РОЗКРИТТЯ ІНФОРМАЦІЇ. ПУБЛІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ (ДІЄ З 09.04.2024 Р.) УВАГА ! Важлива інформація під час війни. Деталі тут.

Адреси та контактні дані відділень
Бистрозайм м.Мелітополь

Отримати мікрокредит в м.Мелітополь можна в мікрофінансових організаціях (МФО).
Заявка розглядається близько 5-15 хвилин

Отримати мікропозик в Мелітополі можна і в банках, і в мікрофінансових організаціях (МФО). Але в МФО отримати гроші набагато простіше, ніж в банках. Крім того, МФО схвалюють заявку за 5-15 хвилин, а банки - за 1-3 робочих дні.

Кредит Мелітополь: загальні відомості

Щоб отримати мікропозик краще відразу звертатися в мікрофінансові організації, особливо якщо гроші потрібні терміново. На відміну від банків, в МФО оформлення заявки відбувається швидко, а шанси на відмову в кредитуванні мізерно малі.

Основні вимоги до клієнтів в МФО:

  1. Паспортні дані.
  2. Ідентифікаційний код ІПН.
  3. Контактний номер телефону (зазвичай мобільного).

Взяти кредит в Мелітополі можна у відділенні - сервіс дозволяє оформити позику протягом 15 хвилин. Позики можуть отримувати навіть ті клієнти, які мають погану кредитну історію.

Позики в банках

Незважаючи на те, що банківські контори видають мікропозики, ця послуга у банків не так вигідна клієнтові, як у мікрофінансових організацій. На це є кілька причин, але основна полягає в високих вимогах до клієнта у банку.

Банк вимагає наявність офіційного і бажано високооплачуваного працевлаштування клієнта, наявності хорошої кредитної історії, відсутність активних заборгованостей. Кредит можна отримати і без цих критеріїв, але в дуже рідкісних випадках.

Також банк «любить» затягувати з розглядом заявок на кредит, аж до трьох робочих днів. А якщо клієнт бере великий позику, то заявка може розглядатися і зовсім протягом тижня (а іноді і більше). Єдиний серйозний плюс у банків в порівнянні з МФО - низька процентна ставка.

Позику в МФО

Мікрофінансові організації залучають клієнтів низькими вимогами і цілком хорошими умовами кредитування. Відсоткова ставка вище, ніж в банках, але все ж знаходиться на прийнятному (комфортному) рівні.

Більш того, чим раніше буде погашений кредит в МФО - тим менше в підсумку буде комісія за використані кошти. Тому в МФО вигідно брати позики на 1-2 тиждень з дуже малою переплатою (в 5-15% від взятої суми). Також процентна ставка відрізняється від МФО до МФО, тому клієнт завжди може підібрати найкращий варіант.

Розгляд заявок на кредит в МФО займає близько 5-15 хвилин проти декількох годин або навіть 3 днів в банках. Відсоток відмови в кредитуванні дуже малий - гроші в МФО отримують приблизно 98% клієнтів незалежно від того, в якій соціальній групі вони належать.