УВАГА ! Важлива інформація під час війни. Деталі тут.

21.12.2017

1421 Переглядів

Коментарів

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

Де позичити грошей студенту: варіанти

Де позичити грошей студенту: варіантиМолоді люди, які тільки переступили рубіж 18 років, амбітні, сповнені сил і націлені на те, щоб отримати все в один момент. Однак більшість студентів не завжди можуть втілити свої плани в життя, оскільки деякі з них вимагають постійної фінан��ової підтримки. Тут виникає питання, де 18-річному громадянину України, який впевнено оволодів азами різних наук в одному з навчальних закладів, знайти кошти? Особливо ця проблема актуальна для тих, хто не має можливості отримати підтримку від батьків, а стипендії ледь вистачає на їжу ... Які варіанти пропонує сучасне суспільство? Фахівці компанії “Бистрозайм” вирішили розібратися в даному питанні.

Де шукати фінансові кошти

Якщо поєднання роботи і навчання не дає студенту достатньої кількості фінансових коштів, існує кілька популярних варіантів отримання додаткового заробітку. Розглянемо найпоширеніші з них:

 • Фріланс-біржі. Верстальники, копірайтери, дизайнери-початківці та інші професії, які не складно освоїти, дозволяють знайти роботу на біржах фрілансерів. Для «входу» не потрібно додаткових внесків, також не особливо вис����кий і дохід, проте "набивши руку" тут можна непогано заробити в майбутньому, головне, щоб діяльність була цікавою для вас.

 • Реалізація фотознімків на спеціальних онлайн-стоках. Якщо ви вмієте робити красиві фото, зверніть увагу на різні сайти-фотостоки. Тут ви можете реалізувати зображення за гроші.

 • Використовуйте власні знання, допомагаючи іншим студентам. Ті, хто тільки вступили до навчального закладу можуть потребувати допомоги. Можна за додаткову плату провести додаткове індивідуальне заняття.

 • Розпродайте непотрібні речі. В даний час працює безліч різних сервісів, де можна продати особисті речі, літературу, яка вже не знадобиться в навчанні і т.п. Це дозволить отримати додатковий дохід і позбутися від "ноші", яка лише займає місце в шафі особистої кімнати в гуртожитку. До речі, в даному випадку не варто списувати з рахунків звичайні газети з оголошеннями.

МФО: реальна можливість отримати фінансову підтримку

Сучасні мікрофінансові організації погоджуються видати певну суму коштів громадянам від 18-21 року на нетривалий термін. Як правило, з огляду на загальні вимоги, МФО обмежує розмір позик для студентів, але це все одно відмінний варіант для тих юнаків і дівчат, які тимчасово не можуть працювати. Потреба в «перехоплення» грошей може бути пов'язана з необхідністю підготовки до здачі сесії, тимчасовою втратою роботи і т.п. А можливо просто потрібно оплатити конкретне придбання - докупити підручники, дрібну побутову техніку, щось з одягу і т.п. У таких випадках мікрофінансових організація здатна гарантувати:

 • практично 100-відсоткове схвалення заявки;

 • можливість пролонгації кредитного договору, що зручно у випадках, коли не виходить в 30-денний термін віддати всю суму позики;

 • дію спеціальних пропозицій з фіксованою процентною ставкою;

 • розгляд анкети протягом 20 хвилин і швидке перерахування коштів.

Протягом дії терміну виплати кредиту будь-який студент може знайти підробіток або іншими способами (наприклад, коли з'явилася можливість у батьків) віддати кредит. При цьому МФО абсолютно відкрито працює зі студентами і пропонує оплатити тільки основну суму боргу і відсотки, ніяких додаткових комісій і штрафів, через соціальный статус і вік, не нараховуються.

Про що говорить статистика

Оскільки оформлення мікропозик не вимагає офіційного підтвердження доходу, вони стають своєрідною «золотою серединою» для молодого покоління. Більше половини студентів, які потребують фінансової підтримки, активно користуються послугами МФО. З огляду на інформаційне просування і впевнене користування мережею інтернет, особливо зручно оформлення кредиту онлайн. Наприклад, наше МФО Бистрозайм стало однією з перших компаній в Україні, що запропонувала фінансову підтримку студентам. Оформлення та отримання коштів повністю здійснюється в онлайн режимі і не вимагає особистої присутності від громадянина. Здійснити такий крок нам дозволила статистика ринку праці, яка говорить про те, що 81% студентів мають трудову зайнятість, з них:

 • 46,5% постійно зайняті;

 • 32% працюють на підставі трудового договору;

 • 17% мають нестабільний характер зайнятості;

 • 9,5% тимчасово не працюють (наприклад, звільнилися з різних причин і знаходяться в пошуках нової підробітку);

 • 5% постійно працюють під час канікул.

Виходячи з вищевказаних даних, студенти цілком здатні нести матеріальну та фінансову відповідальність, а значить, мають повне право на отримання кредиту, як власне і будь-який громадянин України. Заявка такого клієнта розглядається на основі спеціальної програми ідентифікації особистості, яка автоматично дає оцінку зазначеної інформації про громадянина та швидко видає рішення.

Ще один цікавий факт. За рік, що минає 43% позичальників в нашій МФО склали клієнти у віці від 18 до 24 років, які успішно виплатили кредити і більшість з них звернулося за допомогою знову. А це і є середній вік студентів ВНЗ. Саме молоді громадяни України є найактивнішими користувачами інтернету, націленими на отримання послуг в мережі швидко і в максимально комфортній обстановці.

Підсумки

Якщо ви є активним студентом, ви завжди можете оформити позику в МФО. Такий спосіб отримання коштів дозволить організувати комфорт студентського проживання без допомоги родичів. Український студент цінує можливість бути самостійним і приймати такі відповідальні рішення з легкістю, а МФО в свою чергу надає максимум можливостей і вигідні умови для їх отримання. Більш того, щоб отримати кошти тепер не обов'язково відволікатися від лекцій і роботи. Будучи активним користувачем мережі інтернет, завжди можна отримати позику на особистий рахунок в банку або карту, яка є практично у кожного учня.

 

Читайте також:

Останні новини: як змінилися види і розміри стипендій в Україні?

Як взяти кредит студенту: хто дає займи з 18 років