РОЗКРИТТЯ ІНФОРМАЦІЇ. ПУБЛІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ (ДІЄ З 09.04.2024 Р.) УВАГА ! Важлива інформація під час війни. Деталі тут.
03.05.2018

Онлайн заявка на кредит

Прогрес в сфері інформаційних технологій очевидний, сьогодні, використовуючи мережу інтернет, ми можемо дозволити собі зробити покупку, замовити послугу або навіть оформити кредит. Основними учасниками сучасного фінансового ринку є мікрофінансові організації і банки, онлайн-заявка на кредит готівкою може бути прийнята будь-яким з цих установ. Про те, як оформити віддалений займ, і чим відрізняються умови співпраці банку і МФО, розповімо в даній статті.

Чому заявка на кредит через інтернет в пріоритеті у позичальників

Можливість заповнити заявку на кредит онлайн з'явилася приблизно 7 років тому. Тоді ми отримали можливість дистанційно керувати своїми фінансами: відстежувати баланс на рахунку, оцінюючи витрати і доходи, здійснювати грошові перекази і т.п. Потім розробники запустили в роботу скоринг - програмне забезпечення, призначене для оцінки платоспроможності потенційного позичальника. Таким чином з'явилася можливість віддалено взяти кредит, онлайн заявка зазвичай розміщується на сайті фінансової установи, дозволяючи потенційним позичальникам:

 • в��ключити необхідність виїзду в банк;
 • не стояти в чергах;
 • обдумано вибрати найбільш підходящу програму кредитування.

Гроші в борг: онлайн заявка на кредит в банку

Українцям пропонують оформити стандартний кредит або швидку позику, онлайн заявка в банках і МФО відрізняється рядом показників. Як правило, банки працюють в такому порядку:

 • клієнт вибирає програму кредитування;
 • заповнюється заявка онлайн на кредит, де вказуються дані паспорта, код, місце роботи і посада, фактична адреса проживання і прописка, сукупний заробіток за 1 місяць;
 • інтернет-заявка на кредит готівкою розглядається фахівцями банку протягом 30 хвилин - 1 години (залежно від банку);
 • в разі позитивного рішення, майбутньому позичальникові необхідно відвідати офіс банку і пред'явити пакет документів, що засвідчують особу громадянина і його заробіток.

Винятком може бути онлайн заявка на кредит на кредитну карту. Деякі банки не вимагають особистої присутності в офісі, кур'єри установи можуть самі привезти кредитну карту і необхідний для її оформлення договір. Однак такий сервіс іноді дорого обходиться, так як ставки бувають досить високими - від 25% річних і вище. Є і позитивна сторона, заявка на отримання кредиту в банку на карту дозволить вам використовувати доступний кредитний ліміт стільки, скільки необхідно, головне вчасно поповнювати баланс, перекриваючи хоча б нараховані відсотки або мінімально запитуваний платіж.

Онлайн заявка на мікрокредит у МФО

Одними з найпопулярніших пропозицій на ринку фінансових послуг є швидкі позики, онлайн заявка на сайтах МФО має просте утримання і не вимагає наявності великої кількості документів.

Щоб оформити заявку на мікропозику, необхідно:

 • пройти реєстрацію на сайті: потрібно вказати ПІБ та діючий номер телефону;
 • оформити заявку на кредит онлайн: вказується серія і номер паспорта, код, e-mail;
 • відправити анкету на розгляд автоматичною системою скорингу;
 • отримати рішення у вигляді sms (заявка на мікрокредит онлайн схвалюється в 96% випадків, навіть для клієнтів з поганою кредитною історією).

Примітно, що гроші можна отримати в офісі МФО або на власний рахунок. В такому випадку заповнюється онлайн заявка на мікропозику з перекладом на карту. Таким чином кредит надається в повністю віддаленому режимі.

Чому в більшості випадків позичальники воліють залишити заявку на кредит в МФО

В першу чергу тому, що відправити заявку на кредит можна в будь-який час доби - система працює автоматично і видає рішення протягом 10 хвилин після запиту. Гроші надаються на 30 днів, і так як ліміт в Бистрозаймі досягає 10 000 грн, цього терміну достатньо, щоб без праці встигнути повернути позику МФО разом з невеликою комісією.

Відсотки нараховуються щодня, але тільки за фактичне користування кредитом. Наприклад, якщо вами вперше заповнюється заявка на позику онлайн на карту, розмір комісії може скласти до 2,2% в день від суми кредиту. Якщо ви хочете отримати гроші до зарплати, онлайн заявка заповнюється на термін до 30 днів, а користуватися кредитом можна і коротший період, а значить і відсотків заплатити менше.

Коли актуальна заявка на кредит онлайн в банку

Якщо вас цікавить кредит готівкою, онлайн заявка в банку поряд з мікрофінансуванням також може бути вигідним рішенням. Великі фінансові установи зазвичай орієнтуються на значні ліміти, тобто це той випадок, коли:

 • онлайн заявка на швидкий кредит на карту не перекриває майбутніх витрат;
 • погасити кредит за 30 днів не є можливим.

Звернутися в банк є доцільним, коли потрібно придбати житло, особистий автомобіль, зробити капітальний ремонт у квартирі і т.п. Тобто, якщо онлайн заявка на мікропозику є недостатньою для проштовхування в життя певних цілей.

Куди подати заявку на кредит онлайн прямо зараз

Отже, ми з'ясували, що найбільш популярними в даний час є мікрокредити, онлайн-заявка може бути залишена вами в будь-який час на даному сайті. У деяких ситуаціях не менш актуальними є і великі кредити.

МФО Бистрозайм користується гарною репутацією у користувачів, в чому ви можете переконатися особисто, вивчивши численні відгуки про нашу роботу. Тому, якщо необхідні терміново гроші, онлайн заявка доступна для будь-якого користувача.