УВАГА ! Важлива інформація під час війни. Деталі тут.

20.02.2020

19124 Переглядів

Коментарів

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ТОП-3 кращих мобільних операторів України в 2020 і їх переваги

Сьогодні ми просто не уявляємо життя без мобільних телефонів. Якщо ще на початку 2000-х років мобільний телефон був розкішшю, то в наш час смартфон є невід'ємною частиною життя всіх українців від малого до великого.

 

 

Огляд кращих мобільних операторів України

 

 

За весь час активного розвитку мобільного зв'язку в Україні з'явилося кілька компаній з надання послуг мобільного зв'язку. Одні компанії були першими і продовжують бути серед лідерів, наприклад Київстар, інші з'являлися, працювали, міняли свою назву і власників, наприклад компанія UMC - тепер це бренд Vodafon.

Станом на 2018 рік на території України працюють 5 компаній, що надають послуги мобільного зв'язку і мобільного інтернету. 97,5% ринку мобільного зв'язку займають 3 основні гравці: Київстар, Vodafon (Україна), Lifecell. Вони надають абонентам зв'язок в стандарті UMTS-HSPA +, його ще називають третім поколінням мобільного зв'язку (3G). Крім 3G, на території країни працюють такі стандарти, як GSM (2G), CDMA2000 (3G) і LTE (4G). 4G - є найбільш сучасним і якісним стандартом, який активно покриває все більше території України.

 

Коди мобільних операторів України

Оператори мобільного зв'язку активно борються за свого клієнта, пропонуючи великий перелік тарифів на будь-який смак, інноваційні та високотехнологічні послуги, а також різноманітні акційні пропозиції. Але, як і десять років тому, якість зв'язку і інтернет з'єднання іноді залишає бажати кращого, особливо у віддалених від великих міст населених пунктах, де мало телекомунікаційних вишок. Впевнені, це лише питання часу, тому, для початку, пропонуємо розібратися у великій кількості кодів операторів мобільного зв'язку України, а саме, під яким цифровим кодом працює той чи інший бренд. Звертаємо вашу увагу, що трійка лідерів, використовує по кілька кодів, а саме:

039 оператор мобільного зв'язку Київстар

067 оператор мобільного зв'язку Київстар

068 оператор мобільного зв'язку Київстар

096 оператор мобільного зв'язку Київстар

097 оператор мобільного зв'язку Київстар

098 оператор мобільного зв'язку Київстар

 

050 оператор мобільного зв'язку Vodafone (Україна)

066 оператор мобільного зв'язку Vodafone (Україна)

095 оператор мобільного зв'язку Vodafone (Україна)

099 оператор мобільного зв'язку Vodafone (Україна)

 

063 оператор мобільного зв'язку Lifecell

093 оператор мобільного зв'язку Lifecell

 

094 оператор мобільного зв'язку Інтертелеком

 

Вище ми привели коди мобільних операторів України, тепер ви зможете легко зрозуміти, з якого мобільного оператора вам дзвонили.

 

Мобільні оператори України - які у кого переваги?

Отже, в даний час в Україні найпопулярнішими вважаються три оператора мобільного зв'язку: Київстар, Vodafon (Україна) і Lifecell. Кожна з компаній пропонує великий перелік послуг і можливостей для своїх клієнтів. Що підійде конкретному користувачеві залежить від його переваг, потреб і стилю життя. Детальне порівняння тарифів мобільних операторів України шукайте в статтях на нашому сайті, зараз же давайте розглянемо основні переваги кожного з них:

 

Мобільний оператор Київстар - компанія з українським капіталом, була заснована в 1994 році. Кількість абонентів станом на 2018 рік - понад 26 млн. Сьогодні компанія пропонує 6 тарифних планів (4 по Київстарпередоплаті і 2 на контрактній основі), які допоможуть користувачам заощадити на мобільному зв'язку і отримати максимум якісних послуг за помірну плату. Мінімальна вартість тарифу по передплаченого зв'язку 55 грн, максимальна - 155 грн на місяць. Розцінки на тарифи за контрактом стартують з 150 грн. Максимальні тарифи призначені для VIP та бізнес сегмента, тут ціни досягають 1000 грн.

Крім того, компанія надає українцям послуги домашнього інтернету та роумінгу в майже 200-х країнах світу.

Одним з головних переваг компанії можна назвати її гнучкість та інноваційність. Оператор швидко реагує на зміни, що відбуваються на світовому ринку мобільних послуг, пропонуючи своїм клієнтам нові послуги і можливості. До послуг клієнтів Київстару якісний сайт, де розміщена повна інформація про діючі тарифи. Цілодобова гаряча лінія, де клієнт може замовити послугу, перевірити рахунок, зв'язатися з фахівцем підтримки і т.д.

Компанія стала першою, хто запропонував своїм клієнтам такі послуги:

  • Екстра гроші (поповнення рахунку «в борг»);
  • Улюблена країна (доступні тарифи на дзвінки за кордон, можливість вибрати 2 країни, вартість підключення кожної 5 грн);
  • Маячок (дозволяє визначити місцезнаходження абонента за його номером телефону, користується популярністю серед батьків);
  • Заплати за мене (якщо немає грошей на рахунку, то можна здійснити вихідний дзвінок за рахунок того, кому хочете зателефонувати) та інші.

 

Vodafone (Україна) - раніше мобільний оператор МТС. Компанія заснована в 1992 році і стала першою компанією стільникового зв'язку на українському ринку. Сьогодні це британський бренд Водафонвисокотехнологічних сервісів, який почав свою роботу в далекому 1984 році. Якщо навіть ви не є клієнтом цього оператора, ви все одно дізнаєтесь його яскравий логотип і згадайте якісні і цікаві рекламні ролики. Компанія веде активну рекламну політику, як на телебаченні і в інтернеті, так і в офлайні, тобто, розміщуючи рекламу на вулицях міст. Кількість абонентів станом на 2018 рік - понад 21 млн.

Як і інші гравці на ринку, Vodafon надає свої послуги для приватних осіб і для корпоративних клієнтів. Для приватних осіб компанія надає послуги голосового зв'язку, доступ до мобільного інтернету (3G, 4G), sms / mms послуги, послуги роумінгу, фіксований доступ до інтернету, фінансові операції і, звичайно ж, розваги.

Сьогодні компанія надає своїм клієнтам-фізособам шість тарифних планів, які в свою чергу діляться на кілька подпланов і мають різну вартість і, відповідно, наповнення (обсяг інтернет-трафіку, кількість хвилин для дзвінків на інші оператори / за кордон і т.д.) . Мінімальна вартість пакета послуг 45 грн, максимальна - 170 грн.

Великим плюсом бренду можна назвати послуга порівняно не дорогого роумінгу. Фахівці розробили 5 планів для дзвінків за кордон з розцінками від 60 до 150 грн / місяць.

 

Lifecell (раніше мобільний оператор Лайф (Life)) - компанія входить в ТОП3 компаній, що надають послуги мобільного зв'язку в Україні. Заснована в 2005 році, кількість абонентів станом на 2018 рік - понад 11 Лайфмлн. ��оловним акціонером компанії є турецька компанія Turkcell.

Основними послугами компанії можна назвати: мобільний зв'язок, моб��льний інтернет (2G, 3G +, 4.5G), розважальний контент, інтернет-магазин. Варто відзначити високий рівень послуги 3G інтернету зі швидкістю 63,3 Мбіт / с., Що дозволяє клієнтам мати високошвидкісний інтернет за доступними цінами. Крім того, свою мережу 4G, яку компанія запустила в цьому році, Lifecell представляє як версію більш прогресивну і називає 4.5G.

Як і інші оператори, Lifecell розділяє свої тарифні плани на передплачені і контрактні. За передоплатою клієнтам доступно близько 15 тарифних планів, які, в свою чергу, можуть ділитися на кілька підтипів. Варто зазначити, що оператор представляє в своїй тарифній сітці, напевно, найдешевший в Україні тариф - Пільговий. Абонплата за 30 днів користування всього 25 грн, при чому, компанія пропонує 2 перших місяці безкоштовно. Найдорожчий пакет Premium обійдеться в 400 грн, Premium Exclusive в 800 грн. Зате в умовах зібрані всі найкращі вигоди і можливості: безлімітні дзвінки в мережі, до 40 Гб 3G / 4G інтернету, до 3000 хвилин на дзвінки іншим операторам, 100 хвилин дзвінків за кордон і т.д.

Ми розглянули переваги і описали тарифи мобільних операторів, які входять до трійки лідерів в нашій країні. Як ми вже писали вище, докладний порівняння тарифів мобільних операторів України шукайте в статтях на нашому сайті.