Перший займ під 0.00 %
до 15 000 гривень за 10 хв.

Грн

Тільки для повторних клієнтів.  Увійти

Днів

Сума кредиту:

грн

Відсоток по кредиту:

грн

21.02.2018

Де швидко отримати вигідний кредит
в Україні?

Якщо виникла потреба оформити кредит - будь-яка людина хоче отримати його на якомога вигідніших умовах. Заради пошуку найбільш вдалого варіанту люди витрачають і час, і сили - адже за менш вигідною позикою доведеться більше платити.

Оскільки в Україні працюють десятки кредитних організацій з різними умовами - пошук найвигіднішої пропозиції ускладнюється: оскільки доведеться перебирати і порівнювати велику кількість варіантів.

Чи легко отримати вигідний кредит
в банку?

Ні, нелегко.

Банківський кредит взагалі отримати нелегко - ви повинні відповідати списку вимог. Якщо по якомусь пункту ви не підходите - позику взагалі можуть відхилити. Або в кращому випадку - схвалити, але урізати ліміт по сумі, або погіршити умови.

Найвигідніші кредити від банку можуть отримати:

  • клієнти з високим рівнем офіційного доходу;
  • клієнти, що мають депозит;
  • клієнти, які вже брали в цьому банку кредит, або мають кредитну карту, і своєчасно сплачують внески.

У меншій мірі на вигідні умови можуть розраховувати люди з чистою кредитною історією, з великим стажем роботи в одному місці і з високим офіційним окладом.

Де ще можна швидко отримати
вигідний кредит?

Якщо кредит вам потрібен на невелику суму і на короткий термін - крім банку за ним можна звернутися в МФО.

Мікрофінансові організації хороші тим, що кредитують швидко і просто. Гроші ви можете отримати протягом 1 години, причому зробити це можна взагалі без особистої присутності (через сайт).

Відмінність полягає ще і в процентній ставці: в МФО вона вище, ніж у банку. Але оскільки позики видаються на короткий термін і невеликими сумами - на практиці переплата виходить невелика.

Наприклад, якщо ви візьмете 4000 грн на 10 днів - ви переплатите не більше 800 грн (або не більше 20%). При короткостроковому кредитуванні в банку ця сума була б набагато менша, але до того ж ви витратили б більше часу на оформлення кредиту. Тобто високий відсоток привів би до великих переплат тільки при довгостроковому кредитуванні.

Є важливий нюанс: для нових клієнтів мікрокредити видаються взагалі під 0% (тобто візьмете 4000 грн - і повернете стільки ж). А це - найвигідніша умова, яке майже ніколи не пропонується в банках.

 

 

Як отримати вигідний кредит в МФО - покроково

Розглянемо, як взяти кредит під вигідний відсоток в найбільшій українській МФО «Бистрозайм».

Якщо ви зібралися оформляти позику через сайт:

  • Реєструємо особистий кабінет на сайті, вказавши свій номер телефону та електронну скриньку.
  • Заповнюємо інформацію про себе (паспортні дані, відомості про місце роботи, контактні дані).
  • Створюємо заявку: в онлайн-калькуляторі вказуємо, скільки грошей хочемо отримати, і за скільки днів плануємо повернути.
  • Чекаємо відповіді по заявці. Рішення приймається не довше ніж за 30 хвилин для нових клієнтів, і в середньому за 5-15 хвилин для тих, хто звертається повторно.
  • Прив'язуємо банківську карту до аккаунту.
  • Вивчаємо кредитний договір, який прийде на електронну пошту, і підтверджуємо згоду з його умовами (відправивши СМС).

Готово - кредит оформлений, гроші надходять на карту протягом декількох хвилин.

Є ще 1 варіант - у «Бистрозайм» є відділення в 9 українських областях. У будь-якому з відділень ви можете оформити вигідний кредит, з'явившись в робочий час з паспортом та ІПН. Забрати гроші можна готівкою, або отримати переказ на карту. Сама процедура оформлення проходить так само.

Требования к заемщикам

Традиционно считается, что кредит можно получить только в том случае, если долго собирать документы, затем лично явиться в банк, а потом, после оформления заявки, еще до 3 суток ждать решения. В свою очередь краткосрочные кредиты и займы — это гораздо более простое мероприятие, и требования к клиентам предельно лояльные. Отметим некоторые из них:
Гражданство

Займ выдается лицам, которые имеют статус гражданина Украины

Совершеннолетие

Займ выдается лицам, которые достигли совершеннолетия (18лет)

Без задолженностей

Выдается лицам, которые не имеют задолженностей там, куда обращаются.

Установи мобильное приложение - будет проще и удобней!
установи мобильное приложение Быстрозайм