РОЗКРИТТЯ ІНФОРМАЦІЇ. ПУБЛІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ (ДІЄ З 09.04.2024 Р.) УВАГА ! Важлива інформація під час війни. Деталі тут.

Адреси та контактні дані відділень
Бистрозайм м.Полтава

Отримати мікрокредит в м.Полтава можна в мікрофінансових організаціях (МФО).
Заявка розглядається близько 5-15 хвилин

Простіше і вигідніше за все звертатися за мікрокредитуванням в мікрофінансові організації (МФО). Мало того, що МФО здатні видавати кредити терміново (за 5-15 хвилин), так вони ще й не вимагають довідок про доходи або наявності поручителя (вимоги, які властиво банкам).

Кредит Полтава: загальні відомості

Найкраще звертатися за мікропозик відразу в мікрофінансові організації, які спеціалізуються на видачі позик до 20-50 тисяч гривень. Банки більше підходять для великого кредитування (купівля житла, авто).

Основні вимоги до клієнтів в МФО:

  1. Громадянство України.
  2. Паспортні дані.
  3. Ідентифікаційний код.
  4. Контактний номер мобільного.

Взяти кредит в Полтаві можна у відділенні - завдяки цьому сервісу гроші можуть отримувати навіть безробітні клієнти. Наявність кредитної історії не має ніякого значення (навіть якщо вона погана - це не перешкода для отримання позики).

Особливості банків

Банківські контори відмінно підходять для великого кредитування населення (суми більше, ніж 50000 гривень). Більш того, банк є взагалі єдиною організацією, яка здатна видавати кредити на житло або, скажімо, автомобіль.

Однак в плані мікропозик банки істотно поступаються мікрофінансовим організаціям, особливо в плані вимог до клієнта. Банк вимагає занадто багато документів, що підтверджують потенційну платоспроможність клієнта.

Мова йде не тільки про довідку про доходи, а й про наявність позитивної або хоча б нейтральною кредитної історії. Також часто потрібні поручителі (і це для отримання мікропозик!). Подібних вимог в мікрофінансових організаціях немає.

Особливості МФО

Порівнюючи МФО з банками слід зауважити, що мікрофінансові організації менш вимогливі до клієнта. Наявність позитивної кредитної історії не потрібно, так само як і поручителя / застави для взяття кредитних коштів.

Також не потрібно мати офіційне працевлаштування - в МФО без проблем видаються позики безробітним клієнтам. Взагалі МФО з легкістю видають позики будь-яких соціальних груп - пенсіонерам, студентам, безробітним, фрілансерам.

Єдина умова - бути громадянином України, надати паспорт та ідентифікаційний код. Від юридичних осіб можуть зажадати більше документів, але все одно в порівнянні з банківськими конторами це буде мінімальний пакет даних.