредит можна взяти 24/7/365. Відділення МФО працюють за графіком, але видача онлайн-позик (через сайт) - можлива цілодобово, незалежно від дня тижня.
 • Гроші можна отримати або переказом на карту, або готівкою у відділенні. Банки видають гроші зазвичай тільки на карту, причому тільки на «свою». Тобто ви не можете прийти в Приватбанк, і отримати кредит на карту Ощадбанку.
 • Для оформлення кредиту вам потрібні тільки ІПН і паспорт. Довідка про доходи не потрібна, застава теж не потрібна, як і поручителі.
 • У вас може бути погана кредитна історія - через це вам не відмовлять. Головне - не мати прострочених непогашених кредитів: це вже може стати причиною відмови.

В якій ситуації може знадобитися
терміновий кредит?

Варто оформляти терміновий кредит у МФО, якщо вам потрібна сума до 10 тисяч грн, і погасити позику ви плануєте за термін до 30 діб.

Наведемо приклади ситуацій, в яких вас виручить такий кредит:
 • покупка або ремонт побутової техніки і електроніки (пральної машинки, холодильника, смартфона, ноутбука - тобто пристроїв, які нам потрібні щодня);
 • ремонт автомобіля;
 • ремонт або покупка нового одягу, взуття (наприклад, якщо ви планували купувати зимову куртку в грудні, але морози почалися в листопаді);
 • рішення проблем зі здоров'ям: купівля ліків, оплата діагностики або лікування;
 • внесення платежу по іншому кредиту (наприклад, якщо у вас іпотека, а зарплату затримали);
 • інші витрати - оплата комуналки, покупка продуктів (якщо зарплату затримали, або якщо ви «вилізли» за бюджет).

Вище перераховані тільки найпоширеніші ситуації. Отримати термінову позику ви можете і в будь-якому іншому випадку, коли потрібні гроші.

Вимоги до позичальників

Традиційно вважається, що кредит можна отримати тільки в тому випадку, якщо довго збирати документи, потім особисто з'явитися в банк, а потім, після оформлення заявки, ще до 3 діб чекати рішення. У свою чергу короткострокові кредити і позики - це набагато простіше захід, і вимоги до клієнтів гранично лояльні. Відзначимо деякі з них:
Громадянство

Позика видається особам, які мають статус громадянина України

Повноліття

Позика видається особам, які досягли повноліття (18 років)

Без заборгованостей

Видається особам, які не мають заборгованостей там, куди звертаються.

Отримати терміновий кредит можна в МФО «Бистрозайм». Оформити заявку ви можете або онлайн (цілодобово, з будь-якої точки України), або у відділенні (відкриті в 9 регіонах - список міст можна подивитися у вкладці «Відділення»).

Як це робиться через сайт:
 • На головній сторінці є онлайн-калькулятор. У ньому треба вказати суму і термін повернення. Нижче калькулятор автоматично покаже суму до повернення і дату, до якої треба її повернути.
 • Тиснемо «Оформити позику» нижче калькулятора.
 • З'являється форма реєстрації - заповнюємо її.
 • Чекаємо, поки заявку розглянуть. Для нового клієнта розгляд займає близько 15-30 хвилин.
 • Рішення відправляється в СМС і листом на електронну скриньку.
 • Якщо заявку схвалили (а схвалюють її майже всім) - прив'язуємо карту. Для цього вказуємо її номер, ім'я власника (має збігатися з вашим, тобто на чужу карту оформити кредит можна), термін дії та CVV. З рахунку спишеться кілька гривень (повернуться протягом доби). Списану суму треба відправити СМС-ко��, як код підтвердження.
 • 7. Вивчаємо кредитний договір, який надсилають на пошту, і «підписуємо» його ще однією СМС.

Підписали договір? Справу зроблено - гроші прийдуть на карту протягом декількох хвилин.

При оформленні позики в відділенні процедура виглядає точно так само, тільки заповнювати заявку в разі потреби вам допоможе співробітник.