Кредити готівкою в відділеннях Быстрозайм

Узяти кредит готівкою у компанії “Быстрозайм” - найпростіший, доступний і швидкий спосіб отримати потрібну суму грошей.

Для зручності клієнтів ми пропонуємо 2 варіанта оформлення кредитів готівкою:

 • Кредит онлайн. Процедура здійснюється через сайт. На сторінці також можна швидко погасити борг.

 • Кредит оффлайн.Наші відділення представлені в 28 містах України в 9 областях, зокрема: Дніпропетровській, Полтавській, Запорізькій, Харківській, Миколаївській.

Ми намагаємося побудувати сильні відносини зі своїми клієнтами, налагоджуємо баланс між цифровим і особистим обслуговуванням.

З нами комфортно кожному відвідувачу:

 • пенсіонеру;

 • студенту;

 • військовому;

 • безробітному;

 • підприємцю.

Взяти готівку у відділенні - це надійно!

Незважаючи на зручність оформлення кредиту в режимі онлайн і швидке зростання попиту на банківські Інтернет - послуги, значна частина наших клієнтів вважає за краще звертатися в компанію напряму. Тому ми робимо все, щоб розширити мережу філій і покращити якість обслуговування.

5 причин звернутися в відділення:

 1. Пряма взаємодія з спеціалістами “Быстрозайм”.

 2. Рішення будь-яких питань тут і зараз.

 3. Допомога в оформленні кредиту.

 4. Відчуття надійності, якого ніколи не отримаєте онлайн.

 5. Можливість оформлення швидкого кредиту в національній валюті при відсутності карти.

Статистика показує: клієнти відділень більш задоволені сервісом, ніж ті, хто ніколи не відвідував філіал компанії. Зокрема, на рівень задоволення впливає надання допомоги у вирішенні проблем. Бо погодьтеся: завжди простіше і зручніше задавати потрібне питання особисто.

Як взяти позику готівкою у відділенні “Быстрозайм”

Обираєте традиційне обслуговування? Тоді вам допоможуть наші підказки. Отримання кредиту виконується в 3 основних етапах:

Етап №1. Виберіть найближче відділення за допомогою нашої картки вище.

Етап №2. Відвідайте філію компанії та пройдіть швидку процедуру подачі заявки. Наш фахівець увесь час буде поруч: допоможе заповнити папери та відповість на запитання.

Етап №3. Отримайте гроші у касі. Процедура проходить близько 20 хвилин. Після цього ви можете користуватися виданими грошовими коштами так, як самі вирішите. Ми ніколи не запитуємо про ваші цілі. Ви звертаєтесь - ми видаємо. Все просто!

Список відділень компанії “Быстрозайм”

Знайдіть своє відділення на карті, обравши область та місто:

 • Дніпропетровська область. Дніпро, Кривий Ріг, Жовті Води, Павлоград, Нікополь, Новомосковськ, Дніпродзержинськ (Кам’янське).

 • Запорізька. Запоріжжя, Енергодар, Мелітополь, Пологи.

 • Миколаївська. Миколаїв, Первомайськ, Южноукраїнськ, Вознесенськ.

 • Полтавська. Кременчуг, Полтава, Комсомольск (Горишні Плавні).

 • Харківська. Харків, Ізюм, Лозова

 • Кіровоградська. Кіровоград (Кропивницький), Олександрія.

 • Черкаська. Черкаси, Сміла.

 • Київська. Біла Церква.

 • Сумська. Шостка.

Чому українці обирають “Быстрозайм”

Наша компанія не просто видає швидкі кредити. Ми постійно працюємо над вдосконаленням нашого сервісу. Завдяки цьому "Быстрозайм" вже багато років залишається однією з найбільших організацій у сфері мікрокредитування.

Переваги, які вас приємно здивують;

 • Сума кредиту - до 10 000 гривень на строк до 30 днів ;

 • Вік отримувача - від 18 до 75 років.

 • Документи - паспорт + другий документ на вибір.

 • Ми раді бачити усіх: безробітних, студентів, пенсіонерів.

 • Без поручителя, залога, страховки та прихованих платежів.

 • Видача грошей - через 20 хвилин після звернення.

 • Можна продовжувати термін повернення, виплатив проценти.

 • Програма лояльності, яка допомагає економії.

Тепер ви знаєте, де можна вирішити свої фінансові питання просто і в найкоротші терміни.

Очікуємо вас в відділеннях “Быстрозайм”!

Зараз нікого не здивуєш зручністю отримання кредиту готівкою. Комфортно отримати позику готівкою можливо і в банківських структурах, і в мікрофінансових організаціях (МФО), і в кредитних спілках. Однак не все так просто.

Умови отримання позики дуже сильно відрізняються в кожній з перерахованих організацій. Найвигідніше звертатися в банк, але відсоток відмови там великий. Ще вигідні союзи, але потрібно бути їхнім партнером. У МФО найпростіші умови отримання позики, але там можна взяти тільки порівняно невеликі суми.

Кредит готівкою: загальні відомості

Незважаючи на те, що готівкові кошти йдуть в минуле, отримати кредит готівкою в Україні можливо без особливих проблем, для цього можна звернутися в МФО або в банки, причому останні спеціалізуються здебільшого саме на великі позики (понад 20000 гривень).

Повною протилежністю банкам виступають МФО, які орієнтовані на невеликі кредити до 20000 гривень (хоча де��кі МФО видають позики аж до 50000 гривень), крім того, в МФО зазвичай вище процентна ставка (що повністю компенсується вкрай лояльним ставленням МФО до клієнтів).

Проблем з отриманням готівкових коштів не повинно бути, навіть в разі неможливості відвідування клієнтом відділення фінансової організації, у таких випадках кошти можливо отримати кур'єрською доставкою додому (в залежності від фінансової організації це може бути як платна, так і безкоштовна послуга).

Погасити заборгованість при цьому зовсім необов'язково готівковими коштами - допускається використання терміналів, електронних платіжних систем або кредитних карт. Повертати борг можна поступово (клієнт може сам вибрати в які дні віддавати частину заборгованості), або одномоментно (відразу всю суму з нарахованої комісією).

Оформлення позики в банківських структурах

Більшість людей при необхідності взяти кредит готівкою вже спочатку прагнуть звернутися в банк. Вони помилково вважають, що в інших фінансових установах гроші готівкою не видаються і це послуга одних лише банків.

Це зовсім не так, такими ж кредитами займаються і МФО, але на набагато гірших умовах в плані підвищеної процентної ставки і невеликого ліміту. Банк же поганий в плані занадто завищених вимог до клієнтів, але зате процентна ставка нижче, а термін погашення заборгованості набагато більше

Основні переваги банківських структур:

 1. Наявність на території України великої кількості банківських відділень, так що зі зверненням в банк проблем бути не повинно. Крім того, різноманіття банків дозволяє підібрати для себе найбільш прийнятний варіант (хоча 80% громадян звертаються тільки до трійки найбільш популярних банків країни).

 2. Можливість отримати більшу суму грошей готівкою (до півмільйона гривень у разі надання всього комплекту необхідних документів).

 3. Можливість погашати заборгованість будь-яким сучасним способом, в тому числі дистанційно (термінали або інтернет-сервіси).

 4. Наявність акцій і бонусів для активних (діючих) або нових клієнтів

Основні недоліки банківських структур

 • дуже часто банки відмовляють у видачі позики навіть тим клієнтам, які мають хорошу репутацію;

 • занадто довгий термін розгляду заявки на отримання коштів (до трьох робочих днів);

 • неможливо отримати прийнятний кредит при поганою кредитною історії або наявності 1-2 активних заборгованостей в банку.

Якщо у вас немає терміновості у отриманні позики, то краще спочатку спробувати взяти кредит готівкою в банку, і тільки в разі невдачі звертатися в МФО. Справа в тому, що хоча МФО і більш лояльно до клієнтів, але процентна ставка у МФО набагато вище, ніж в банківських організаціях.

Оформлення кредиту готівкою в МФО і кредитні спілки

Якщо є необхідність в отриманні кредиту готівкою, то краще спочатку звертатися в банк і намагатися вибрати для себе умови з мінімальною процентною ставкою. І тільки якщо банк відмовить, то можна йти в МФО, де, на жаль, процентна ставка вище.

Спочатку звертатися в МФО доцільно тільки в тому випадку, якщо вам потрібен миттєвий кредит на невелику суму. Або другий варіант: вам потрібен кредит, але у вас немає можливості надати довідку за місцем офіційної роботи, документи про нерухомість або хорошу кредитну історію.

Основні переваги МФО:

 1. Дуже висока ймовірність схвалення заявок на позику (приблизно 95-99% клієнтів в результаті отримують кошти).

 2. Мінімальні вимоги до позичальника (тільки документи, що ідентифікують особу, а ось на кредитну історію або активні заборгованості в банках МФО уваги не звертають).

 3. Можливість продовження терміну погашення заборгованості в непередбачених обставин (аж до 7 робочих днів).

 4. Дуже швидкий розгляд заявки (до 15 хвилин) з моментальним отриманням коштів після її схвалення.

Основні недоліки МФО:

 • висока процентна ставка (в 2-4 рази вище, ніж в банківських організаціях);

 • висока пеня (вона буде нараховуватися і в разі продовження періоду заборгованості);

 • можна отримати тільки порівняно невеликі суми грошей (до 20000 гривень, в деяких МФО - до 50000 гривень).

Також можна звернутися до кредитної спілки, але тільки якщо ви є його членом. У такому випадку гроші можна буде отримати відразу після звернення, а ось ліміт на них встановлюється індивідуально. Ліміт залежить від того, як часто і в яких кількостях ви вносили кошти в загальний бюджет союзу.

Алгоритм отримання кредиту готівкою

Правила отримання кредиту готівкою приблизно однакові для банківських структур і МФО. Єдине, у банку серйозніші вимоги і більший відсоток відмови в заявках. Якщо МФО видають кредити 95-98% клієнтів, що звернулися, то банк лише 60-70%.

Найбільш важливі вимоги до позичальника:

 • наявність громадянства України;

 • відсутність активної заборгованості в тому кредитній установі, куди ви звертаєтеся;

 • вік повноліття (для одних фінансових організацій це 18 років, для інших - 21 років).

Алгоритм отримання кредиту готівкою:

 1. Насамперед потрібно зайти на офіційний портал фінансової організації, або очно відвідати її відділення (офіс / філія).

 2. Після цього потрібно залишити заявку на отримання кредиту готівкою, для чого потрібно прикріпити до неї дані, що засвідчують особу клієнта.

 3. Потрібно такі дані: ідентифікаційний код, паспортні дані, контактний номер телефону (зазвичай мобільного), іноді може знадобитися електронну адресу (E-Mail).

 4. Після цього потрібно лише дочекатися розгляду заявки

Якщо заявка буде схвалена, то ви зможете отримати кошти в найближчому відділенні банку або МФО. При цьому в МФО є можливість отримання готівкових коштів на будинок з кур'єрською доставкою, але в деяких випадках вона платна.

Розгляд заявки займає приблизно 15 хвилин в разі звернення до МФО, якщо ж звертатися в банк, то розгляд заявки може зайняти до 3 робочих днів. Тому якщо потрібен терміновий кредит готівкою на невелику суму (до 10000 гривень), то краще відразу звертатися в мікрофінансові організації.

Погашення позики

Способів погашення заборгованості в банківських структурах або мікрофінансових організаціях досить багато. Зовсім необов'язково очно відвідувати офіс або філія кредитної організації, цілком можна провести процедуру погашення через інтернет (зі смартфона, персонального комп'ютера, ноутбука або планшета).

Основні способи погашення позики:

 • готівковими коштами в відділенні (офісі, філії) фінансової організації;

 • кредитна карта будь-якого банку України;

 • за допомогою терміналу;

 • за допомогою терміналів EasyPay, iBox;

 • за допомогою електронних платіжних систем;

Погашення заборгованості краще проводити своєчасно, не відкладаючи до останнього дня. Це особливо актуально в разі, якщо ви збираєтеся погашати заборгованість за допомогою платіжних терміналів, яким властива тривала обробка даних.

Саме тому краще оплачувати заборгованість за 2-3 дня до закінчення терміну погашення. Якщо ж ви збираєтеся оплачувати борг банківською картою або будь-який з наведених вище електронних платіжних систем, то можна це зробити і в останній день терміну (але не рекомендується!).