20.02.2018

215 Переглядів

Коментарів

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Здобути вищу освіту на роботі: заплановані нововведення 2019 року

Здобути вищу освіту на роботі: заплановані нововведення 2018 рокуМинулий 2017 рік уніс масу позитивних змін у життя пересічних громадян. Ми вчимося нести відповідальність за тварин, уважно в��вчаємо нововведення, що стосуються шкільної та дошкільної освіти. Також, безсумнівно, раді повільному, але істотному зниженню тарифів на найвитратніші комунальні послуги. У цій статті ми хочемо відзначити зміни, які стосуватимуться порядку здобуття вищої освіти деяких категорій громадян. Як повідомляють останні новини і офіційні джерела Верховної Ради України (сайт Міністерства освіти і науки), ті, хто перебуває у трудовій зайнятості, може отримати можливість офіційно вчитися в одному з ВНЗ країни.

Детальніше

У нинішньому році Мін. освіти і науки нашої держави хоче почати роботу над унікальною законодавчою платформою для отримання освіти вищого рівня дуально. Принцип такого навчання полягає в наступному: громадянин, який зумів вступити до ВНЗ, якусь частину пізнавального процесу проводить на своєму робочому місці. Причому це буде не практика, що зустрічається досить часто, а саме отримання професійних знань. Передбачається, що відповідно до закону, людина може отримувати заробітну плату, справно виконуючи свої обов'язки, і паралельно вивчаючи потрібні для нього науки.

Введення такого законопроекту стане справжнім порятунком для тих, хто не може одночасно вчитися і працювати. Дійсно, адже однією із злободенних проблем стежки професійної освіти є саме відірваність від трудового ринку.

Про що говорять представники Міністерства Освіти

Одним із завдань глобального законопроекту стане підвищення якості викладання і підготовки у ВНЗ. Наприклад, в даний час дуже багато інженерів з дипломом магістра можуть приступити до роботи на великих підприємствах, але керівники просто не можуть взяти на роботу не повноцінно підготовленого фахівця, який не зможе адекватно виконувати поставлені перед ним завдання. ��ому подібні проблеми потрібно вирішувати, і прийдешні зміни є ефективним виходом з даної ситуації.

Зрозуміло, процес створення законопроекту кропіткий, він має враховувати масу нюансів так, щоб двоїсте навчання було повністю правомірним. Тому на даний момент представники Мін. освіти і науки тільки напрацьовують плани, основна робота стосовно законодавства буде проведена тільки до осені 2018 року.

Цілі впроваджуваних змін і очікування

Сім країн Європи успішно впровадили двоїсте навчання, першою стала Німеччина. Тому це введення стане ще одним поштовхом до розвитку держави і прирівнювання його законів до європейського рівня.

Разом з тим, слід враховувати, що двоїста освіта потребує виконання великого обсягу роботи для працівників ВНЗ, а значить заробітні плати фахівців у сфері освіти потрібно переглядати в більшу сторону. Тобто реально прийняти закон можна тільки тоді, коли буде достатньо вкладено в перспективне майбутнє викладачів.

В принципі в даному напрямку вже відзначаються позитивні тенденції. Наприклад, по недавно прийнятого закону про освіту мінімальна заробітна плата у вчителя повинна становити не менше 4 прожиткових мінімумів. І якщо в 2017 році середня зп викладача становила 6 800 грн (мінімальний показник), то сьогодні офіційно ця цифра збільшилася на 25%.

Час змін

У сфері освіти нас очікують цілком оптимістичні зміни. Якщо громадянин України зможе одночасно отримувати і дохід, і вищу освіту, це дозволить йому не сумніватися в майбутньому, розраховуючи на перспективи в підкоренні кар'єрних сходів. У свою чергу, якщо ви ще вчитеся або працюєте, але оплачуєте навчання або перебуваєте в іншій ситуації, коли необхідні фінансові кошти, Бистрозайм готовий допомогти вам за лічені хвилини.

Установи мобильное приложение - будет проще и удобней!
установи мобильное приложение Быстрозайм