РОЗКРИТТЯ ІНФОРМАЦІЇ. ПУБЛІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ (ДІЄ З 09.04.2024 Р.) УВАГА ! Важлива інформація під час війни. Деталі тут.

Адреси та контактні дані відділень
Бистрозайм м.Кропивницький

Отримати мікрокредит в м.Кропивницький можна в мікрофінансових організаціях (МФО).
Заявка розглядається близько 5-15 хвилин

Кредит можна взяти в банку, в мікрофінансових організаціях (МФО) або в кредитних спілках (але потрібно бути членом такого союзу). Для мікрокредитування зазвичай звертаються в МФО, особливо якщо гроші потрібні терміново і безвідмовно.

Кредит в Кіровограді (Кропивницькому): загальні відомості

Мікрофінансові організації більше підходять для отримання мікропозик в 20-50 тисяч гривень, а банки вигідно використовувати для отримання великих позик. При цьому в МФО шанс на відмову в кредитуванні мізерно малий у порівнянні з банками.

Основні вимоги в МФО:

  1. Громадянство України.
  2. Паспортні дані.
  3. Ідентифікаційний код.
  4. Контактний номер телефону (мобільного).

Отримати кредит в Кіровограді (Кропивницькому) можна у відділенні - даний сервіс дозволяє взяти кредит навіть з поганою кредитною історією. Застава або поручитель не потрібно, позики оформляються за 5-15 хвилин.

Особливості банків

Розраховувати на банки в отриманні безвідмовного мікропозик не варто, навіть якщо ви активний і «перевірений» клієнт. Банк і в цьому випадку може відмовити, причому шанси великі. Але це не єдина проблема банків.

Другою серйозною проблемою є те, що банк дуже довго може розглядати заявку, аж до 3 робочих днів. І дуже прикро не одержати необхідний позику при такому тривалому розгляді заявки на його отримання.

Новим клієнтам ще важче - шанси на отримання кредиту, що перевищує 3-4 тисячі гривень дуже малі, якщо тільки не надати довідку про наявність високооплачуваної роботи. Хоча і в цьому випадку можна отримати відмову.

Особливості МФО

Мікрофінансові організації набагато лояльніше до клієнта і вимагають від нього тільки базові документи, що ідентифікують особу. Кредити видаються будь-яких соціальних груп: безробітним, студентам, пенсіонерам.

Існують навіть спеціалізовані кредитні програми під певні групи людей. Користуватися ними не просто зручно, але й вигідно. Правда такі програми є і у банку, але з його підвищеними вимогами отримати позику буде важко.

Ще однією істотною перевагою МФО є те, що заявки розглядаються дуже швидко, приблизно за 5-15 хвилин. Після схвалення заявки гроші можна отримати миттєво (готівкою або онлайн).

Термін погашення заборгованості в МФО - близько 30-45 днів, але з можливістю його продовження ще на 3-7 днів (але зі зміною процентної ставки на весь період кредитування).