РОЗКРИТТЯ ІНФОРМАЦІЇ. ПУБЛІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ (ДІЄ З 09.04.2024 Р.) УВАГА ! Важлива інформація під час війни. Деталі тут.

Адреси та контактні дані відділень
Бистрозайм м.Кривий Ріг

Отримати мікрокредит в м.Кривий Ріг можна в мікрофінансових організаціях (МФО).
Заявка розглядається близько 5-15 хвилин

Якщо гроші потрібні терміново - краще відразу звертатися в мікрофінансові організації (МФО), не витрачаючи час на банки. А ось якщо потрібна велика сума грошей, то звертатися можна тільки в банку (МФО не спеціалізуються на великих позиках).

Кредит Кривий Ріг: загальні відомості

Взяти кредит онлайн або готівкою можна і в Банах, і в мікрофінансових організаціях. Але ці сервіси дуже сильно відрізняються один від одного. Почати можна з того, що МФО спеціалізуються виключно на мікрокредитування до 50000 гривень.

Навіть юридичним особам МФО не видають великих кредитів. Навпаки, банки видають і мікропозики, і великі кредити. При цьому банки славляться своєю бюрократичною машиною і високими вимогами до клієнта, в МФО ситуація зворотна.

Тому рекомендується брати дрібні позики в МФО, а великі в банках. Більш того, для отримання великої позики взагалі немає альтернатив - єдиний спосіб його отримати, це звернеться в банківські контори.

Також банки славляться своїм тривалим розглядом заявок, особливо щодо нових клієнтів. Термін розгляду заявки може становити до 3 робочих днів проти 5-15 хвилин в більшості мікрофінансових організацій.

Взяти кредит в Кривому Розі можна у нашому відділенні - тут видаються кредити навіть тим клієнтам, які мають погану кредитну історію. Наявність офіційного працевлаштування не обов'язково, гроші видаються без застави та / або поручителя.

Особливості банківських структур

Банки більше підходять для великого кредитування, а якщо мова йде про мікропозик, то тут можна знайти досить велику кількість недоліків банків.

Основні недоліки:

 1. Повільність в розгляді заявок на позики.
 2. Занадто високий відсоток відмови за заявками (в середньому в 30% випадків банк відмовляє, іноді навіть не пояснюючи причину свого рішення).
 3. Нові клієнти можуть розраховувати тільки на порівняно невеликі гроші (до 3-5 тисяч гривень).
 4. Відсутність кредитної історії знижує шанси на отримання позики, а якщо кредитна історія негативна - шанси на отримання позики і зовсім незначні.
 5. Погашення заборгованості в більшості банків неможливо за допомогою електронних платіжних систем за типом WebMoney.

Єдиним серйозним перевагою банку перед МФО є порівняно низька процентна ставка. З цього випливає і інша перевага - банк може видавати мікропозики на тривалий термін (аж до 12 місяців!) Проти 30-45 днів у більшості мікрофінансових організацій.

Особливості мікрофінансових організацій

Мікрофінансові організації більш лояльні до клієнта і не вимагають паперової тяганини з оформленням позики. Від клієнта вимагається лише мінімальний пакет даних, що ідентифікують особу:

 • паспортні данні;
 • ідентифікаційний код (ІПН);
 • контактний номер мобільного телефону (рідше - стаціонарного).

Після заповнення таких даних і відправки заявки відбувається її розгляд, що займає в середньому 15 хвилин. Якщо заявка схвалена, то гроші можна отримати миттєво (як онлайн, так і готівкою, в тому числі з кур'єрською доставкою додому).

Мікрофінансові організації не вимагають від клієнта довідки про офіційне працевлаштування, хорошої кредитної історії або наявність поручителя. Більш того, в МФО можна отримати кредит навіть з поганою (негативною) кредитною історією або при наявності активних заборгованостей в банках.

Втім, саме в МФО паралельне мікрокредитування заборонено. Тобто, клієнт не може взяти відразу кілька кредитів. Однак ніхто не забороняє брати кілька кредитів у різних МФО (головне вчасно їх оплатити).

Дуже важливо правильно вводити дані при заповненні анкети. Якщо потім з'ясується, що дані були введені неправильно (навіть якщо це не навмисна дія) - клієнта можуть занести в чорний список МФО (як мінімум на кілька років).

Також не можна брати кредит на третю особу, навіть якщо воно вас саме про це попросило. Оформляти займ дозволяється тільки на себе і використовуючи тільки свої паспортні або інші юридичні дані.

Способи погасити заборгованість

Для погашення заборгованості можна використовувати кілька способів. Готівкові кошти можна погашати онлайн терміналами, і навпаки.

Методи погашення боргу:

 1. Компанії будь-якого банку країни.
 2. Терміналами оплати QIWI, EasyPay, iBox або «Банк 24 Національний кредит».
 3. Використовуючи електронні платіжні системи за типом PayPal.
 4. Використовуючи систему переказів Contact (Контакт).
 5. Готівкою засобами.

Найдієвішим і перевіреним способом погашення боргу є готівкові кошти. Ними погасити борг найпростіше, причому прострочення при погашенні готівкою неможливі (на відміну від використання стаціонарних платіжних терміналів). З недоліків тільки те, що потрібно очно відвідувати відділення МФО.