Гривень
Тільки для повторних клієнтів.  Увійти
Днів
До оплати: грн.
День оплати

Взяти кредит в м. Миколаїв

Кредити онлайн в м. Миколаїв

У великих обласних центрах є чимало можливостей оформити позику, коли терміново потрібні гроші. Позики надають банки і ломбарди. Але якщо вам терміново знадобилося взяти кредит в Миколаєві, і немає часу на роздуми, саме вдале рішення - звернутися в компанію "Бистрозайм".

Ми надаємо клієнтам до 10 000 грн. готівкою без довідки про доходи. Також у вас є можливість отримати позику саме зараз - гроші будуть перераховані на зазначену карту. Надішліть нам форму заявки!

Чому варто звернутися до нас:

 • Доступність - надаємо позики без довідки про зарплату, застави та поручителів, незалежно від кредитної історії.

 • Гнучкі умови - можна самому обрати необхідну суму і зручні терміни виплати заборгованості, скориставшись калькулятором на сайті вгорі сторінки, а також взяти кредит онлайн або готівкою в найближчому відділенні в Миколаєві.

 • Простота - ви заповнюєте нескладну анкету. З документів потрібно тільки паспорт та ІПН.

 • Оперативність - на отримання грошей іде в середньому 20 хвилин.

 • Відсутність прихованих платежів - сума до виплати і термін погашення фіксуються відразу ж при заповненні договору.

 • Вигідні акційні пропозиції - наприклад, кредит під 0% для всіх, хто звернувся до нас вперше, а також регулярні розіграші грошових призів.

У нас можна взяти позику на період від 7 до 30 днів - це відмінний варіант для тих, кому не вистачає грошей до зарплати. Якщо щось піде не так, ви завжди зможете продовжити терміни, сплативши відсотки за позикою.

Ми надаємо кредити всім: працевлаштованим офіційно, приватним підприємцям, студентам. Особливі умови розроблені для пенсіонерів: крім позики, в наших відділеннях можна отримати фінансову консультацію з оформлення субсидії.

Вклади в МФО

Компанія "Бистрозайм" - це найкраща відповідь на питання "Де взяти кредит в Миколаєві". Але ми допомагаємо не тільки миттєво виправити фінансове становище, але і заробити: у нас ви можете розмістити вільні кошти на 30 днів або на більш тривалий термін і щомісяця отримувати відсотки з вкладу.

Запропонуйте нас друзям/родичам/знайомим, і ви отримаєте винагороду за кожного нового клієнта - вкладника або позичальника.

Як оформити кредит?

 • Зверніться в будь-яке зручне відділення, вибравши найближче зі списку вище.

 • Пройдіть коротку процедуру заповнення даних разом з нашим фахівцем.

 • Отримайте гроші моментально в касі і користуйтеся ними!

Щоб оформити кредит на карту в Миколаєві через інтернет, заповніть реєстраційну форму безпосередньо на сайті. У разі повторного звернення ви просто зайдете в "Особистий кабінет".

Ми не запитуємо, навіщо вам потрібні гроші до зарплати, тому у нас ви можете брати кредит без довідки про доходи в Миколаєві на будь-які потреби і непередбачені витрати.

Як взяти кредит готівкою у “Быстрозайм”

 • Зверніться в будь-яке зручне відділення, вибравши найближче зі списку вище.

 • Пройдіть коротку процедуру заповнення даних разом з нашим фахівцем. Це забере у вас не більше 20 хвилин.

 • Отримайте гроші миттєво в касі і користуйтеся ними!

Ми не запитуємо, навіщо вам потрібні гроші до зарплати, тому ви можете взяти кредит у нас на будь-які потреби і непередбачені витрати.

За кредитами до зарплати - в "Бистрозайм"!

Нагороди

"Самий швидкозростаючий бізнес України Награда Медіа Імпульс
Лауреат премії "Смарт Ідея" Ukrainian Business Idea 2011
Премія в області іновація BCH London 2011 BCI
Вибір Року 2011 Асоціація Фінансових
"Альтернативний Кредитор Року" Награда Credit