28.09.2018

3125 Переглядів

Коментарів

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

Взяти авто в кредит: слушні поради щодо вибору програм кредитування

Авто в кредит: де взяти? Поради щодо вибору програм кредитування

Купівля особистого автомобіля - завжди бажане подія для багатьох автолюбителів. Але невизначений фінансове становище може відсунути таке довгоочікуване придбання на багато років. Далеко не завжди варто чекати поки збереться потрібна сума, можна прискорити процес і розглянути варіанти як взяти авто в кредит, практично не переплачуючи.

Як взяти машину в кредит: нову або б/у?

При виборі програми кредитування, варто врахувати багато чинників: визначити схему погашення і зіставити її зі своїми можливостями; уточнити про все переплати, страхові внески, комісії і штрафи; запитати про разові платежі при покупці; дізнатися заздалегідь який пакет документів зажадають і завчасно його підготувати.

Якщо немає можливості накопичити на перший внесок, але при цьому є регулярний дохід і його вистачить, щоб покрити щомісячні платежі, є сенс дізнатися, як взяти в кредит машину і зовсім без першого внеску, який в автокредитуванні може досягати 50%, або розглянути варіант з придбанням бу авто.

Якщ�������� ви точно знаєте, автомобіль якої марки ви хочете, поцікавтеся, як взяти машину в кредит в автосалоні. Партнерські програми автодилера з банками дають більше переваг клієнтам і часто реальна ставка може стартувати з 0% (по суті це безвідсоткова розстрочка, з мінімальними стартовими платежами і комісіями).

Але не кожну іномарку можна буде придбати у такий спосіб, хоча список великий (починаючи з бюджетних Chevrolet, Chery, Kia, Hyundai і закінчуючи більш дорогими авто на кшталт Alfa Romeo, Audi, BMW, Jaguar).

Обов'язково зважувайте всі «за» і «проти», проаналізуйте як взяти в кредит машину найвигідніше для вас.

Чи можна взяти авто в кредит без першого внеску?

Чи не кожна фінансова установа готова давати кредит без першого внеск��, але ті, що пропонують таку опцію, охоче кредитують тільки після проведення ретельної перевірки позичальника. В такому випадку заздалегідь подбайте, щоб у вас був максимально повний пакет документів і якомога більше факторів, що підтверджують вашу платоспроможність, заручитися підтримкою поручителів - це збільшить ваші шанси на отримання схвалення.

У деяких банках такий кредит можуть видати під заставу машини, яку ви купили. Але тут є мінус: в разі прострочень і навіть часткової не сплати, машину може забрати банк.

Як купити бу машину в кредит: що потрібно врахувати

В останні роки взяти бу авто в кредит хоче кожен третій український громадянин. Вартість вживаного транспортного засобу значно нижче, ніж нового, тому і щомісячний платіж по кредиту доступний більшій кількості українців. Але таку покупку варто ретельно оцінити: врахувати всі витрати, яке можуть виникнути вже під час експлуатації. Старий автомобіль зазвичай потребує невеликому ремонті або профілактичних діях, на кшталт заміни запчастин і позапланової покупки гуми, а це додаткові витрати до щомісячного платежу по кредиту.

Якщо після покупки все одно виникли непередбачені витрати, тут на допомогу приходять мікрофінансові організації, наприклад Бистрозайм, де взяти не велику суму грошей на такі додаткові витрати можна в день подачі заявки на позику.

В якому банку краще взяти кредит на авто з найменшим відсотком

За останні роки значно скоротилося число банків і кредитних спілок, які пропонують взяти авто в кредит в Україні. Серед тих, що працюють на ринку, ми знайшли кредитні програми, за якими пропонують фізичним особам взяти авто в кредит навіть з поганою кредитною історією. Але їх одиниці, а процентна ставка в такому випадку буде завищена щоб уникнути ризиків.

Список банків, які заявляють у себе на сайті про готовність кредитувати:

 1. Приват банк,
 2. Ощадбанк,
 3. Ідея банк,
 4. ОТП-банк,
 5. Кредо банк,
 6. Укрсиббанк,
 7. Діамант Банк,
 8. ЮніКредит банк,
 9. банк Глобус,
 10. Укргазбанк,
 11. Марфін банк

У 2019 року можна спостерігати зниження річної процентної ставки на покупку нових авто, що відкриває можливості для придбання машини тим, хто раніше наглядав підтримане транспортний засіб або зовсім не планував брати автомобіль. Відсоткова ставка за станом на січень 2019 року варіюється в межах від 13,87% і до 16,55% річних.

Як купити в кредит машину з максимальною вигодою? Треба домовитися про фіксацію курсу гривні, тоді і щомісячний платіж буде доступний багатьом.

Як вигідно продати машину в кредит: порада експерта

Перед тим, як зважитися взяти авто в кредит в Києві або будь-якому іншому місті України, дізнайтеся, як продати машину яка в кредиті. За кілька років експлуатації вам може знадобиться ця інформація, адже кредит оформляється не на один рік.

Якщо виникла така необхідність, зверніться в банк, який вам видав позику на авто і обговоріть можливі варіанти.

Машина в кредиті: як продати? Це може бути:

Відстрочка або реструктуризація платежу і можливо вам не треба буде нічого продавати.

Переуступка (оформлення кредиту на інше фізособа): в такому випадку ви можете отримати частину грошей на руки, але ціна продажу швидше за все буде занижена.

Машину можуть допомогти продати через спеціалізований аукціон, але умови вас можуть не влаштовувати.

Якщо автомобіль в заставі у банку, можна перенести заставу на інше цінне майно, а машину продати самостійно, що дозволить виручити велику суму.

Перекредитування в іншому банку, але ви вже берете споживчу позику (готівкою).

Якщо ви все ще думаєте як купити машину в кредит в Україні, є сумніви або залишилися питання, спочатку дізнайтеся які умови пропонують на сьогодні (в залежності від ситуації в країні і наявності попиту на кредитні авто, умови часто змінюються), порахуйте разом з менеджером на який термін і яку суму вам треба буде платити і після цього приймайте рішення.

 

Читайте також:

Що вдає із себе лізинг автомобілів (обладнання) і чим він відрізняється від кредиту

Взяти авто в кредит: слушні поради щодо вибору програм кредитування