РОЗКРИТТЯ ІНФОРМАЦІЇ. ПУБЛІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ (ДІЄ З 09.04.2024 Р.) УВАГА ! Важлива інформація під час війни. Деталі тут.

Адреси та контактні дані відділень
Бистрозайм м.Харків

Отримати мікрокредит в м.Харків можна в мікрофінансових організаціях (МФО).
Заявка розглядається близько 5-15 хвилин

Вигідно і швидко взяти мікрокредит можна в мікрофінансових організаціях (МФО). На відміну від банків мікрофінансові організації не вимагають довідку про доходи, наявності поручителя або хорошої кредитної історії.

Кредит Харків: загальні відомості

Існує в суспільстві упередження, що банк є найбільш вигідним варіантом для отримання кредиту (звичайно, після взяття позики у знайомих). Це лише частково правда, в тому сенсі, що банк прекрасно підходить для отримання великих позик (понад 50000 гривень).

Однак якщо говорити про мікропозик, то мікрофінансові організації поза конкуренцією і значно вигідніше, ніж звернення до банку. Як мінімум тому, що здатні видавати термінові позики і мають мінімальні вимоги до клієнтів.

Навіть просто відсутність кредитної історії або офіційного працевлаштування може стати перешкодою для отримання позики в банках. Однак для МФО це не проблема, і такі категорії громадян легко можуть взяти кредит до 20-50 тисяч гривень (залежить від МФО).

Крім того, банк може розглядати заявку до трьох робочих днів, що неприйнятно в разі, якщо гроші потрібно взяти терміново. На противагу цьому в мікрофінансових організаціях термін розгляду заявки 5-15 хвилин, після чого відразу можна забрати гроші.

Взяти кредит в Харкові можна в МФО «Бистрозайм», що спеціалізується на наданні мікрокредитів. Серед серйозних переваг «Бистрозайм» варто відзначити практично гарантоване отримання грошей і можливість отримати терміновий кредит (за 5-15 хвилин).

Особливості банків

Будучи, напевно, єдиним і тому найкращим способом отримання великих позик, банк в той же час не дуже підходить для мікрокредитування. А все тому, що у банку вимоги до мікропозик мало чим відрізняються від вимог до великих позиках.

Клієнту потрібно надати довідку про доходи, мати хоча б нейтральну кредитну історію, а бажано і поручителя. Якщо цього немає - то шанси на відмову в кредитуванні зростають дуже сильно (мінімум в 30% випадків вам відмовлять у позиці).

Крім того, банк може цікавитися метою отримання коштів та відмову можна отримати просто через те, що мета клієнта банк вважатиме сумнівною. У мікрофінансових організаціях такого і бути не може, гроші там отримати набагато простіше.

Однак для об'єктивності картини варто визнати, що у банків менша процентна ставка, ніж в МФО. До того ж кредити в банках видаються на великий термін (1-12 місяців проти 30-45 днів у МФО), навіть якщо це невеликий позику. Але на цьому плюси закінчуються.

Особливості МФО

Вимоги в мікрофінансових організаціях до клієнта вкрай мізерні і тому це є головною перевагою всіх МФО. Паперова тяганина і проходження через бюрократичну машину (як це буває в банках) в МФО не зустрічається в принципі.

Вимоги до клієнта:

  • паспортні данні;
  • ідентифікаційний код ІПН;
  • контактний номер телефону (зазвичай потрібно мобільний номер).

Отримуючи кредит з терміном погашення в 30-45 днів клієнт може розраховувати на продовження терміну погашення ще на 3-7 днів. Це так звані резервні дні, але при їх використанні зростає відсоткова ставка.

Причому процентна ставка зростає на весь термін кредитування, а не тільки на резервні дні. З цього випливає, що, беручи позику потрібно розраховувати свої фінанси. МФО і зовсім працює за принципом - чим раніше клієнт повертає гроші, тим менше він переплачує.

Позитивна кредитна історія не потрібно, і більш того - навіть якщо вона негативна, МФО все одно видасть гроші. Єдине, не можна брати відразу кілька кредитів в одному і тому ж МФО (а ось якщо є активна заборгованість в банку - МФО це не цікавить).

Якщо ви берете позику готівкою, то в більшості МФО є можливість надіслати гроші кур'єрською доставкою додому. Погашати заборгованість взяту готівкою можна через онлайн сервіси, що справедливо і для зворотного - онлайн займ можна погашати готівкою у відділенні МФО.

Способи погасити заборгованість

Погашати заборгованість можна різними способами, в відділення фінансової організації, де ви брали кредит, звертатися необов'язково.

Способи погасити кредит:

  1. Готівкою в будь-якому відділенні / офісі кредитної організації.
  2. Використовуючи банківську карту (підійде будь-який банк України).
  3. Використовуючи термінали оплати iBox, EasyPay, QIWI (КІВІ) або «Банк 24 Національний кредит».
  4. Використовуючи електронні платіжні системи (вони ж «електронні гаманці»).
  5. Використовуючи систему переказів Contact (Контакт).

Рекомендуємо проводити повну оплату кредиту за 2-3 дня до закінчення терміну погашення. В іншому випадку якщо ви використовуєте платіжні термінали або навіть банківський переказ можлива затримка зарахування грошей, що може скінчитися незаслуженої пенею.