РОЗКРИТТЯ ІНФОРМАЦІЇ. ПУБЛІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ (ДІЄ З 09.04.2024 Р.) УВАГА ! Важлива інформація під час війни. Деталі тут.

Адреси та контактні дані відділень
Бистрозайм м.Черкаси

Отримати мікрокредит в м.Черкаси можна в мікрофінансових організаціях (МФО).
Заявка розглядається близько 5-15 хвилин

Швидко і вигідно взяти мікро кредит можна в мікро фінансових організаціях (МФО). Банки також надають такі кредити, але у них дуже високі вимоги. Не маючи довідки про доходи або хорошої кредитної історії клієнт практично точно отримає відмову в банку.

Кредит Черкаси: загальні відомості

Серйозною альтернативою банкам в плані мікропозики є МФО, які надають дрібні кредити на набагато більш вигідних умовах, ніж банки. Крім того, мікро фінансові організації вкрай нечасто відмовляють у видачі позик (тільки в 1-3% випадків).

Основні вимоги до клієнтів в МФО:

  1. Паспортні дані.
  2. Ідентифікаційний код ІПН.
  3. Контактний номер мобільного телефону.

Взяти кредит в Черкасах можна у відділенні - даний портал дозволяє взяти позику навіть з поганою кредитною історією. Наявність офіційного працевлаштування є необов'язковим для отримання позики.

Особливості банків

Звертатися в банк вигідно в тому випадку, якщо вам потрібен велику позику, що перевищує 50000 гривень. Для отримання мікропозик більше підходять МФО. На те є кілька причин, але має сенс виділити тільки найбільш серйозні з них.

Почнемо з того, що МФО дуже швидко розглядають заявку. Це приблизно 5-15 хвилин проти 60-120 хвилин в банку (а іноді банк розглядає заявки до 3 робочих днів!). Також МФО дуже рідко відмовляють у позиках (тільки в 1-3% випадків проти 30% у банків).

Закінчимо тим, що банки вимагають від клієнта занадто багато документів, що засвідчують особу і підтверджують його платоспроможність. Але і навіть надавши всю необхідну документацію клієнт не може розраховувати на 100% кредит.

Особливості МФО

Мікрофінансові організації на відміну від банківських структур мають менше вимог до клієнтів. Наявність хорошої кредитної історії не грає ролі, так само як і наявність / відсутність офіційного працевлаштування.

Вік і соціальний статус клієнта також не грає ролі (аби потрапляти в рамки, встановлені вимогами МФО). Імовірність отримання позики в МФО величезна - приблизно в 98% випадків клієнт в результаті отримує кошти.

Єдиний недолік практично всіх МФО - підвищена процентна ставка. З цього випливає, що в МФО позичати краще на нетривалий термін, адже чим менше період погашення заборгованості, тим менше доведеться платити комісійних.