РОЗКРИТТЯ ІНФОРМАЦІЇ. ПУБЛІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ (ДІЄ З 09.04.2024 Р.) УВАГА ! Важлива інформація під час війни. Деталі тут.

Адреси та контактні дані відділень
Бистрозайм м.Павлоград

Отримати мікрокредит в м.Павлоград можна в мікрофінансових організаціях (МФО).
Заявка розглядається близько 5-15 хвилин

Щоб отримати позику готівкою або онлайн можна звернутися в банк або мікрофінансові організації (МФО). При цьому в плані мікрокредитування МФО значно вигідніше, ніж банки (вигідніше тільки звернення до кредитної спілки, але для цього потрібно бути його членом).

Кредит готівкою Павлоград: загальні відомості

Отримати мікропозик готівкою або онлайн можна в мікрофінансових організаціях, які більш лояльні до клієнта, ніж банки. Крім того, ймовірність відмови в МФО по кредитуванню мізерно мала в порівнянні з банківськими конторами.

Вимоги до клієнтів в МФО:

  1. Паспортні дані.
  2. Ідентифікаційний код.
  3. Контактний номер мобільного телефону.

Взяти кредит в Павлограді можна у відділенні - за допомогою цього сервісу можна отримати позику протягом 10-15 хвилин. Немає потреби в наданні довідки про доходи, заставу або наявність поручителя також не потрібно.

Особливості банків

Отримати мікропозик в банку досить проблематично, особливо для нових «неперевірених» клієнтів. Якщо у клієнта ще й відсутня кредитна історія, то шанси на відмову збільшуються ще більше (і зводяться до нуля якщо кредитна історія негативна).

Вимоги у банку завищені і за іншими параметрами. Від клієнта обов'язково потрібна довідка про доходи. Якщо її немає, клієнт може отримати кредит, але не більше, ніж в 3-4 тисячі гривень (що набагато менше, ніж видають в МФО).

Однак навіть маючи всі необхідні документи на руках, клієнт все одно може не отримати кредит в банку. І часто банківські організації навіть не пояснюють причин відмови за позикою. І така ситуація нерідко спостерігається навіть з активними (постійними) банківськими клієнтами.

Особливості МФО

Мікрофінансові організації мають дуже низькі вимоги до клієнта. За фактом, це тільки паспортні дані та ідентифікаційний код. На кредитну історію увагу МФО не звертають, навіть якщо вона негативна (прострочення за кредитами в банках).

Наявність активної банківської заборгованості також не має значення - МФО і в цьому випадку видасть гроші. Єдине, не повинно бути активних заборгованостей в тому МФО, куди ви звертаєтеся (паралельне кредитування в більшості МФО відсутня).

Плата за такий комфорт кредитування - це тільки підвищена процентна ставка (в порівнянні з банком). Але цей мінус з лишком компенсується перевагами мікрофінансових організацій.