РОЗКРИТТЯ ІНФОРМАЦІЇ. ПУБЛІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ (ДІЄ З 09.04.2024 Р.) УВАГА ! Важлива інформація під час війни. Деталі тут.

Адреси та контактні дані відділень
Бистрозайм м.Кременчук

Отримати мікрокредит в м.Кременчук можна в мікрофінансових організаціях (МФО).
Заявка розглядається близько 5-15 хвилин

Найкраще брати мікропозики (до 20-50 тисяч гривень) в мікрофінансових організаціях (МФО). Вимоги в МФО значно простіше, ніж в банках, особливо по частині документації (довідка про доходи, кредитна історія, документи про майно - все це не цікавить МФО).

Кредит готівкою: Кременчук

Банки чудові у видачі великих позик, але в плані мікропозик вони серйозно поступаються в якості сервісу мікрофінансовим організаціям. Тому рекомендується відразу звертатися в МФО, якщо потрібні суми до 20-50 тисяч гривень.

Основні вимоги до клієнтів в МФО:

  1. Паспорт та ідентифікаційний код.
  2. Громадянство України.
  3. Контактний номер телефону (мобільного).

Отримати кредит готівкою в Кременчузі можна у відділенні - використовуючи даний сервіс отримати позику можна навіть не маючи офіційного працевлаштування. Наявність поручителя або застави необов'язково.

Позики в банках

Банківські організації в плані видачі мікропозик використовуватися можуть, але вони програють в якості і комфортності послуг мікрофінансовим організаціям. Для отримання позики в банках вимагається надання великої кількості даних.

Це не тільки паспортні дані або ІПН, це ще і кредитна історія (бажано позитивна), довідка про доходи, іноді довідка про наявність нерухомості. Наявність поганою кредитною історії практично гарантовано ставить хрест на отриманні позики в банку.

Не можна не відзначити швидкість оформлення заявки в банках. На розгляд заявки може піти до трьох робочих днів, тоді як в МФО така процедура займає 5-15 хвилин. І тим прикріше не одержати необхідний позику в банку, коли він так довго розглядається.

Кредити в МФО

Мікрофінансові організації не вимагають навіть наявності кредитної історії від клієнта. Довідка про роботу також не потрібна, так само як і поручительство / заставу. Досить паспортних даних та ідентифікаційного коду (ІПН).

Іноді також МФО вимагає контактний номер телефону (зазвичай мобільного, але нерідко «приймається» стаціонарний). Обов'язковою умовою отримання позики в МФО (зокрема, в компанії «Бистрозайм») є наявність громадянства України.

Після відправки заявки її розглядають протягом 15 хвилин і відразу після її схвалення клієнт може отримати гроші. Кредит можна брати як готівковими коштами, так і онлайн (на кредитну або накопичувальну карту будь-якого банку України).