РОЗКРИТТЯ ІНФОРМАЦІЇ. ПУБЛІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ (ДІЄ З 09.04.2024 Р.) УВАГА ! Важлива інформація під час війни. Деталі тут.
21.02.2018

Де швидко отримати вигідний кредит
в Україні?

Якщо виникла потреба оформити кредит - будь-яка людина хоче отримати його на якомога вигідніших умовах. Заради пошуку найбільш вдалого варіанту люди витрачають і час, і сили - адже за менш вигідною позикою доведеться більше платити.

Оскільки в Україні працюють десятки кредитних організацій з різними умовами - пошук найвигіднішої пропозиції ускладнюється: оскільки доведеться перебирати і порівнювати велику кількість варіантів.

Чи легко отримати вигідний кредит
в банку?

Ні, нелегко.

Банківський кредит взагалі отримати нелегко - ви повинні відповідати списку вимог. Якщо по якомусь пункту ви не підходите - позику взагалі можуть відхилити. Або в кращому випадку - схвалити, але урізати ліміт по сумі, або погіршити умови.

Найвигідніші кредити від банку можуть отримати:

  • клієнти з високим рівнем офіційного доходу;
  • клієнти, що мають депозит;
  • клієнти, які вже брали в цьому банку кредит, або мають кредитну карту, і своєчасно сплачують внески.

У меншій мірі на вигідні умови можуть розраховувати люди з чистою кредитною історією, з великим стажем роботи в одному місці і з високим офіційним окладом.

Де ще можна швидко отримати
вигідний кредит?

Якщо кредит вам потрібен на невелику суму і на короткий термін - крім банку за ним можна звернутися в МФО.

Мікрофінансові організації хороші тим, що кредитують швидко і просто. Гроші ви можете отримати протягом 1 години, причому зробити це можна взагалі без особистої присутності (через сайт).

Відмінність полягає ще і в процентній ставці: в МФО вона вище, ніж у банку. Але оскільки позики видаються на короткий термін і невеликими сумами - на практиці переплата виходить невелика.

Наприклад, якщо ви візьмете 4000 грн на 10 днів - ви переплатите не більше 800 грн (або не більше 20%). При короткостроковому кредитуванні в банку ця сума була б набагато менша, але до того ж ви витратили б більше часу на оформлення кредиту. Тобто високий відсоток привів би до великих переплат тільки при довгостроковому кредитуванні.

Є важливий нюанс: для нових клієнтів мікрокредити видаються взагалі під 0,01% (тобто візьмете 4000 грн - і повернете стільки ж). А це - найвигідніша умова, яке майже ніколи не пропонується в банках.

 

Як отримати вигідний кредит в МФО - покроково

Розглянемо, як взяти кредит під вигідний відсоток в найбільшій українській МФО «Бистрозайм».

Якщо ви зібралися оформляти позику через сайт:

  • Реєструємо особистий кабінет на сайті, вказавши свій номер телефону та електронну скриньку.
  • Заповнюємо інформацію про себе (паспортні дані, відомості про місце роботи, контактні дані).
  • Створюємо заявку: в онлайн-калькуляторі вказуємо, скільки грошей хочемо отримати, і за скільки днів плануємо повернути.
  • Чекаємо відповіді по заявці. Рішення приймається не довше ніж за 30 хвилин для нових клієнтів, і в середньому за 5-15 хвилин для тих, хто звертається повторно.
  • Прив'язуємо банківську карту до аккаунту.
  • Вивчаємо кредитний договір, який прийде на електронну пошту, і підтверджуємо згоду з його умовами (відправивши СМС).

Готово - кредит оформлений, гроші надходять на карту протягом декількох хвилин.

Є ще 1 варіант - у «Бистрозайм» є відділення в 9 українських областях. У будь-якому з відділень ви можете оформити вигідний кредит, з'явившись в робочий час з паспортом та ІПН. Забрати гроші можна готівкою, або отримати переказ на карту. Сама процедура оформлення проходить так само.

Требования к заемщикам

Традиционно считается, что кредит можно получить только в том случае, если долго собирать документы, затем лично явиться в банк, а потом, после оформления заявки, еще до 3 суток ждать решения. В свою очередь краткосрочные кредиты и займы — это гораздо более простое мероприятие, и требования к клиентам предельно лояльные. Отметим некоторые из них:
Гражданство

Займ выдается лицам, которые имеют статус гражданина Украины

Совершеннолетие

Займ выдается лицам, которые достигли совершеннолетия (18лет)

Без задолженностей

Выдается лицам, которые не имеют задолженностей там, куда обращаются.