УВАГА ! Важлива інформація під час війни. Деталі тут.

29.01.2020

16188 Переглядів

Коментарів

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Всі тонкощі про систему Paypal: як зареєструватися і вивести гроші в Україні в 2020

2000-ні: інтернет заполонив практично всі сфери нашого життя, з його допомогою: ми спілкуємося, вчимося, вибираємо товари, здійснюємо покупки і оплачуємо їх. Послуги онлайн істотно полегшують нам життя, тепер не потрібно йти в банк і вистоювати чергу, наприклад, щоб, сплатити комунальні платежі. Будь-яка книга є в доступі - читай не хочу, хоча і залишилися прихильники паперових книг, які зі сторінками і їх можна погортати.

 

Paypal в Україні: як зареєструватися, користуватися і вивести гроші?

Оплата онлайн займає великий сегмент ринку інтернет послуг і активно розвивається, все більше зараз ми чуємо про електронні гаманці і платіжних ресурсах. Основним лідером на світовому ринку є paypal.

Міжнародна електронна платіжна система є найбільша в світі, заснована в 1998 році, з 2002 стала частиною компанії eBay і обслуговувала левову частку її угод. З 2015, після відділення, її вартість на фондовому ринку була вище, ніж коли поглинула її eBay. Цей сервіс дозволяє проводити оплату платежів та угод онлайн, а також отримувати і відправляти кошти по всьому світу.

До 2018 року чисельність активних користувачів складає 244 мільйони, вона працює в 202 країнах світу з 25 основними валютами.

 

Про систему Paypal в Україні

Питання про співпрацю paypal Україна вже який рік розбурхує прихильників цієї системи. Україна не входить до числа споживачів, яким відкрито повний доступ до всіх опцій сервісу. Камінням спотикання стала політика НБУ по відношенню до реєстрації цієї організації. На сьогоднішній день ApplePay і GooglePay пройшли реєстрацію за всіма вимогами Національного Банку, такі платіжні титани як VISA і MasterCard також дійшли згоди за запитами НБУ. Компанія Paypal не розглядає себе як класичну міжнародну платіжну платформу і відмовляється в обов'язковому порядку реєструватися згідно вимогам НБУ, посилаючись на Директиву (ЄС) 2015/2366 (Угоди про асоціацію між Україною та ЄС »), про те, що будучи зареєстрованою в одній з країн ЄС має право обслуговувати другі країни, учасницях Угоди без додаткової реєстрації.

Фактично, paypal в Україні надає можливість відправки коштів - Send only (задіяно в 97 країнах), згідно такого пакету послуг, можна переводити їх на рахунки, оплачувати товар, куплені й в міжнародних інтернет-магазинах, поповнювати свої акаунти, але не отримувати, виводити і переводити валюту.

Що надається, при розширеному сервісі:

• PayPal Zero - нарахування, висновок і введення коштів у валюті, але не можна зберігати баланс на акаунті;

• SRW Send - Receive - Withdrawal - впродовж усього минулого і можна тримати баланс на рахунку і при необхідності переводити на карту;

• Local Currency - ще плюс бонус у вигляді ведення угод в місцевій валюті.

Повноцінна робота Пейпал допоможе отримати доступ на світові ринки Е-комерції, збільшить обсяги продажів малого та середнього бізнесу, орієнтованого на експорт, буде вкрай вигідна для підприємців, які бажають співпрацювати з платформами eBay, Etsy і ін., Фрілансерів, які працюють з іноземними замовниками, IT-спеціалістів.

 

Як реєструватися в Paypal

Як реєструватися в PaypalДля здійснення процедури Paypal Україна реєстрації необхідно володіти пластиковою карткою або банківським рахунком, до речі, ще одним плюсом є повна закритість ваших реквізитів, так як вони захищені і зашифровані, а ви будете використовувати тільки логін і пароль.

Як зареєструватися в paypal? Для початку заходимо на офіційну сторінку paypal.com, далі слідуємо вказівкам сайту:

1. Кнопка «Sign Up », вибираємо країну і мову. Визначаємо тип рахунку, їх три: «Особистий» - для покупок онлайн, і внутрішніх переказів; Premier - для покупки і продажу онлайн; Business - для компаній з наданням розширеного доступу відразу декільком особам.

2. Анкета з особистими даними, будьте уважні, так як персональні дані повинні збігатися з наявними у вас документами, при порушеннях призначеного для користувача договору, сервіс робить запит підтверджуючих документів, в іншому випадку акаунт блокується на час. Емейл надалі використовується як paypal Україна вхід в ваш аккаунт, ще бажано, щоб поштові реквізити збігався із зазначеним і по кредиту (при блокувані рахунку, також запитуються документи, про підтвердження адреси проживання)

3. Уважно прочитайте політику конфіденційності і угоду користувача, щоб уникнути незрозумілих і неприємних ситуацій.

4. Підв'язування карт и до рахунку (важливо знати її тип, наприклад, можуть виникнути проблеми з підключенням Visa Electron). Вносимо запитувану інформацію та натискаєм «Зберегти і продовжити»

5. Верифікація потрібна для збільшення початкового ліміту грошей, можливості перегляду і придбання товару фірм з високим рейтингом, і захисту від блокування. Переходимо по посиланню «Мій рахунок» і виконуємо вказівки сервісу. В підсумку списується 2 долари і надано особливий код, введення якого використовується для завершення процедури.

6. Отриманий код (через смс, або на сайті банку вкладка «Трансакції», або виписка на вимогу) вводиться на сторінці вашої підв'язки. Раніше списана сума повертається, як обґрунтування це paypal реєстрації.

 

Основні тонкощі використання Пейпал

І так, розглянемо, як користуватися paypal, його головні переваги і призначені для користувача нюанси. Для здійснення операцій по цій системі обидва учасники повинні мати там свій акаунт, природно не вийти співпрацювати з незареєстрованими користувачами.

Лідерство на ринку також визначається досить не висока комісіями (2.9-3,9%), простотою і комфортом користування (для здійснення трансакції досить буде мати інфо про емейл одержувача).

Головного плюса цього ресурсу наша батьківщина в повній мірі поки не набула. Легальне виведення капіталу з-за кордону та продажу товару за кордон - стало б своєрідним «безвізом» для вітчизняного бізнесу.

 

Виведення грошей з Пейпал в Україні

З огляду на той факт, що платформа працює в обмеженому форматі, Paypal Укр АІ на виведення грошей безпосередньо поки не можливий.

Є кілька непрямих методів до ак виводити гроші з paypal:

• використання сторонніх віртуальних ресурсів і посередників за додаткову комісію;

• використання е-резидентства в Прибалтиці, такий спосіб пов'язаний з певними ризиками, пов'язаними з оподаткуванням, і недостовірність наданої інформації, що в свою чергу може стати причиною блокування вашого акаунта;

• можна відкрити рахунок в найближчій державі, де відкритий повноцінний пакет послуг, але в цьому випадку такий акаунт ризикує не пройти процедуру підтвердження вашого місцезнаходження, і результат буде такий же, як в попередньому пункті;

• використання онлайн-обмінників з вибором тарифу конвертації і інформуванням про їх ставках.

Виведення грошей з Пейпал в УкраїніЯк вивести гроші з paypal в Україні - питання досить болюче для нашої країни, поки не врегульовані всі нюанси співпраці, є можливість вільного виведення грошей тільки через покупки в онлайн-магазинів, що підтримують дану платформу.

Як вивести гроші з paypal на карту Приватбанку? Для початку до електронного рахунку потрібно підв'язати карту ПриватБанку і в онлайн-доступі тих підтримки включити опцію оплати онлайн.

На жаль, прямої виведення коштів заблокований, тому слід скористатися міжнародним обмінниками на Приват24, за це знімається додатково комісія і подвійна конвертація, і до того ж обміну РР на Приват24 в автоматичному режимі немає, тому доводиться використовувати ручний.

Корисним є, що робота paypal Україна Приватбанк допускає підв'язування декількох карт одночасно і вибір конвертації у валюту вигідну на даному етапі операції. Цей факт допомагає уникнути зайвих витрат.

 

Як отримати гроші на рахунок Paypal?

З моменту прикріплення пластикової і чи віртуальної карти банку до свого облікового запису, в и самостійно можете його поповнити або скористатися балансу підв'язаною карти.

Як отрим��ти гроші на paypal в Україні? Ця операція також, як і їх висновок вимагає обхідни�� шляхів, один з них, це описане вище е-резидентство Прибалтики, інший через VPN, як громадянин іншої держави. Обидва варіант мають свої ризики і обмеження (ліміт певної суми в рік близько 3000 доларів). Третій шлях - це робота через інші фірми за певний відсоток, тут існує небезпека нарватися на несумлінних посередників з усіма витікаючи ми наслідками.

Як отримати гроші на paypal залишається відкритою проблемою і на сьогоднішній день, ймовірність позитивного результату переговорів є, але час йде, а допомога малому бізнесу і п��иватни���� особам по роботі і поверненню зароблених за кордоном коштів не завадила б.

 

Як проводити оплату через Paypal?

Як проводити оплату через Paypal?Пройшовши реєстрацію акаунта і верифікацію у вас з'являється функція розрахунку за товар в різних світових онлайн-магазинів, наприклад, самий глобальний eBay, які підтримують такий спосіб розрахунків.

Як оплатити через paypal акаунт? Все просто - вибираєте необхідний вам продукт, вказуєте контакти доставки і відзначаєте paypal інструмент му оплати. Використовуете свої реквізити і входите в віртуальний гаманець - натискаєте «Підтвердити і оплатити» і вартість знімається з вашого віртуального рахунку.

Привабливість платіжної платформи визначається в першу чергу її високою надійністю і безпекою, миттєвих переказів в будь-яку точку світу, без бюрократичних затримок, контролем користувачів на найвищому рівні, що убезпечить від різного роду шахраїв при здійсненні онлайн-покупок. Також підкуповує простота інтерфейсу - необхідно просто дотримуватися покрокової інструкції. Єдине, що засмучує, так це закритість повного функціоналу для нашої країни.

 

В PayPal є багато обмежень і поки що українці не можуть користуватись сервісом повноцінно, але кожен українець може отримати кредит на карту онлайн всього за 15 хвилин. Найвигідніші кредитні пропозиції від наших партнерів.

 

Читайте також:

Дарча на квартиру

Допомога при народженні дитини

Як відкрити свій бізнес