28.06.2018
5730 Переглядів
Кредитна історія (КІ) - це характеристика позичальника, що включає дані про дотримання ним зобов'язань з приводу кредитного договору. Всі дані з приводу попередніх і активних позик зберігаються в Українському бюро кредитних історій (УБКІ).
Перевірити КІ можна трьома способами:
Це основні способи отримання необхідних даних. При цьому КІ по ІПН або тільки за ініціалами позичальника не перевіряється - занадто мало даних для отримання архіву.
Існує всього три основні причини потрапити до чорного списку банківських структур. Вони пов'язані не тільки із затримками з погашення заборгованості, але і з порушеннями позичальником правил і вимог фінансових організацій.
Причини потрапляння в чорний список:
Ще один варіант, дуже поширений останнім часом, це потрапляння в чорний список через дії шахраїв, які оформляють позику на дані іншої людини. Для запобігання такої проблеми ніколи і нікому зі сторонніх осіб не можна надавати свої особисті дані.
Якщо КІ негативна, то мати справу з будь-яким банком буде дуже проблематично, практично неможливо. Але вихід є - це звернення до мікрофінансові організації (МФО), які не цікавляться минулими позиками і платоспроможністю клієнтів.
Тут можна отримати мікрокредити (до 10000 гривень) на термін в 30-35 днів з можливістю продовження періоду погашення позики ще на 7-12 днів (але з високою переплатою). Від клієнта для отримання позики потрібно мінімум даних - паспорт, ІПН і контактний телефон (рекомендується ще вказувати E-Mail, якщо він є).
Якщо за даними УБКІ кредитна історія негативна, а банки стали відмовляти в отримання такого необхідного позики, то можна відвідати портал https://bistrozaim.ua/uk для отримання мікрокредиту. Тут не враховується історія позик або платоспроможність клієнтів, позику можна отримати навіть з історією прострочень за попередніми позиками.
Перевірити кредитну історію, як перевірити онлайн в Україні
Як перевірити кредитну історію онлайн і безкоштовно. Як дізнатися чи не потрапили ви в чорний список клієнтів банків
Читайте також:
Що таке cvv платіжної картки, де знаходиться і навіщо він потрібен
Коментарів