14.08.2018

83 Переглядів

Коментарів

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Як взяти кредит студенту: хто дає займи з 18 років

Як взяти кредит студенту: хто дає займи з 18 років

Студентам часто не вистачає грошей на щоденні потреби та безтурботне життя. Це нормально, адже доходи ще не дуже великі, стипендію можуть затримати, а у батьків просити не завжди зручно. Розраховувати свій місячний бюджет також вдається не сем: грошей небагато, да и досвід в фінансовому плануванні малувато. Плюс можуть бути не заплановані витрати: покликали погуляти друзів; хочеться зводити дівчину в кіно або купити нове плаття, щоб здивувати хлопця на побаченні; треба оплати навчальні матеріали, піти на додаткове навчання.

 

Але як взяти кредит студенту, якщо банки дають гроші в борги не раніше 21 року, а також вимагають довідки про підтвердження доходів і документ про офіційне працевлаштування на робочому місці?

 

Чи може студент взяти кредит і де простіше це зробити

 

Для молодих людей ситуація може здатися без вихідною. Але вихід є і досить просто: рекомендую звернутися за грошима в борг у мікрофінансову організацію, наприклад, Бистрозайм.

Це можна зробити як у нас на сайті, перейшовши по посиланню, так і під'їхати в найближче зручне відділення компанії (адреси можна подивитися на карті).

 

Як взяти кредит безробітному студенту: що для цього потрібно

 

Оформити займ безробітний студент в компанії Бистрозайм проще простого. Ми не просимо пред'явити довідку про доходи або підтвердити працевлаштування.

Чи може студент взяти кредит? Досвід і відгуки інших говорять про те, що це можливо!

Перший кредит ми видаємо під 0 відсотків, тому спробувати таку систему кредитування дуже легко і доступно.

Відповідаючи на запитання «як взяти кредит безробітному студенту», варто зауважити, що процедура максимально проста: заходьте на наш сайт, на головній сторінці в полі справа є два батареї - зелена і ж��вта. За допомогою миші відзначимо, яка сума і на який термін ви хотіли б отримати.

 

Далі жмете кнопку «Оформить займ» і заповнюєте анкету.

 

Документи, які вам потрібні:

- паспорт;

- індивідуальний податковий номер;

- студентський квиток.

 

Якщо бажаєте забрати гроші готівкою, у анкеті в потрібному полі вкажіть якому відділенні плануєте це зробити.

 

Чи дають кредит студентам, якщо немає поручителя та / або залогового майна

 

Вимоги в МФО для всіх однакові, тому студенту нема чого переживати. Ми видаємо кредити з мінімальними вимогами. Нам не потрібні бланки або застава, не просимо додаткових довідок, а також не будемо запитувати, чому вам потрібні гроші. Наша мета - допомогти здійснити ваші плани або вийти з фінансової кризи, швидко і без будь-яких інших рухів.

Ваша задача, як заручник, повернути гроші у вказані строки.

 

Читайте також:

Останні новини: як змінилися види і розміри стипендій в Україні?

Де позичити грошей студенту: варіанти