УВАГА ! Важлива інформація під час війни. Деталі тут.

19.06.2020

1213 Переглядів

Коментарів

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

Скільки заробляють в Україні в 2020. Порівнюємо доходи блогерів, програмістів, таксистів та інших професій

На початку 2020 року середня зарплата в Україні зросла на 16,3%. Рейтинг найбагатших регіонів багато років поспіль очолює Київ і середня зарплата в цьому місті становить 15 278 гривень. Звичайно ж доходи різних професій значно відрізняються і залежать від безлічі факторів. У цій статті ми порівняємо заробітні плати основних професій в Україні.

IT-спеціалісти

Останні кілька років професія розробника вважається однією з найперспективніших і затребуваних на ринку праці. На відміну від лікарів програмістам не потрібно вчитися 10 років для того, щоб почати повноцінно працювати. До того ж майже кожна компанія потребує висококваліфікованого спеціаліста програмного забезпечення.

 

 

Якщо фахівець має досвід роботи і регулярно піднімає рівень своєї кваліфікації за рахунок постійних навчань, то його розмір заробітної плати може становити до 5000$. Фахівці без досвіду починають c позначки 600$.

 

Найбільш високооплачувані в даній області вважаються Java-розробники і Full Stack, а найменше заробляють HTML-кодери і тестувальники.

Водії таксі

Середній дохід водія таксі в Україні — 15 000 гривень. Насправді у водія немає фіксованої заробітної плати, виключно дохід, який залежить від безлічі факторів: регіону, кількості відпрацьованих годин, компанії працевлаштування, регіону, наявності або відсутності особистого авто.

Вчителі та викладачі

Середня заробітна плата вчителів в 2020 також виросла і для молодого вчителя становить 5 900 гривень. Щомісячна зарплата для вчителя з дослідів в 20 років і більше — 8900 гривень.

 

 

Місячний оклад викладачів у ВНЗ України не набагато вище вчителів і багато в чому залежить від тарифного розряду, наукового ступеня і вислуги років. Всього існує 24 тарифних розряда. За 1-й розряд призначається місячна зарплата в розмірі 1660 гривень, а за 24-й — 6976 гривень.

 

Також до основної суми виплачуються надбавки за вчене звання:

 

 • 25% від посадового окладу за ступінь доцента;
 • 33% від посадового окладу за ступінь професора.

 

Доплати за науковий ступінь:

 

 • 15% за кандидата наук;
 • 25% за доктора наук.

 

Доплати за вислугу років:

 

 • 10% при роботі від 3 до 10 років;
 • 20% при роботі від 10 до 20 років;
 • 30% при роботі від 20 років.

Лікарі

Заробітна плата сімейного лікаря після змін в системі охорони здоров'я залежить від кількості підписаних декларацій з пацієнтами. До основної доповіді (6 000 гривень) призначаються такі надбавки:

 

 • доплата 100%, якщо підписано не менше 700-800 декларацій;
 • доплата 200%, якщо підписано не менше 1100-1200 декларацій;
 • доплата 300%, якщо підписано не менше 1800-2000 декларацій.

 

Хірургія — найскладніша і серйозна галузь в медицині. Лікар-хірург з достатнім досвідом можете заробляти в клініках міста Києва від 30 000 гривень.

 

Лікар-стоматолог — одна з популярних і дорогих професій в області медицини. Зуби є у кожного і вони виконують життєво важливу роль для організму, тому за ними необхідно постійно стежити, а в разі потреби — лікувати. Сьогодні можна зробити практично будь-яку послугу в галузі стоматології, але й ціни будуть високі.

 

 

В середньому в Україні стоматологи заробляють 12 000 гривень. Але розмір зарплат також знатно залежить від регіону, досвіду та направлення лікаря та в приватних клініках можуть досягати позначки в 70 000 гривен.

Блогери

 

З кожним роком кількість блогером в середовищі Instagram зростає, але також зростає кількість і тих, хто замовляє в них рекламу. Українські блогери заробляють на рекламі в середньому від 1000$ за пост. Ціна варіюється і залежить від кількості активних підписників. Але кожні 10 000 підписників будуть коштувати близько 100$.

 

Нагадуємо, що у вас завжди є можливість отримати позику від наших партнерів. Переходьте за посиланням і подавайте заявку відразу в декілька організацій для збільшення шансів отримати кредит в короткі терміни.