РОЗКРИТТЯ ІНФОРМАЦІЇ. ПУБЛІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ (ДІЄ З 09.04.2024 Р.) УВАГА ! Важлива інформація під час війни. Деталі тут.
20.02.2018

Короткострокове кредитування

Більшість громадян не завжди мають можливість оформити кредит у великому банку. Найчастіше причиною служить наявність несприятливої ​​репутації в кредитній історії і відсутність офіційного працевлаштування. Зрештою, не всі банки пропонують потрібну кількість коштів, а доступні терміни виплати перевищують наші бажання, звідси величезні переплати і кредитна "тяганина", яка може тривати роками.

У таких випадках відмінним виходом із ситуації стануть короткострокові кредити, які зазвичай видаються всього по одному документу на короткий термін, найчастіше на 1 місяць.

Кредит на місяць практично нічим не відрізняється від класичної пропозиції банку, його ліміт може досягати 10 000 грн, як в нашому МФО Бистрозайм. Все, що потрібно клієнту, - це своєчасний одноразовий повернення з невеликою комісією. Розглянемо питання мікрокредитування більш докладно.

Коли з'явилося короткострокове кредитування


Вперше концепція короткострокового кредитування була розроблена економістом Мухаммедом Юнусом. Він провів ряд досліджень, в результаті кото зробив висновок, що невеликий позику може зіграти величезну роль для населення з низьким рівнем життя і невеликим доходом. Це було підтверджено і відповідним експериментом, Юнос видав 10 мікрокредитів на ороткій термін з особистих грошей, і з успіхом з відсотками отримав свої гроші назад. Таким чином короткостроковий кредит - це відповідне фінансове пропозицію для будь-якого соціального кола громадян.

Переваги мікрокредитування в МФО


В даний час короткостроковий кредит в порівнянні зі звичайними пропозиціями має ряд очевидних переваг:

  • короткострокові кредити і позики часто видаються позичальникам з поганою кредитною історією;
  • короткострокову позику видається швидко: потрібно оформити заявку із зазначенням особистих даних на сайті компанії і отримати рішення протягом декількох хвилин;
  • щоб отримати кредит на місяць, потрібно підготувати мінімальний набір документів: паспорт і код, причому офіційно підтверджувати наявність стабільного заробітку не потрібно;
  • погасити позику просто: в режимі онлайн перекладом особисто або навіть через електронні гроші, в чому ви можете переконатися, вивчивши відповідний розділ Бистрозайм.

У яких випадках кредит на 1 місяць є оптимальним рішенням


В яких саме випадках короткострокові позики є підходящим рішенням фінансових труднощів? Найчастіше гроші потрібні з простої причини - це нестача коштів до заробітної плати на елементарні розтрати. Наприклад, кредит короткостроковий дозволить вчасно оплатити рахунки за квартиру, придбати необхідну техніку або оплатити термінове лікування. А так як видається кредит на 1 місяць під невеликий відсоток, який нараховується щодня, з заробітної плати його можна повністю погасити. Необхідну суму і термін кредитування вибирають в відділенні МФО або на його онлайн-сервісі.

Вимоги до позичальників


Традиційно вважається, що кредит можна отримати тільки в му випадку, якщо довго збирати документи, потім особисто з'явитися в банк, а потім, після оформлення заявки, ще до 3 діб чекати рішення. У свою чергу короткострокові кредити і позики - це набагато простіше захід, і вимоги до клієнтів гранично лояльні. Відзначимо деякі з них:

  • кредит під 1 місяць в середньому видається громадянам у віці від 18 до 70 років;
  • для отримання коштів потрібно мати громадянство та реєстрацію в Україні;
  • слід подбати про наявність активного номера мобільного телефону і доступна в інтернет.

Хочеться відзначити, що деякі великі фінансові установи намагаються підлаштуватися під сучасний ринок. Сьогодні можна зустріти короткострокові кредити банків, де можна отримати позику, але по більш складній системі, ніж в МФО, і на довгі терміни. Якщо вам потрібна проста і швидке рішення, Бистрозайм допоможе вирішити фінансові проблеми.