23.04.2018

84 Переглядів

Коментарів

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Як відкрити свій бізнес: ключові моменти

Як відкрити свій бізнес: ключові моментиБагато людей мають почуття незадоволеності від власної роботи. Причини можуть бути різними: низький заробіток, строгий режим дня, небажання працювати на когось і т.п. Саме тоді, подивившись на позитивні приклади знайомих і друзів, які змогли відкрити власний бізнес, деякі з нас приходять до того, щоб теж стати підприємцем і відкрити свою справу.

Від того, як ви поведете себе на самому початку бізнес-старту буде залежати багато, врахувати абсолютно всі моменти неможливо, але ми постараємося зупинитися на головних нюансах.

Чому ми не ризикуємо

Для багатьох громадян нашої країни відкриття бізнесу є новим кроком в житті, можливістю для нових перспектив. Тепер ви не будете працювати на чиюсь мрію, а можете втілити в життя власні бажання і цілі не на побутовому, а більш високому рівні. Багато звичок вам доведеться виробляти з нуля, від деяких доведеться відмовитися. Тому перш за все нам хотілося б відзначити три важливих аспекти, які часто заважають домогтися успіху.

  • Фінансові витрати. Багато хто не може адекватно оцінити грошове питання і зрозуміти, скільки потрібно грошей, щоб бізнес почав "працювати" і приносити доходи. Тому деякі відмовляються від ідеї власного бізнесу просто тому, що думають про великі витрати і багаторічну окупность. Все не зовсім так, сьогодні можна втілити в життя масу ідей, які при адекватних витратах принесуть непоганий прибуток і окупляться протягом першого року діяльності.
  • Ідея. Переважна більшість людей упевнені, що підприємницька жилка - це особлива риса характеру, яка дається людині від народження. Тільки в такому випадку бізнесменові вдається запустити в роботу справу, побудовану на простій ідеї, але в той же час з унікальною особливістю. Насправді такий бізнес просто не підходить для вас, підприємницька жилка тут ні до чого, будь-який здатний "працювати на себе".
  • Страх, ризики. Деякі боятmся починати власну справу через страх опинитися в боргах, без прибутку. Однак в більшості випадків це всього лише особисті домисли і боязнь вийти з "натовпу", виділитися на тлі інших.

Вам варто подумати над вищевказаними причинами, ос��ільки саме вони є першими перешкодами на шляху до вдалого бізнесу.

Чи можна мінімізувати витрати

Отже, перший момент, на який слід звернути увагу - як правильно спланувати бюджет, і чи можна взагалі мінімізувати витрати. Насправді відкрити власну справу з невеликими вкладеннями цілком реально. Сьогодні існує безліч варіантів, і почати можна навіть з онлайн-діяльності в інтернеті. Поступово просуваючи власний сайт, ви можете пропонувати послуги, товари, і втілювати свої ідеї іншим чином, а потім вже вийти з онлайн-режиму на реальний ринок. Прикладів в цьому випадку маса, завжди можна зменшити стартовий капітал.

Однак вам потрібно бути готовим до того, що доведеться серйозно попрацювати над планом розвитку проекту та процесом його втілення в життя.

Розробка бізнес-плану: чи важливі розрахунки

Деякі цікавляться, чи можна обійтися без бізнес-плану. Так, але тоді ваші ідеї і задумки будуть носити "хмарний" характер, всі ваші плани потрібно фіксувати, що також корисно і з психологічної точки зору.

Для початку опишіть вашу бізнес-ідею на папері, подумайте про те, хто може брати участь у її реалізації. Позначте, куди підуть гроші, накопичені / отримані у вигляді стартового капіталу, а потім з'єднайте всі аспекти воєдино. Крім того, щоб зрозуміти, скільки знадобиться коштів, потрібно точно і детально описати всі розтрати, а потім вже робити висновки про те, як їх скоротити.

Досвід показує, що згодом, в період реалізації бізнес-плану, не обов'язково строго дотримуватися його пунктів. Діяти потрібно чітко відповідно до навколишніх обставинами, адже план - це приблизне виклад ваших дій.

Чи потрібно шукати бізнес-партнера

Партнер по бізнесу потрібен не завжди, але коли мова йде про великі вкладеннях, варто задуматися про його пошук. Зрештою, починати справу на самоті не завжди зручно, коли хочеться розділити і відповідальність, і вкладений бюджет ще з кимось.

Щоб правильно вибрати партнера, слід подумати, для чого він вам потрібен: з метою отримання грошей, навичок, досвіду, ідей, територій і т.п.? Не виключено, що він може стати не просто другом, а й наставником. Якщо ви вже знайшли надійну людину, детально викладіть суть вашої ідеї, обговоріть фінансові розтрати. Коли згода отримана, заздалегідь визначте повноваження кожного з вас, бажано опублікувати це у відповідному договорі, щоб в разі несподіваного розриву відносин потерпіти мінімум збитків.

Чи варто оформляти великий кредит на розвиток бізнесу

Важливим питанням є необхідність звернення в банк за кредитом. Ми рекомендуємо на самому початку бізнес-діяльності не брати високих кредитів. Спостерігається багато прикладів того, як на перших етапах розвитку, отримавши велику суму грошей, підприємець починає витрачати її не зовсім економно і раціонально. Якщо у вас вже є якийсь бюджет, почніть з того, що є: скоротіть якісь витрати, обійдіться мінімальною закупівлею матеріалів і т.п. (В залежності від роду діяльності). В крайньому випадку Бистрозайм завжди готовий вам допомогти, так як ми надаємо кредит онлайн і підприємцям, в тому числі.

Чи існує рецепт успіху?

Запуск власного бізнесу вимагає від підприємця не тільки сміливості, але й відповідальності, раціональності. Слід пам'ятати, що будь-яка справа починається з малого, і важко досягти висот в максимально стислі терміни, потрібно набратися терпіння. Багатьом якраз і не вистачає посидючості та наполегливості.

Пам'ятайте, що ретельно розроблений план і прораховані витрати - запорука успіху. Уважно вивчіть обраний рід діяльності, дізнайтеся як працюють конкуренти, оцініть вкладення і успіх обов'язково до вас прийде

 

Читайте також:

Як заробити на квартиру в Україні: в 2018 році чи є перспективи

Індекс Біг-Мака 2018: бургерономіка в дії