УВАГА ! Важлива інформація під час війни. Деталі тут.

29.07.2018

2877 Переглядів

Коментарів

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Лізинг чи кредит? Що вигідніше?

Лізинг чи кредит? Що вигідніше?У нашій країні спосіб придбання авто в лізинг не такий популярний, як в країнах Європи і Америки, хоча експерти вважають, що таку форму покупки незаслужено ігнорують. Припускаємо, що з приводу автолізингу дуже мало інформації, а все нове, як відомо, лякає співгромадян.

Давайте розберемося в принципові відмінності двох способів придбання авто, після чого буде легше приймати рішення: що для вас краще, лізинг або кредит.

 

В кредит або лізинг: в чому відмінність двох способів придбання авто?

 

Кардинальних відмінностей в придбанні за допомогою лізингу або в кредит автомобіля, на перший погляд немає. Обидва способи передбачають внесення початкового внеску і регулярні щомісячні виплати. Але є деякі тонкощі і нюанси, які можуть бути вирішальними при виборі.

 

Лізинг - це користування автомобілем з подальшим правом його викупу. Тобто ви на машині їздите, вносите щомісячні платежі, але юридично вона не ваша, поки не зробите останній платіж.

 

Лізинг часто позиціонується як комплексна послу����а, де всі турботи з технічного і сервісного обслуговування, реєстрації авто або вирішення питань в разі ДТП візьме на себе лізингодавець. Також на час ремонту багато компаній надають вам інше авто, що зручно для тих, кому автомобіль допомагає заробляти гроші і навіть день без нього - це шкоди сімейному бюджету.

 

Прийняття рішення щодо видачі авто в лізинг беруть в рази швидше, ніж по автокредиту. При цьому частина лізингодавців навіть не просить довідку про доходи, коли у банку це обов'язкова вимога до автокредиту.

 

Лізинг на відміну від автокредиту зобов'язує клієнтів купувати КАСКО і робити інші види платежів.

 

Що вигідніше вибрати: кредит або лізинг?

 

У лізингу є одна незаперечна перевага: клієнт може повернути машину через кілька років і взяти собі новішу. Це позбавляє від необхідності займатися продажем авто, купівлею нового і добре для тих, кому до душі їздити на різних машинах.

 

Сервісна та цілодобова допомога на дорогах, перевірені станції техобслуговування і повна турбота про вашому автомобілі - теж можуть бути для багатьох вирішальним фактором при виборі лізингу.

 

Коли ви взяли авто в кредит, все обов'язкові процедури (ТО, сервісні) ви проводите самостійно. Вибір техстанций теж за вами.

 

Лізинг чи кредит - грошовий розрахунок

 

На перший погляд і при базовому розрахунку авто в кредит може здатися вигідніше. Але не забувайте, що всі сервісні послуги, оформлення та ремонт - вже включені у вартість лізингового платежу. Коли ви берете в кредит, вам порахують голий платіж, а додаткові витрати будете нести ви самостійно. І підрахувати наперед, у скільки вам обійдеться турбота про вашому авто - дуже складно.

 

Також на етапі оформлення кредиту вам треба сплатити страховку і реєстрацію авто, що обтяжує суму початкового внеску, а прибрати машину в лізинг - ці витрати діляться пропорційно на весь термін лізингу і об'єднуються в щомісячні платежі.

 

Автолізинг привабливий ще й тим, що оформлення максимально просте і швидке, а кількість документів в два рази менше, ніж при оформленні автокредитування.

 

Але кредит для багатьох залишається більш зрозумілою і звичною схемою придбання товарів. Ще впливає той факт, що юридично при оформленні кредиту ви з першого дня є власником автомобіля. Купуючи ж авто в лізинг, вас можна привітати з володінням машини тільки після того, як ви здійсните всі виплати.

Тому, лізинг або кредит - що краще, вирішувати тільки вам.

 

Читайте також:

Розмитнення електромобіля: наскільки вигідно купити електрокар