03.05.2018

898 Переглядів

Коментарів

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Чи можливо менше платити за воду, якщо є лічильники

Чи можливо менше платити за воду, якщо є лічильникиЯкщо ви ще не встановили лічильники на воду, саме час викликати майстра. Ті жителі України, які вже поставили ці прилади, відзначають, що витрати по комунальним платежам в графі "водопостачання" істотно знизився. Біл��ш того, з цією думкою погоджуються і фахівці, так як набагато наочніше бачити витрати води за фактом, ніж оплачувати встановлені нормативи на людину.

Однак установка лічильників - далеко не межа! І при їх наявності можна ще більше витратитися на комунальних платежах. Тому як заощадити воду, якщо лічильники вже встановлені, розповімо в даній статті. Наведемо кілька нескладних і дієвих порад, які дозволять без особливих зусиль зменшити витрати води.

Вибирайте змішувачі з одним важелем

Всі ми з дитинства звикли, що стандартний змішувач повинен мати два важелі з подачею холодної і гарячої води. Але тут ми просимо вас звернути увагу на різноманітність обладнання, що пропонується сучасними виробниками, так як більшу частку асортименту займають змішувачі з одним важелем. Вони мають більш стильний дизайн, але в той же час набагато зручніше стандартних: допомагають швидше налаштувати потрібну температуру води. Це означає, що кількість часу, необхідне нам для ��аласштування, істотно зменшується, таким чином можна помітно скоротити літри безцільно витікаючої рідини, заощадивши власні кошти.

Не скупіться на якості змішувачів

Майте на увазі: змішувачі від сучасних виробників можуть економити воду! Наприклад, багато брендів випускають моделі з системою аерації, яка дозволяє зменшити витрати до 40%. Аератор - це інженерне пристосування, що складається з фільтра, насадки і прокладки. Воно дозволяє збагачувати воду киснем, тим самим впливаючи на "густоту" потоку, що призводить до зменшення витрат. Крім того, аерація дозволяє позбутися від більшої частини хлору, а це ще один плюс і привід придбати сучасну сантехніку. До речі, якщо у вас є змішувач, але без аератора, його можна придбати окремо в магазинах сантехніки. Установка виробу проста: зніміть стару насадку з крана і на її місце закрутіть аератор.

Крім того, радимо вибирати високоякісні змішувачі від перевірених виробників, тим більше, що вибір сьогодні більш ніж достатній. А якщо на придбання цього приладу у вас не передбачений бюджет, ви завжди зможете звернутися в Бистрозайм за допомогою. Повірте, надійна сантехніка дозволить вам раціональніше використовувати воду і виключити ймовірність поломок!

Купіть посудомийну машину

Відносно посудомийних машин в даний час все ще існує ряд негативних стереотипів. Ми стверджуємо, що таке обладнання на кухні приносить масу користі! І крім суттєвого полегшення праць господині, дозволяє економити воду. Доведено, що принцип, за яким рідина розподіляється і спрямовується на посуд під час мийки, дозволяє заощадити до 30% води, якщо порівнювати з миттям з крану.

У вас немає посудомийної машини? Саме час придбати її. Тим більше, що сучасні виробники пропонують великий вибір варіантів з різними габаритами, які можна розмістити на будь-який, навіть дуже маленької кухні.

Закривайте крани

Під час чищення зубів зверніть увагу на те, як часто ви користуйтеся водою? Чи є необхідність під час чищення картоплі постійно тримати кран відкритим? Прикладів безліч, ми і самі того не помічаючи, часто включаємо воду і не використовуємо її, збільшуючи тим самим витрати. Відкривайте кран тільки при необхідності.

Використовуйте воду повторно

Перегляньте свої побутові звички, пов'язані з водою. Якщо вам зручно, складіть список звичайних дій в побуті, згадайте послідовність їх виконання. Погодьтеся, у багатьох випадках воду цілком можна використовувати і повторно.

Наприклад, якщо вам потрібно помити фрукти, налийте воду в окремий посуд і промийте продукти тут. Потім її ж можна використовувати для поливу квітів. Також не варто даремно чекати, поки протече холодна вода, може бути її потрібно набрати в глечик і використовувати для різних побутових потреб? Приймаючи ванну, під час гігієнічних процедур не потрібно постійно тримати кран відкритим - налийте воду заздалегідь, а після використовуйте душ, так буде набагато економічніше.

Слідкуйте за наявністю підтікання

Капає вода з крана? Когось це дратує, а деякі не звертають уваги на звуки стукоту води про ванну або раковину, а даремно! Якщо з крана капає вода, щомісяця ви можете переплачувати мінімум за 1 000 і більше літрів. Не кажучи вже про те, що вчасно відновлений кран може запобігти більш серйозні наслідки, наприклад, затоплення сусідів.

Бачок унітазу - одна з причин перевитрат води

А ви замислювалися скільки води витрачається, коли зливається бачок унітазу? В середньому людина відвідує "вбиральню" до 4-5 разів на день, а стандартний бачок має обсяг в 6 літрів. Легко підрахувати, скільки літрів води в день витрачається, а якщо ще помножити на кількість жителів приміщення, то цифри виходять досить значні.

У зв'язку з цим багато фахівців радять не використовувати воду в бочці повністю, тим більше, що в цьому часом і немає необхідності. Зливайте воду на половину або ⅔, попередньо відрегулюйте клапан в бачку таким чином, щоб вода наповнювалася в повному обсязі, а як вам буде зручно. Так ви зможете помітно зменшити витрати води, а значить і бюджет.

Економити воду - важливо

Комунальні платежі - серйозна стаття витрат будь-якої сім'ї. З огляду на, що тарифи регулярно зростають, тема економії води більш ніж актуальна. З іншого боку, економія водних ресурсів - також важлива проблема суспільства, так як для всіх очевидним є той факт, що природне джерело не може використовуватися нами вічно.

Ми сподіваємося, що ця стаття виявилася корисною для вас, тим більше, що викладені поради досить прості і можуть бути реалізовані.