РОЗКРИТТЯ ІНФОРМАЦІЇ. ПУБЛІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ (ДІЄ З 09.04.2024 Р.) УВАГА ! Важлива інформація під час війни. Деталі тут.

Швидкий заробіток в інтернеті

Зараз люди намагаються добути гроші де завгодно і як завгодно. Крім банальщини типу офісу, підприємства, хендмейд і сфери послуг, останнім часом активно розвивається робота в інтернеті. Це буде відчутною допомогою з урахуванням економічної ситуації в країні: підвищенням коефіцієнта інфляції, підвищенням комунальних тарифів і цін на ключові групи товарів. Все це змушує народ або брати кредити, щоб дожити до наступної зарплати, або шукати допоміжне джерело доходу понаднормово або за сумісництвом.

Заробіток в інтернеті без вкладень буде прекрасною альтернативою додатковому місцю роботи. Природно, що потрібно визначитися в чому ви фахівець і на чому реально вийде добути капітал. Багато з скептицизмом ставляться до такого словосполучення, як «заробіток в інтернеті», особливо старше покоління. В їх розумінні там можна тільки грати, і дивитися фільми, ну ще переписуватися з друзями і займатися різними непристойностями, вибачте за гірку правду. Але можна і грошенят підняти.

Розглянемо, як заробляти в інтернеті на додаток до базової зарплати або ж перевести це в базовий вид діяльності.

Легальні методи поліпшення свого статку в мережі

Онлайн можна зробити багато чого, чим далі, тим більше сфер життя віртуалізуються. Оплата комуналки, запис до лікаря, знаходити потрібні адреси, навіть рух громадського транспорту (активні мобільні додатки). Можна отримати реальний заробіток в інтернеті безліччю шляхів.

Найбільш затребувані способи заробітку в інтернеті:

 1. Блогерство популярний шлях (більш докладно трохи нижче). Можна не тільки підробити, а й сколотити вагомий капітал за певних навичках і вміннях. Реальні заробітки в інтернеті можливі за допомогою ведення не звичайного, а електронного щоденника, в якому проскакує реклама.
 2. Навчання. При наявності достатнього багажу знань в чому б, то не було, відповідь на питання як заробити в інтернеті без вкладень - легко. Створюючи окремі уроки і курси з різноманітною тематикою. Умова: високий рівень знань, вміння ними ділитися і володіння програмами для підкріплення свого факультативу відео-аудіо-фотоматеріалом. Репетиторство по Skype теж допоможе заробити гроші в інтернеті. Мови, ЗНО з різних дисциплін, уроки з іноземцями - ось лише малий спектр можливих предметів.
 3. Бути автором статей для різного роду видань, або писати і видавати власні книги через певні програми.
 4. Знаючи іноземні мови, також можна займатися перекладами, існує багато веб-ресурсів для пошуку таких завдань (Weblancer, Freelance.ua, Advego і ін). Це варіант заробітку в інтернеті без вкладень, якщо не брати до уваги знання і вільний час.
 5. Продаж handmade. Володіючи талантом і роблячи підробки, їх можна продавати. Так, доведеться вкласти стартовий капітал на закупівлю початкових матеріалів. Але унікальні, власноруч зроблені речі дуже дорого цінуються. Ось так точно реально заробити в інтернеті своїми руками.
 6. Продаж старих речей і не тільки: доменів, сайтів, посилань, дизайнів.
 7. Заробляти в інтернеті 2019 на Форексі дуже модно. Потрібно добре розбиратися у фінансах, чітко вловлювати і передбачати коливання ринку. Спіймати удачу за хвіст буде не зайвим. Біржа - цікаво про, але і ризиковано.
 8. Робота посередником, знову маса варіантів як заробити гроші в інтернеті без вкладень. Продаж товарів (знаходите постачальників і покупців, збираєте замовлення), замовлення продукції для інтернет-магазинів, контенту для ресурсів. При наявності свого сайту або блогу розміщуєте рекламу (посилання) і знімаєте відсоток за перехід на сторінку рекламодавця з вашого сайту.
 9. Варіанти підробітку вдома на торгах криптовалютою. Вимагає постійно тримати руку на пульсі змін курсу і вчасно продавати, і купувати криптовалюту. Грошові вливання можуть принести відчутний прибуток.
 10. Найцікавіший метод, як можна заробити в інтернеті. Увага! На іграх. Або прокачуючи і продаючи персонажів, або купуючи і розводячи ферми (птахів, яєць, баранів - кого завгодно).
 11. Також невеликі суми можна отримати за заповнення анкет, опитувань і досліджень в інтернеті, тестування сайтів, написання відгуків і коментарів. Часто платять балами, які можна обміняти на товари, рідше готівкою.

 

Сайти для заробітку в інтернеті на будь-який манер представлені у величезній кількості. Маючи бажання, вільний час і доступ до мережі можливості самі вас знайдуть.

Як знайти підробіток до основної роботи? Просто вбивайте в віконці пошуковика заповітну фразу, що враховує ваші головні вміння і навички і аналізуєте підібрані онлайн-сервіси.

Веб-ресурси з можливістю доходу

Це не повний список сайтів для заробітку в інтернеті, при бажанні можна знайти масу онлайн платформ і сервісів, крім пропонованих:

 1. Freelancehunt - спецсервіс для «зустрічі» замовника з виконавцем. Заробіток в інтернеті Україна в гривнях, співпраця з більш ніж 30 платіжними системами, інструменти безпеки фінансів (Сейф і Бізнес Сейф). Асортимент послуг: переклади, написання сценаріїв і текстів, розробки додатків, проектування, аудіо / фото / відео монтаж, і послуги, маркетинг та ін. Краще один раз побачити, ніж сто разів почути. Тут завжди знайдеться підробіток онлайн для діяльного і активної людини.
 2. YouTube - другий в світі за відвідуваністю сайт, відеохостинг для перегляду, зберігання і передачі відеозаписів. Один з кращих варіантів, як заробити в інтернеті з величезною варіативністю (детальніше нижче по тексту).
 3. Біткоїн-крани - це майже крани, відкриваючи які капають ті самі біткоїни. Це сайти, оплата за завдання на яких, відбувається в цій валюті. Наприклад, елементарні клікові завдання. Замінювати базовий вид діяльності? Мабуть, не варто - мала вартість, але як додаткова ніша, з урахуванням курсу криптовалют чом би й ні.
 4. Otzovik- назва говорить сама за себе, і зрозуміло, чому тут доведеться заробляти. Один, з найбільш низькооплачуваних видів послуг - робота в інтернеті відгуки. Чим більш інформативним є відгук, тим вище його оплата.
 5. Адвего - ресурс контенту, копірайтингу, рерайту. Заробити в інтернеті з його допомогою можна написанням текстів, статей та перекладами.
 6. SocPublic - платять за лайки, коментарі, реєстрацію, репост компаній-рекламодавців. Платять небагато, хоча час витратити треба.

Це не всі сайти для заробітку грошей в інтернеті, є багато різних варіації подібних і схожих. Вам вибирати, де зручніше або комфортніше працювати, відповідно до своїх принципів і переваг.

Отримання зарплати за роботу в Internet

Як заробити гроші в інтернеті ми розібралися. Вибрали найбільш підходящий і той, що задовольняє вимогам метод. Навіть є задоволення від зробленої праці, так як численні способи підробітку онлайн, прекрасно підходять для різного роду захоплень і талантів. Головна мета всього цього - отримання оплати.

Камінь спотикання - платіжні системи, які мають справу з закордоном. Paypal по праву вважається найбільшою міжнародною платіжною платформою зі зручним і простим у використанні інтрефейсом. Але її функціонал на території України обмежено, і виводити і переводити заробітки в інтернеті з її допомогою не вийде. Альтернативою можуть виступити Payoneer, Google Wallet, Skrill, Stripe. Якщо заробіток в інтернеті 2019 місцевій валюті і межах країни, досить скористатися переказом через Приват24 або інші прийнятні для обох сторін сервіси.

Заробіток в інтернеті на кліках

Найпростіший спосіб поповнити як віртуальний, так і реальний гаманець, це заробіток в інтернеті на кліках. Суть в переходах, тобто натискання посилань на певні веб-сайти, які на старті діяльності сплачують за відвідуваність, щоб піднятися в рейтингу.

САР (система активної реклами) або Click Sponsor своїм працівникам надає на вибір кілька потенційних шляхів, як заробити на кліках в Україні:

 • Читання контенту (листів) з подальшим підтвердження цієї дії відповіддю на питання по темі - заробіток на кліках Україна у вас в кишені;
 • Безпосередньо серфінг, тобто перехід на запитувані платформи з періодом перебування на ньому згідно таймеру.Плюс підтверджує дію у вигляді рішення прикладу, або капча, або звіту, передбаченого умовами, які вказують сайти для заробітку на кліках.
 • Виконання завдань, поставлених замовником.Реєстрація десь, написання відгуку або коментаря, проходження рівня гри, прослуховування аудіо або відео-перегляд, лайки і репости. Найпростіший заробіток в мережі на кліках для новачків.
 • Тестування.Після заходу на сайт, потрібно відповісти на деякі питання (часто не більше 3);
 • Принцип мережевого маркетингу.Залучаючи друзів до переходу по реферального посиланням заробіток в інтернеті Україна на кліки без вкладень істотно збільшиться. Пропорційно числу рефералів, які вчинили перехід. І так по наростаючій, вони запрошують своїх людей. Відсоток за кожного залежить від рівня і кількості кліків.

Кращі сайти для заробітку на кліках:

 • SEO sprint
 • PROFITCENTR
 • SEO-FAST.ru
 • SEO-Stream
 • WMmail
 • SOCpublic

Кожен має свої бонуси, розіграші, акції. Також відрізняються вони валютою виплат винагород, заробіток на кліках в доларах здійснює, наприклад, WMmail. Деякі розплачуються шляхом накопичування ня бонусів і за підсумком можна вибрати на них товар.

Список сайтів для заробітку на кліках зростає з кожним днем, з'являються нові гравці на ринку, вирішуйте до кого звертатися: до перевірених старожилам або зухвалим новачкам, але чим ширше охоплення, тим вищий дохід.

Заробіток в інтернеті Україна на кліках слід почати з віртуального гаманця, який надалі буде наповнюватися день за днем. Орієнтовна тарифікація 0,01-0,10 доларів за хід. WebMoney - універсальний електронний гаманець, міжнародного стандарту, що дозволяє проводити розрахунки не залежно від валюти операції.

Потрібно відзначити тип валюти: WMR – російський рубль, WMU – українська гривня, WMZ - долар США. Щоб отримувати заробіток в інтернеті на кліках в доларах потрібно відкрити WMU і WMZ. У спецдодатку WinPro є можливість оплати в криптовалюті. Реєстрація: заповнення анкети особистими даними, адреса електронної пошти, логін і пароль для входу в особистий кабінет (для контролю нарахувань і вивід коштів на пластикові карти).

Заробляти на кліках на зарубіжних сайтах можна при наявності email міжнародних сервісів (Eudora Web Mail, Yahoo та ін.). Одні з найбільш надійних платформ це: Uniq Paid, Globalactioncash. Зверніть увагу на інструменти виведення грошей, і ваші мовні знання.

Заробіток на кліках в Україні - це відмінний рецепт додаткових фінансових вливань для таких категорій, як матусі в декреті, молодь, сезонні робітники, особи, які знаходяться на лікарняному. Все що потрібно, це гаджет з доступом до net і трохи часу, ніяких понад знань або навичок не потрібно.

Заробіток на відео

Перейдемо до найбільш популярного сервісу, його ім'я стало прозивним, тому заробіток на перегляді відео в ютубі є затребуваним, хоч не найдоступнішим. Пошукова система цієї платформи друга за відвідуваністю після Гугла.

Хто може зробити заробіток на відео? Та хто завгодно, у кого є відеокамера (не обов'язково професійна, використовуються навіть мобільники) і намір знімати ролики. Добре б мати своє бачення і талант, а також вміти їх монтувати. Теми для зйомки можуть бути різні і обмежуються тільки фантазією (від ігор, до фітнес-подвигів і кулінарних звершень).

Головні принципи, щоб заробіток на перегляді відео в ютуб став реальністю:

 • зацікавленістьтематикою потенційних глядачів;
 • відзнятий матеріал повинен бути авторським, зобов'язковим підтвердженняv прав;

Заробіток на перегляді відео вибудовується з їх чисельності, більше відвідувачів - більше грошенят, обчислення необхідно починати з тисяч. Приблизно за 1 мільйон виходить близько 1 тисячі доларів. Розмір доходу залежить від різних чинників, відвідувачі жіночого роду оцінюються дорожче, також вище вартість за глядачів-громадян США, ніж місцевих.

Заробіток на перегляді відео YouTube починається з пропозиції перевести свій канал в режим монетизації. Якщо він у вас вже є, з певним мінімальним кількістю передплатників і задовільною відвідуваністю.

Чи не зможете знімати заробіток на перегляді відео реклами, якщо не виставите позначку «загальнодоступне». Відеоматеріали з частковим доступом, тобто тільки по посиланнях, сервіс не зможе монетизувати.

В іншому випадку заробіток грошей на перегляді відео стартує з таких дій:

 • Створення свого каналу на ресурсі;
 • Викладання,із завидною періодичністю, нових корисних і цікавих кліпів;
 • Напрацюваннявідвідувань і підписок на канал. Заробіток на перегляді відео Україна і весь світ можливий тільки після виходу на мінімальний поріг монетизації (4000 годин за останній календарний рік і 1000 підписників).

Підключення до будь-якої з вигідних партнерських програм неможливо громадянами до 14 років. Якщо всі умови виконані заробіток на перегляді відео на YouTube може вигоріти практично з старту, все залежить від змісту і популярності матеріалу, що викладається.

Ходять чутки про можливість отримати заробіток на чужих відео 2019. Перезаливаючи чужий відеоконтент, не розраховуйте отримати той самий прибуток, що й власник. Протоколи безпеки заблокують його автоматично, провівши звірку. Плюс на вас може подати скаргу правовласник. Але на перенаправленні трафіку і розкрутці чужого контенту можна підзаробити.

Як підсумок, кращий спосіб - це заробіток на перегляді реклами і відео власного виробництва в популярною і затребуваної ніші. У країні є свої герої, які отримують до 30 тисяч доларів на місяць. Переважаючі теми: проходження ігор, побутові поради та подорожі / іграшки з дітьми.

Заробіток на блогах

Блогер одна з найпопулярніших професій, активні представники отримують заробіток на блогах в середньому до 2 - 5 тисяч доларів на місяць, все залежить від показників: тривалість переглядів в місяць, і активних передплатників.

Заробіток на блозі з нуля можливий із застосуванням безкоштовних сервісів, є такі його види:

 • Реклама (контекстна, тізерна, банерна);
 • Перепродаж посилань, і оглядових текстів з ними;
 • Заробіток на партнерських програмах;
 • Продаж своїх інформаційних продуктів (книги, курси, уроки)

З доброї роботи головою 1001 грошова тема для заробітку в блозі не буде проблемою. Головне популярність лейтмотиву і його стикування з продаваним продуктом.

Як можна заробити в інтернеті, заробіток на блозі з різних ресурсів відрізняється і сумами, і тематичними складовими:

 • Заробіток на блозі ЖЖ,Живий Журнал або Livejournal, російськомовний щоденник, в якому висвітлюються абсолютно різні теми і питання. Ведуть його всі, від домогосподарок до політиків і журналістів. Маючи певний рівень, можна звертатися до замовників для розміщення рекламних статей і посилань в тематичних текстах. Також отримання трафіку і зворотних посилань дає приріст «соціального капіталу» (рейтинг), заробіток на блозі загрожує тільки зареєстрованим користувачам. Гості можуть тільки читати і коментувати.
 • Заробіток на блозіWordpress - це надійна, безкоштовна система по адмініструванню наповнення і сайту, підкуповує своєю простотою, навіть новачок зможе створити свій віртуальний проект-продукт (сайт, онлайн-магазин або інший ресурс).
 • Заробіток на блозі Blogspot (Blogger) основний конкурент попередньої платформи, зручний і не вимагає додаткових знань для використання.Мінус - закритий доступ на розміщення таких систем як, Міралінкс і Гогетлінкс і менше розширених функцій.
 • Заробіток на блозі в Instagram -веб-платформа на якій постять фото і відео. Набираючи заповітне число послідовників, рекламодавці самі будуть засипати пропозиціями удачливого блогера. Качати права можна починати після позначки 100 тисяч фоловерів. Важливо не переборщити з рекламою, тоді актуальність вашого облікового запису збережеться.
 • Google adsense заробіток на блозі, за допомогою системи контекстної реклами (тематичні оголошення, вискакують на сайті).Плюси: необхідна відвідуваність всього 50-100 людей / день, безкоштовна реєстрація та користування плагінами і доменами.

Заробіток на своєму блозі в прямій залежності від якості та стабільності трафіку. Для підтримки цього показника ваш продающий контент повинен бути актуальним і чіпляючим.

Мережа, як бачите, величезне джерело варіантів отримання фінансів. Головне знайти свій сегмент і Інтернет вам в допомогу!