РОЗКРИТТЯ ІНФОРМАЦІЇ. ПУБЛІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ (ДІЄ З 09.04.2024 Р.) УВАГА ! Важлива інформація під час війни. Деталі тут.

Адреси та контактні дані відділень
Бистрозайм м.Запоріжжя

Отримати мікрокредит в м.Запоріжжя можна в мікрофінансових організаціях (МФО).
Заявка розглядається близько 5-15 хвилин

Традиційно за кредитом звертаються в банк, але якщо мова йде про мікрокредитування, то краще відразу звертатися в мікрофінансові організації. Як мінімум тому, що МФО відмовляють тільки 2-3% клієнтів, інші отримують позику.

Кредит в Запоріжжі: загальні відомості

З огляду на сучасні реалії, отримати кредит дуже просто, для цього існує мінімум три фінансових організацій. В першу чергу це банк, а потім мікрофінансові контори та кредитні спілки.

Втім, кредитні спілки підходять тільки для тих клієнтів, які складаються в них. А значить не має сенсу описувати всю процедуру отримання грошей там - активні члени кредитних спілок ознайомлені з правилами отримання позики в своєму союзі.

Якщо говорити про банки і МФО, то кожна з цих контор хороша в своїй справі. Банки прекрасно справляються з видачею великих позик, а МФО досягли успіху в мікрокредитування (до 20-50 тисяч гривень, готівкою або онлайн).

Власне, тому і рекомендується брати велику позику в банках, а дрібний - в МФО. Причому МФО можна використовувати і для термінових кредитів, так як в таких організаціях заявка обробляється протягом 5-15 хвилин, після чого відразу можна отримати гроші.

Отримати кредит в Запоріжжі можна у відділеннях - тут позики видаються в терміновому порядку і без надання великої кількості паперів. Позитивна кредитна історія для отримання позики не потрібно.

Особливості банківських структур

Банки краще використовувати для великого кредитування, коли потрібно взяти більше 50000 гривень. У плані мікрокредитування вони серйозно поступаються мікрофінансовим організаціям (і в плані зручності, і в плані вимог).

Основні недоліки банків:

 1. Відсутність кредитної історії або проблеми з нею (негативна репутація) - практично гарантований відмова в кредитуванні.
 2. Відсутність довідки про доходи - ще одна серйозна перешкода для отримання позики в банках.
 3. Банки занадто довго розглядають заявки. Максимум банк може 3 робочих дня розглядати кредит (а якщо це велику позику - аж до тижня).
 4. Банки вкрай неохоче співпрацюють не тільки з безробітними клієнтами, а й зі студентами, пенсіонерами.
 5. Банк славиться своєю бюрократичною машиною, тому для отримання позики клієнту може знадобитися надати величезну кількість документів.
 6. Щоб отримати мікропозик в банку зазвичай потрібно завести в ньому кредитну карту, що для деяких клієнтів неприйнятна умова.

Серйозною перевагою банків в порівнянні з МФО можна назвати тільки меншу відсоткову ставку і можливість тривалий час погашати заборгованість. Якщо в МФО дається 30-45 днів на погашення боргу, то в банках дається 1-12 місяців.

Особливості МФО

Ситуація з мікрофінансовими організаціями куди простіша. Від клієнта вимагається лише мінімальний пакет даних:

 • паспортні данні;
 • ідентифікаційний код ІПН;
 • контактний номер мобільного телефону.

Після цього заявка йде на розгляд і через 5-15 хвилин при її схвалення відразу ж можна забрати гроші. При цьому в МФО можна оформляти позики як онлайн (на банківську карту будь-якого банку України), так і готівкою.

Клієнту дається 30-45 днів на погашення заборгованості з можливістю продовження цього терміну ще на 3-7 днів. Однак якщо використовувати послугу продовження, то зростає відсоткова ставка на весь кредит (а не тільки на період «додаткових днів»).

Погана кредитна історія, відсутність офіційного працевлаштування, відсутність поручителя - все це не цікавить МФО і кредит при таких умовах виданий буде. А ось якщо вже є активна заборгованість в МФО, то в кредиті клієнту швидше за все відмовлять.

При цьому наявність активної заборгованості в банки не є перешкодою для отримання позики готівкою або онлайн в практично будь-який мікрофінансової організації.

Способи погасити заборгованість

Для погашення заборгованості зовсім необов'язково використовувати ті способи, якими ви брали кредит. Тобто, для погашення наявних коштів можна використовувати електронні платіжні системи або термінали, а для погашення онлайн позик - готівкові кошти.

Способи погасити борг:

 1. Готівкою засобами в відділенні / головному офісі фінансової компанії.
 2. Банківською карткою (підійде будь-який банк України).
 3. Використовуючи електронні платіжні системи за типом WebMoney, PayPal або Яндекс.Деньги.
 4. Використовуючи стаціонарні платіжні апарати.
 5. Використовуючи систему переказів Контакт (Contact).
 6. Використовуючи термінали iBox, EasyPay, QIWI.

Рекомендуємо не використовувати стаціонарні платіжні систем��, так як вони часто запізнюються з відправкою внесених грошей. Тобто, затримка може скласти 1-3 дні і через таку технічну помилку клієнт можна отримати незаслужену пеню за позикою.