РОЗКРИТТЯ ІНФОРМАЦІЇ. ПУБЛІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ (ДІЄ З 09.04.2024 Р.) УВАГА ! Важлива інформація під час війни. Деталі тут.

Адреси та контактні дані відділень
Бистрозайм м.Миколаїв

Отримати мікрокредит в м.Миколаїв можна в мікрофінансових організаціях (МФО).
Заявка розглядається близько 5-15 хвилин

Кредитуванням в Миколаєві займаються і банки, і мікрофінансові організації (МФО). Саме для взяття мікропозик краще підходять мікрофінансові організації через їх більш лояльного ставлення до клієнта і вигідних умов.

Гроші в борг: Миколаїв

Найпростіше звертатися за мікропозик (до 50000 гривень) в мікрофінансові організації, які менш вимогливі, ніж банки. А ось в банках вигідніше брати великі кредити (в тому числі з-за можливості погашати заборгованість протягом декількох років).

Основні вимоги до клієнтів в МФО:

1. Паспортні дані.

2. Ідентифікаційний код (ІПН).

3. Контактний номер телефону.

Взяти гроші в борг у Миколаєві можна у відділенні - цей сервіс дозволяє отримувати позики навіть безробітним клієнтам. Якщо у вас є погана кредитна історія - це не проблема для отримання позики, так само як і її (історії) відсутність.

Особливості банків

Банки ідеально підходять для великого кредитування, проте в плані мікропозик вони поступаються в якості сервісу мікрофінансовим організаціям. Зокрема тому, що занадто вимогливі до клієнта.

Щоб взяти невеликий позику (до 10000 гривень) потрібно надати занадто багато даних, що підтверджують платоспроможність. Від клієнта вимагається довідка про доходи, наявність хоча б нейтральною кредитної історії (а ще краще - позитивної), іноді поручитель.

При цьому навіть надавши такі дані не можна розраховувати на стовідсотковий кредит. Банк може відмовити, в тому числі без пояснення причин відмови. В середньому банки відмовляють приблизно в 30% випадків (і новим, і «перевіреним» клієнтам).

Особливості МФО

Мікрофінансові організації менш вимогливі до клієнта і крім ідентифікуючих особу документів їм нічого не потрібно. Відсутність офіційного працевлаштування та наявність навіть негативної кредитної історії - не проблема для отримання позики.

Проблемою може стати лише ситуація, при якій клієнт вже колись брав в МФО кредит, але прострочив виплату. Іноді таких клієнтів заносять в чорний список, а й в цьому випадку все одно можна отримати позику (в рамках програми «повернення довіри»).

Єдиний мінус МФО - підвищена процентна ставка - з лишком компенсується лояльним ставленням МФО до клієнта. Відносним мінусом є термін погашення заборгованості, який становить 30-45 днів (в банках, справедливості заради, терміни зазвичай більше, але отримати кредит набагато важче).