УВАГА ! Важлива інформація під час війни. Деталі тут.

08.12.2017

1236 Переглядів

Коментарів

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Цілі, на які варто оформляти кредит в МФО

Цілі, на які варто оформляти кредит в МФОУ житті будь-якої людини нерідко виникали ситуації, коли потреба у фінансових коштах була вкрай гострою. Звертатися до родичів або друзів в такому разі не зовсім етично, відмінний спосіб взяти позику - це звернутися в компанії, які працюють за цим ��рофілем. І якщо банки не завжди готові швидко надати кошти, то мікрофінансові організації - відмінна можливість вирішити свої фінансові проблеми.

Співробітники Бистрозайм провели невелике розслідування - в цій статті ми пропонуємо вам розглянути кілька випадків, в яких громадяни найчастіше звертаються до наших співробітників з метою отримати кредит онлайн або особисто в офісі установи.

Покупка без звітності

Багато хто задається питанням, чи варто купувати речі в борг? Насправді велика частина Європи регулярно звертається до допомоги банків і для сучасного суспільства це не в новинку. З огляду на, що МФО пропонують швидко взяти позику на карту, ви можете використовувати його на:

  • Придбання техніки - кількість таких позичальників становить приблизно 18%. Причому абсолютно не має значення які купуються прилади - паяльна станція або телевізор в вітальню. Будь-яка техніка спеціального призначення може стати вашою в будь-який час, досить відправити запит і вже на наступний день радувати себе покупкою.

  • Оновлення гардеробу - 25% жінок і чоловіків вважають за краще позичати гроші для покупки якісних речей. Як часто виникають ситуації, коли погода різко змінюється, а підходящої теплого одягу у себе в шафі ви не виявляєте? А може бути, що вас запросили на урочисту подію, а відповідного одягу немає? Фахівці рекомендують оформити кредит онлайн на карту і йти за покупками.

  • Ремонт - на цю мету кошти займають близько 15% громадян. Не має значення складність планованих робіт і вартість матеріалів, МФО лише пропонує максимальні суми, а ви маєте право самостійно вирішувати, чи варто оформляти такий кредит чи ні. Як правило, щоб зробити косметичний ремонт, коштів від МФО буває цілком достатньо.

  • Лікування - на відновлення здоров'я кредит беруть близько 25% позичальників. В даний час проблеми зі здоров'ям різного ступеня має кожна 3 людина нашої країни. І якщо ще кілька років тому багато хто вважав що "саме пройде", то сьогодні більше 60% населення замислюються про тривалість життя і починають стежити за своїм здоров'ям ще змолоду.

  • Домашні потреби - купівля продуктів, дрібні щоденні витрати та ін. статті витрат - на них припадає близько 17% позичальників. Як би дивно це не звучало, але практично кожен чесно працюючий громадянин перед видачею заробітної плати виявляється в незручному становищі - відсутність коштів робить життя не комфортним, багато речей в цей час ми собі дозволити не можемо. В цьому випадку позика онлайн стає відмінним рішенням - можна оформити невеликий кредит на 1-2 тижні під мінімальні відсотки і не відмовляти собі в життєвих потребах.

Здавалося б, всі перераховані вище цілі не є вкрай необхідними і можна було б обійтися і без них. Однак сучасні жителі великих міст розуміють: краще взяти невелику суму на коротк�����й термін і позбутися від невеликих проблем, ніж "затягнути" і вскочити в боргові "ями" для вирішення вже великих труднощів.

Про що говорять статистичні дані?

Отже, статистика "не дрімає" і згідно з останніми даними тільки нашого МФО - позикові кошти найчастіше витрачаються на оплату послуг, отримання висококваліфікованої медичної допомоги. Деякі люди оформлюють онлайн кредит для оплати щоденних покупок, а також ремонт власного житла і придбання техніки, меблів і т.п. При цьому чим швидше громадянин виплачує борг, тим менше відсотків за зміст кредиту нараховується, а місцями подібна позика стає вигідніше, ніж у великій фінансовій установі.

За останні кілька років кількість громадян, які віддали свою перевагу мікрофінансовим організаціям, збільшилася на 20%, а це означає, що за даною галуззю ринку фінансових послуг велике майбутнє. Виходить, що МФО по суті стало своєрідною альтернативою звичайному банку, тільки з більш вигідними умовами і швидким розглядом заявки. Заповніть онлайн-форму в Бистрозайм, і переконайтеся в цьому самі.

Читайте також:

Що таке ануїтетний кредит? Погашення кредиту ануїтетними платежами

Реструктуризація кредиту - що це, як можна скористатися?

Чому дешеві кредити - міф?