Акція! Перший займ під 0%!

Грн

Тільки для повторних клієнтів.  Увійти

Днів

Сума кредиту:

грн

Відсоток по кредиту:

грн

21.02.2018

Як взяти вигідний кредит

В якому банку взяти вигідний кредит? Цим питанням задаються багато, оскільки сам процес кредитування в Україні за останні кілька років досяг значного спрощення, потенційному позичальникові дійсно є з чого вибрати. У цій статті ми спробуємо розібратися, який найвигідніший кредит в банку і на які критерії слід звернути увагу при виборі програми кредитування.

Де взяти вигідний кредит

Залежно від переслідуваних цілей, позичальникові пропонується:

  • звернутися в банк;

  • оформити позику в мікрофінансової організації.

У великому банку дійсно можна взяти вигідний кредит готівкою, для цього потрібно уважно вивчити вимоги до позичальника, і зібрати пакет документів. Як правило, останній включає в себе документи, що засвідчують особу, довідки про наявність доходу з місця роботи. Деякі установи вимагають наявності певного досвіду роботи, наприклад, не менше 3 місяців на одному підприємстві. Кожен банк визначає документальний список, самостійно вам потрібно лише вибрати варіант, який підходить для вас найбільше.

Вигідні кредити пропонуються і мікрофінансовими організаціями (МФО). Тут все набагато простіше, можливо навіть оформити кредит онлайн, як в нашому МФО Бистрозайм. Для цього потрібно підготувати особистий паспорт і мати доступ в інтернет, а якщо ви бажаєте, щоб кошти перевели на особистий рахунок, то потрібно і номер карти. Але сума видається МФО обмежена, тому це кредит вигідний в ситуаціях, коли потрібні кошти на термінові витрати.

Головний показник - ставка за кредитом

Щоб взяти вигідний кредит, в першу чергу необхідно враховувати процентну ставку по кредиту. У деяких випадках привабливі пропозиції фінансових установ про те, що займ практично безвідсотковий, не більше ніж рекламний хід. Якщо ви звертаєтеся в банк, попросіть надати детальний розрахунок переплат, тобто по суті потрібно на власні очі побачити графік платежів, уточнити чи буде обов'язковий страховий платіж.

З МФО все набагато простіше, тут відсотки за кредити вигідні, нараховуються не в річному співвідношенні як в банку, а щодня. Так, за рік нараховується значна сума, однак рік виплачувати мікропозику і не потрібно, вона надається на обмежений термін. До того ж на сайтах МФО зазвичай присутні онлайн-калькулятори, які показують суму переплати при оформленні позики на певний період.

Штрафи, комісії та інші "приховані" виплати

Вигідний кредит в Україні має ще одну важливу особливість - це прозорість умов. Для цього ми рекомендуємо читати "дрібний шрифт" в договорі. Так, наприклад, багато банків вводять одноразові комісії на утримання кредиту, видачу коштів і т.п.

Який вигідний кредит в МФО вибрати, слід вирішувати також на стадії розгляду пропозиції. Уважно вивчіть умови співпраці, переконайтеся у відсутності додаткових комісій, наприклад, за видачу коштів. Врахуйте, що більшість МФО вводять шт��афи і санкції за прострочення оплати боргу, що цілком справедливо.

Як взяти вигідний кредит: резюме

Де взяти вигідний кредит готівкою? В першу чергу, враховуйте свої бажання. Якщо планується покупка квартири, зрозуміло за іпотекою потрібно відправитися у великий банк, а краще попередньо вивчити всі умови установ, що спеціалізуються на такому фінансуванні. Для терміново не глобальних витрат можна взяти вигідний кредит готівкою в МФО, тим більше, що тут отримують гроші буквально за лічені хвилини.