Гривень
Тільки для повторних клієнтів.  Увійти
Днів
До оплати: грн.
День оплати

Взяти кредит в м. Харків

Кредити онлайн в м. Харків

Харків - не тільки промислова столиця нашої країни, а й великий діловий центр, де завжди високий попит на фінансові послуги. Будь-яка ділова активність передбачає наявність вільних грошових ресурсів, тому у жителів міста нерідко виникає питання, де можна взяти кредит в Харкові. Банки - це очевидний, але далеко не найкращий варіант, оскільки кредит готівкою в Харкові без довідки про доходи не видають, а заявник не завжди в змозі документально підтвердити власну платоспроможність. Альтернатива - пошук поручителя, але це складне завдання, оскільки мало хто згоден брати на себе фінансову відповідальність за іншу особу. Та ж проблема торкнеться будь-якого, хто побажає взяти кредит готівкою в Харкові з поганою кредитною історією.

Як же оформити кредит? Харків, крім «класичних» варіантів, пропонує послугу мікрокредитування. Компанія «Бистрозайм» - це швидкі кредити без зайвої бюрократії. Взяти гроші в кредит в Харкові можна як готівкою, так і шляхом переказу коштів на карту. Від клієнта не потрібна ані довідка про доходи, ані будь-які інші документи, крім паспорта та ІПН. Мінімальний пакет дозволяє скоротити процес прийняття рішення про оформлення кредиту та його видачі до двадцяти хвилин.

Будь-який повнолітній громадянин України може взяти кредит без довідок в Харкові в компанії "Бистрозайм" на суму від 300 до 10000 гривень і строком до 30 днів. Розрахувати найбільш вигідний і економічний варіант допоможе кредитний калькулятор, розміщений на сайті. Не виходить виплатити позику вчасно - ми завжди готові продовжити термін, за умови погашення нарахованих відсотків.

  • Переваги швидких кредитів від нашої компанії (Харків)

  • Ми відкриті 7 днів на тиждень і завжди доступні онлайн.

  • Ми не вимагаємо довідок / застави / поручителів, видаємо кредити, в тому числі, з поганою кредитною історією в Харкові.

  • Відсотки нараховуються тільки за дні реального користування кредитом.

  • Можливе часткове і дострокове погашення, без штрафних санкцій.

  • Ми постійно проводимо різноманітні, вигідні для клієнтів акції: розіграші грошових призів, надання першої позики на пільгових умовах та ін.

Як оформити кредит в Харкові у відділенні Бистрозайм

Зверніться в будь-яке зручне відділення, вибравши найближчим зі списку вище.

Пройдіть коротку процедуру заповнення даних разом з нашим фахівцем. Це займе у вас не більше 20 хвилин.

Отримайте гроші моментально в касі і користуйтеся ними!

Як отримати терміновий кредит на карту в Харкові

  • заповніть онлайн заявку на сайті: без помилок внесіть свої паспортні дані, номер мобільного телефону та e-mail;

  • надайте номер банківської карти;

  • через 20 хвилин гроші будуть перераховані на ваш рахунок.

Ми не запитуємо, навіщо вам потрібні гроші до зарплати, тому у нас ви можете взяти кредит на будь-які потреби і непередбачені витрати.

Нагороди

"Самий швидкозростаючий бізнес України Награда Медіа Імпульс
Лауреат премії "Смарт Ідея" Ukrainian Business Idea 2011
Премія в області іновація BCH London 2011 BCI
Вибір Року 2011 Асоціація Фінансових
"Альтернативний Кредитор Року" Награда Credit