РОЗКРИТТЯ ІНФОРМАЦІЇ. ПУБЛІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ (ДІЄ З 09.04.2024 Р.) УВАГА ! Важлива інформація під час війни. Деталі тут.

Адреси та контактні дані відділень
Бистрозайм м.Біла Церква

Отримати мікрокредит в м.Біла Церква можна в мікрофінансових організаціях (МФО).
Заявка розглядається близько 5-15 хвилин

Щоб взяти кредит готівкою або онлайн можна звернутися в банк або мікрофінансову організацію (МФО). Для отримання великих позик єдиним варіантом є звернення в банк, а для мікрокредитів більше підходять МФО.

Кредит готівкою: Біла Церква

Отримати мікропозик в мікрофінансової організації значно простіше і зручніше, ніж в банківських конторах. Тому рекомендується не втрачати час і відразу звертатися в МФО, якщо потрібен невеликий кредит (до 50000 гривень).

Основні вимоги до клієнтів в МФО:

  1. Громадянство України.
  2. Паспортні дані.
  3. Ідентифікаційний код ІПН.
  4. Контактний номер телефону.

Отримати кредит в Білій Церкві можна в нашому відділенні - даний сервіс спеціалізується на термінових кредитах. Вимоги до клієнтів мінімальні: тільки паспортні дані та ідентифікаційний код (ІПН).

Позики в банках

Отримати мікропозик в банківських конторах не в порівняння важче, ніж в мікрофінансових організаціях. Позначається бажання банків мінімізувати свої ризики шляхом підвищення вимог до клієнтів.

Банк крім паспортних даних та ідентифікаційного коду часто вимагає довідку про доходи, наявність позитивної або нейтральної кредитної історії. Іноді навіть потрібне залучення поручителя (і це для взяття мікропозик!).

Тому в плані мікропозик банки істотно програють в якості сервісу мікрофінансовим організаціям. Однак в плані кредитів на великі суми банки є безальтернативними фінансовими організаціями.

Позики в МФО

Мікрофінансові організації більш лояльні до клієнта і вимагають тільки мінімальний пакет даних. Клієнту не доведеться стикатися з бюрократичною машиною для взяття мікропозик. Але є і проблема - МФО ніколи не видають великих позик (понад 50000 гривень).

Втім, МФО і не спеціалізуються на таких кредитах. Другий «проблемою» МФО є порівняно висока процентна ставка. У банках вони нижче, це об'єктивний факт, однак і отримати кредит в банку набагато важче.

За іншими параметрами мікрофінансові організації попереду банків. МФО оформляє кредит протягом 5-15 хвилин проти 1-3 робочих днів у банку. Імовірність отримання позики в МФО набагато вище, ніж в банках (в середньому 98% проти банківських 50-70%).

Поручитель або заставу для кредиту в МФО не потрібно, так само як і наявність позитивної кредитної історії.