УВАГА ! Важлива інформація під час війни. Деталі тут.

17.11.2017

1459 Переглядів

Коментарів

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

Як пережити зиму 2017-2018 не виходячи з дому

Як пережити зиму 2017-2018 не виходячи з домуПотужні снігопади, аномальна температура й нова епідемія грипу - ось, на що варто чекати українцям найближчої зими. Коли виходити з дому не лише неприємно, але й небезпечно, рішенням стане... інтернет й кредитна картка. Ми розповімо, як користуватися усіма благами цивілізації не виходячи з дому, навіть якщо у вас немає грошей.

 

Метеорологи з усього світу одноголосно заявляють: зима 2017-2018 буде найсуворішою за останні 100 років. Крім аномального холоду, прогнозують потужні снігопади. Зі світовими експертами погоджуються й українські фахівці. Так, Чернігівський, Миколаївський та Черкаський гідрометцентри вже склали свої прогнози, обіцяючи нам снігову й холодну зиму.

Зі свого боку Міністерство охорони здоров'я України заявило, що у нинішньому сезоні уникнути епідемії грипу, ймовірніше, не вдасться. На підході - три штами: “Мічиган”, “Брісбен” та “Гонконг”. Вони особливо небезпечні для чотирьох груп населення: літніх людей, дітей до трьох років, вагітних та пацієнтів з хронічними захворюваннями. Погіршення ситуації можливе через незначний відсоток вакцинації та зниження рівня доходів українців.

 

Покоління пластика

Простий та абсолютно безкоштовний спосіб уникнути зимових проблем - мінімізувати перебування за межами будинку. А у разі епідемії - виключити відвідування місць з великим скупченням людей. Реалізувати це цілком можливо, якщо у вас є картка будь-якого банку та домашній інтернет.

“Сьогодні можна жити навіть не виходячи з дому”, - у цьому переконані ті, хто народився наприкінці XX - на початку XXI століття. Таких людей ще називають “поколінням пластика” за їхнє бажання усюди розраховуватися банківськими картками. Водночас вони вважають за краще робити покупки “онлайн”, а не “оффлайн”. Такий підхід є логічним: поповнювати холодильник продуктами, замовляти ліки й платити за послуги ЖКГ можна за допомогою всього декількох кліків, економлячи час та нерви.

 

Замовлення продуктів з доставкою від 59 грн

“Ашан”, “Фоззі”, “Метро”, “Новус” - що у них спільного, крім того, що все це - продуктові (й не тільки) супермаркети? У ��удь-якому з них ви маєте змогу замовити продукти, напої (алкогольні та безалкогольні), господарські товари з доставкою. Ціни на сайті відповідають цінам в оффлайн-магазинах. Планова доставка Києвом становить від 59 грн. Замовлення приймаються цілодобово.

 

Доставка ліків з інтернет-аптеки

Замовити ліки з доставкою додому набагато зручніше, ніж їхати за ними самостійно. Особливо, якщо ви не у тому стані, щоб подорожувати маршрутками. Головне - знайти надійного постачальника. Це має бути добре відома аптечна мережа, яка підтримує добру репутацію. Вартість ліків “онлайн” така ж, як і “офлайн”.

 

Оплата послуг ЖКГ та зв'язку

Проводити зиму краще у комфорті та з підключенням до інтернету. Тому не забувайте вчасно опла����увати комунальні послуги й зв'язок. Для цього не обов'язково відвідувати банк або Укрпошт����. Оберіть будь-який платіжний онлайн-сервіс та виконуйте операції у теплі й затишку. Для отримання додаткових переваг - збереження шаблонів платіжок, налаштування щомісячних списань з рахунку, отримання бонусів - радимо зареєструватися на сайті.

Оплата виконується миттєво, а квитанції зберігаються в особистому кабінеті. Ви завжди можете їх роздрукувати для підтвердження виконання операції.

Найпопулярніші послуги:

 • оплата послуг ЖКГ;

 • оплата інтернету й мобільного зв'язку;

 • миттєве поповнення банківської картки;

 • оплата дитячого садка;

 • повернення кредиту.

 

Отримання грошей в онлайн-режимі

Усі вищевказані дії вимагають постійної наявності грошей. Але що робити, якщо ваші фінанси раптом вичерпалися? Найпростіший та найшвидший спосіб - оформлення онлайн-кредиту. Вам навіть не доведеться полишати оселю!

Наприклад, на сайті компанії “Бистрозайм” можна подати заявку на кредит цілодобово. Усі дії тривають близько півгодини (а при повторному зверненні - 10 хвилин):

 1. Зареєструйтеся на сайті.

 2. Оформіть заявку.

 3. Отримайте гроші.

Фінанси перераховуються на вашу картку протягом 10-30 хвилин.

Наступного разу запланувавши відвідування магазину або банку, поміркуйте: а чи варте воно витраченого часу, нервів й ризику, якому ви наражаєтеся цієї зими? Бережіть себе й своїх рідних, а вільні години краще використайте на щось більш корисне та приємне!